نصب بالابر

نصب بالابر

از 1410 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب بالابر در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب بالابر تا 3متر

5,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت نصب بالابر بین 3 تا 9 متر

8,000,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت نصب بالابر پله

3,000,000 تومان

متوسط قیمت10,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره نصب بالابر خواهید خواند

 • نصب بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه و فروشگاهی
 • انواع بالابر ساختمانی
 • مزیت نصب بالابر خانگی چیست؟
 • انواع مدل های بالابر خانگی
 • نصب بالابر مغازه چگونه انجام می شود؟
 • بالابر وینچی در مغازه
 • بالابر مغازه هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟
 • قیمت نصب بالابر خانگی و فروشگاهی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب بالابر فروشگاهی، مغازه و خانگی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه و فروشگاهی

از نصب بالابربرقی برای جابجایی افراد و لوازم مختلف در ارتفاع های کم استفاده می شود. بالابرخانگی به علت هزینه پایین تر و البته پروسه راه اندازی آسانتر در مقایسه باآسانسورها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. از نصب بالابر در فضاهای مختلفاستفاده می شود. بالابر خانگی و نصب بالابر مغازه از مواردپردرخواست در این زمینه هستند که در ادامه به معرفی انواع بالابر خانگی، مزیت راهاندازی بالابر و همچنین عوامل موثر بر قیمت بالابر می پردازیم.

انواع بالابر ساختمانی

از این وسیله نیزبرای جابجایی افراد و لوازم در بین طبقات ساختمان استفاده می شود. بالابرها ازسریع ترین لوازم برای ارتباط بین طبقات بوده و در انواع مختلفی تولید شده اند.مکانیزم عملکرد بالابر شباهتی به آسانسور یا لیفتراک ندارد! بالابرهای موجود دربازار به ۵ گروه تقسیم می شوند:

 • بالابرهایثابت آکاردئونی
 • بالابرهایکابلی -زنجیری
 • بالابرهایجک مستقیم
 • بالابرهایهیدرولیکی-زنجیری
 • بالابرهایبوم لیفت ثابت

مزیت نصب بالابر خانگی چیست؟

در ابتدا باید بگوییمکه آسان سور یک بالابر قوی است اما هیچگاه یک بالابر به اندازه آن کارایی ندارد.به همین جهت، نصب بالابر خانگی و بالابر مغازه فقط درفضاهای خاص و تحت شرایط خاصی انجام می شود. اولین مزیت بالابر خانگی سرعت بالایانجام پروژه است. زیرا در پروسه راه اندازی بالابر نیازی به کندن چاه یا آهن کشیهای خاص نیست. بالابرها اگر به طور صحیح و بر اساس توان طراحی شده شان مورداستفاده قرار بگیرند، ضریب ایمنی بالایی دارند. همچنین بالابر تک فاز بسیارمناسب برای بالابر خانگی و مغازه است. بالابر برقی به عنوان یک وسیله بسیارکاربردی برای افرادی است که توانایی حرکتی پایینی دارند و در مواردی با طراحی هایخاص به عنوان نصب بالابر معلولین نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

بالابر خانگی در آپارتمان ها و ویلاها مورداستفاده قرار می گیرند. برای سهولت در جابجایی بین طبقات یک خانه ویلایی، بالابرمسکونی کاربرد دارد. به این ترتیب جابجایی وسیله و افراد راحت تر خواهد بود.در ساختمانهایی که جلوی درب شان چندین پله می خورد هم برای سهولت جابجایی افراد کمتوان یا ناتوان، بالابر خانگی کاربرد دارد. البته در آپارتمان هایی کهنهایت سه طبقه هستند نیز می توان از نصب بالابر منزل بهره برد.البته قبل از هرکاری باید فضای مناسبی برای بالابر خانگی فراهم باشد.

انواع مدل های بالابر خانگی

بالابرهای خانگی درانواع و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند که بنا بر فضای مورد نظر انتخاب میشوند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

بالابر خانگیمتحرک

بالابر متحرک همانطورکه از نام آن مشخص است تنها برای یک فضای خاص طراحی و اجرا نمی شوند. مکانیزم آنهابه گونه ای است که قابلیت جابه جایی دارند. به این ترتیب می توان از این تجهیزاتدر مکان های مختلف و در ارتفاع های مختلفی استفاده نمود.

بالابر هیدرولیکیخانگی

بالابر هیدرولیکی تنها مختص به بالابرهای خانگینیستند. بلکه در نصب بالابر مغازه و نصب بالابر فروشگاهی نیزاز آنها استفاده می شود. بالابر هیدرولیکی بر اساس فضای در دسترس و ابعادمورد نظر مشتری ساخته می شوند.

بالابر خانگیشیشه ای

در کنار کیفیت قطعات،زیبایی نیز اهمیت زیادی دارد. از این رو طراحان برای جلب بیشتر رضایت مصرف کنندگاننمونه های جدیدی از بالابرهای خانگی را تولید کرده اند. یکی از این موارد، نصببالابر شیشه ای است. نصب بالابر خانگی شیشه ای در کنار زیبایی امنیتبیشتری نیز دارد.

نصب بالابر راهپله

اگر در خانهسالمندانی دارید که رفت و آمد آنها در خانه سخت است می توانید با استفاده از بالابرراه پله اسباب راحتی آنها را ایجاد کنید. البته این وسایل تنها مختصجابجایی افراد نیستند بلکه برای جابجایی کالا و اسباب نیز از بالابر راه پلهاستفاده می شود.

بالابر مسکونیکابین دار

در کنار کیفیت، ایجادایمنی و البته ظاهر زیبا نیز اهمیت دارد. نصب بالابر کابین دار بهترینگزینه برای پاسخگویی به تمام این موارد است. انواع بالابر ساده یابالابر هیدرلیک به صورت کابین دار نیز اجرا می شوند و البته در این موارد در کنار هزینهنصب بالابر، قیمت کابین نیز اضافه می شود.

نصب بالابر مغازه چگونه انجام می شود؟

یکی از مواردی که اجرای بالابر در آنجابسیار ضروری است، نصب بالابر در مغازه است. بالابر مغازه بسیارمتنوع هستند. انواع مختلفی از بالابرها مانند بالابر ساختمانی، بالابرمنزل، بالابر مغازه، و بالابر فروشگاهی در بازار موجود می باشندکه در کل همه این ها کاربری یکسانی دارند. تنها مواردی که موجب تمایز بین آنها میشود ظرفیت و تحمل فشار آنها است. به طور مثال بالابر مغازه ای به علتجابجایی افراد در کنار کالاها باید دارای ضریب امنیتی بالایی باشند.

بالابر وینچی در مغازه

نصب بالابر وینچی در مغازه بیشتر برای حمل بار استفاده میشود. بالابر وینچی قابلیت تحمل وزن های بالایی را دارد. نوع مکانیزم و موتور ایننوع بالابرها با نوع هیدرولیکی متفاوت است. بالابر وینچی نسبت به هیدرولیکی ضریبایمنی پایین تری دارند اما به علت بالابر تک فاز و عدم نیاز به برق سه فاز درمغازه ها، رستوران و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر مغازه هیدرولیکی چه مزایایی دارد؟

یکی از موارد پردرخواست در زمینه اجرای بالابر مغازه نمونه ی هیدرولیکی آن است. مزیتراه اندازی بالابر هیدرولیکی نسبت به بالابر کششی امنیت بالای آن است. همچنین اینبالابرها دارای قدرت و توان بسیار بالایی هستند. همین موارد باعث شده که بالابرهیدرولیک نسبت به سایر موارد بیشتر طرفدار پیدا کند. البته در کنار این مزایاقطعا قیمت بالابر هیدرولیکی نیز بیشتر است.

قیمت نصب بالابر خانگی و فروشگاهی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بالابر به موارد متعددی بستگی دارد. معمولا درکنار کیفیت، قیمت نصب بالابر نیز بسیار مهم است. اولین موردی که بر قیمتبالابر تاثیر دارد نوع بالابر، قدرت و کیفیت آن است. برند بالابر مورد بعدیاست که تغییر دهنده ی قیمت بالابر است. قیمت بالابر خانگی به علت نمونه هایمتنوع آنها بسیار متفاوت است.

هزینه نصب بالابرخانگی بهمواردی مانند تعداد طبقات، میانگین وزنی که قرار است جا به جا شود و میزان قدرت وکشش بالابر وابسته است. معمولا برای طبقات بالا نیاز به بالابر قدرتمند تر بانیروی کششی بیشتر است که هم این موارد بر قیمت بالابر مغازه تاثیرمی گذارند. مورد بعدی که در قیمت بالابر منزل تاثیر دارد نوعکابین دار بودن یا نصب بالابر ساده است. طبعا قیمت نصب بالابر کابین دار بهعلت حساسیت بیشترنسبت به نمونه های دیگر بیشتر خواهد شد.

نصب بالابر فروشگاهی، مغازه و خانگی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهدریافت مشاوره از نصاب بالابر حرفه ای و اطلاع از قیمت بالابر تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. قبل از هر گونهاقدامی در جهت ساخت بالابر در منزل یا مغازه باید فضای مد نظر توسطکارشناسان و نصاب بالابر مورد بررسی قرار بگیرد تا مشخص شود شرایط لازم برای اجرایبالابر مهیا است یا خیر. به این ترتیب می توانید با کمک هوم سرویز به برترین شرکتهای نصب بالابر هیدرولیکی، کششی یا ساده دسترسی پیدا کنید و از خدمات باکیفیت آنها بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب بالابر و همچنین ارایه خدمات نصب بالابر خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آسانسور ارائه می دهد که شامل تعمیر فوری آسانسور, سرویس آسانسور, نصب آسانسور در ساختمان, بازسازی آسانسور قدیمی, تعمیر بالابر ساختمانی, نصب پله برقی فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب بالابر

نصب بالابر خانگی

نصب بالابر مسکونی متحرک

نصب بالابر مغازه ای

ساخت بالابر مسکونی شیشه ای

بالابر مسکونی کابین دار

نصب بالابر هیدرولیکی

نصب بالابر ساختمانی

بالابر مسکونی راه پله

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط نصب بالابر خانگی، نصب بالابر برقی مغازه و فروشگاهی

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

کلیه سرویس دهنده ها دارای مدرک تاییدیه از اتحادیه صنایع آسانسور می باشند.

انجام خدمات نصب آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
ساخت دکور و ویترین مغازه
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 1,000,000 الی 20,000,000 تومان
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
قیمت از 400,000 الی 1,600,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,460,000 الی 1,912,000 تومان