تزریق فیلر

تزریق فیلر

از 1263 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریق فیلر در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تزریق فیلر

توافقی

متوسط قیمت295,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره تزریق فیلر خواهید خواند

 • ​تزریق فیلر چیست؟
 • انواع تزریق فیلر کدامند؟
 • کاربرد تزریق فیلر
 • تزریق فیلر چقدر ماندگاری دارد؟
 • تزریق فیلر در منزل آیا انجام می پذیرد؟
 • فیلرها در کدام قسمت های بدن تزریق می‌شوند؟
 • آیا تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم عوارض دارد؟
 • هزینه تزریق فیلر چقدر است؟
 • تزریق فیلر بینی و گونه و سایر اعضای بدن را به متخصصین زیبایی همراه هومسرویز بسپارید

تزریق فیلر چیست؟

تزریق فیلر برای رفع چین و چروک صورت و برای پرکردن چربی های زیر پوست که طی مرور زمان از بین رفته اند استفاده می شوند. زیرا بابالا رفتن سن عضلات و ماهیچه ها به سطح پوست نزدیک می شوند و با کاهش کلاژن سازی،پوست دچار شل شدگی و خطوط ریز و درشت می شود. تزریق فیلر از تشدید شدن این موارد جلوگیری می کند و بسیاری از ایرادات را از بین می برد.

همچنین از فیلر برایایجاد برجستگی و افزایش حجم در قسمت های مختلف صورت و بدن مانند بینی، چانه، گونهو .. نیز استفاده می شود. در حالت کلی فیلر به دو دسته فیلر دائمی و فیلرموقت تقسیم بندی می شود. که هر کدام از آنها طبعا مزایا و معایب مختص بهخود را دارند. معمولا فیلر موقت، خطرات و ریسک کمتری به دنبال دارد و اگر در حالتکلی از شرایط ایجاد شده رضایت نداشته باشید این پروسه موقتی است و از بین می رود.در ادامه به معرفی انواع فیلر و عوامل موثر بر قیمت فیلر صورت می پردازیم.

انواع تزریق فیلر کدامند؟

انواع فیلر براینواحی مختلف صورت و بدن و بر اساس درخواست فرد انتخاب و تزریق می شوند. انواع فیلربه دو دسته فیلر دائمی و فیلرهای موقت یا غیر دائمی تقسیم بندی می شوند. اینفیلرها بر اساس میزان ماندگاری، نحوه اجرا و نوع مواد سازنده دسته بندی می شوند.

· فیلر اسیدهیالورونیک

فیلر اسیدهیالورونیک از معروف ترین فیلرهای آماده هستند. این مواد به صورت طبیعی درپوست موجود می باشند. فیلر اسید هیالورونیک موجب می شود که به پوست آب و حجم دادهشود. نوع اسید هیالورونیک برای هر قسمت از صورت متفاوت هستند. به طور مثال نوعاسید برای فیلر لب با نوع اسید هیالورونیکی که برای تزریق فیلر چانه یا تزریقفیلر گونه استفاده می شود متفاوت هستند. از مزایای فیلر هیالورونیکاسید این است که در صورت عدم رضایت از حجم و اثر بخشی آن می توان با کمکتزریق یک ماده به نام هیالورونیداز اثر آن را از بین برد و پوست به حالت قبلی خودباز می گردد.

· فیلر هیدروکسیآپاتیت

فیلرهیدروکسی با هدف تحریک کلاژن سازی پوست انجام می شود و به جوانسازی پوست کمکمی کند. از این ماده برای از بین بردن خطوط عمیق صورت مانند خط خنده استفادهمی شود. از این ماده به هیچ عنوان برای فیلر بینی و اطراف چشم استفادهنمی شود.

· فیلر پلی متیلمتاکریلات

این فیلر از انواعفیلر دائمی هستند. میزان ماندگاری فیلر پلی متیل متاکریلات در حدود 5 سال است. تزریقفیلر خط خنده موجب تقویت کلاژن سازی در آن ناحیه می شود. این نوع فیلر برای لب،فیلر گونه و تزریق فیلر چانه و فیلر بینی استفاده می شود. البتهاستفاده از این نوع فیلر برای افرادی که از ترمیم صورت خود مطمئن نیستند و ممکناست از نتیجه کار پشیمان شوند، پیشنهاد نمی شود. اغلب افرادی که مایلند فیلردائمی انجام دهند از این نوع فیلر استفاده می کنند. اما باید بیانکنیم عوارض فیلر دائمی نسبت به فیلر موقت بیشتر است و ممکن است موجبایجاد کبودی و عفونت در محل تزریق شود.

· فیلر پلی لاکتیکاسید

فیلر پلی لاکتیکدارای اثر بخشی آنی نیست و اغلب اثربخشی آن پس از طی مدت زمانی با تقویت کلاژنسازی پوست خود را نشان می دهد.

کاربرد تزریق فیلر

 • تزریقفیلر خاصیت پرکنندگی دارند و با توجه به این خصوصیات موجب از بین رفتن چین و چروک ها می شود وخطوط را از بین می برند و مواردی مانند خطوط اخم، خط لبخند و خطوط پیشانی با فیلراز بین خواهند رفت.
 • همچنیناسکارهای روی صورت و فرورفتگی های چهره نیز در مواردی با تشخیص پزشک با این روش ازبین خواهد رفت.
 • تزریقفیلر همچنین برای قرینه سازی صورت نیز به کار برده می شود. به طور مثال برای هماهنگسازی دو طرفه چهره اقدام به فیلر چانه، یا فیلر لب ها می کنند تا با حفظ تعادلزیبایی چهره حذف شود.
 • تزریق فیلربرای افزایش حجم قسمت های مختلفی از بدن استقاده می شود و فرم بهترین به آن قسمتخواهد داد.

تزریق فیلر چقدر ماندگاری دارد؟

فیلرها بر اساس میزانماندگاری به 4 دسته تقسیم می شوند. فیلر کوتاهمدت کمتر از 4 تا 6 ماه ماندگاری دارند. که بارزترین آن پرولسیلک است.

مورد بعدی کهماندگاری حدود 6 تا 12 ماه دارد و بسیار پر طرفدار است ژل ژووی درم است که معروفترین و البته مرغوب ترین آنها است.

فیلرهای نیمه دائمینیز در حدود 1 الی 2 سال در پوست باقی می مانند.

فیلر دائمی همانطورکه از نامشان مشخص است بعد از تزریق از بین نخواهند رفت و ماندگار هستند.

تزریق فیلر در منزل آیا انجام می پذیرد؟

امروزه پروسه خدمات زیبایی بسیار گسترده شده است. این خدمات تزریق فیلر در منزل نیز البته توسط پزشک ارائه می شود. تزریق فیلر در منزل تحت نظر پزشک و با استفاده از بهترین فیلرهای موجود را می توانید از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید و از خدمات باکیفیت ما بهره مند شوید.

فیلرها در کدام قسمت های بدن تزریق می‌شوند؟

 • فیلر درقسمت های مختلف صورت و بدن مانند سینه و باسن برای حجم دهی و فرم دهی انجام میشود.
 • تزریقفیلر گونه و تزریق فیلر چانه برای زاویه دار کردن صورت
 • تزریقفیلر لب برای حجم دهی لب و افزایش حجم لب
 • تزریقفیلر زیر چشم
 • تزریقفیلر خط اخم و فیلر پیشانی برای کاهش چین و چروک

آیا تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم عوارض دارد؟

قبل از هر تصمیمی علیالخصوص انجام فیلر لب و فیلر زیر چشم، همواره نگرانی هایی از بابتعوارض احتمالی وجود دارد. باید قبل از هر توضیحی بیان کنیم که هیچ اقدام زیباییکاملا بی خطر نیست و در هیچ مورد پزشکی و زیبایی نمی توان جواب قطعی داد. زیراممکن است در مواردی استفاده از مواد بی کیفیت و عدم مهارت پزشک در پروسه تزریقاتعوارضی مانند زخم و کبودی را در پی داشته باشد.

در کل می توانیمبگوییم که تزریق فیلر گونه و تزریق فیلر چانه و لب اقداماتی غیرتهاجمی و کم خطر هستند، اما این اقدامات برای همه افراد مناسب نیستند و نتایجیکسانی را به دنبال نخواهند داشت. به طور مثال در افرادی که دارای بیماری هایزمینه ای مانند دیابت، بیماری قلب، مشکل انعقاد خون و بیماری سیستم عصبی دارندفیلر پیشنهاد نمی شود.

هزینه تزریق فیلر چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر تحت شرایط مختلف تغییر می کند. اولینعامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت تزریق فیلر، نوع و قیمت فیلر است.مورد دوم حجم یا سی سی از فیلر مورد نظر است. هر مقدار سی سی بیشتر باشد، قیمتتزریق فیلر را افزایش می دهد. اگر به دنبال قیمت تزریق فیلر لب هستیدابتدا باید با پزشک مشورت کنید تا میزان حجم مورد نظر خود را به او اعلام کنید تااز قیمت دقیق مطلع شوید.

تزریق فیلر بینی و گونه و سایر اعضای بدن را به متخصصین زیبایی همراه هومسرویز بسپارید

اگر به دنبال پزشکانیمطمئن و با تجربه هستید می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. تمام خدمات مربوط به تزریقفیلر گونه، چانه و سایر قسمت ها توسط متخصصین در این زمینه در بهترین کلینیکهای زیبایی انجام می شود. همچنین در صورتی که مایل باشید این خدمات در محیط خانه ودر محیطی کاملا بهداشتی توسط پزشک متبحر نیز انجام می شود.

جهت ثبت سفارش ودریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریق فیلر و همچنین ارایه خدمات تزریق فیلر صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریق فیلر

تزریق فیلر صورت و بدن

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر خط خنده

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر لب

تزریق فیلر گونه و پیشانی و ... ار بهترین برندهای فیلرهای موجود

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط تزریق فیلر خط خنده و تزریق فیلر زیر چشم

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات تزریق فیلر بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات تزریق فیلر و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین فیلر و ژل متناسب نیاز خود حتما با پزشک مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید

جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص ژل و فیلر) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 250,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان