رنگ کردن موی آقایان

رنگ کردن موی آقایان

از 1281 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ کردن موی آقایان در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگ موی عادی

400,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت رنگ موی فانتزی

1,000,000 الی 5,000,000 تومان

متوسط قیمت650,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت950,000 تومان

آنچه درباره رنگ کردن موی آقایان خواهید خواند

 • رنگ کردن موی آقایان در منزل
 • رنگ‌کردن موی مردانه
 • رنگ مو مردانه مشکی طبیعی
 • رنگ مو خاکستری مردانه ( رنگ موی آقایان جو گندمی)
 • رنگ کردن موی آقایان قهوه‌ای روشن
 • هایلایت موی مردانه
 • آموزش رنگ کردن موی آقایان در خانه
 • نکاتی که جهت رنگ موی آقایان در منزل باید رعایت شود
 • بهترین رنگ موی آقایان
 • قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات رنگ موی آقایان در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رنگ کردن موی آقایان در منزل

دیدن موهای سفید برای خیلی از افراد ناراحت کننده است. مخصوصا تحمل این مورد در افرادی که موهایشان زودتر رو به سفیدی رفته است، سخت تر نیز خواهد بود. البته خدمات رنگ کردن موی مردانه صرفا برای پوشاندن موهای سفید نیست. بلکه در مواردی هایلایت موی آقایان، رنگ مو مردانه دودی و رنگ مو جو گندمی مردانه که در بین پسران بیشتر ترند شده است نیز جزو خدمات رنگ کردن موی آقایان در منزل هستند. در ادامه به معرفی انواع رنگ موی پسرانه و مردان و عوامل موثر بر قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزل می پردازیم.

رنگ‌کردن موی مردانه

به طور کل بیشترین تاکید تولید کننده رنگ مو بر پایه سلایق خانم ها است. اما خوشبختانه به تدریج امروزه خدمات رنگ کردن موی آقایان نیز مورد توجه قرار گرفته است و آقایان نیز به دنبال تغییر در استایل خود با رنگ مو پسرانه و رنگ کردن موی آقایان هستند. محصولات رنگ کردن موی آقایان به صورت اختصاصی با فرمولاسیون خاص برای آقایان تولید شده است و در سه گروه رنگ مو دائم، موقت و نیمه دائم تقسیم می شوند. در حالت کل رنگ موی آقایان تنوع چندانی ندارد اما در ادامه به تعدادی از پرطرفدارترین آنها می پردازیم.

رنگ مو مردانه مشکی طبیعی

رنگ کردن موی آقایان در منزل شاید در نظر خیلی از افراد کار غیر معمولی باشد و از نظر همه پسندیده نباشد. زیرا این افراد از ظاهر غیرمتعارف رنگ موها واهمه دارند و می ترسند تنالیته رنگ مو بسیار غیر طبیعی به نظر برسد. پس اگر به دنبال رنگ موی طبیعی مردانه هستید باید با دقت انتخاب کنید. از پایه موهای خود نهایت یک تا دو درجه تیره یا روشن تر را انتخاب کنید. زیرا نهایت دو درجه اختلاف رنگ با رنگ موی آقایان مشکی طبیعی اصلا جلب توجه نخواهد کرد و ظاهر طبیعی و زیبایی دارد. به طور مثال اگر موهای خرمایی دارید که تنالیته قرمزی دارد از رنگ های گرم استفاده کنید. اما در صورتی که موهای طبیعی دارید معمولا رنگ موی مردانه دودی و خاکستری مورد پسند همه قرار می گیرد.

رنگ مو خاکستری مردانه ( رنگ موی آقایان جو گندمی)

رنگ مو جو گندمی، دودی و خاکستری نیز از رنگ های پر طرفدار بین مردان میانسال و یا حتی جوانان است که به دنبال استایل های خاص و جذاب هستند. به ترتیبی که رنگ مو خاکستری مردانه در موهای سفید تغییرات بسیار کمی ایجاد کرده و ظاهر یکدست تری به وجود می آورد. البته این پروسه برای افرادی که موهای یک دست تیره ای دارند تنها با بلوند کردن موی آقایان قابل انجام است.

رنگ کردن موی آقایان قهوه‌ای روشن

رنگ کردن موی مردانه قهوه ای در بین افراد مسن تر بیشتر طرفدار دارد که مایلند ظاهر طبیعی تری داشته باشند و تنها آثار کهنسالی را از بین ببرند. رنگ کردن موی مردانه خرمایی و قهوه ای روشن از پر طرفدار ترین زنگ ها در تنالیته طبیعی هستند.

هایلایت موی مردانه

هایلایت موی مردانه نیز استایل پر طرفدار دیگری در رنگ موی پسرانه است. در این تکنیک انواع رنگ استخوانی، طلایی، دودی در تراکم های مختلف انجام می شود. هایلایت موی مردانه به تخصص بالایی نیاز دارد و از مواردی است که قیمت رنگ کردن موی مردانه را نیز بالا می برد.

آموزش رنگ کردن موی آقایان در خانه

قبل از توضیح درباره مراحل رنگ کردن موی آقایان در خانه، ابتدا باید به خرید رنگ موی آقایان بپردازید. که اصول انتخاب و خرید رنگ موی آقایان را پیش تر به اختصار توضیح دادیم. اما برای توضیح نحوه رنگ کردن موی آقایان در خانه با ما در ادامه همراه باشید.

لوازم مورد نیاز برای رنگ موی آقایان را فراهم کنید. در کنار رنگ مو به یک برس رنگ، کاسه رنگ و دستکش نیاز دارید. بر اساس حجم مو باید مقدار مورد نیاز رنگ را با اکسیدان مخلوط کنید. به خاطر داشته باشید که هر چه نسبت اکسیدان به رنگ موی مردانه کمتر باشد، نتیجه رنگ، تیره تر خواهد شد و در عین حال ماندگاری بهتری نیز دارد. سعی کنید ترکیب رنگ موی آقایان با اکسیدان شبیه یک ماست شل و رقیق شده در بیاید. بهتر است از اکسیدان 6 درصد استفاده کنید تا رنگ موی طبیعی تری روی موهایتان ایجاد شود.

سعی کنید برای گذاشتن رنگ موی آقایان به جای حالت شامپو کردن مو، یا استفاده از برس، رنگ را با دقت و لایه لایه روی موها پخش کنید. تا مطمئن شوید تمام قسمت موها به رنگ آغشته شده است.

سپس بعد از 20 دقیقه با گوشه انتهای برس موها را چک کنید که رنگ گرفته اند یا خیر. ابتدا شقیقه هایتان را بررسی کنید زیرا این قسمت معمولا رنگ پذیری دیرتری دارند.

نکاتی که جهت رنگ موی آقایان در منزل باید رعایت شود

اگر درصد سفیدی موهایتان زیاد است ابتدا خط دور رویش موهای سرتان را به خوبی به رنگ آغشته کنید. منظور از خط روش شقیقه ها، پیشانی و قسمت انتهایی پشت سر است. زیرا معمولا این خط رویش درصد سفیدی بیشتری دارد و به این ترتیب مدت زمان بیشتری باید رنگ در این قسمت ها باقی بماند.

بعد از رنگ کردن موی مردانه حداقل تا دو روز موهایتان را با شامپو های قوی نشویید. کمی اجازه دهید که رنگ روی مو تثبیت شود و سپس حمام کنید.

برای جلوگیری از رنگ گرفتن پوست پیشانی و پشت گردنتان همه این قسمت ها را با وازلین یا کرم چرب بپوشانید. برای رنگ ریشه مو مردانه حتما از رنگی کاملا شبیه به رنگ قبلی استفاده کنید و فقط روی قسمت های رشد کرده بگذارید و 20 دقیقه صبر کنید و سپس کل موها را شانه بکشید تا یکدست شوند و 5 دقیقه بعد بشویید.

بهترین رنگ موی آقایان

برای اینکه لقب بهترین رنگ موی آقایان به محصولی داده شود، این محصول باید از خیلی جهات برتری داشته باشد. مواردی مانند ماندگاری رنگ، تنوع رنگی و مواد تشکیل دهنده آنها همه مواردی هستند که باید در یک محصول گنجانده شده باشند. انواع رنگ موی آقایان آتوسا، رنگ موی آقایان اسپید کالر، و رنگ موی مردانه گپ همه موارد خوبی هستند. این محصولات بر اساس نوع مو پیشنهاد می شوند. به طور مثال اگر موهایی حساس و شکننده دارید باید از رنگ موی آقایان با حداقل درصد آمونیاک استفاده کنید تا آسیب بیشتری به تار موها وارد نشده و دچار ریزش نشوند.

قیمت رنگ کردن موی آقایان در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه رنگ کردن موی آقایان به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند حجم مو، اندازه مو و برند رنگ مو مهمترین موارد در تعیین قیمت رنگ کردن موی آقایان هستند. همانطور که می دانید قیمت رنگ موی مردانه از کیتی 150 به بالا در بازار موجود هستند. تفاوت قیمت رنگ در میزان مواد شیمیایی خطرناک موجود در آنها مانند آمونیاک است. به همین علت نوع رنگ موی آقایان نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن موی آقایان در منزل توسط آرایشگر مردانه هوم سرویز دارد. همچنین نوع رنگ مانند رنگ بلوند مردانه و قیمت هایلایت موی مردانه با قیمت رنگ کردن موی آقایان ساده قطعا متفاوت است و بر اساس حجم مو و نوع خواسته مشتری، قیمت اعلام می شود.

خدمات رنگ موی آقایان در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ممکن است خیلی از افراد برایشان خدمات رنگ کردن موی آقایان در آرایشگاه تعریف نشده باشد. به گونه ای که وقتی به این موضوع فکر می کنند احساس خوبی نداشته باشند. در صورتی که شما می توانید با استفاده از خدمات رنگ مردانه هوم سرویز به تمام نگرانی های خود پایان دهید. انواع خدمات رنگ کردن موی آقایان، رنگ مو پسرانه و حتی موارد مش موی مردانه و هایلایت موی پسرانه نیز توسط متخصصین هوم سرویز به راحتی انجام می شود، بدون اینکه دغدغه حضور در آرایشگاه مو مردانه و معطلی در فضای شلوغ را داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره و صحبت با متخصصین آرایشی ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اعلام دقیق قیمت رنگ کردن موی آقایان و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه در ارتباط با خواستتان ، با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت، جهت ارائه خدمات تخصصی رنگ موی مردانه در منزل به محل اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ کردن موی آقایان و همچنین ارایه خدمات رنگ کردن موی مردانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پیرایش آقایان ارائه می دهد که شامل اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ کردن موی آقایان

رنگ کردن موی مردانه در منزل

رنگ موی پسرانه ژورنالی

هایلایت موی مردانه

رنگ کردن موی آقایان مشکی طبیعی

دکلره و بلوند موی مردان

رنگ موی جو گندمی، خاکستری، طلایی و ...

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط خدمات رنگ کردن موی مردانه و پسرانه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری آقایان، صرفا توسط آرایشگران آقا انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

men-haircut
اصلاح سر آقایان
قیمت از 300,000 الی 350,000 تومان
hair-drier
تعمیر اتو مو
قیمت از 850,000 الی 850,000 تومان
shaver
تعمیر ریش تراش
قیمت از 900,000 الی 1,800,000 تومان
cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 850,000 الی 1,600,000 تومان