هایفوتراپی

هایفوتراپی

از 1276 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایفوتراپی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت هایفو اولترا

3,000,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت هایفو گلد

7,500,000 الی 8,500,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت3,200,000 تومانبیشینه قیمت3,200,000 تومان

آنچه درباره هایفوتراپی خواهید خواند

  • هایفوتراپی صورت چیست؟
  • هایفوتراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟
  • هایفوتراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟
  • بهترین دستگاه هایفو پوست کدام است؟
  • میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟
  • دوره نقاهت در هایفو چگونه است؟
  • هایفوتراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟
  • عوارض هایفو تراپی صورت چیست؟
  • قیمت هایفوتراپی صورت و گردن به چه مواردی وابسته است؟
  • هایفو صورت و گردن را در بهترین کلینیک زیبایی همراه هوم سرویز انجام دهید

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی صورت و بدن یکی از درمان های موثر برای کم کردن نشانه های میانسالی مانند چین و چروک در صورت است. هایفوتراپی صورت تقریبا درمان دائمی برای از بین بردن این نشانه های پیری نیست. در گذر زمان پوست صورت خواه یا ناخواه دچار تغییراتی می شود به همین علت راهکارهای زیباسازی و جوانسازی پوست روی کار آمده اند. یکی از بهترین آنها استفاده از هایفو زیر چشم و هایفوتراپی غبغب است. هایفو مخفف واژه انگلیسی به معنای امواج التراسوند با شدت بالا است. هایفو پوست موجب لیفت پوست صورت می شود. در هایفوتراپی از امواج فراصوت استفاده می شود که این امواج دقیقا مشابه امواجی هستند که در سونوگرافی به کار برده می شوند. در هایفوتراپی صورت این امواج به صورت متمرکز به لایه های خاصی از پوست تابیده می شوند و موجب تولید کلاژن در پوست می شود. کلاژن عامل اصلی استحکام پوست است و با بالارفتن سن تولید آن در پوست کم می شود و پوست قوام خود را به تدریج از دست می دهد. به این صورت هایفوتراپی صورت با تحریک کلاژن سازی موجب جوانسازی پوست صورت می شود. در ادامه به مزایای هایفوتراپی پوست و عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی صورت می پردازیم.

هایفوتراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟

امواج فراصوت در هایفوتراپی صورت لایه زیرین از سطح پوست را مورد هدف قرار می دهد. با وارد شدن انرژی به لایه دومین پوست دمای این قسمت از پوست افزایش پیدا کرده و با بالا رفتن دمای پوست سلول های پوست تحریک می شوند و اقدام به کلاژن سازی می کنند. در واقع این حجم از وارد کردن شوک و گرما به سلول، موجب آسیب سلولی مفید می شود. در اثر این اقدام جهت ایمنی سلول کلاژن ها اقدام به حفاظت از سلول ها می کنند و به این ترتیب پروسه سفت شدن و لیفت صورت شروع می شود. البته باید ذکر کنیم که این امواج بر روی ماهیچه و اعصاب صورت تاثیر بدی نخواهد داشت و صرفا سلول های کلاژن ساز را هدف قرار می دهد.

هایفوتراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی صورت هم برای پیشگیری و هم به عنوان درمان شل شدگی پوست استفاده می شود. از این رو بازه سنی 40 تا 75 سال بهترین زمان برای پیشگیری و درمان پیری پوست است. همچینین کلیه افرادی که استحکام پوست آنها به هر دلیلی کاهش پیدا کرده است می توانند از این خدمات استفاده کنند. معمولا افرادی که به دلایل مختلف دچار پیری زودرس شده اند طی چند جلسه درمان از نتایج معجزه آسای آن شگفت زده خواهند شد. در سنین بالاتر هایفوتراپی گردن نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

بهترین دستگاه هایفو پوست کدام است؟

دستگاه هایفوتراپی با کاربردهای متفاوتی تولید و عرضه شده اند. که هر کدام از آنها دارای تاثیرات متفاوتی هستند. از انواع دستگاه هایفو می توان به دستگاه اولترا، دستگاه هایفو دابلوگلد، دلتا دستگاه سه بعدی، چهاربهدی و مینی هایفو اشاره کرد. قطعا لقب بهترین دستگاه هایفو تنها به دستگاهی تعلق می گیرد که بهترین نتیجه و کمترین عارضه را به دنبال داشته باشد از این رو دستگاه اولترا و دلتا می توانند کاندیداهای بهترین برای دریافت لقب بهترین دستگاه هایفو باشند. البته سایر دستگاهها نیز به قدر کافی مفید هستند. به طور مثال دستگاه هایفو سالنی با وجود اینکه قیمت کمتری دارد اما تاثیر بسیار خوبی برای از بین بردن حالت ارتجاعی پوست دارد.

هایفو خانگی نیز یک واژه آشنا در بین افرادی است که دنباله رو خدمات زیبایی هستند. مینی هایفو بسیار مناسب برای انجام هایفو خانگی است. امواج کم قدرت این دستگاه بسیار مناسب برای تحریک پوست اطراف چشم و از بین بردن چروک اطراف چشم است.

میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟

میزان ماندگاری هایفوتراپی صورت به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان شل شدگی و افتادگی صورت، سن مراجعه کننده و نوع پوست فرد همه بر میزان ماندگاری هایفوتراپی بستگی دارد. معمولا کمترین میزان ماندگاری 6 ماه و حداکثر 3 سال است.

دوره نقاهت در هایفو چگونه است؟

در کنار نتیجه شگفت انگیز این روش در جوانسازی مزیت بعدی هایفوتراپی نداشتن دوره نقاهت یا ریکاوری است. به بیان دیگر بعد از انجام این کار می توانید به زندگی عادی و معمول خود برسید و نیازی به مراقبت های دارویی خاصی ندارد. در سایر روش های لیفت صورت مانند جراحی ها به طور معمول بین 2 تا 4 هفته باید اقدام به تعویض پانسمان نمود اما در این روش این گونه نگهداری ها و بخیه و اقدامات دیگری نیاز نیست.

هایفوتراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟

جهت رفع خطوط پیشانی، رفع افتادگی ابرو، از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، از بین بردن خطوط خنده، سفت کردن پوست گونه، از بین بردن غبغب و از بین بردن چروک گردن از هایفوتراپی استفاده می شود. هر چقدر این خطوط کمتر باشند، نتیجه گیری بهتری به همراه خواهد داشت. به همین علت پیشنهاد می کنید اگر به تازگی با آثار پیری مانند افتادگی پلک و شل شدن پوست مواجه شده اید سریعا با یک فرد متخصص در زمینه هایفوتراپی غبغب و... مشورت کنید.

عوارض هایفو تراپی صورت چیست؟

نمی توان گفت که هایفوتراپی کاملا بدون عارضه است. عوارض متعددی ممکن است در پی انجام هایفوتراپی ایجاد شوند. یکی از شایع ترین عوارض هایفوتراپی صورت و هایفوتراپی گردن، ایجاد درد است. این مورد در بین افراد با آستانه درد متفاوت نتایج متفاوتی در پی دارد. اما این درد پس از مدتی کاملا از بین خواهد رفت پس نگران نباشید.

مورد بعدی قرمزی پوست است. امواج اولتراصوت موجب تحریک سلول ها می شود. این تحریکات سلولی موجب التهابات پوستی می شود. البته این عارضه ظرف چند ساعت به کلی از بین خواهد رفت و جای هیچ نگرانی ندارد.

تورم و کبودی پوست نیز جزو عوارض بد ناشی از هایفوتراپی صورت است. زیرا این نشانه ها همه دلیلی بر هایفوتراپی زیاد و عدم تسلط پزشک بر این پروسه درمانی است. البته این نتایج دائمی نیستند و از بین خواهند رفت. اما تورم به معنی جمع شدن بافت آبی در زیر پوست است که اثر هایفو غبغب و صورت را کاهش می دهد.

قیمت هایفوتراپی صورت و گردن به چه مواردی وابسته است؟

هزینه هایفوتراپی صورت به موارد متعددی وابسته است. در واقع قیمت هایفوتراپی پوست به محل مورد نظر و حجم ناحیه وابسته است. هزینه هایفوتراپی گردن با قیمت هایفو تراپی صورت یکسان نیست. در این میان هایفوتراپی شکم بیشتر از قیمت هایفو زیر چشم است. مورد دیگر تعداد جلسات درمانی است که هزینه هایفوتراپی صورت را تغییر می دهد. البته این جلسات در زمان های مشخص بنا بر تشخیص پزشک تعیین می شود. در نهایت قیمت دستگاه هایفو بر قیمت گذاری ارائه این خدمات تاثیر دارد. به ترتیبی که هر چه دستگاه مجهزتر باشد طبعا هزینه هایفوتراپی صورت که توسط پزشک تعیین می شود نیز بالاتر خواهد رفت.

همچنین نوع کلینیک هایفو و نوع خدماتی که ارائه می دهند نیز از موارد موثر بر قیمت هایفوتراپی در کلینیک است. وابسته به منطقه مکانی ممکن است قیمت هایفو تا مقدار بالایی افزایش پیدا کند.

هایفو صورت و گردن را در بهترین کلینیک زیبایی همراه هوم سرویز انجام دهید

علاوه بر کیفیت دستگاه مانند هایفو دابلو گلد مهارت پزشک در انجام آن نیز بسیار تاثیر دارد. افرادی که در در پی انجام خدمات زیبایی هستند همواره تردید هایی در ارتباط با انتخاب کلینیک زیبایی و انتخاب پزشک خود دارند. هوم سرویز کار را برای شما راحت کرده است. هوم سرویز با همکاری با برترین متخصصین زیبایی و کلینیک های مجاز آماده ارائه خدمات هایفوتراپی صورت و گردن با استقاده از بهترین دستگاه هایفوتراپی هستند. جهت اطلاع از هزینه هایفو صورت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین زیبایی ما جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام قیمت هایفوتراپی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایفوتراپی و همچنین ارایه خدمات هایفو تراپی صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایفوتراپی

هایفو تراپی صورت و بدن

هایفو زیر چشم

هایفو گردن

هایفو غبغب

هایفو شکم و پهلو (لاغری)

هایفو تراپی با انواع دستگاه هایفو دابلو گلد ، الترا، سه بعدی و ...

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه رضایی

من از خانوم رجبی برای هایفو خیلی راضی هستم صبر کردم تا یه ماه از هایفو صورت و گردن بگذره تا بعد کامنت بزارم الان تقریبا یه ماهه گذشته و صورتم فوق العاده خوب شده..... ممنون از خانوم رجبی و کادر محترمشون

شرایط هایفو تراپی صورت، هایفو غبغب و گردن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات هایفوتراپی بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات هایفو و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

hair-curler
فر مو بانوان
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان
hair-chignon
شینیون مو بانوان
قیمت از 180,000 الی 1,400,000 تومان
eyelashes-extension
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 1,000,000 الی 1,100,000 تومان
eybrow-dyeing
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 180,000 الی 1,400,000 تومان