تاتو لب

تاتو لب

از 1260 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تاتو لب در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تاتو لب

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تاتو لب چیست؟

امروزه بیشتر افراد دوست دارند همیشه و در همه حالت آراسته و زیبا به نظر برسند. یکی از راهکارهای آراستگی دائمی، اقدام به تاتو لب است. این متد زیبایی توسط آرایشگران ماهر و پیگمنترهای حرفه ای انجام می شود. تاتو خط لب و تاتو رژ لب دائم موجب می شود که لب ها قرینه شوند و حجم مناسب تری پیدا کنند. در تاتوی لب، رنگ دانه های طبیعی به پوست لب تزریق می شوند و موجب می شوند لب ها از بی رنگی در بیایند. این روش در بیشتر مواقع برای رفع نواقص لب استفاده می شود. از آنجایی که در لب ها رگ های خونی زیادی وجود دارد، انجام تتو لب باید توسط افراد با تجربه و ماهر انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد. در ادامه به روش های تتو لب و عوامل موثر بر قیمت تاتو لب و قیمت تاتو خط لب می پردازیم.

انواع روشهای رژ لب دائم کدامند؟

درابتدا باید بدانید تتو لب به دو صورت کلی تقسیم می شود. تاتو خط لب و تاتو رژلب. که اینها با عنوان شیدینگ لب، تاتو سایه لب، تتو لب سه بعدی نیز شناخته می شوند. اگر فرد بخواهد رنگ لب را به کل تغییر دهد، پیشنهاد می کنیم از تاتو رژ لب دائم استفاده کند و اما اگر تنها هدف برجسته سازی خط اطراف لب باشد، انجام تاتو خط لب دائم بهترین انتخاب است. یکی از روش های تاتو رژلب، هاشور لب است. در هاشور لب که تاتو موقت است خطوط نامنظم و با طول های غیر همسان روی لب کنار هم کشیده می شوند. هاشور لب خود به دو دسته میکروبلیدینگ لب و میکروپیگمنتیشن لب تقسیم بندی می شود.

شیدینگ لب نیز یک آرایش دائم است. در این روش از دستگاه برای تاتو لب استفاده می شود و رنگدانه ها به صورت نقطه ای و مانند سایه رو بافت لب کشیده می شوند. ماندگاری این روش تا مقدار بالایی به مهارت پیگمنتر بستگی دارد و در فواصل زمانی کمتری نیاز است که ترمیم تاتو رژ لب سه بعدی و ترمیم خط لب کالباسی انجام شود.

در میکروبلیدینگ لب چون پیگمنت ها در لایه سطحی تری از پوست لب تزریق می شوند ماندگاری کمتری دارند. تنها تفاوت این دو روش در عمق تزریق رنگ و غلظت رنگ های آنها است. به طوری که در شیدینگ لب به وسیله میکروپیگمتیشن ماندگاری بیشتری دارد و در فواصل زمانی بیشتری می توان اقدام به ترمیم تاتو رژ لب طبیعی پرداخت.

بهترین رنگ برای تاتو خط لب و رژ لب کدام است؟

رنگ تاتو خط لب و رژلب کاملا سلیقه ای است. اما می توانیم راهکارهایی ارائه دهیم که رنگ تاتو لب را راحت تر انتخاب کنید. انواع تاتو رژ لب صورتی، تاتو رژ لب کالباسی، تاتو رژ لب قرمز و رنگ گوشتی و غیره موجود هستند. انتخاب از بین آنها قطعا سخت است. اما اگر فردی هستید که همواره آرایش ملایم می کنید و دوست دارید حالت طبیعی چهره تان همیشه حفظ شود پیشنهاد می کنیم که تاتو خط لب کالباسی و تاتو خط لب قهوه ای را انتخاب کنید. اگر از انجام تاتو لب مطمئن نیستید و ممکن است بعد از مدتی رنگ آن دلتان را بزند پیشنهاد می کنید از رنگ های ملایم تر و تاتو رژ لب طبیعی مانند تاتو خط لب صورتی استفاده کنید، زیراکه ماندگاری کوتاه تری دارند و زودتر از مابقی رنگ ها از بین می روند. اگر هم فردی هستید که می خواهید ماندگاری تاتو لب را تا جایی که امکان دارد بالا ببرید بهترین رنگ تاتو برای شما ترکیب رنگ تاتو لب قرمز مایل به گوشتی است که ماندگاری بیشتری دارد.

عوارض تاتوی لب

با توجه به حساست بالای این قسمت، تاتو رژ لب طبیعی باید توسط تاتوکار ماهر و با رعایت تمام نکات بهداشتی انجام شود تا موجب خونریزی و ورم زیاد نشود. همچنین استفاده از لوازم استریل نیز عوارض ناشی از شیدینگ و سایه لب را به حداقل می رسانند. افرادی که پوست های بسیار حساسی دارند باید قبل از انجام اینکار مطمئن شوند که به رنگدانه یا پیگمنت تاتو لب آلرژی نشان نمی دهند. همچنین افرادی که پوست لب و اطراف لبشان مستعد تبخال است پیشنهاد می کنیم حتما از دو روز قبل ازانجام تاتو لب دائم از قرص ضد تبخال استفاده کنند تا دچارعوارض تاتو لب نشوند.

ماندگاری تاتو رژ لب چقدر است؟

نوع پوست فرد، رنگ مورد نظر و روش انجام تاتو لب همه و همه بر میزان ماندگاری تاتو لب تاثیرگذار هستند. به طور مثال تاتو رژ لب بر روی لب هایی که به طور مداوم پوست پوست می شوند عموما ماندگاری پایینی دارند. همچنین لب های چرب و پوست دارای منافذ باز نیز گزینه های خوبی برای انجام اینکار نیستند. همچنین اختلالات هورمونی، استفاده از داروی های اعصاب و ضد بارداری نیز می توانند علت رنگ نگرفتن تاتو لب باشد.

علت رنگ نگرفتن تاتو لب البته می تواند ناشی از عدم مهارت تاتوکار نیز باشد. که با توجه به وضعیت لب و پوست آن باید مناسب ترین روشن تاتو لب را پیشنهاد بدهد که بالاترین کارایی را داشته باشد.

قیمت تاتو لب به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تاتو لب به تکنیک مورد استفاده بستگی دارد. قیمت تاتو خط لب با قیمت تاتو رژ لب متفاوت است. همچنین تکنیک مورد نیز قیمت تاتوی لب را تغییر می دهد. هزینه تاتو لب با قیمت تاتو خط لب فرق می کند.

تتو رژ لب سه بعدی در منزل را به متخصصین حرفه ای هوم سرویز بسپارید

انواع تکنیک های تتو رژ لب و تاتو خط لب دائم توسط بهترین و مجرب ترین متخصصین در منزل انجام می شود. در واقع دیگر نیاز نیست که برای انجام این خدمات به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مراجعه کنید شما می توانید بهترین خدمات تتو لب در منزل، سایه لب، شیدینگ لب، تاتو رژ لب سه بعدی و غیره را با رعایت بالاترین پرتکل های بهداشتی در خانه دریافت کنید. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما با ارائه مشاوره رایگان و اعلام هزینه تتو لب توضیحات لازم را دراختیار ما قرار داده و در روز و ساعت درمد نظر شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تاتو لب و همچنین ارایه خدمات کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, میکرو ابرو, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تاتو لب

کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا

تاتو لب و قرینه سازی

شیدینگ لب

هاشور لب

تاتو رژلب دائم

تاتو خط لب

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط تاتو رژ لب دائم و هاشور لب

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 140,000 الی 874,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان

خدمات تاتو لب در این شهرها ارائه می شود: