رنگ کردن موی آقایان

رنگ کردن موی آقایان

از 1281 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ کردن موی آقایان در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ کردن موی آقایان

توافقی

متوسط قیمت650,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت950,000 تومان

آنچه درباره رنگ کردن موی آقایان خواهید خواند

 • رنگ کردن موی آقایان در منزل
 • رنگ‌کردن موی مردانه
 • رنگ مو مردانه مشکی طبیعی
 • رنگ مو خاکستری مردانه ( رنگ موی آقایان جو گندمی)
 • رنگ کردن موی آقایان قهوه‌ای روشن
 • هایلایت موی مردانه
 • آموزش رنگ کردن موی آقایان در خانه
 • نکاتی که جهت رنگ موی آقایان در منزل باید رعایت شود
 • بهترین رنگ موی آقایان
 • قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات رنگ موی آقایان در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رنگ کردن موی آقایان در منزل

دیدن موهای سفید برایخیلی از افراد ناراحت کننده است. مخصوصا تحمل این مورد در افرادی که موهایشانزودتر رو به سفیدی رفته است، سخت تر نیز خواهد بود. البته خدمات رنگ کردنموی مردانه صرفا برای پوشاندن موهای سفید نیست. بلکه در مواردی هایلایتموی آقایان، رنگ مو مردانه دودی و رنگ مو جو گندمیمردانه که در بین پسران بیشتر ترند شده است نیز جزو خدمات رنگ کردنموی آقایان در منزل هستند. در ادامه به معرفی انواعرنگ موی پسرانه و مردان و عوامل موثر بر قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزلمی پردازیم.

رنگ‌کردن موی مردانه

به طور کل بیشترینتاکید تولید کننده رنگ مو بر پایه سلایق خانم ها است. اما خوشبختانه به تدریجامروزه خدمات رنگ کردن موی آقایان نیز مورد توجه قرار گرفته است و آقایاننیز به دنبال تغییر در استایل خود با رنگ مو پسرانه و رنگ کردن موی آقایان هستند.محصولات رنگ کردن موی آقایان به صورت اختصاصی با فرمولاسیون خاص برای آقایان تولیدشده است و در سه گروه رنگ مو دائم، موقت و نیمه دائم تقسیم می شوند. در حالت کلرنگ موی آقایان تنوع چندانی ندارد اما در ادامه به تعدادی از پرطرفدارترین آنها میپردازیم.

رنگ مو مردانه مشکی طبیعی

رنگ کردن موی آقایان درمنزل شاید درنظر خیلی از افراد کار غیر معمولی باشد و از نظر همه پسندیده نباشد. زیرا اینافراد از ظاهر غیرمتعارف رنگ موها واهمه دارند و می ترسند تنالیته رنگ مو بسیارغیر طبیعی به نظر برسد. پس اگر به دنبال رنگ موی طبیعی مردانه هستیدباید با دقت انتخاب کنید. از پایه موهای خود نهایت یک تا دو درجه تیره یا روشن تررا انتخاب کنید. زیرا نهایت دو درجه اختلاف رنگ با رنگ موی آقایان مشکی طبیعی اصلاجلب توجه نخواهد کرد و ظاهر طبیعی و زیبایی دارد. به طور مثال اگر موهای خرماییدارید که تنالیته قرمزی دارد از رنگ های گرم استفاده کنید. اما در صورتی که موهایطبیعی دارید معمولا رنگ موی مردانه دودی و خاکستری مورد پسند همه قرارمی گیرد.

رنگ مو خاکستری مردانه ( رنگ موی آقایان جو گندمی)

رنگ مو جو گندمی،دودی و خاکستری نیز از رنگ های پر طرفدار بین مردان میانسال و یا حتی جوانان استکه به دنبال استایل های خاص و جذاب هستند. به ترتیبی که رنگ مو خاکستری مردانه درموهای سفید تغییرات بسیار کمی ایجاد کرده و ظاهر یکدست تری به وجود می آورد. البتهاین پروسه برای افرادی که موهای یک دست تیره ای دارند تنها با بلوند کردن مویآقایان قابل انجام است.

رنگ کردن موی آقایان قهوه‌ای روشن

رنگ کردن موی مردانهقهوه ای در بینافراد مسن تر بیشتر طرفدار دارد که مایلند ظاهر طبیعی تری داشته باشند و تنها آثارکهنسالی را از بین ببرند. رنگ کردن موی مردانه خرمایی و قهوه ای روشن از پر طرفدارترین زنگ ها در تنالیته طبیعی هستند.

هایلایت موی مردانه

هایلایت موی مردانه نیز استایل پر طرفدار دیگری در رنگ مویپسرانه است. در این تکنیک انواع رنگ استخوانی، طلایی، دودی در تراکم های مختلفانجام می شود. هایلایت موی مردانه به تخصص بالایی نیاز دارد و از مواردی است که قیمترنگ کردن موی مردانه را نیز بالا می برد.

آموزش رنگ کردن موی آقایان در خانه

قبل از توضیحدرباره مراحل رنگ کردن موی آقایان در خانه، ابتدا بایدبه خرید رنگ موی آقایان بپردازید. که اصول انتخاب و خرید رنگ موی آقایان راپیش تر به اختصار توضیح دادیم. اما برای توضیح نحوه رنگ کردن موی آقایان درخانه با ما در ادامه همراه باشید.

لوازم مورد نیازبرای رنگ موی آقایان را فراهم کنید. در کنار رنگ مو به یک برس رنگ، کاسهرنگ و دستکش نیاز دارید. بر اساس حجم مو باید مقدار مورد نیاز رنگ را با اکسیدانمخلوط کنید. به خاطر داشته باشید که هر چه نسبت اکسیدان به رنگ موی مردانه کمترباشد، نتیجه رنگ، تیره تر خواهد شد و در عین حال ماندگاری بهتری نیز دارد. سعیکنید ترکیب رنگ موی آقایان با اکسیدان شبیه یک ماست شل و رقیق شده در بیاید. بهتراست از اکسیدان 6 درصد استفاده کنید تا رنگ موی طبیعی تری روی موهایتان ایجاد شود.

سعی کنید برای گذاشتنرنگ موی آقایان به جای حالت شامپو کردن مو، یا استفاده از برس، رنگ را با دقت ولایه لایه روی موها پخش کنید. تا مطمئن شوید تمام قسمت موها به رنگ آغشته شده است.

سپس بعد از 20 دقیقهبا گوشه انتهای برس موها را چک کنید که رنگ گرفته اند یا خیر. ابتدا شقیقه هایتانرا بررسی کنید زیرا این قسمت معمولا رنگ پذیری دیرتری دارند.

نکاتی که جهت رنگ موی آقایان در منزل باید رعایت شود

اگر درصد سفیدیموهایتان زیاد است ابتدا خط دور رویش موهای سرتان را به خوبی به رنگ آغشته کنید.منظور از خط روش شقیقه ها، پیشانی و قسمت انتهایی پشت سر است. زیرا معمولا این خطرویش درصد سفیدی بیشتری دارد و به این ترتیب مدت زمان بیشتری باید رنگ در این قسمتها باقی بماند.

بعد از رنگکردن موی مردانه حداقل تا دو روز موهایتان را با شامپو های قوی نشویید.کمی اجازه دهید که رنگ روی مو تثبیت شود و سپس حمام کنید.

برای جلوگیری از رنگگرفتن پوست پیشانی و پشت گردنتان همه این قسمت ها را با وازلین یا کرم چرببپوشانید. برای رنگ ریشه مو مردانه حتما از رنگی کاملا شبیه به رنگ قبلیاستفاده کنید و فقط روی قسمت های رشد کرده بگذارید و 20 دقیقه صبر کنید و سپس کلموها را شانه بکشید تا یکدست شوند و 5 دقیقه بعد بشویید.

بهترین رنگ موی آقایان

برای اینکه لقب بهترینرنگ موی آقایان به محصولی داده شود، این محصول باید از خیلی جهات برتریداشته باشد. مواردی مانند ماندگاری رنگ، تنوع رنگی و مواد تشکیل دهنده آنها همهمواردی هستند که باید در یک محصول گنجانده شده باشند. انواع رنگ موی آقایان آتوسا،رنگ موی آقایان اسپید کالر، و رنگ موی مردانه گپ همه موارد خوبی هستند. اینمحصولات بر اساس نوع مو پیشنهاد می شوند. به طور مثال اگر موهایی حساس و شکنندهدارید باید از رنگ موی آقایان با حداقل درصد آمونیاک استفاده کنید تا آسیب بیشتریبه تار موها وارد نشده و دچار ریزش نشوند.

قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه رنگ کردن مویآقایان بهموارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند حجم مو، اندازه مو و برند رنگ مو مهمترینموارد در تعیین قیمت رنگ کردن موی آقایان هستند. همانطور که می دانید قیمترنگ موی مردانه از کیتی 150 به بالا در بازار موجود هستند. تفاوت قیمت رنگ درمیزان مواد شیمیایی خطرناک موجود در آنها مانند آمونیاک است. به همین علت نوع رنگموی آقایان نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن موی آقایان درمنزل توسط آرایشگر مردانه هوم سرویز دارد. همچنین نوع رنگمانند رنگ بلوند مردانه و قیمت هایلایت موی مردانه با قیمترنگ کردن موی آقایان ساده قطعا متفاوت است و بر اساس حجم مو و نوع خواستهمشتری، قیمت اعلام می شود.

خدمات رنگ موی آقایان در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ممکن است خیلی ازافراد برایشان خدمات رنگ کردن موی آقایان در آرایشگاه تعریف نشدهباشد. به گونه ای که وقتی به این موضوع فکر می کنند احساس خوبی نداشته باشند. درصورتی که شما می توانید با استفاده از خدمات رنگ مردانه هومسرویز به تمام نگرانی های خود پایان دهید. انواع خدمات رنگ کردن مویآقایان، رنگ مو پسرانه و حتی موارد مش مویمردانه و هایلایت موی پسرانه نیز توسط متخصصین هوم سرویز به راحتیانجام می شود، بدون اینکه دغدغه حضور در آرایشگاه مو مردانه و معطلی درفضای شلوغ را داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره وصحبت با متخصصین آرایشی ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید. متخصصین ما با اعلام دقیق قیمت رنگ کردن موی آقایان و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه درارتباط با خواستتان ، با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت، جهتارائه خدمات تخصصی رنگ موی مردانه در منزل به محل اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ کردن موی آقایان و همچنین ارایه خدمات رنگ کردن موی مردانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پیرایش آقایان ارائه می دهد که شامل اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ کردن موی آقایان

رنگ کردن موی مردانه در منزل

رنگ موی پسرانه ژورنالی

هایلایت موی مردانه

رنگ کردن موی آقایان مشکی طبیعی

دکلره و بلوند موی مردان

رنگ موی جو گندمی، خاکستری، طلایی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط خدمات رنگ کردن موی مردانه و پسرانه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری آقایان، صرفا توسط آرایشگران آقا انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اصلاح سر آقایان
اصلاح سر آقایان
قیمت از 250,000 الی 500,000 تومان
تعمیر اتو مو
تعمیر اتو مو
قیمت از 350,000 الی 3,400,000 تومان
تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 800,000 الی 2,200,000 تومان