هایفو تراپی صورت

هایفو تراپی صورت

از 1276 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایفو تراپی صورت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت هایفو تراپی صورت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

هایفو صورت چیست؟

هایفو تراپی صورت و بدن یکی از درمان های موثر برای کم کردن نشانه های میانسالی مانند چین و چروک در صورت است. هایفو صورت تقریبا درمان دائمی برای از بین بردن این نشانه های پیری نیست. در گذر زمان پوست صورت خواه یا ناخواه دچار تغییراتی می شود به همین علت راهکارهای زیباسازی و جوانسازی پوست روی کار آمده اند. یکی از بهترین آنها استفاده از هایفو زیر چشم و هایفو تراپی غبغب است. هایفو مخفف واژه انگلیسی به معنای امواج التراسوند با شدت بالا است. هایفو پوست موجب لیفت پوست صورت می شود. در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می شود که این امواج دقیقا مشابه امواجی هستند که در سونوگرافی به کار برده می شوند. در هایفو تراپی صورت این امواج به صورت متمرکز به لایه های خاصی از پوست تابیده می شوند و موجب تولید کلاژن در پوست می شود. کلاژن عامل اصلی استحکام پوست است و با بالارفتن سن تولید آن در پوست کم می شود و پوست قوام خود را به تدریج از دست می دهد. به این صورت هایفوتراپی صورت با تحریک کلاژن سازی موجب جوانسازی پوست صورت می شود. در ادامه به مزایای هایفو پوست و عوامل موثر بر قیمت هایفو تراپی صورت می پردازیم.

هایفو تراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟

امواج فراصوت در هایفو تراپی صورت لایه زیرین از سطح پوست را مورد هدف قرار می دهد. با وارد شدن انرژی به لایه دومین پوست دمای این قسمت از پوست افزایش پیدا کرده و با بالا رفتن دمای پوست سلول های پوست تحریک می شوند و اقدام به کلاژن سازی می کنند. در واقع این حجم از وارد کردن شوک و گرما به سلول، موجب آسیب سلولی مفید می شود. در اثر این اقدام جهت ایمنی سلول کلاژن ها اقدام به حفاظت از سلول ها می کنند و به این ترتیب پروسه سفت شدن و لیفت صورت شروع می شود. البته باید ذکر کنیم که این امواج بر روی ماهیچه و اعصاب صورت تاثیر بدی نخواهد داشت و صرفا سلول های کلاژن ساز را هدف قرار می دهد.

هایفو تراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟

هایفو تراپی صورت هم برای پیشگیری و هم به عنوان درمان شل شدگی پوست استفاده می شود. از این رو بازه سنی 40 تا 75 سال بهترین زمان برای پیشگیری و درمان پیری پوست است. همچینین کلیه افرادی که استحکام پوست آنها به هر دلیلی کاهش پیدا کرده است می توانند از این خدمات استفاده کنند. معمولا افرادی که به دلایل مختلف دچار پیری زودرس شده اند طی چند جلسه درمان از نتایج معجزه آسای آن شگفت زده خواهند شد. در سنین بالاتر هایفو تراپی گردن نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

بهترین دستگاه هایفو پوست کدام است؟

دستگاه هایفو تراپی صورت با کاربردهای متفاوتی تولید و عرضه شده اند. که هر کدام از آنها دارای تاثیرات متفاوتی هستند. از انواع دستگاه هایفو می توان به دستگاه اولترا، دستگاه هایفو دابلوگلد، دلتا دستگاه سه بعدی، چهاربهدی و مینی هایفو اشاره کرد. قطعا لقب بهترین دستگاه هایفو تنها به دستگاهی تعلق می گیرد که بهترین نتیجه و کمترین عارضه را به دنبال داشته باشد از این رو دستگاه اولترا و دلتا می توانند کاندیداهای بهترین برای دریافت لقب بهترین دستگاه هایفو باشند. البته سایر دستگاهها نیز به قدر کافی مفید هستند. به طور مثال دستگاه هایفو سالنی با وجود اینکه قیمت کمتری دارد اما تاثیر بسیار خوبی برای از بین بردن حالت ارتجاعی پوست دارد.

هایفو خانگی نیز یک واژه آشنا در بین افرادی است که دنباله رو خدمات زیبایی هستند. مینی هایفو بسیار مناسب برای انجام هایفو خانگی است. امواج کم قدرت این دستگاه بسیار مناسب برای تحریک پوست اطراف چشم و از بین بردن چروک اطراف چشم است.

میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟

میزان ماندگاری هایفو صورت به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان شل شدگی و افتادگی صورت، سن مراجعه کننده و نوع پوست فرد همه بر میزان ماندگاری هایفو تراپی بستگی دارد. معمولا کمترین میزان ماندگاری 6 ماه و حداکثر 3 سال است.

هایفو تراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟

جهت رفع خطوط پیشانی، رفع افتادگی ابرو، از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، از بین بردن خطوط خنده، سفت کردن پوست گونه، از بین بردن غبغب و از بین بردن چروک گردن از هایفو تراپی استفاده می شود. هر چقدر این خطوط کمتر باشند، نتیجه گیری بهتری به همراه خواهد داشت. به همین علت پیشنهاد می کنید اگر به تازگی با آثار پیری مانند افتادگی پلک و شل شدن پوست مواجه شده اید سریعا با یک فرد متخصص در زمینه هایفو تراپی غبغب و ... مشورت کنید.

عوارض هایفوتراپی صورت چیست؟

نمی توان گفت که هایفو تراپی کاملا بدون عارضه است. عوارض متعددی ممکن است در پی انجام هایفوتراپی ایجاد شوند. یکی از شایع ترین عوارض هایفو صورت و هایفو گردن، ایجاد درد است. این مورد در بین افراد با آستانه درد متفاوت نتایج متفاوتی در پی دارد. اما این درد پس از مدتی کاملا از بین خواهد رفت پس نگران نباشید.

مورد بعدی قرمزی پوست است. امواج اولتراصوت موجب تحریک سلول ها می شود. این تحریکات سلولی موجب التهابات پوستی می شود. البته این عارضه ظرف چند ساعت به کلی از بین خواهد رفت و جای هیچ نگرانی ندارد.

تورم و کبودی پوست نیز جزو عوارض بد ناشی از هایفو تراپی صورت است. زیرا این نشانه ها همه دلیلی بر هایفوتراپی زیاد و عدم تسلط پزشک بر این پروسه درمانی است. البته این نتایج دائمی نیستند و از بین خواهند رفت. اما تورم به معنی جمع شدن بافت آبی در زیر پوست است که اثر هایفو غبغب و صورت را کاهش می دهد.

قیمت هایفو تراپی صورت و گردن به چه مواردی وابسته است؟

هزینه هایفوتراپی صورت به موارد متعددی وابسته است. در واقع قیمت هایفوتراپی پوست به محل مورد نظر و حجم ناحیه وابسته است. هزینه هایفوتراپی گردن با قیمت هایفو تراپی صورت یکسان نیست. در این میان هایفو تراپی شکم بیشتر از قیمت هایفو زیر چشم است. مورد دیگر تعداد جلسات درمانی است که هزینه هایفو صورت را تغییر می دهد. البته این جلسات در زمان های مشخص بنا بر تشخیص پزشک تعیین می شود. در نهایت قیمت دستگاه هایفو بر قیمت گذاری ارائه این خدمات تاثیر دارد. به ترتیبی که هر چه دستگاه مجهزتر باشد طبعا قیمت هایفو تراپی صورت که توسط پزشک تعیین می شود نیز بالاتر خواهد رفت.

هایفو صورت و گردن را در بهترین کلینیک زیبایی با کمک هوم سرویز انجام دهید

علاوه بر کیفیت دستگاه مانند هایفو دابلو گلد مهارت پزشک در انجام آن نیز بسیار تاثیر دارد. افرادی که در در پی انجام خدمات زیبایی هستند همواره تردید هایی در ارتباط با انتخاب کلینیک زیبایی و انتخاب پزشک خود دارند. هوم سرویز کار را برای شما راحت کرده است. هوم سرویز با همکاری با برترین متخصصین زیبایی و کلینیک های مجاز آماده ارائه خدمات هایفوتراپی صورت و گردن با استقاده از بهترین دستگاه هایفو هستند. جهت اطلاع از هزینه هایفو صورت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین زیبایی ما جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام قیمت هایفوتراپی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایفو تراپی صورت و همچنین ارایه خدمات هایفو تراپی صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل خدمات پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی و فیشیال پوست صورت , برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایفو تراپی صورت

هایفو تراپی صورت و بدن

هایفو زیر چشم

هایفو گردن

هایفو غبغب

هایفو شکم و پهلو (لاغری)

هایفو تراپی با انواع دستگاه هایفو دابلو گلد ، الترا، سه بعدی و ...

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط هایپو تراپی صورت و گردن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات هایفوتراپی بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات هایفو و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات هایفو تراپی صورت در این شهرها ارائه می شود: