تعمیر پله برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب، تعمیر و سرویس پله برقی

تعمیر پله برقی

از 1326 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پله برقی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب انواع پله برقی

توافقی

قیمت سرویس و نگهداری پله برقی

توافقی

قیمت تعمیر موتور پله برقی

توافقی

متوسط قیمت51,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت100,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر پله برقی خواهید خواند

  • ​نصب پله برقی و تعمیر پله برقی
  • در نصب پله برقی چه مواردی باید مورد بررسی قرار بگیرد؟
  • تعمیر پله برقی شامل چه مواردی است؟
  • تعمیر پله برقی توسط تعمیرکار پله برقی ماهر
  • قیمت تعمیر پله برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر پله برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پله برقی و تعمیر پله برقی

با بزرگ شدن شهرها و همچنین بلندتر شدن ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری نصب پله برقی در ساختمان برای جابجایی افراد بین طبقات ساختمان های بلند، جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و به یکی از الزامات در ساختمان ها تبدیل شده است. با توجه به درخواست بیشتر برای نصب پله برقی طبعا خدمات تعمیر پله برقی و سرویس پله برقی نیز روی کار آمده است. برای رعایت هر چه بیشتر نکات ایمنی و کیفیت محصولات باید کلیه مراحل نصب و راه اندازی پله برقی تحت نظارت شرکت های بازرسی و دار ای صلاحیت های بین المللی انجام شود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت پله برقی و قیمت تعمیر پله برقی را برایتان شرح خواهیم داد.

در نصب پله برقی چه مواردی باید مورد بررسی قرار بگیرد؟

با توجه که کاربرد اصلی این وسایل در اماکن عمومی مانند مترو، پاساژ، پایانه های مسافربری و فروشگاه ها است طبعا قیمت پله برقی کم نخواهد بود. قبل از طراحی و نصب پله برقی باید به موارد زیادی توجه نمود. ترافیک و حجم رفت و آمد افراد قبل از نصب باید به طور دقیق بررسی شده تا بالاترین میزان کارایی و امنیت ساکنین توسط نصاب پله برقی تامین شود. همچنین قیمت پله برقی برای سازندگان از اهمیت بالایی برخوردار است و کاملا طبیعی است که قبل از نصب در ساختمان بخواهند با گروها و متخصصین زیادی در زمینه ی قیمت پله برقی مشورت کنند و سپس اقدام نمایند. همچنین تصمیمات نهایی زمانی گرفته می شود که علاوه بر پیدا کردن شرکت مورد نظر، خدمات سرویس و نگهداری پله برقی نیز توسط آنها ارائه کند. همچنین باید تمام موارد و استاندارد ها توسط نصاب پله برقی رعایت شود تا از بروز خرابی و مشکلات در آینده جلوگیری شود. در کنار رعایت این موارد انجام سرویس در موعد های زمانی مشخص موجب افزایش طول عمر این وسیله خواهد شد.

تعمیر پله برقی شامل چه مواردی است؟

مهمترین مرحله بعد از نصب، خدمات نگهداری و سرویس پله برقی است. در کنار نصب استاندارد خدمات سرویس و تعمیر پله برقی موجب می شود که از ایجاد خرابی های عمده در این وسیله جلوگیری شود. همانطور که پیش تر هم گفتیم قیمت پله برقی بالاست به همین ترتیب در صورت بروز خرابی در قطعات، هزینه تعویض آنها نیز کم نخواهد بود. اما در مقابل خدمات سرویس و نگهداری پله برقی هزینه ناچیزی است که نتایج شگفت انگیزی به دنبال دارد. البته مهارت سرویسکار پله برقی و نوع خدماتی که وی ارائه می دهد نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت عدم مهارت تعمیرکار پله برقی نه تنها از بروز ایرادات جلوگیری نخواهد شد، بلکه با کوچکترین اشتباه، موجبات ایرادات بیشتر را فراهم خواهد آورد.

متاسفانه اغلب مدیران توجه خاصی به سرویس و نگهداری پله برقی نشان نمی دهند. همین مساله موجب می شود که وسیله زودتر خراب شده و یا بخش هایی از آنها تخریب شود. عدم سرویس به موقع در موعدهای زمانی مشخص، ممکن است خطراتی نیز به همراه داشته باشد. مورد دیگر اینکه قطعات این وسیله، دارای عمر مفیدی هستند که پس از طی شدن این دوره، مستهلک می شود. با انجام سرویس دوره ای پله برقی از آسیب های جدی به آن جلوگیری می شود.

تعمیر پله برقی توسط تعمیرکار پله برقی ماهر

تعمیر پله برقی نیز از مواردی است که برای استفاده کنندگان از این وسیله اجتناب ناپذیر است. به دلایل مختلف مانند استفاده ی نادرست از این وسیله و سایر عوامل محیطی و یا حتی در مواردی نصب نادرست و غیر اصولی موجب نیاز به تعمیر پله برقی خواهد شد. مهم ترین مورد در این زمینه مهارت تعمیرکار پله برقی است. هدف اصلی را باید برای تعمیر قطعات گذاشت نه تعویض آنها. به این ترتیب کیفیت و لوازم ارجینال دستگاه حفظ می شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض باید حتما از قطعات با کیفیت موجود استفاده نمود.

قیمت تعمیر پله برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر پله برقی به موارد متعددی بستگی دارد. در ابتدا باید بگوییم که قطعا قیمت سرویس پله برقی از هزینه تعمیرات پله برقی جدا است. هزینه سرویس پله برقی اغلب مبلغ ثابتی است و شامل بازبینی و بررسی تمام قسمت های این وسیله می شود و این مبلغ نرخ چندانی نیست. اما در مورد هزینه تعمیر پله برقی موارد زیادی دخیل هستند. مورد اول برند است. طبعا وسایل وارداتی قطعات گرانتری دارند و در صورت نیار به جایگزینی قطعات، مبلغ بیشتری باید به عنوان تعمیر پله برقی پرداخت شود. همچنین قطعه معیوب نیز مورد دیگری است که بر قیمت تعمیر پله برقی تاثیر دارد. به طور مثال هزینه تعمیر هندریل پله برقی با تعمیر موتور پله برقی یکسان نیست. هزینه تعمیر و نگهداری پله برقی خارجی بیشتر از مدل ایرانی است.

خدمات تعمیر پله برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال گروه و شرکت تعمیر پله برقی هستید یا دچار مشکلاتی با این وسیله شده اید می توانید از خدمات تعمیرات پله برقی هوم سرویز بهره مند شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا ما شما را به برترین متخصصین و شرکت نصب و تعمیر پله برقی در سطح شهرتان معرفی کنیم. با ثبت درخواست متخصصین جهت مشاوره و اعلام قیمت پله برقی توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پله برقی و همچنین ارایه خدمات نصب پله برقی فروشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب آسانسور در ساختمان, بازسازی آسانسور قدیمی, نصب بالابر خانگی, تعمیر بالابر ساختمانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پله برقی

نصب پله برقی فروشگاهی

نصب پله برقی خانگی

تعمیر رمپ برقی

تعمیر پله برقی

سرویس پله برقی

نگهداری و سرویس پله برقی ماهیانه و سالیانه

نظرات کاربران

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

شرایط سرویس و نگهداری پله برقی با سرویسکار پله برقی ماهر

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه می باشند.

سرویس پله برقی بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای پله برقی می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cleaning-residential-office-tower
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
glass-mirror
شیشه بری و آینه
قیمت از 1,200,000 الی 4,200,000 تومان