هایفوتراپی

هایفوتراپی

از 1276 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایفوتراپی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت هایفوتراپی

توافقی

متوسط قیمت790,000 تومانکمینه قیمت180,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره هایفوتراپی خواهید خواند

  • هایفوتراپی صورت چیست؟
  • هایفوتراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟
  • هایفوتراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟
  • بهترین دستگاه هایفو پوست کدام است؟
  • میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟
  • دوره نقاهت در هایفو چگونه است؟
  • هایفوتراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟
  • عوارض هایفو تراپی صورت چیست؟
  • قیمت هایفوتراپی صورت و گردن به چه مواردی وابسته است؟
  • هایفو صورت و گردن را در بهترین کلینیک زیبایی همراه هوم سرویزانجام دهید

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی صورت وبدن یکی از درمان های موثر برای کم کردن نشانه های میانسالی مانند چین و چروک درصورت است. هایفوتراپی صورت تقریبا درمان دائمی برای از بین بردن این نشانههای پیری نیست. در گذر زمان پوست صورت خواه یا ناخواه دچار تغییراتی می شود بههمین علت راهکارهای زیباسازی و جوانسازی پوست روی کار آمده اند. یکی ازبهترین آنها استفاده از هایفو زیر چشم و هایفوتراپی غبغب است. هایفو مخفف واژه انگلیسی به معنای امواجالتراسوند با شدت بالا است. هایفو پوست موجب لیفت پوست صورت می شود. در هایفوتراپیاز امواج فراصوت استفاده می شود که این امواج دقیقا مشابه امواجی هستند که درسونوگرافی به کار برده می شوند. در هایفوتراپی صورت این امواج به صورت متمرکز بهلایه های خاصی از پوست تابیده می شوند و موجب تولید کلاژن در پوست می شود. کلاژنعامل اصلی استحکام پوست است و با بالارفتن سن تولید آن در پوست کم می شود و پوستقوام خود را به تدریج از دست می دهد. به این صورت هایفوتراپی صورت باتحریک کلاژن سازی موجب جوانسازی پوست صورت می شود.در ادامه به مزایای هایفوتراپی پوست و عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپیصورت می پردازیم.

هایفوتراپی صورت چقدر تاثیر دارد؟

امواج فراصوتدر هایفوتراپی صورت لایه زیرین از سطح پوست را مورد هدف قرار می دهد. باوارد شدن انرژی به لایه دومین پوست دمای این قسمت از پوست افزایش پیدا کرده و بابالا رفتن دمای پوست سلول های پوست تحریک می شوند و اقدام به کلاژن سازی می کنند.در واقع این حجم از وارد کردن شوک و گرما به سلول، موجب آسیب سلولی مفید می شود.در اثر این اقدام جهت ایمنی سلول کلاژن ها اقدام به حفاظت از سلول ها می کنند و بهاین ترتیب پروسه سفت شدن و لیفت صورت شروع می شود. البته باید ذکر کنیم که اینامواج بر روی ماهیچه و اعصاب صورت تاثیر بدی نخواهد داشت و صرفا سلول های کلاژنساز را هدف قرار می دهد.

هایفوتراپی پوست برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی صورت هم برای پیشگیری و هم به عنوان درمان شلشدگی پوست استفاده می شود. از این رو بازه سنی 40 تا 75 سال بهترین زمان برایپیشگیری و درمان پیری پوست است. همچینین کلیه افرادی که استحکام پوست آنها به هردلیلی کاهش پیدا کرده است می توانند از این خدمات استفاده کنند. معمولا افرادی کهبه دلایل مختلف دچار پیری زودرس شده اند طی چند جلسه درمان از نتایج معجزه آسای آنشگفت زده خواهند شد. در سنین بالاتر هایفوتراپی گردن نیز میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

بهترین دستگاه هایفو پوست کدام است؟

دستگاه هایفوتراپی با کاربردهای متفاوتی تولید و عرضه شدهاند. که هر کدام از آنها دارای تاثیرات متفاوتی هستند. از انواع دستگاه هایفو میتوان به دستگاه اولترا، دستگاه هایفو دابلوگلد، دلتا دستگاه سه بعدی،چهاربهدی و مینی هایفو اشاره کرد. قطعا لقب بهترین دستگاه هایفو تنهابه دستگاهی تعلق می گیرد که بهترین نتیجه و کمترین عارضه را به دنبال داشته باشداز این رو دستگاه اولترا و دلتا می توانند کاندیداهای بهترین برای دریافتلقب بهترین دستگاه هایفو باشند. البته سایر دستگاهها نیز به قدر کافیمفید هستند. به طور مثال دستگاه هایفو سالنی با وجود اینکه قیمت کمتری دارداما تاثیر بسیار خوبی برای از بین بردن حالت ارتجاعی پوست دارد.

هایفو خانگی نیز یک واژه آشنا در بین افرادی استکه دنباله رو خدمات زیبایی هستند. مینی هایفو بسیار مناسب برای انجام هایفوخانگی است. امواج کم قدرت این دستگاه بسیار مناسب برای تحریک پوست اطراف چشمو از بین بردن چروک اطراف چشم است.

میزان ماندگاری هایفو صورت چقدر است؟

میزان ماندگاری هایفوتراپی صورت بهعوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مانند میزان شل شدگی و افتادگی صورت، سن مراجعهکننده و نوع پوست فرد همه بر میزان ماندگاری هایفوتراپی بستگی دارد. معمولا کمترینمیزان ماندگاری 6 ماه و حداکثر 3 سال است.

دوره نقاهت در هایفو چگونه است؟

در کنار نتیجه شگفتانگیز این روش در جوانسازی مزیت بعدی هایفوتراپی نداشتن دوره نقاهت یا ریکاوریاست. به بیان دیگر بعد از انجام این کار می توانید به زندگی عادی و معمول خودبرسید و نیازی به مراقبت های دارویی خاصی ندارد. در سایر روش های لیفت صورت مانندجراحی ها به طور معمول بین 2 تا 4 هفته باید اقدام به تعویض پانسمان نمود اما دراین روش این گونه نگهداری ها و بخیه و اقدامات دیگری نیاز نیست.

هایفوتراپی در کدام قسمت های پوست انجام می شود؟

جهت رفع خطوط پیشانی،رفع افتادگی ابرو، از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، از بین بردن خطوط خنده، سفت کردنپوست گونه، از بین بردن غبغب و از بین بردن چروک گردن از هایفوتراپی استفاده میشود. هر چقدر این خطوط کمتر باشند، نتیجه گیری بهتری به همراه خواهد داشت. به همینعلت پیشنهاد می کنید اگر به تازگی با آثار پیری مانند افتادگی پلک و شل شدن پوستمواجه شده اید سریعا با یک فرد متخصص در زمینه هایفوتراپی غبغب و... مشورت کنید.

عوارض هایفو تراپی صورت چیست؟

نمی توان گفت کههایفوتراپی کاملا بدون عارضه است. عوارض متعددی ممکن است در پی انجام هایفوتراپیایجاد شوند. یکی از شایع ترین عوارض هایفوتراپی صورت و هایفوتراپی گردن، ایجاد درداست. این مورد در بین افراد با آستانه درد متفاوت نتایج متفاوتی در پی دارد. امااین درد پس از مدتی کاملا از بین خواهد رفت پس نگران نباشید.

مورد بعدی قرمزی پوستاست. امواج اولتراصوت موجب تحریک سلول ها می شود. این تحریکات سلولی موجب التهاباتپوستی می شود. البته این عارضه ظرف چند ساعت به کلی از بین خواهد رفت و جای هیچنگرانی ندارد.

تورم و کبودی پوستنیز جزو عوارض بد ناشی از هایفوتراپی صورت است. زیرا این نشانه ها همهدلیلی بر هایفوتراپی زیاد و عدم تسلط پزشک بر این پروسه درمانی است. البته ایننتایج دائمی نیستند و از بین خواهند رفت. اما تورم به معنی جمع شدن بافت آبی درزیر پوست است که اثر هایفو غبغب و صورت را کاهش می دهد.

قیمت هایفوتراپی صورت و گردن به چه مواردی وابسته است؟

هزینه هایفوتراپیصورت به مواردمتعددی وابسته است. در واقع قیمت هایفوتراپی پوست به محل مورد نظر و حجمناحیه وابسته است. هزینه هایفوتراپی گردن با قیمت هایفو تراپی صورت یکساننیست. در این میان هایفوتراپی شکم بیشتر از قیمت هایفو زیر چشم است.مورد دیگر تعداد جلسات درمانی است که هزینه هایفوتراپی صورت را تغییر میدهد. البته این جلسات در زمان های مشخص بنا بر تشخیص پزشک تعیین می شود. در نهایت قیمتدستگاه هایفو بر قیمت گذاری ارائه این خدمات تاثیر دارد. به ترتیبی که هر چهدستگاه مجهزتر باشد طبعا هزینه هایفوتراپی صورت که توسط پزشک تعیین می شود نیزبالاتر خواهد رفت.

همچنین نوع کلینیک هایفو و نوع خدماتی که ارائه می دهند نیز از موارد موثر بر قیمت هایفوتراپی در کلینیک است. وابسته به منطقه مکانی ممکن است قیمت هایفو تا مقدار بالایی افزایش پیدا کند.

هایفو صورت و گردن را در بهترین کلینیک زیبایی همراه هوم سرویزانجام دهید

علاوه بر کیفیتدستگاه مانند هایفو دابلو گلد مهارت پزشک در انجام آن نیز بسیارتاثیر دارد. افرادی که در در پی انجام خدمات زیبایی هستند همواره تردید هایی درارتباط با انتخاب کلینیک زیبایی و انتخاب پزشک خود دارند. هوم سرویز کار را برایشما راحت کرده است. هوم سرویز با همکاری با برترین متخصصین زیبایی و کلینیک هایمجاز آماده ارائه خدمات هایفوتراپی صورت و گردن با استقاده از بهتریندستگاه هایفوتراپی هستند. جهت اطلاع از هزینههایفو صورت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.مشاورین زیبایی ما جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام قیمت هایفوتراپی باشما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایفوتراپی و همچنین ارایه خدمات هایفو تراپی صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایفوتراپی

هایفو تراپی صورت و بدن

هایفو زیر چشم

هایفو گردن

هایفو غبغب

هایفو شکم و پهلو (لاغری)

هایفو تراپی با انواع دستگاه هایفو دابلو گلد ، الترا، سه بعدی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط هایفو تراپی صورت، هایفو غبغب و گردن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات هایفوتراپی بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات هایفو و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

فر مو بانوان
فر مو بانوان
قیمت از 180,000 الی 1,400,000 تومان
شینیون مو بانوان
شینیون مو بانوان
قیمت از 180,000 الی 1,400,000 تومان
کاشت و اکستنشن مژه
کاشت و اکستنشن مژه
قیمت از 180,000 الی 400,000 تومان
رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 180,000 الی 1,400,000 تومان