banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
تاتو لب بانوان

تاتو لب بانوان

از 1260 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تاتو لب بانوان

قیمت تاتو لب بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تاتو لب بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​تاتو لب چیست؟

امروزه بیشتر افراد دوست دارند همیشه و در همه حالت آراسته و زیبا به نظر برسند. یکی از راهکارهای آراستگی دائمی، اقدام به تاتو لب است. این متد زیبایی توسط آرایشگران ماهر و پیگمنترهای حرفه ای انجام می شود. تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم موجب می شود که لب ها قرینه شوند و حجم مناسب تری پیدا کنند. در تاتوی لب، رنگ دانه های طبیعی به پوست لب تزریق می شوند و موجب می شوند لب ها از بی رنگی در بیایند. این روش در بیشتر موارد برای رفع نواقص لب استفاده می شود. از آنجایی که در لب ها رگ های خونی زیادی وجود دارد، انجام تتو لب باید توسط افراد با تجربه و ماهر انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد.

انواع روشهای تاتو لب کدامند؟

درابتدا باید بدانید تتو لب به دو صورت کلی تقسیم می شود. تاتو خط لب و تاتو رژلب. که اینها با عنوان شیدینگ لب، تاتو سایه لب، تتو لب سه بعدی نیز شناخته می شوند. اگر فرد بخواهد رنگ لب را به کل تغییر دهد، پیشنهاد میکنیم از تاتو رژ لب دائم استفاده کند و اما اگر تنها هدف برجسته سازی خط اطراف لب باشد، انجام تاتو خط لب بهترین انتخاب است.  یکی از روش های تاتو رژلب، هاشور لب است. در هاشور لب که تاتو موقت است خطوط نامنظم و با طول های غیر همسان روی لب کنار هم کشیده می شوند. هاشور لب خود به دو دسته میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو تقسیم بندی می شود.

میکروپیگمنتیشن لب چگونه است؟

در میکروپیگمنتیشن لب که با نام شیدینگ لب نیز شناخته می شود رنگ دانه ها را توسط قلم سوزنی به لایه های پوست وارد می کنند. در این روش برای هر قسمت از لب به نوع سوزن خاصی نیاز دارد که خطوط ظریفتری ایجاد کند. معمولا در میکروپیگمنتیشن لب بعد از هر 8 ماه باید ترمیم رژ لب انجام شود تا همواره رنگ لب مشخص باشد.

میکروبلیدینگ لب چگونه انجام می شود؟

در میکروبلیدینگ لب یا استفاده از سوزن و قلم دستی اقدام به تتوی لب می کنند. میکروبلیدینگ لب چون پیگمنت ها در لایه سطحی تری از پوست لب تزریق می شوند ماندگاری کمتری دارند. تنها تفاوت میکروبلیدینگ لب و میکروپیگمنتیشن لب در عمق تزریق رنگ و غلظت رنگ های آنها است. به طوری که در شیدینگ لب به وسیله میکروپیگمتیشن ماندگاری بیشتری دارد و در فواصل زمانی بیشتری نیاز به ترمیم تاتو رژ لب است.

شیدینگ لب چیست؟

شیدینگ لب نیز یک آرایش دائم است. در این روش از دستگاه دیجیتال برای تاتو لب استفاده می شود و رنگدانه ها به صورت نقطه ای و مانند سایه رو بافت لب کشیده می شوند. ماندگاری این روش تا مقدار بالایی به مهارت پیگمنتر بستگی دارد و در فواصل زمانی کمتری نیاز است که ترمیم تاتو رژ لب سه بعدی انجام شود.

بهترین رنگ تاتو لب کدام است؟

رنگ تاتو رژلب کاملا سلیقه ای است. اما می توانیم راهکارهایی ارائه دهیم که رنگ تاتو لب را راحت تر انتخاب کنید. انواع تاتو رژ لب صورتی، تاتو رژ لب کالباسی، تاتو لب قرمز و رنگ گوشتی و غیره موجود هستند. انتخاب از بین آنها قطعا سخت است. اما اگر فردی هستید که همواره آرایش ملایم می کنید و دوست دارید حالت طبیعی چهره تان همیشه حفظ شود پیشنهاد می کنیم که تاتو خط لب کالباسی را انتخاب کنید. اگر از انجام تاتو لب مطمئن نیستید و ممکن است بعد از مدتی رنگ آن دلتان را بزند پیشنهاد میکنید از رنگ های ملایم تر و تاتو رژ لب طبیعی مانند صورتی استفاده کنید، زیراکه ماندگاری کوتاه تری دارندو زودتر از مابقی رنگ ها از بین می روند. اگر هم فردی هستید که میخواهید ماندگاری تاتو لب را تا جایی که امکان دارد بالا ببرید بهترین رنگ تاتو برای شما ترکیب رنگ تاتو لب قرمز مایل به گوشتی است که ماندگاری بیشتری دارد.

عوارض تاتو لب چیست؟

با توجه به حساست بالای لب، تاتو رژ لب طبیعی باید توسط تاتوکار ماهر و با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام شود تا موجب خونریزی و ورم زیاد نشود. همچنین استفاده از لوازم استریل نیز عوارض ناشی از شیدینگ و سایه لب را به حداقل می رسانند. افرادی که پوست های بسیار حساسی دارند باید قبل از انجام اینکار مطمئن شوند که به رنگدانه یا پیگمنت تاتو لب آلرژی نشان نمی دهند. همچنین افرادی که پوست لب و اطراف لبشان مستعد تبخال است پیشنهاد میکنیم حتما از دو روز قبل ازانجام تاتو لب دائم از قرص ضد تبخال استفاده کنند تا دچارعوارض تاتو لب نشوند.

تاتو لب چقدر ماندگاری دارد؟

نوع پوست فرد، رنگ مورد نظر و روش انجام تاتو لب همه و همه بر میزان ماندگاری تاتو لب تاثیرگذار هستند. به طور مثال تاتو لب بر روی لب هایی که به طور مداوم پوست پوست می شوند عموما ماندگاری پایینی دارند. همچنین لب های چرب و پوست دارای منافذ باز نیز گزینه های خوبی برای انجام اینکار نیستند. همچنین اختلالات هورمونی، استفاده از داروی های اعصاب و ضد بارداری نیز می توانند علت رنگ نگرفتن تاتو لب باشد.

علت رنگ نگرفتن تاتو لب البته می تواند ناشی از عدم مهارت تاتوکار نیز باشد. که با توجه به وضعیت لب و پوست آن باید مناسب ترین روشن تاتو لب را پیشنهاد بدهد که بالاترین کارایی را داشته باشد.

تتو رژ لب سه بعدی در منزل توسط تاتوکاران حرفه ای هوم سرویز

انواع تکنیک های تاتو رژ لب و تاتو خط لب دائم توسط بهترین و مجرب ترین تاتوکاران در منزل انجام می شود. در واقع دیگر نیاز نیست که برای انجام این خدمات به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مراجعه کنید شما می توانید بهترین خدمات تاتو لب، سایه لب، شیدینگ لب، تاتو رژ لب سه بعدی و غیره را با رعایت بالاترین پرتکل های بهداشتی در خانه دریافت کنید.

جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان و اعلام هزینه تاتو لب توضیحات لازم را دراختیار ما قرار داده و در روز و ساعت درمد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تاتو لب بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان