تاتو لب

تاتو لب

از 1260 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تاتو لب در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تاتو لب

توافقی

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره تاتو لب خواهید خواند

  • تاتو لب چیست؟
  • تاتو لب در منزل به چند روش انجام می شود؟
  • بهترین رنگ برای تاتو خط لب و تاتو رژ لب کدام است؟
  • عوارض تاتو لب در منزل
  • ماندگاری تاتو رژ لب چقدر است؟
  • بعد از تاتو لب و تاتو خط لب چه مراقبت هایی باید انجام شود؟
  • ورم لب بعد از تاتو طبیعی است؟
  • قیمت تاتو لب در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • تتو لب و تاتو خط لب در منزل را به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید

تاتو لب چیست؟

تاتو لب و تاتو خط لب از راهکارهای آراستگی دائمی است. تاتو رژ لب باید توسط آرایشگران ماهر و پیگمنترهای حرفه ای انجام شود. تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم موجب می شود که لب ها قرینه شوند و حجم مناسب تری پیدا کنند. در تاتوی لب، رنگ دانه های طبیعی به پوست لب تزریق می شوند و موجب می شوند لب ها از بی رنگی در بیایند. این روش در بیشتر مواقع برای رفع نواقص لب استفاده می شود. از آنجایی که در لب ها رگ های خونی زیادی وجود دارد، انجام تاتو لب کالباسی یا تاتو خط لب باید توسط افراد با تجربه و ماهر انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد. در ادامه به روش های تتو لب و عوامل موثر بر قیمت تاتو لب و قیمت تاتو خط لب می پردازیم.

تاتو لب در منزل به چند روش انجام می شود؟

درابتدا باید بدانید تتو لب به دو صورت کلی تقسیم می شود. تاتو خط لب و تاتو رژلب. که اینها با عنوان شیدینگ لب، تاتو سایه لب، تتو لب سه بعدی نیز شناخته می شوند. اگر فرد بخواهد رنگ لب را به کل تغییر دهد، پیشنهاد می کنیم از تاتو رژ لب دائم استفاده کند و اما اگر تنها هدف برجسته سازی خط اطراف لب باشد، انجام تاتو خط لب دائم بهترین انتخاب است. یکی از روش های تاتو رژلب، هاشور لب است. در هاشور لب که تاتو موقت است خطوط نامنظم و با طول های غیر همسان روی لب کنار هم کشیده می شوند. هاشور لب خود به دو دسته میکروبلیدینگ لب و میکروپیگمنتیشن لب تقسیم بندی می شود.

شیدینگ لب نیز یک تاتو لب است. در این روش از دستگاه برای تاتو لب استفاده می شود و رنگدانه ها به صورت نقطه ای و مانند سایه رو بافت لب کشیده می شوند. ماندگاری این روش تا مقدار بالایی به مهارت پیگمنتر بستگی دارد و در فواصل زمانی کمتری نیاز است که ترمیم تاتو رژ لب سه بعدی و ترمیم خط لب کالباسی انجام شود.

در میکروبلیدینگ لب چون پیگمنت ها در لایه سطحی تری از پوست لب تزریق می شوند ماندگاری کمتری دارند. تنها تفاوت این دو روش در عمق تزریق رنگ و غلظت رنگ های آنها است. به طوری که در شیدینگ لب به وسیله میکروپیگمتیشن لب ماندگاری بیشتری دارد و در فواصل زمانی بیشتری می توان اقدام به ترمیم تاتو رژ لب طبیعی پرداخت.

بهترین رنگ برای تاتو خط لب و تاتو رژ لب کدام است؟

رنگ تاتو خط لب و رژلب دائم کاملا سلیقه ای است. اما می توانیم راهکارهایی ارائه دهیم که رنگ تاتو لب را راحت تر انتخاب کنید. انواع تاتو رژ لب صورتی، تاتو لب کالباسی، تاتو رژ لب قرمز و رنگ گوشتی و غیره موجود هستند. انتخاب از بین آنها قطعا سخت است. اما اگر فردی هستید که همواره آرایش ملایم می کنید و دوست دارید حالت طبیعی چهره تان همیشه حفظ شود پیشنهاد می کنیم که تاتو خط لب کالباسی و تاتو خط لب قهوه ای را انتخاب کنید. اگر از انجام تاتو لب مطمئن نیستید و ممکن است بعد از مدتی رنگ آن دلتان را بزند پیشنهاد می کنید از رنگ های ملایم تر و تاتو رژ لب طبیعی مانند تاتو خط لب صورتی استفاده کنید، زیراکه ماندگاری کوتاه تری دارند و زودتر از مابقی رنگ ها از بین می روند. اگر هم فردی هستید که می خواهید ماندگاری تاتو لب را تا جایی که امکان دارد بالا ببرید بهترین رنگ تاتو برای شما ترکیب رنگ تاتو لب قرمز مایل به گوشتی است که ماندگاری بیشتری دارد.

عوارض تاتو لب در منزل

با توجه به حساست بالای این قسمت، تاتو لب باید توسط تاتوکار ماهر و با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام شود تا موجب خونریزی و ورم زیاد نشود. همچنین استفاده از لوازم استریل نیز عوارض ناشی از شیدینگ و سایه لب را به حداقل می رسانند. افرادی که پوست های بسیار حساسی دارند باید قبل از انجام اینکار مطمئن شوند که به رنگدانه یا پیگمنت تاتو لب آلرژی نشان نمی دهند. همچنین افرادی که پوست لب و اطراف لبشان مستعد تبخال است پیشنهاد می کنیم حتما از دو روز قبل ازانجام تاتو لب دائم از قرص ضد تبخال استفاده کنند تا دچارعوارض تاتو لب نشوند.

ماندگاری تاتو رژ لب چقدر است؟

نوع پوست فرد، رنگ مورد نظر و روش انجام تاتو لب همه و همه بر میزان ماندگاری تاتو لب تاثیرگذار هستند. به طور مثال تاتو رژ لب بر روی لب هایی که به طور مداوم پوست پوست می شوند عموما ماندگاری پایینی دارند. همچنین لب های چرب و پوست دارای منافذ باز نیز گزینه های خوبی برای انجام اینکار نیستند. همچنین اختلالات هورمونی، استفاده از داروی های اعصاب و ضد بارداری نیز می توانند علت رنگ نگرفتن تاتو لب باشد.

علت رنگ نگرفتن تاتو لب البته می تواند ناشی از عدم مهارت تاتوکار نیز باشد. که با توجه به وضعیت لب و پوست آن باید مناسب ترین روشن تاتو لب را پیشنهاد بدهد که بالاترین کارایی را داشته باشد.

بعد از تاتو لب و تاتو خط لب چه مراقبت هایی باید انجام شود؟

برای افزایش ماندگاری بهتر است مراقبت هایی را بعد تاتو لب انجام دهید. بعد از تاتوی لب باید مراقبت های زیادی را انجام دهید البته پروسه ی مراقبت کلا 10 روز است و پروسه ی چندان سختی نیست. پیشنها می شود بعد از انجام تاتوی لب بهتر از تا حدود یک هفته از آب زدن به آب خودداری کنید. از تماس مستقیم نور خورشید به پوست لب جلوگیری کنید. بهتر است لب همیشه با پماد ویتامین آ چرب شود و از خاراندن قسمت تتو شده خودداری کنید.

ورم لب بعد از تاتو طبیعی است؟

بعد از انجام تاتو لب یا تاتو خط لب لبها ورم می کنند و این اتفاق امری کاملا طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی ندارد. زیرا تاتو لب در کل عمل تهاجمی به حساب می آید و پوست لب ورم می کند که با انجام مراقبت های صحیح این مشکلات رفع خواهند شد.

قیمت تاتو لب در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تاتو لب در منزل به تکنیک مورد استفاده بستگی دارد. قیمت تاتو خط لب با قیمت تاتو رژ لب متفاوت است. قیمت تاتو لب به علت استفاده از مواد بیشتر و در تمام قسمت های لب بیشتر است. اما قیمت تاتو لب چون تنها دور لب کشیده می شود کمتر خواهد بود. همچنین تکنیک مورد نیز قیمت تاتوی لب را تغییر می دهد. به طور مثال قیمت میکروپیگمنتیشن لب با قیمت هاشور لب قطعا تفاوت دارد. مورد دیگر مهارت متخصص است. بعضر از افراد به واسطه میزان مهارت و تجربه خود هزینه تاتو لب بالاتری را به عنوان تعرفه قیمت تاتو رژ لب اعلام می کنند.

تتو لب و تاتو خط لب در منزل را به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید

انواع تکنیک های تتو رژ لب و تاتو خط لب دائم توسط بهترین و مجرب ترین متخصصین در منزل انجام می شود. در واقع دیگر نیاز نیست که برای انجام این خدمات به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مراجعه کنید شما می توانید بهترین خدمات تتو لب در منزل، سایه لب در منزل، شیدینگ لب، تاتو رژ لب سه بعدی در منزل و غیره را با رعایت بالاترین پرتکل های بهداشتی در خانه دریافت کنید. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان و اعلام هزینه تتو لب توضیحات لازم را دراختیار ما قرار داده و در روز و ساعت درمد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تاتو لب و همچنین ارایه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تاتو لب

میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل

تاتو لب و قرینه سازی

شیدینگ لب در منزل

هاشور لب

تاتو رژ لب دائم

تاتو خط لب

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط تاتو رژ لب دائم و شیدینگ لب کالباسی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 700,000 الی 1,170,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
gel-nail-polish
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 500,000 الی 520,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان