banner

نصب بالابر

از 1410 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب بالابر هیدرولیکی و کششی خانگی و فروشگاهی

قیمت نصب بالابر هیدرولیکی و کششی خانگی و فروشگاهی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب بالابر مغازه و مسکونی

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نصب آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب بالابر برقی در منزل و مغازه

نصب بالابر برقی برای جابجایی افراد و لوازم مختلف در ارتفاع های کماستفاده می شود. بالابر برقی به علت هزینه پایین تر و البته پروسه راه اندازی آسانتردر مقایسه با آسانسورها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. از نصب بالابر درفضاهای مختلف استفاده می شود. نصب بالابر خانگی و نصب بالابر مغازهاز موارد پردرخواست در این زمینه هستند که در ادامه به معرفی انواع بالابر، مزیتراه اندازی بالابر و همچنین عوامل موثر بر هزینه نصب بالابر می پردازیم.

انواع بالابر

 از لحاظ کارایی شبیه بهآسانسورها هستند. این وسیله نیز برای جابجایی افراد و لوازم در بین طبقات ساختماناستفاده می شود. بالابرها از سریع ترین لوازم برای ارتباط بین طبقات بوده و درانواع مختلفی تولید شده اند. مکانیزم عملکرد بالابر شباهتی به آسانسور یا لیفتراکندارد! بالابرهای موجود در بازار به ۵ گروه تقسیم می شوند:

  • بالابرهایثابت آکاردئونی
  • بالابرهایکابلی -زنجیری
  • بالابرهایجک مستقیم
  • بالابرهایهیدرولیکی-زنجیری
  • بالابرهایبوم لیفت ثابت

مزیت اجرای بالابر چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که آسانسور یک بالابر قوی است اما هیچگاه یکبالابر به اندازه یک آسانسور کارایی ندارد. به همین جهت، نصب بالابر فقط درفضاهای خاص و تحت شرایط خاصی انجام می شود. اولین مزیت نصب بالابر مسکونیسرعت بالای انجام پروژه است. زیرا در پروسه راه اندازی بالابر نیازی به کندن چاه یاآهن کشی های خاص نیست. بالابرها اگر به طور صحیح و بر اساس توان طراحی شده شانمورد استفاده قرار بگیرند، ضریب ایمنی بالایی دارند. همچنین بالابر تک فازبسیار مناسب برای فضاهای خانگی و مغازه است. بالابر برقی به عنوان یک وسیله بسیارکاربردی برای افرادی است که توانایی حرکتی پایینی دارند و در مواردی با طراحی هایخاص به عنوان نصب بالابر معلولین نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر خانگی

نصب بالابر خانگی در آپارتمان ها و ویلاها مورد استفادهقرار می گیرند. برای سهولت در جابجایی بین طبقات یک خانه ویلایی، بالابر مسکونیکاربرد دارد. به این ترتیب جابجایی وسیله و افراد راحت تر خواهد بود. در ساختمانهاییکه جلوی درب شان چندین پله می خورد هم برای سهولت جابجایی افراد کم توان یا ناتوان،بالابر خانگی کاربرد دارد. البته در آپارتمان هایی که نهایت سه طبقه هستند نیز میتوان از نصب بالابر منزل بهره برد. البته قبل از هرکاری باید فضای مناسبیبرای بالابرهای خانگی فراهم باشد.

 انواع مدل های بالابر خانگی

بالابرهای خانگی در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند کهبنا بر فضای مورد نظر انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیمپرداخت.

بالابر خانگی متحرک

بالابر متحرک همانطور که از نام آن مشخص است تنها برای یک فضای خاصطراحی و اجرا نمی شوند. مکانیزم آنها به گونه ای است که قابلیت جابه جایی دارند.به این ترتیب می توان از این تجهیزات در مکان های مختلف و در ارتفاع های مختلفیاستفاده نمود.

بالابر هیدرولیکی خانگی

بالابر هیدرولیکی تنها مختص به بالابرهای خانگی نیستند.بلکه در نصب بالابر مغازه و نصب بالابر فروشگاهی نیز از آنهااستفاده می شود. بالابرهای هیدرولیکی بر اساس فضای در دسترس و ابعاد مورد نظر مشتریساخته می شوند.

بالابر خانگی شیشه ای

در کنار کیفیت قطعات، زیبایی نیز اهمیت زیادی دارد. از این رو طراحانبرای جلب بیشتر رضایت مصرف کنندگان نمونه های جدیدی از بالابرهای خانگی را تولیدکرده اند. یکی از این موارد، نصب بالابر شیشه ای است. نصب بالابر خانگی شیشهای در کنار زیبایی امنیت بیشتری نیز دارد.

بالابر خانگی راه پله

اگر در خانه سالمندانی دارید که رفت و آمد آنها در خانه سخت است میتوانید با استفاده از بالابر راه پله اسباب راحتی آنها را ایجاد کنید.البته این وسایل تنها مختص جابجایی افراد نیستند بلکه برای جابجایی کالا و اسباب نیزاز بالابر راه پله استفاده می شود.

بالابر مسکونی کابین دار

در کنار کیفیت، ایجاد ایمنی و البته ظاهر زیبا نیز اهمیت دارد. نصببالابر کابین دار بهترین گزینه برای پاسخگویی به  تمام این موارد است. انواع بالابر ساده یابالابر هیدرلیک به صورت کابین دار نیز اجرا می شوند و البته در این موارد در کنارهزینه نصب بالابر، هزینه کابین نیز اضافه می شود.

نصب بالابر مغازه چگونه انجام می شود؟

 یکی ازمواردی که اجرای بالابر در آنجا بسیار ضروری است، نصب بالابر در مغازه است.بالابرهای مغازه بسیار متنوع هستند. انواع مختلفی از بالابرها مانند بالابرساختمانی، بالابر منزل، بالابر مغازه، و بالابرهای فروشگاهی در بازار موجود میباشند که در کل همه این ها کاربری یکسانی دارند. تنها مواردی که موجب تمایز بینآنها می شود ظرفیت و تحمل فشار آنها است. به طور مثال بالابر مغازه ای به علتجابجایی افراد در کنار کالاها باید دارای ضریب امنیتی بالایی باشند.

بالابر وینچی در مغازه

نصب بالابر وینچی در مغازه بیشتر برای حمل بار استفاده می شود. بالابروینچی قابلیت تحمل وزن های بالایی را دارد. نوع مکانیزم و موتور این نوع بالابرهابا نوع هیدرولیکی متفاوت است. بالابر وینچی نسبت به هیدرولیکی ضریب ایمنی پایین تریدارند اما به علت بالابر تک فاز و عدم نیاز به برق سه فاز در مغازه ها، رستوران وفروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر مغازه هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

یکی از موارد پر درخواست در زمینه اجرای بالابر مغازه نمونه ی هیدرولیکیآن است.  مزیت راه اندازی بالابر هیدرولیکنسبت به بالابر کششی امنیت بالای آن است. همچنین این بالابرها دارای قدرت و توانبسیار بالایی هستند. همین موارد باعث شده که بالابر هیدرولیک نسبت به سایر موارد بیشترطرفدار پیدا کند. البته در کنار این مزایا قطعا قیمت بالابر هیدرولیکی نیزبیشتر است.

هزینه نصب بالابر خانگی و فروشگاهی به چه مواردیبستگی دارد؟

قیمت بالابر به موارد متعددی بستگی دارد. معمولا در کنار کیفیت، قیمتراه اندازی بالابر نیز بسیار مهم است. اولین موردی که بر قیمت نصب بالابرتاثیر دارد نوع بالابر، قدرت و کیفیت آن است. برند بالابر مورد بعدی است که تغییردهنده ی قیمت بالابر است. قیمت نصب بالابر خانگی به علت نمونه های متنوع آنها بسیارمتفاوت است.

هزینه نصب بالابر خانگی به مواردی مانند تعداد طبقات، میانگین وزنیکه قرار است جا به جا شود و میزان قدرت و کشش بالابر وابسته است. معمولا برایطبقات بالا نیاز به بالابر قدرتمند تر با نیروی کششی بیشتر است که هم این موارد برقیمت بالابر مغازه تاثیر می گذارند. مورد بعدی که در هزینه بالابر منزلتاثیر دارد نوع کابین دار بودن یا نصب بالابر ساده است. طبعا قیمت نصب بالابرکابین دار به علت حساسیت بیشترنسبت به نمونه های دیگر بیشتر خواهد شد.

راه اندازی بالابر فروشگاهی، مغازه و خانگی توسطمتخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت مشاوره از نصاب بالابر حرفه ای و اطلاع از قیمتبالابر تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. قبلاز هر گونه اقدامی در جهت ساخت بالابر در منزل یا مغازه باید فضای مد نظرتوسط کارشناسان و نصاب بالابر مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص شود شرایط لازم برایاجرای بالابر مهیا است یا خیر. به این ترتیب می توانید با کمک هوم سرویز به برترینشرکت های نصب بالابر هیدرولیکی، کششی یا ساده دسترسی پیدا کنید و از خدمات با کیفیتآنها بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

بالابر مسکونی هیدرولیکی
بالابر مسکونی متحرک
بالابر مسکونی راه پله
بالابر مسکونی شیشه ای
بالابر مسکونی کابین دار
نصب بالابر کارگاهی
نصب بالابر ثابت مغازه ای
نصب بالابر ساختمانی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان
ساخت دکور و ویترین مغازه
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان