نصب بالابر

نصب بالابر

از 1410 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب بالابر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب بالابر تا 3متر

5,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت نصب بالابر بین 3 تا 9 متر

8,000,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت نصب بالابر پله

3,000,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره نصب بالابر خواهید خواند

 • نصب بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه و فروشگاهی
 • انواع بالابر ساختمانی
 • مزیت نصب بالابر خانگی چیست؟
 • انواع مدل های بالابر خانگی
 • نصب بالابر مغازه چگونه انجام می شود؟
 • بالابر وینچی در مغازه
 • بالابر مغازه هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟
 • قیمت نصب بالابر خانگی و فروشگاهی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب بالابر فروشگاهی، مغازه و خانگی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه و فروشگاهی

از نصب بالابر برقی برای جابجایی افراد و لوازم مختلف در ارتفاع های کم استفاده می شود. بالابر خانگی به علت هزینه پایین تر و البته پروسه راه اندازی آسانتر در مقایسه با آسانسورها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. از نصب بالابر در فضاهای مختلف استفاده می شود. بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه از موارد پردرخواست در این زمینه هستند که در ادامه به معرفی انواع بالابر خانگی، مزیت راه اندازی بالابر و همچنین عوامل موثر بر قیمت بالابر می پردازیم.

انواع بالابر ساختمانی

از این وسیله نیز برای جابجایی افراد و لوازم در بین طبقات ساختمان استفاده می شود. بالابرها از سریع ترین لوازم برای ارتباط بین طبقات بوده و در انواع مختلفی تولید شده اند. مکانیزم عملکرد بالابر شباهتی به آسانسور یا لیفتراک ندارد! بالابرهای موجود در بازار به ۵ گروه تقسیم می شوند:

 • بالابرهای ثابت آکاردئونی
 • بالابرهای کابلی -زنجیری
 • بالابرهای جک مستقیم
 • بالابرهای هیدرولیکی-زنجیری
 • بالابرهای بوم لیفت ثابت

مزیت نصب بالابر خانگی چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که آسان سور یک بالابر قوی است اما هیچگاه یک بالابر به اندازه آن کارایی ندارد. به همین جهت، نصب بالابر خانگی و بالابر مغازه فقط در فضاهای خاص و تحت شرایط خاصی انجام می شود. اولین مزیت بالابر خانگی سرعت بالای انجام پروژه است. زیرا در پروسه راه اندازی بالابر نیازی به کندن چاه یا آهن کشی های خاص نیست. بالابرها اگر به طور صحیح و بر اساس توان طراحی شده شان مورد استفاده قرار بگیرند، ضریب ایمنی بالایی دارند. همچنین بالابر تک فاز بسیار مناسب برای بالابر خانگی و مغازه است. بالابر برقی به عنوان یک وسیله بسیار کاربردی برای افرادی است که توانایی حرکتی پایینی دارند و در مواردی با طراحی های خاص به عنوان نصب بالابر معلولین نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر خانگی در آپارتمان ها و ویلاها مورد استفاده قرار می گیرند. برای سهولت در جابجایی بین طبقات یک خانه ویلایی، بالابر مسکونی کاربرد دارد. به این ترتیب جابجایی وسیله و افراد راحت تر خواهد بود. در ساختمانهایی که جلوی درب شان چندین پله می خورد هم برای سهولت جابجایی افراد کم توان یا ناتوان، بالابر خانگی کاربرد دارد. البته در آپارتمان هایی که نهایت سه طبقه هستند نیز می توان از نصب بالابر منزل بهره برد. البته قبل از هرکاری باید فضای مناسبی برای بالابر خانگی فراهم باشد.

انواع مدل های بالابر خانگی

بالابرهای خانگی در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند که بنا بر فضای مورد نظر انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک همانطور که از نام آن مشخص است تنها برای یک فضای خاص طراحی و اجرا نمی شوند. مکانیزم آنها به گونه ای است که قابلیت جابه جایی دارند. به این ترتیب می توان از این تجهیزات در مکان های مختلف و در ارتفاع های مختلفی استفاده نمود.

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر هیدرولیکی تنها مختص به بالابرهای خانگی نیستند. بلکه در نصب بالابر مغازه و نصب بالابر فروشگاهی نیز از آنها استفاده می شود. بالابر هیدرولیکی بر اساس فضای در دسترس و ابعاد مورد نظر مشتری ساخته می شوند.

بالابر خانگی شیشه ای

در کنار کیفیت قطعات، زیبایی نیز اهمیت زیادی دارد. از این رو طراحان برای جلب بیشتر رضایت مصرف کنندگان نمونه های جدیدی از بالابرهای خانگی را تولید کرده اند. یکی از این موارد، نصب بالابر شیشه ای است. نصب بالابر خانگی شیشه ای در کنار زیبایی امنیت بیشتری نیز دارد.

نصب بالابر راه پله

اگر در خانه سالمندانی دارید که رفت و آمد آنها در خانه سخت است می توانید با استفاده از بالابر راه پله اسباب راحتی آنها را ایجاد کنید. البته این وسایل تنها مختص جابجایی افراد نیستند بلکه برای جابجایی کالا و اسباب نیز از بالابر راه پله استفاده می شود.

بالابر مسکونی کابین دار

در کنار کیفیت، ایجاد ایمنی و البته ظاهر زیبا نیز اهمیت دارد. نصب بالابر کابین دار بهترین گزینه برای پاسخگویی به تمام این موارد است. انواع بالابر ساده یا بالابر هیدرلیک به صورت کابین دار نیز اجرا می شوند و البته در این موارد در کنار هزینه نصب بالابر، قیمت کابین نیز اضافه می شود.

نصب بالابر مغازه چگونه انجام می شود؟

یکی از مواردی که اجرای بالابر در آنجا بسیار ضروری است، نصب بالابر در مغازه است. بالابر مغازه بسیار متنوع هستند. انواع مختلفی از بالابرها مانند بالابر ساختمانی، بالابر منزل، بالابر مغازه، و بالابر فروشگاهی در بازار موجود می باشند که در کل همه این ها کاربری یکسانی دارند. تنها مواردی که موجب تمایز بین آنها می شود ظرفیت و تحمل فشار آنها است. به طور مثال بالابر مغازه ای به علت جابجایی افراد در کنار کالاها باید دارای ضریب امنیتی بالایی باشند.

بالابر وینچی در مغازه

نصب بالابر وینچی در مغازه بیشتر برای حمل بار استفاده می شود. بالابر وینچی قابلیت تحمل وزن های بالایی را دارد. نوع مکانیزم و موتور این نوع بالابرها با نوع هیدرولیکی متفاوت است. بالابر وینچی نسبت به هیدرولیکی ضریب ایمنی پایین تری دارند اما به علت بالابر تک فاز و عدم نیاز به برق سه فاز در مغازه ها، رستوران و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر مغازه هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

یکی از موارد پر درخواست در زمینه اجرای بالابر مغازه نمونه ی هیدرولیکی آن است. مزیت راه اندازی بالابر هیدرولیکی نسبت به بالابر کششی امنیت بالای آن است. همچنین این بالابرها دارای قدرت و توان بسیار بالایی هستند. همین موارد باعث شده که بالابر هیدرولیک نسبت به سایر موارد بیشتر طرفدار پیدا کند. البته در کنار این مزایا قطعا قیمت بالابر هیدرولیکی نیز بیشتر است.

قیمت نصب بالابر خانگی و فروشگاهی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بالابر به موارد متعددی بستگی دارد. معمولا در کنار کیفیت، قیمت نصب بالابر نیز بسیار مهم است. اولین موردی که بر قیمت بالابر تاثیر دارد نوع بالابر، قدرت و کیفیت آن است. برند بالابر مورد بعدی است که تغییر دهنده ی قیمت بالابر است. قیمت بالابر خانگی به علت نمونه های متنوع آنها بسیار متفاوت است.

هزینه نصب بالابر خانگی به مواردی مانند تعداد طبقات، میانگین وزنی که قرار است جا به جا شود و میزان قدرت و کشش بالابر وابسته است. معمولا برای طبقات بالا نیاز به بالابر قدرتمند تر با نیروی کششی بیشتر است که هم این موارد بر قیمت بالابر مغازه تاثیر می گذارند. مورد بعدی که در قیمت بالابر منزل تاثیر دارد نوع کابین دار بودن یا نصب بالابر ساده است. طبعا قیمت نصب بالابر کابین دار به علت حساسیت بیشترنسبت به نمونه های دیگر بیشتر خواهد شد.

نصب بالابر فروشگاهی، مغازه و خانگی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت مشاوره از نصاب بالابر حرفه ای و اطلاع از قیمت بالابر تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. قبل از هر گونه اقدامی در جهت ساخت بالابر در منزل یا مغازه باید فضای مد نظر توسط کارشناسان و نصاب بالابر مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص شود شرایط لازم برای اجرای بالابر مهیا است یا خیر. به این ترتیب می توانید با کمک هوم سرویز به برترین شرکت های نصب بالابر هیدرولیکی، کششی یا ساده دسترسی پیدا کنید و از خدمات با کیفیت آنها بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب بالابر و همچنین ارایه خدمات نصب بالابر خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب آسانسور در ساختمان, بازسازی آسانسور قدیمی, تعمیر بالابر ساختمانی, نصب پله برقی فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب بالابر

نصب بالابر خانگی

نصب بالابر مسکونی متحرک

نصب بالابر مغازه ای

ساخت بالابر مسکونی شیشه ای

بالابر مسکونی کابین دار

نصب بالابر هیدرولیکی

نصب بالابر ساختمانی

بالابر مسکونی راه پله

نظرات کاربران

profile picture
شرمین هاشمی

واقعا با حوصله و ماهر بودند و تمام ریزه کاریها رو انجام دادند

profile picture
یاسمن نیرومند

اقای امیری در زمینه گل و گیاه دارای تحصیلات عالیه و خبره هستند و حین انجام کار توضیحات لازم جهت نگهداری گیاهان رو آموزش دادند و کلیه کارهای لازم را با دقت انجام دادند از زحمات ایشان تشکر دارم

profile picture
اردشیر فضل علی

کیفیت کارشون خیلی عالی بود. همون قیمتی که تو تماس تلفنی داده بودن رو گرفتن. واقعا برخورد خیلی خوبی داشتن. اگه میتونستم امتیاز 50 میدادم بهشون به خاطر اخلاقی که داشتن و رفتار خوبشون با مشتری. حتی بهمون گفتن که اگه مجددا سرویس خواستید با شرکت تماس بگیرید این حرفشون باعث شد من به ایشون و به شرکت هوم سرویز بیشتر از قبل اعتماد کنم. ما هرکاری داشته باشیم از هوم سرویز نیرو میگیریم چون دیگه کیفیت بالای نیروهاشون ثابت شده.

profile picture
حسن شفیعی

بسیار مودب و متخصصص در امر سمپاشی و آشنایی با عمموم سمها

شرایط نصب بالابر خانگی، نصب بالابر برقی مغازه و فروشگاهی

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نصب آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 2,000,000 الی 3,000,000 تومان
design-shop-windows
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان
office-hairdressing-chair-repair
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان
charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان