تعمیر پله برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
نصب، تعمیر و سرویس پله برقی

تعمیر پله برقی

از 1326 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پله برقی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب انواع پله برقی

توافقی

قیمت سرویس و نگهداری پله برقی

توافقی

قیمت تعمیر موتور پله برقی

توافقی

متوسط قیمت51,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت100,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر پله برقی خواهید خواند

  • ​نصب پله برقی و تعمیر پله برقی
  • در نصب پله برقی چه مواردی باید مورد بررسی قرار بگیرد؟
  • تعمیر پله برقی شامل چه مواردی است؟
  • تعمیر پله برقی توسط تعمیرکار پله برقی ماهر
  • قیمت تعمیر پله برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر پله برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پله برقی و تعمیر پله برقی

با بزرگ شدن شهرها وهمچنین بلندتر شدن ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری نصب پله برقیدر ساختمان برای جابجایی افراد بین طبقات ساختمان های بلند، جایگاه ویژه ایپیدا کرده است و به یکی از الزامات در ساختمان ها تبدیل شده است. با توجه بهدرخواست بیشتر برای نصب پله برقی طبعا خدمات تعمیر پلهبرقی و سرویس پله برقی نیز روی کار آمده است. برایرعایت هر چه بیشتر نکات ایمنی و کیفیت محصولات باید کلیه مراحل نصب و راهاندازی پله برقی تحت نظارت شرکت های بازرسی و دار ای صلاحیت های بین المللی انجامشود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت پله برقی و قیمتتعمیر پله برقی را برایتان شرح خواهیم داد.

در نصب پله برقی چه مواردی باید مورد بررسی قرار بگیرد؟

با توجه که کاربرداصلی این وسایل در اماکن عمومی مانند مترو، پاساژ، پایانه های مسافربریو فروشگاه ها است طبعا قیمت پله برقی کم نخواهد بود. قبلاز طراحی و نصب پله برقی باید به موارد زیادی توجه نمود. ترافیکو حجم رفت و آمد افراد قبل از نصب باید به طور دقیق بررسی شده تا بالاترین میزانکارایی و امنیت ساکنین توسط نصاب پله برقی تامین شود. همچنین قیمتپله برقی برای سازندگان از اهمیت بالایی برخوردار است و کاملا طبیعی استکه قبل از نصب در ساختمان بخواهند با گروها و متخصصین زیادی در زمینه ی قیمتپله برقی مشورت کنند و سپس اقدام نمایند. همچنین تصمیمات نهایی زمانیگرفته می شود که علاوه بر پیدا کردن شرکت مورد نظر، خدمات سرویس ونگهداری پله برقی نیز توسط آنها ارائه کند. همچنین باید تمام مواردو استاندارد ها توسط نصاب پله برقی رعایت شود تا از بروز خرابی ومشکلات در آینده جلوگیری شود. در کنار رعایت این موارد انجام سرویس در موعدهای زمانی مشخص موجب افزایش طول عمر این وسیله خواهد شد.

تعمیر پله برقی شامل چه مواردی است؟

مهمترین مرحله بعد ازنصب، خدمات نگهداری و سرویس پله برقی است. در کنار نصب استانداردخدمات سرویس و تعمیر پله برقی موجب می شود که از ایجاد خرابی های عمده دراین وسیله جلوگیری شود. همانطور که پیش تر هم گفتیم قیمت پله برقی بالاستبه همین ترتیب در صورت بروز خرابی در قطعات، هزینه تعویض آنها نیز کم نخواهدبود. اما در مقابل خدمات سرویس و نگهداری پله برقی هزینه ناچیزی است که نتایج شگفتانگیزی به دنبال دارد. البته مهارت سرویسکار پله برقی و نوع خدماتی که ویارائه می دهد نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت عدم مهارت تعمیرکار پلهبرقی نه تنها از بروز ایرادات جلوگیری نخواهد شد، بلکه با کوچکترین اشتباه،موجبات ایرادات بیشتر را فراهم خواهد آورد.

متاسفانه اغلب مدیرانتوجه خاصی به سرویس و نگهداری پله برقی نشان نمی دهند. همین مسالهموجب می شود که وسیله زودتر خراب شده و یا بخش هایی از آنها تخریب شود. عدم سرویس به موقع در موعدهای زمانی مشخص، ممکناست خطراتی نیز به همراه داشته باشد. مورد دیگر اینکه قطعات این وسیله، دارای عمرمفیدی هستند که پس از طی شدن این دوره، مستهلک می شود. با انجام سرویسدوره ای پله برقی از آسیب های جدی به آن جلوگیری می شود.

تعمیر پله برقی توسط تعمیرکار پله برقی ماهر

تعمیر پله برقی نیزاز مواردی است که برای استفاده کنندگان از این وسیله اجتناب ناپذیر است. به دلایلمختلف مانند استفاده ی نادرست از این وسیله و سایر عوامل محیطی و یا حتی در مواردینصب نادرست و غیر اصولی موجب نیاز به تعمیر پله برقی خواهد شد.مهم ترین مورد در این زمینه مهارت تعمیرکار پله برقی است. هدف اصلی راباید برای تعمیر قطعات گذاشت نه تعویض آنها. به این ترتیب کیفیت و لوازم ارجینالدستگاه حفظ می شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض باید حتما از قطعات با کیفیتموجود استفاده نمود.

قیمت تعمیر پله برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر پله برقی به موارد متعددی بستگی دارد. درابتدا باید بگوییم که قطعا قیمت سرویس پله برقی از هزینهتعمیرات پله برقی جدا است. هزینه سرویس پله برقی اغلب مبلغثابتی است و شامل بازبینی و بررسی تمام قسمت های این وسیله می شود و این مبلغ نرخچندانی نیست. اما در مورد هزینه تعمیر پله برقی موارد زیادی دخیلهستند. مورد اول برند است. طبعا وسایل وارداتی قطعات گرانتری دارند و در صورت نیاربه جایگزینی قطعات، مبلغ بیشتری باید به عنوان تعمیر پله برقی پرداخت شود. همچنینقطعه معیوب نیز مورد دیگری است که بر قیمت تعمیر پله برقی تاثیردارد. به طور مثال هزینه تعمیر هندریل پله برقی با تعمیر موتور پلهبرقی یکسان نیست. هزینه تعمیر و نگهداری پله برقی خارجی بیشتراز مدل ایرانی است.

خدمات تعمیر پله برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال گروهو شرکت تعمیر پله برقی هستید یا دچار مشکلاتی با این وسیله شده اید میتوانید از خدمات تعمیرات پله برقی هوم سرویز بهره مند شوید. تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا ما شما را به برترین متخصصینو شرکت نصب و تعمیر پله برقی در سطح شهرتان معرفی کنیم. با ثبت درخواستمتخصصین جهت مشاوره و اعلام قیمت پله برقی توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پله برقی و همچنین ارایه خدمات نصب پله برقی فروشگاهی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب آسانسور در ساختمان, بازسازی آسانسور قدیمی, نصب بالابر خانگی, تعمیر بالابر ساختمانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پله برقی

نصب پله برقی فروشگاهی

نصب پله برقی خانگی

تعمیر رمپ برقی

تعمیر پله برقی

سرویس پله برقی

نگهداری و سرویس پله برقی ماهیانه و سالیانه

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط سرویس و نگهداری پله برقی با سرویسکار پله برقی ماهر

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه می باشند.

سرویس پله برقی بنا بر قانون اتحادیه می بایست به صورت قراردادهای دوره ای انجام شود.

انجام خدمات نصب و سرویس دوره ای پله برقی می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 2,000,000 الی 100,000,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,000,000 الی 4,500,000 تومان
کفسابی
کفسابی
قیمت از 300,000 الی 3,000,000 تومان
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 550,000 الی 2,000,000 تومان