اصلاح موی سر در خانه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح سر آقایان

اصلاح موی سر در خانه

از 1280 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح موی سر در خانه در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت اصلاح سر و صورت آقایان

150,000 الی 350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

اصلاح سر آقایان در منزل

اصلاح سر برای اکثر افراد علی الخصوص مردان، از جمله الزاماتی است حداقل ماهی یکبار را به انجام آن اختصاص می دهند. امروزه کوتاهی موی آقایان از شکل ساده خود خارج شده است و رنگ و لعاب جدیدی به خود گرفته است. مخصوصا افرادی که دنباله رو فشن و مد هستند، همواره به دنبال جدید ترین مدل موی مردانه می گردند. البته پیدا کردن آرایشگر مردانه که بتواند مدل مو جدید را پیاده سازی کند، کار چندان راحتی نیست. کلیه خدمات اصلاح موی سر در خانه و اصلاح موی سر با ماشین (کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح) جزو خدماتی هستند که در خانه ارائه می شود. در ادامه به مزایای اصلاح موی سر آقایان در منزل و عوامل موثر بر قیمت اصلاح سر آقایان در منزل می پردازیم.

آرایشگر مردانه در منزل

اصلاح موی مردانه از شکل سنتی و ساده خود خارج شده است. هر ساله تعدادی مدل موی مردانه سال معرفی می شود که آنها به عنوان مدل موی پسرانه یا مردانه ترند می شود. باید خود را با آخرین متد روز همساز کند تا بتواند در دنیای رقابتی امروز باقی بماند. امروزه همه کارها را می توان در منزل یا به اصطلاح آنلاین انجام داد. اصلاح موی مردانه نیز در همین سمت و سو حرکت کرده است. از این رو به جای مراجعه به آرایشگاه ها می توانید از خدمات اصلاح موی سر مردانه در محل بهره مند شوید.

اصلاح موی سر آقایان در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه!!!

شاید مجبور باشید تا دیر وقت سرکار بمانید و برای بعد کار یک قرار مهم یا مهمانی داشته باشید که باید حتما برای حضور در آنجا آراسته باشید، چه فکری به ذهنتان خطور می کند؟ آیا واقعا اصلاح موی سر در خانه امکان پذیر است؟

امروزه مشغله کاری همه ی افراد زیاد شده است. طوری که شاید دیگر نمی توانند وقت زیادی را به خود اختصاص دهند. همچنین ممکن است که شما از افراد کهنسالی در خانه مراقبت می کنید که انتقال آنها به آرایشگاه برای شما و خود آن افراد سخت باشد. راهکار تمام این مشکلات استفاده از خدمات اصلاح موی سر آقایان در منزل است.

کوتاهی موی مردانه در خانه

ممکن است مراجعه به آرایشگاه مردانه جهت اصلاح موی سر مردانه برای خیلی از افراد بنا به شرایطی امکان پذیر نباشد. برای خیلی از آقایان که مراجعه به آرایشگاه جزو روتین و استایل زندگیشان می باشد، تحمل این شرایط بسیار سخت است. از این رو استفاده از خدمات اصلاح موی مردانه در خانه و آرایشگاه مردانه سیار بهترین و کم خطر ترین راه است. همچنین قیمت اصلاح موی مردانه به صرفه تر است.

انواع کوتاهی مو مردانه در منزل بر اساس فرم صورت

متخصص مورد نظر باید بتواند در کنار مهارت، تجربه زیبایی شناختی را جهت اصلاح موی سر مردانه نیز داشته باشد. به این ترتیب می تواند در کنار نظر و سلیقه شما، راهنمایی های لازم را برای مدل موی مناسب با حالت و فرم صورت به شما ارائه دهد. شما ممکن است از مدل موی یک سلبریتی یا بازیگر خوشتان بیاید اما واقعا شک داشته باشید که این مدل مو مناسب چهره شما هست یا خیر؟!!!

این پاسخ را تنها یک متخصص اصلاح مو آقایان حرفه ای و با تجربه می تواند به شما بدهد. اصلاح سر اقایان در خانه یعنی شما یک فرد متخصص اختصاصی دارید که می توانید دقیقا به هدف خود برسید و در صورت رضایت مطمئن باشید که در بازه زمانی مشخص بنا به درخواست شما همان فرد دوباره در محل حضور پیدا خواهد کرد.

اصلاح موی سر با ماشین اصلاح

کوتاهی مو مردانه با موزر امروزه طرفداران زیادی به خود جلب کرده است و در واقعیت شما دیگر آرایشگری پیدا نمی کنید که تنها به هیرکات با قیچی بپردازد. امروزه با توجه به ترندهای جدید انواع مدل های اصلاح سر آقایان با ماشین اصلاح انجام می شود. از این رو تسلط آرایشگر مردانه به موزر بسیار با اهمیت است. این موارد قیمت اصلاح موی سر آقایان را تغییر می دهد.

اصلاح موی سر آقایان با قیچی

خیلی از افرادی که موهای بلندتری دارند مایلند از خدمات اصلاح سر با قیچی بهره مند شوند. البته که روش شانه و قیچی یا لا انگشتی از قدیمی ترین روش های اصلاح موی مردانه است. اما امروزه روش اصلاح مو مردانه با موزر و کوتاهی مو مردانه با قیچی با هم ترکیب شده اند و در کنار هم انجام می شوند.

اصلاح سر مردانه در منزل چه مزایایی دارد؟

شاید اصلاح سر در منزل تا قبل از همه گیری ویروس کرونا کمی تعجب برانگیز بود. اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم همه گیری ویروس کرونا هم به دریافت کنندگان خدمات و هم به ارائه دهندگان روش نوینی را معرفی کرد. که در کنار راحتی می توانید بهترین خدمات پیرایش موی مردانه در منزل دریافت کنید. تا چندی پیش رنگ و لعاب سالن، محل قرارگیری آرایشگاه، استایل پرسنل حرف اول و آخر را میزد. اما در خدمات اصلاح موی سر در خانه آنلاین تنها مهارت فرد تعیین کننده است نه زرق و برق آرایشگاه!!

در واقع متخصصین برای جلب رضایت مشتریان به اصلاح سر مردانه در منزل می پردازند. در شهرهای کوچک بهترین آرایشگاه کوتاهی موی مردانه به راحتی شناخته می شود. اما در شهرهای بزرگ اینگونه نیست. خوب چگونه می توانید بهترین فرد برای کوتاه کردن موی آقایان در منزل را جستجو کنید؟

قیمت اصلاح سر آقایان به چه مواردی وابسته است؟

هزینه کوتاهی مو مردانه و قیمت اصلاح موی سر آقایان به موارد زیادی بستگی دارد. مدل موی مردانه، کوتاهی مو با قیچی، اصلاح سر مردانه با ماشین اصلاح و غیره همه و همه در تعیین قیمت اصلاح موی آقایان در منزل تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از هزینه اصلاح سر آقایان به صورت دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. قیمت اصلاح موی سر آقایان در سامانه آورده شده است.

اصلاح موی سر در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح مو مردانه در منزل یکی دیگر از خدمات زیبایی است که تیم زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین های این رشته ارائه می دهد. اصلاح موی آقایان ژورنالی، ساده و یا هر مدل خاصی را می توانید با کمک آرایشگران حرفه ای و مجرب ما تجربه کنید بدون اینکه نگران اتلاف وقت و هزینه باشید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز، همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برای ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اصلاح موی سر در خانه و همچنین ارایه خدمات اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پیرایش آقایان ارائه می دهد که شامل رنگ موی مردانه در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اصلاح موی سر در خانه

اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل

کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح

اصلاح سر پسرانه ژورنالی

اصلاح ریش و سبیل

براشینگ موی آقایان

حالت دهی و مدل موی پسرانه و مردانه بر اساس آخرین متد روز دنیا

نظرات کاربران

profile picture
علی ناصری

خیلی عالی و خوب بودند

شرایط اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری آقایان ، صرفا توسط آرایشگران آقا انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 400,000 الی 600,000 تومان
تعمیر سشوار و اتوی مو
تعمیر سشوار و اتوی مو
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان
رنگ موی آقایان
رنگ موی آقایان
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان

خدمات اصلاح موی سر در خانه در این شهرها ارائه می شود: