banner

هایفو

از 1276 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایفو

قیمت هایفو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط هایفو

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات هایفوتراپی بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات هایفو و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​هایفو چیست؟

یکی از آزاردهنده ترین نشانه های میانسالی به وجود آمدن چین و چروک در صورت است. تقریبا درمان دائمی برای از بین بردن این نشانه های پیری نیست. البته منظور ما عملیات های تهاجمی مانند عمل های زیبایی و کشیدن پوست نیست. در گذر زمان پوست صورت خواه یا ناخواه دچار تغییراتی می شود به همین علت راهکارهای زیباسازی و جوانسازی پوست روی کار آمده اند. یکی از بهترین راهکارها استفاده از هایفوتراپی دور چشم و هایفو تراپی غبغب است.

هایفو مخفف واژه انگلیسی به معنای امواج التراسوند با شدت بالا است. هایفو پوست موجب لیفت پوست صورت می شود. این روش کاملا غیر تهاجمی و بی خطر است. در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می شود که این امواج دقیقا مشابه امواجی هستند که در سونوگرافی به کار برده می شود. در هایفو پوست این امواج به صورت متمرکز به لایه های خاصی از پوست تابیده می شوند و موجب تولید کلاژن در پوست می شود. کلاژن عامل اصلی استحکام پوست است و با بالارفتن سن تولید آن در پوست کم می شود و پوست قوام خود را به تدریج از دست می دهد. به این صورت هایفوتراپی صورت با تحریک کلاژن سازی موجب جوانسازی پوست صورت می شود.

هایفوتراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟

امواج فراصوت در هایفوتراپی صورت لایه زیرین از سطح پوست را مورد هدف قرار می دهد. با وارد شدن انرژی به لایه دومین پوست دمای این قسمت از پوست افزایش پیدا میکند. با بالا رفتن دمای پوست سلول های پوست تحریک می شوند و اقدام به کلاژن سازی میکنند. در واقع این حجم از واد کردن شوک و گرما یه سلول موجب آسیب سلولی مفید می شود. در اثر این اقدام جهت ایمنی سلول کلاژن ها اقدام به حفاظت از سلول ها می کنند و به این ترتیب پروسه سفت شدن و لیفت صورت شروع می شود. البته باید ذکر کنیم که این امواج بر روی ماهیچه و اعصاب صورت تاثیر بدی نخواهد داشت و صرفا سلول های کلاژن ساز را هدف قرار می دهد.

هایفوتراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟

این روش درمانی هم برای پیشگیری و هم به عنوان درمان شل شدگی پوست استفاده می شود. از این رو بازه سنی 40 تا 75 سال بهترین زمان برای پیشگیری و درمان پیری پوست است. همچینین کلیه افرادی که استحکام پوست آنها به هر دلیلی کاهش پیدا کرده است می توانند از این خدمات استفاده کنند. معمولا افرادی که به دلایل مختلف دچار پیری زودرس شده اند طی چند جلسه درمان از نتایج معجزه آسای آن شگفت زده خواهند شد. در سنین بالاتر هایفوتراپی گردن نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

بهترین دستگاه هایفو کدام است؟

دستگاه هایفوتراپی با کاربردهای متفاوتی تولید و عرضه شده اند. که هر کدام از آنها دارای تاثیرات متفاوتی هستند. از انواع دستگاه هایفو می توان به دستگاه اولترا، دستگاه هایفو دابلوگلد، دلتا دستگاه سه بعدی، چهاربهدی و مینی هایفو اشاره کرد. قطعا بهترین دستگاه هایفو تنها به دستگاهی تعلق می گیرد که بهترین نتیجه و کمترین عارضه را به دنبال داشته باشد از این رو دستگاه اولترا و دلتا می توانند کاندیداهای بهترین برای دریافت لقب بهترین دستگاه هایفو باشند. البته سایر دستگاهها نیز به قدر کافی مفید هستند.  به طور مثال دستگاه هایفو سالنی با وجود اینکه قیمت کمتری دارد اما تاثیر بسیار خوبی برای از بین بردن حالت ارتجاعی پوست دارد.

هایفو خانگی نیز یک واژه آشنا در بین افرادی است که دنباله رو خدمات زیبایی هستند.  مینی هایفو بسیار مناسب برای انجام هایفو خانگی است. امواج کم قدرت این دستگاه بسیار مناسب برای تحریک پوست اطراف چشم و از بین بردن چروک اطراف چشم است.

میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟

میزان ماندگاری هایفو صورت به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان شل شدگی و افتادگی صورت، سن مراجعه کننده و نوع پوست فرد همه بر میزان ماندگاری هایفو بستگی دارد. معمولا کمترین میزان ماندگاری 6 ماه و حداکثر 3 سال است.

هایفو تراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟

جهت رفع خطوط پیشانی، رفع افتادگی ابرو، از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، از بین بردن خطوط خنده، سفت کردن پوست گونه، از بین بردن غبغب و از بین بردن چروک گردن از هایفوتراپی استفاده می شود. هر چقدر این خطوط کمتر باشند، نتیجه گیری بهتری به همراه خواهد داشت. به همین علت پیشنهاد می کنید اگر به تازگی با آثار پیری مانند افتادگی پلک و شل شدن پوست مواجه شده اید سریعا با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید.

عوارض هایفوتراپی صورت چیست؟

نمی توان گفت که هایفوتراپی کاملا بدون عارضه است. عوارض متعددی ممکن است در پی انجام هایفو تراپی ایجاد شود. یکی از شایع ترین عوارض هایفو صورت و هایفو گردن ، ایجاد درد است. این مورد در بین افراد با آستانه درد متفاوت نتایج متفاوتی در پی دارد. اما این درد پس از مدتی کاملا از بین خواهد رفت پس نگران نباشید.

مورد بعدی قرمزی پوست است. امواج اولتراصوت موجب تحریک سلول ها می شود. این تحریکات سلولی موجب التهابات پوستی می شود. البته این عارضه ظرف چند ساعت به کلی از بین خواهد رفت و جای هیچ نگرانی ندارد.

تورم و کبودی پوست نیز جزو عوارض بد ناشی از هایفوتراپی است. زیرا این نشانه ها همه دلیلی بر هایفوتراپی زیاد و عدم تسلط پزشک بر این پروسه درمانی است. البته این نتایج دائمی نیستند و از بین خواهند رفت. اما تورم به معنی جمع شدن بافت آبی در زیر پوست است که اثر هایفو غبغب و صورت را کاهش می دهد.

هایفو صورت و گردن در بهترین کلینیک زیبایی با هوم سرویز

علاوه بر کیفیت دستگاه مانند هایفو دابلو گلد مهارت پزشک در انجام آن نیز بسیار تاثیر دارد. افرادی که در در پی انجام خدمات زیبایی هستند همواره تردید هایی در ارتباط با انتخاب کلینیک زیبایی و انتخاب پزشک خود دارند. هوم سرویز کار را برای شما راحت کرده است. هوم سرویز با همکاری با برترین متخصصین زیبایی و کلینیک های مجاز آماده ارائه خدمات هایفوتراپی صورت و گردن با استقاده از بهترین دستگاه هایفو هستند.

جهت اطلاع از هزینه هایفو صورت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین زیبایی ما جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام قیمت هایفوتراپی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی