تاتو لب

تاتو لب

از 1260 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تاتو لب در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تاتو لب

توافقی

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره تاتو لب خواهید خواند

  • تاتو لب چیست؟
  • تاتو لب در منزل به چند روش انجام می شود؟
  • بهترین رنگ برای تاتو خط لب و تاتو رژ لب کدام است؟
  • عوارض تاتو لب در منزل
  • ماندگاری تاتو رژ لب چقدر است؟
  • بعد از تاتو لب و تاتو خط لب چه مراقبت هایی باید انجام شود؟
  • ورم لب بعد از تاتو طبیعی است؟
  • قیمت تاتو لب در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • تتو لب و تاتو خط لب در منزل را به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید

تاتو لب چیست؟

تاتو لب و تاتو خط لب از راهکارهای آراستگیدائمی است. تاتو رژ لب باید توسط آرایشگران ماهر و پیگمنترهای حرفه ایانجام شود. تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم موجب می شود که لبها قرینه شوند و حجم مناسب تری پیدا کنند. در تاتوی لب، رنگ دانه های طبیعی بهپوست لب تزریق می شوند و موجب می شوند لب ها از بی رنگی در بیایند. این روش دربیشتر مواقع برای رفع نواقص لب استفاده می شود. از آنجایی که در لب ها رگ های خونیزیادی وجود دارد، انجام تاتو لب کالباسی یا تاتو خط لب باید توسطافراد با تجربه و ماهر انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد. در ادامه به روش های تتو لب و عوامل موثر برقیمت تاتو لب و قیمت تاتو خط لب می پردازیم.

تاتو لب در منزل به چند روش انجام می شود؟

درابتدا باید بدانیدتتو لب به دو صورت کلی تقسیم می شود. تاتو خط لب و تاتو رژلب. کهاینها با عنوان شیدینگ لب، تاتو سایه لب، تتو لب سه بعدی نیزشناخته می شوند. اگر فرد بخواهد رنگ لب را به کل تغییر دهد، پیشنهاد می کنیماز تاتو رژ لب دائم استفاده کند و اما اگر تنها هدف برجسته سازی خطاطراف لب باشد، انجام تاتو خط لب دائم بهترین انتخاب است. یکی از روش هایتاتو رژلب، هاشور لب است. در هاشور لب که تاتو موقت است خطوط نامنظم وبا طول های غیر همسان روی لب کنار هم کشیده می شوند. هاشور لب خود به دودسته میکروبلیدینگ لب و میکروپیگمنتیشن لب تقسیمبندی می شود.

شیدینگ لب نیز یک تاتو لب است. در این روش از دستگاهبرای تاتو لب استفاده می شود و رنگدانه ها به صورت نقطه ای و مانند سایه رو بافتلب کشیده می شوند. ماندگاری این روش تا مقدار بالایی به مهارت پیگمنتر بستگی داردو در فواصل زمانی کمتری نیاز است که ترمیم تاتو رژ لب سه بعدی و ترمیمخط لب کالباسی انجام شود.

در میکروبلیدینگ لبچون پیگمنت ها در لایه سطحی تری از پوست لب تزریق می شوند ماندگاری کمتری دارند.تنها تفاوت این دو روش در عمق تزریق رنگ و غلظت رنگ های آنها است. به طوری که درشیدینگ لب به وسیله میکروپیگمتیشن لب ماندگاری بیشتری دارد و در فواصلزمانی بیشتری می توان اقدام به ترمیم تاتو رژ لب طبیعی پرداخت.

بهترین رنگ برای تاتو خط لب و تاتو رژ لب کدام است؟

رنگ تاتو خط لب و رژلبدائم کاملا سلیقه ای است. اما می توانیم راهکارهایی ارائه دهیم که رنگتاتو لب را راحت تر انتخاب کنید. انواع تاتو رژ لب صورتی، تاتو لبکالباسی، تاتو رژ لب قرمز و رنگ گوشتی و غیره موجود هستند.انتخاب از بین آنها قطعا سخت است. اما اگر فردی هستید که همواره آرایش ملایم میکنید و دوست دارید حالت طبیعی چهره تان همیشه حفظ شود پیشنهاد می کنیم که تاتوخط لب کالباسی و تاتو خط لب قهوه ای را انتخاب کنید. اگر از انجامتاتو لب مطمئن نیستید و ممکن است بعد از مدتی رنگ آن دلتان را بزند پیشنهاد میکنید از رنگ های ملایم تر و تاتو رژ لب طبیعی مانند تاتو خط لبصورتی استفاده کنید، زیراکه ماندگاری کوتاه تری دارند و زودتر از مابقی رنگ ها ازبین می روند. اگر هم فردی هستید که می خواهید ماندگاری تاتو لب را تا جاییکه امکان دارد بالا ببرید بهترین رنگ تاتو برای شما ترکیب رنگ تاتو لبقرمز مایل به گوشتی است که ماندگاری بیشتری دارد.

عوارض تاتو لب در منزل

با توجه به حساستبالای این قسمت، تاتو لب باید توسط تاتوکار ماهر و با رعایت تمام نکاتبهداشتی انجام شود تا موجب خونریزی و ورم زیاد نشود. همچنین استفاده از لوازماستریل نیز عوارض ناشی از شیدینگ و سایه لب را به حداقل می رسانند. افرادی که پوستهای بسیار حساسی دارند باید قبل از انجام اینکار مطمئن شوند که به رنگدانه یاپیگمنت تاتو لب آلرژی نشان نمی دهند. همچنین افرادی که پوست لب و اطراف لبشانمستعد تبخال است پیشنهاد می کنیم حتما از دو روز قبل ازانجام تاتو لب دائم از قرصضد تبخال استفاده کنند تا دچارعوارض تاتو لب نشوند.

ماندگاری تاتو رژ لب چقدر است؟

نوع پوست فرد، رنگمورد نظر و روش انجام تاتو لب همه و همه بر میزان ماندگاری تاتو لب تاثیرگذارهستند. به طور مثال تاتو رژ لب بر روی لب هایی که به طور مداوم پوست پوست می شوندعموما ماندگاری پایینی دارند. همچنین لب های چرب و پوست دارای منافذ باز نیز گزینههای خوبی برای انجام اینکار نیستند. همچنین اختلالات هورمونی، استفاده از دارویهای اعصاب و ضد بارداری نیز می توانند علت رنگ نگرفتن تاتو لب باشد.

علت رنگ نگرفتن تاتولب البتهمی تواند ناشی از عدم مهارت تاتوکار نیز باشد. که با توجه به وضعیت لب و پوست آنباید مناسب ترین روشن تاتو لب را پیشنهاد بدهد که بالاترین کارایی را داشته باشد.

بعد از تاتو لب و تاتو خط لب چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

برای افزایش ماندگاریبهتر است مراقبت هایی را بعد تاتو لب انجام دهید. بعد از تاتوی لب باید مراقبت هایزیادی را انجام دهید البته پروسه ی مراقبت کلا 10 روز است و پروسه ی چندان سختینیست. پیشنها می شود بعد از انجام تاتوی لب بهتر از تا حدود یک هفته از آب زدن بهآب خودداری کنید. از تماس مستقیم نور خورشید به پوست لب جلوگیری کنید. بهتر است لبهمیشه با پماد ویتامین آ چرب شود و از خاراندن قسمت تتو شده خودداری کنید.

ورم لب بعد از تاتو طبیعی است؟

بعد از انجام تاتو لبیا تاتو خط لب لبها ورم می کنند و این اتفاق امری کاملا طبیعی است و جای هیچ گونهنگرانی ندارد. زیرا تاتو لب در کل عمل تهاجمی به حساب می آید و پوست لب ورم می کندکه با انجام مراقبت های صحیح این مشکلات رفع خواهند شد.

قیمت تاتو لب در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تاتو لب در منزل بهتکنیک مورد استفاده بستگی دارد. قیمت تاتو خط لب با قیمت تاتو رژ لب متفاوت است. قیمتتاتو لب به علت استفاده از مواد بیشتر و در تمام قسمت های لب بیشتر است. اما قیمتتاتو لب چون تنها دور لب کشیده می شود کمتر خواهد بود. همچنین تکنیک مورد نیز قیمتتاتوی لب را تغییر می دهد. به طور مثال قیمت میکروپیگمنتیشن لب با قیمت هاشور لبقطعا تفاوت دارد. مورد دیگر مهارت متخصص است. بعضر از افراد به واسطه میزان مهارتو تجربه خود هزینه تاتو لب بالاتری را به عنوان تعرفه قیمت تاتو رژ لب اعلام میکنند.

تتو لب و تاتو خط لب در منزل را به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید

انواع تکنیکهای تتو رژ لب و تاتو خط لب دائم توسط بهترین ومجرب ترین متخصصین در منزل انجام می شود. در واقع دیگر نیاز نیست که برای انجاماین خدمات به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مراجعه کنید شما می توانید بهترینخدمات تتو لب در منزل، سایه لب در منزل، شیدینگ لب، تاتو رژ لب سه بعدی در منزل و غیره را با رعایتبالاترین پرتکل های بهداشتی در خانه دریافت کنید.جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنیدمتخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان و اعلام هزینه تتو لب توضیحات لازم را دراختیارما قرار داده و در روز و ساعت درمد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تاتو لب و همچنین ارایه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تاتو لب

میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل

تاتو لب و قرینه سازی

شیدینگ لب در منزل

هاشور لب

تاتو رژ لب دائم

تاتو خط لب

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط تاتو رژ لب دائم و شیدینگ لب کالباسی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 240,000 الی 490,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان