تزریق فیلر

تزریق فیلر

از 1263 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریق فیلر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تزریق فیلر

توافقی

متوسط قیمت295,000 تومانکمینه قیمت90,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره تزریق فیلر خواهید خواند

 • ​تزریق فیلر چیست؟
 • انواع تزریق فیلر کدامند؟
 • کاربرد تزریق فیلر
 • تزریق فیلر چقدر ماندگاری دارد؟
 • تزریق فیلر در منزل آیا انجام می پذیرد؟
 • فیلرها در کدام قسمت های بدن تزریق می‌شوند؟
 • آیا تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم عوارض دارد؟
 • هزینه تزریق فیلر چقدر است؟
 • تزریق فیلر بینی و گونه و سایر اعضای بدن را به متخصصین زیبایی همراه هوم سرویز بسپارید

تزریق فیلر چیست؟

تزریق فیلر برای رفع چین و چروک صورت و برای پر کردن چربی های زیر پوست که طی مرور زمان از بین رفته اند استفاده می شوند. زیرا با بالا رفتن سن عضلات و ماهیچه ها به سطح پوست نزدیک می شوند و با کاهش کلاژن سازی، پوست دچار شل شدگی و خطوط ریز و درشت می شود. تزریق فیلر از تشدید شدن این موارد جلوگیری می کند و بسیاری از ایرادات را از بین می برد.

همچنین از فیلر برای ایجاد برجستگی و افزایش حجم در قسمت های مختلف صورت و بدن مانند بینی، چانه، گونه و .. نیز استفاده می شود. در حالت کلی فیلر به دو دسته فیلر دائمی و فیلر موقت تقسیم بندی می شود. که هر کدام از آنها طبعا مزایا و معایب مختص به خود را دارند. معمولا فیلر موقت، خطرات و ریسک کمتری به دنبال دارد و اگر در حالت کلی از شرایط ایجاد شده رضایت نداشته باشید این پروسه موقتی است و از بین می رود. در ادامه به معرفی انواع فیلر و عوامل موثر بر قیمت فیلر صورت می پردازیم.

انواع تزریق فیلر کدامند؟

انواع فیلر برای نواحی مختلف صورت و بدن و بر اساس درخواست فرد انتخاب و تزریق می شوند. انواع فیلر به دو دسته فیلر دائمی و فیلرهای موقت یا غیر دائمی تقسیم بندی می شوند. این فیلرها بر اساس میزان ماندگاری، نحوه اجرا و نوع مواد سازنده دسته بندی می شوند.

· فیلر اسید هیالورونیک

فیلر اسید هیالورونیک از معروف ترین فیلرهای آماده هستند. این مواد به صورت طبیعی در پوست موجود می باشند. فیلر اسید هیالورونیک موجب می شود که به پوست آب و حجم داده شود. نوع اسید هیالورونیک برای هر قسمت از صورت متفاوت هستند. به طور مثال نوع اسید برای فیلر لب با نوع اسید هیالورونیکی که برای تزریق فیلر چانه یا تزریق فیلر گونه استفاده می شود متفاوت هستند. از مزایای فیلر هیالورونیک اسید این است که در صورت عدم رضایت از حجم و اثر بخشی آن می توان با کمک تزریق یک ماده به نام هیالورونیداز اثر آن را از بین برد و پوست به حالت قبلی خود باز می گردد.

· فیلر هیدروکسی آپاتیت

فیلر هیدروکسی با هدف تحریک کلاژن سازی پوست انجام می شود و به جوانسازی پوست کمک می کند. از این ماده برای از بین بردن خطوط عمیق صورت مانند خط خنده استفاده می شود. از این ماده به هیچ عنوان برای فیلر بینی و اطراف چشم استفاده نمی شود.

· فیلر پلی متیل متاکریلات

این فیلر از انواع فیلر دائمی هستند. میزان ماندگاری فیلر پلی متیل متاکریلات در حدود 5 سال است. تزریق فیلر خط خنده موجب تقویت کلاژن سازی در آن ناحیه می شود. این نوع فیلر برای لب، فیلر گونه و تزریق فیلر چانه و فیلر بینی استفاده می شود. البته استفاده از این نوع فیلر برای افرادی که از ترمیم صورت خود مطمئن نیستند و ممکن است از نتیجه کار پشیمان شوند، پیشنهاد نمی شود. اغلب افرادی که مایلند فیلر دائمی انجام دهند از این نوع فیلر استفاده می کنند. اما باید بیان کنیم عوارض فیلر دائمی نسبت به فیلر موقت بیشتر است و ممکن است موجب ایجاد کبودی و عفونت در محل تزریق شود.

· فیلر پلی لاکتیک اسید

فیلر پلی لاکتیک دارای اثر بخشی آنی نیست و اغلب اثربخشی آن پس از طی مدت زمانی با تقویت کلاژن سازی پوست خود را نشان می دهد.

کاربرد تزریق فیلر

 • تزریق فیلر خاصیت پر کنندگی دارند و با توجه به این خصوصیات موجب از بین رفتن چین و چروک ها می شود و خطوط را از بین می برند و مواردی مانند خطوط اخم، خط لبخند و خطوط پیشانی با فیلر از بین خواهند رفت.
 • همچنین اسکارهای روی صورت و فرورفتگی های چهره نیز در مواردی با تشخیص پزشک با این روش از بین خواهد رفت.
 • تزریق فیلر همچنین برای قرینه سازی صورت نیز به کار برده می شود. به طور مثال برای هماهنگ سازی دو طرفه چهره اقدام به فیلر چانه، یا فیلر لب ها می کنند تا با حفظ تعادل زیبایی چهره حذف شود.
 • تزریق فیلر برای افزایش حجم قسمت های مختلفی از بدن استقاده می شود و فرم بهترین به آن قسمت خواهد داد.

تزریق فیلر چقدر ماندگاری دارد؟

فیلرها بر اساس میزان ماندگاری به 4 دسته تقسیم می شوند. فیلر کوتاه مدت کمتر از 4 تا 6 ماه ماندگاری دارند. که بارزترین آن پرول سیلک است.

مورد بعدی که ماندگاری حدود 6 تا 12 ماه دارد و بسیار پر طرفدار است ژل ژووی درم است که معروف ترین و البته مرغوب ترین آنها است.

فیلرهای نیمه دائمی نیز در حدود 1 الی 2 سال در پوست باقی می مانند.

فیلر دائمی همانطور که از نامشان مشخص است بعد از تزریق از بین نخواهند رفت و ماندگار هستند.

تزریق فیلر در منزل آیا انجام می پذیرد؟

امروزه پروسه خدمات زیبایی بسیار گسترده شده است. این خدمات تزریق فیلر در منزل نیز البته توسط پزشک ارائه می شود. تزریق فیلر در منزل تحت نظر پزشک و با استفاده از بهترین فیلرهای موجود را می توانید از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید و از خدمات باکیفیت ما بهره مند شوید.

فیلرها در کدام قسمت های بدن تزریق می‌شوند؟

 • فیلر در قسمت های مختلف صورت و بدن مانند سینه و باسن برای حجم دهی و فرم دهی انجام می شود.
 • تزریق فیلر گونه و تزریق فیلر چانه برای زاویه دار کردن صورت
 • تزریق فیلر لب برای حجم دهی لب و افزایش حجم لب
 • تزریق فیلر زیر چشم
 • تزریق فیلر خط اخم و فیلر پیشانی برای کاهش چین و چروک

آیا تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم عوارض دارد؟

قبل از هر تصمیمی علی الخصوص انجام فیلر لب و فیلر زیر چشم، همواره نگرانی هایی از بابت عوارض احتمالی وجود دارد. باید قبل از هر توضیحی بیان کنیم که هیچ اقدام زیبایی کاملا بی خطر نیست و در هیچ مورد پزشکی و زیبایی نمی توان جواب قطعی داد. زیرا ممکن است در مواردی استفاده از مواد بی کیفیت و عدم مهارت پزشک در پروسه تزریقات عوارضی مانند زخم و کبودی را در پی داشته باشد.

در کل می توانیم بگوییم که تزریق فیلر گونه و تزریق فیلر چانه و لب اقداماتی غیر تهاجمی و کم خطر هستند، اما این اقدامات برای همه افراد مناسب نیستند و نتایج یکسانی را به دنبال نخواهند داشت. به طور مثال در افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مانند دیابت، بیماری قلب، مشکل انعقاد خون و بیماری سیستم عصبی دارند فیلر پیشنهاد نمی شود.

هزینه تزریق فیلر چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر تحت شرایط مختلف تغییر می کند. اولین عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت تزریق فیلر، نوع و قیمت فیلر است. مورد دوم حجم یا سی سی از فیلر مورد نظر است. هر مقدار سی سی بیشتر باشد، قیمت تزریق فیلر را افزایش می دهد. اگر به دنبال قیمت تزریق فیلر لب هستید ابتدا باید با پزشک مشورت کنید تا میزان حجم مورد نظر خود را به او اعلام کنید تا از قیمت دقیق مطلع شوید.

تزریق فیلر بینی و گونه و سایر اعضای بدن را به متخصصین زیبایی همراه هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال پزشکانی مطمئن و با تجربه هستید می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. تمام خدمات مربوط به تزریق فیلر گونه، چانه و سایر قسمت ها توسط متخصصین در این زمینه در بهترین کلینیک های زیبایی انجام می شود. همچنین در صورتی که مایل باشید این خدمات در محیط خانه و در محیطی کاملا بهداشتی توسط پزشک متبحر نیز انجام می شود.

جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریق فیلر و همچنین ارایه خدمات تزریق فیلر صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریق فیلر

تزریق فیلر صورت و بدن

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر خط خنده

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر لب

تزریق فیلر گونه و پیشانی و ... ار بهترین برندهای فیلرهای موجود

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط تزریق فیلر خط خنده و تزریق فیلر زیر چشم

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات تزریق فیلر بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات تزریق فیلر و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین فیلر و ژل متناسب نیاز خود حتما با پزشک مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید

جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص ژل و فیلر) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان