banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب، تعمیر و سرویس پله برقی

نصب و تعمیر پله برقی

از 1326 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و راه اندازی پله برقی

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب، تعمیرات و سرویس پله برقی

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه می باشند.

سرویس پله برقی بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای پله برقی می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب، تعمیر و سرویس پله برقی توسط متخصصین

با بزرگ شدن شهرها و همچنین بلندتر شدن ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری نصب پله برقی در ساختمان برای جابجایی افراد بین طبقات ساختمان های بلند، جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و به یکی از الزامات در ساختمان ها تبدیل شده است. با توجه به درخواست بیشتر برای نصب پله برقی طبعا خدمات تعمیر پله برقی و سرویس برقی نیز روی کار آمده است. برای رعایت هر چه بیشتر نکات ایمنی و کیفیت محصولات باید کلیه مراحل نصب و راه اندازی پله برقی تحت نظارت شرکت های بازرسی و دارای صلاحیت های بین المللی انجام شود. در ادامه توضیحات لازم در ارتباط با نصب پله برقی و عوامل موثر بر هزینه نصب پله برقی و هزینه تعمیر پله برقی را برایتان شرح خواهیم داد.

در نصب پله برقی چه مواردی باید مورد بررسی قرار بگیرد؟

با توجه که کاربرد اصلی نصب پله برقی در اماکن عمومی مانند مترو، پاساژ، پایانه های مسافربری و فروشگاه ها است طبعا هزینه نصب پله برقی کم نخواهد بود. قبل از طراحی و نصب پله برقی باید به موارد زیادی توجه نمود. ترافیک و حجم رفت و آمد افراد قبل از طراحی پله برقی باید به طور دقیق بررسی شده تا بالاترین میزان کارایی و امنیت ساکنین توسط نصاب پله برقی تامین شود. همچنین قیمت پله برقی برای سازندگان از اهمیت بالایی برخوردار است و کاملا طبیعی است که قبل از نصب پله برقی در ساختمان بخواهند با گروها و متخصصین زیادی در زمینه ی هزینه نصب پله برقی مشورت کنند و سپس اقدام به نصب پله برقی نمایند. همچنین تصمیمات نهایی زمانی گرفته می شود که علاوه بر پیدا کردن شرکت نصب پله برقی، باید شرکت مورد نظر خدمات سرویس و نگهداری پله برقی نیز توسط سرویس کار پله برقی ارائه کند. همچنین باید تمام موارد و استاندارد ها توسط نصاب پله برقی رعایت شود تا از بروز خرابی و مشکلات  در آینده جلوگیری شود. در کنار رعایت این موارد انجام سرویس پله برقی در موعد های زمانی مشخص موجب افزایش طول عمر پله برقی می شود.

سرویس پله برقی شامل چه مواردی است؟

مهمترین مرحله بعد از نصب پله برقی، خدمات نگهداری و سرویس پله برقی است. در کنار نصب استاندارد خدمات سرویس پله برقی موجب می شود که از ایجاد خرابی های عمده در این وسیله جلوگیری شود. همانطور که پیش تر هم گفتیم قیمت پله برقی بالاست به همین ترتیب در صورت بروز خرابی در قطعات پله برقی، هزینه تعویض قطعات پله برقی نیز کم نخواهد بود. اما خدمات سرویس و نگهداری پله برقی هزینه ناچیزی است که نتایج شگفت انگیزی به دنبال دارد. البته مهارت سرویسکار پله برقی و نوع خدماتی که وی ارائه می دهد نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت عدم مهارت سرویس کار پله برقی نه تنها از بروز ایرادات جلوگیری نخواهد شد، بلکه با کوچکترین اشتباه، موجبات ایرادات بیشتر را فراهم خواهد آورد.

متاسفانه اغلب مدیران توجه خاصی به سرویس و نگهداری پله برقی نشان نمی دهند. همین مساله موجب می شود که پله برقی اغلب خراب شده و یا بخش هایی از آنها تخریب شود. عدم سرویس پله برقی در موعدهای زمانی مشخص، ممکن است خطراتی نیز به همراه داشته باشد. مورد دیگر اینکه قطعات پله های برقی، دارای عمر مفیدی هستند که پس از طی شدن این دوره، پله برقی مستهلک می شود. با انجاج سرویس دوره ای پله برقی از آسیب های جدی به پله برقی جلوگیری می شود.

تعمیرات پله برقی توسط تعمیرکار پله برقی ماهر

تعمیرات پله برقی نیز از مواردی است که برای استفاده کنندگان از این وسیله اجتناب ناپذیر است. به دلایل مختلف مانند استفاده ی نادرست از این وسیله و سایر عوامل محیطی و یا حتی در مواردی نصب نادرست و غیر اصولی موجب نیاز به تعمیر و نگهداری پله برقی خواهد شد. مهم ترین مورد در زمینه تعمیر پله برقی مهارت تعمیرکار پله برقی است. هدف اصلی را باید برای تعمیر قطعات پله برقی گذاشت نه تعویض آنها. به این ترتیب کیفیت و لوازم ارجینال دستگاه حفظ می شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض باید حتما از قطعات با کیفیت موجود استفاده نمود.

هزینه تعمیر پله برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر پله برقی به موارد متعددی بستگی دارد. در ابتدا باید بگوییم که قطعا هزینه سرویس پله برقی از هزینه تعمیرات پله برقی جدا است. هزینه سرویس پله برقی اغلب مبلغ ثابتی است و شامل بازبینی و بررسی تمام قسمت های پله برقی می شود و این مبلغ نرخ چندانی نیست. اما در مورد هزینه تعمیر پله برقی موارد زیادی دخیل هستند. مورد اول برند پله برقی است. طبعا پله برقی وارداتی قطعات گرانتری دارند و در صورت نیار به جایگزینی قطعات، مبلغ بیشتری باید پرداخت شود. همچنین قطعه معیوب نیز مورد دیگری است که بر هزینه تعمیرات پله برقی تاثیر دارد. به طور مثال هزینه تعمیر هندریل پله برقی با تعمیر موتور پله برقی یکسان نیست. هزینه تعمیر و نگهداری پله برقی خارجی بیشتر از پله برقی ایرانی است.

خدمات سرویس و نگهداری پله برقی و تعمیرات پله برقی با سرویسکاران مجرب هوم سرویز

اگر به دنبال گروه و شرکت نصب پله برقی هستید یا دچار مشکلات با پله برقی خود هستید می توانید از خدمات تعمیرات پله برقی هوم سرویز بهره مند شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا ما شما را به برترین متخصصین و شرکت نصب و تعمیر پله برقی در سطح شهرتان معرفی کنیم. با ثبت درخواست متخصصین جهت مشاوره و اعلام قیمت سرویس پله برقی توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب و راه اندازی راه پله
عیب یابی و تعمیرات راه پله
تعمیر رمپ برقی
سرویس ماهیانه پله برقی

همیاران سرویس نصب و تعمیر پله برقی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 2,000,000 الی 100,000,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 7,280,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان