اصلاح سر مردانه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح سر آقایان

اصلاح سر مردانه

از 1280 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح سر مردانه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت اصلاح سر و صورت آقایان

150,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره اصلاح سر مردانه خواهید خواند

  • اصلاح سر مردانه در منزل
  • آرایشگر مردانه در منزل
  • اصلاح سر مردانه در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه!!!
  • کوتاهی موی مردانه در خانه
  • انواع اصلاح سر مردانه در منزل بر اساس فرم صورت
  • اصلاح موی سر با ماشین اصلاح
  • اصلاح سر آقایان با قیچی
  • اصلاح سر مردانه در منزل چه مزایایی دارد؟
  • قیمت اصلاح موی سر آقایان به چه مواردی وابسته است؟
  • اصلاح موی سر در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح سر مردانه در منزل

اصلاح سر برایاکثر افراد علی الخصوص مردان، از جمله الزاماتی است حداقل ماهی یکبار را به انجامآن اختصاص می دهند. امروزه کوتاهی موی آقایان از شکل ساده خودخارج شده است و رنگ و لعاب جدیدی به خود گرفته است. مخصوصا افرادی که دنبالهرو فشن و مد هستند، همواره به دنبال جدید ترین مدل موی مردانه میگردند. البته پیدا کردن آرایشگر مردانه که بتواند مدل مو جدید را پیادهسازی کند، کار چندان راحتی نیست. کلیه خدمات اصلاحسر آقایان در خانه و اصلاح موی سر با ماشین ( کوتاهی مو مردانهبا ماشین اصلاح ) جزو خدماتی هستند که در خانه ارائه می شود. در ادامه به مزایای اصلاحسر مردانه در منزل و عوامل موثر بر قیمت اصلاح سر مردانه در منزل میپردازیم.

آرایشگر مردانه در منزل

اصلاح سر مردانه ازشکل سنتی و ساده خود خارج شده است. هر ساله تعدادی مدل موی مردانه سال معرفی میشود که آنها به عنوان مدل موی پسرانه یا مردانه ترند می شود. بایدخود را با آخرین متد روز همساز کند تا بتواند در دنیای رقابتی امروز باقی بماند.امروزه همه کارها را می توان در منزل یا به اصطلاح آنلاین انجام داد. اصلاح مویمردانه نیز در همین سمت و سو حرکت کرده است. از این رو به جای مراجعه به آرایشگاهها می توانید از خدمات اصلاح سر مردانه در محل بهره مند شوید.

اصلاح سر مردانه در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه!!!

شاید مجبور باشید تادیر وقت سرکار بمانید و برای بعد کار یک قرار مهم یا مهمانی داشته باشید که بایدحتما برای حضور در آنجا آراسته باشید، چه فکری به ذهنتان خطور می کند؟ آیاواقعا اصلاح موی سر در خانه امکان پذیر است؟

امروزه مشغله کاریهمه ی افراد زیاد شده است. طوری که شاید دیگر نمی توانند وقت زیادی را به خوداختصاص دهند. همچنین ممکن است که شما از افراد کهنسالی در خانه مراقبت می کنید کهانتقال آنها به آرایشگاه برای شما و خود آن افراد سخت باشد. راهکار تمام اینمشکلات استفاده از خدمات اصلاح سر مردانه در منزل است.

کوتاهی موی مردانه در خانه

ممکن است مراجعه بهآرایشگاه مردانه جهت اصلاح سر مردانه برای خیلی از افراد بنا به شرایطیامکان پذیر نباشد. برای خیلی از آقایان که مراجعه به آرایشگاه جزو روتین و استایلزندگیشان می باشد، تحمل این شرایط بسیار سخت است. از این رو استفاده ازخدمات اصلاح سر مردانه در خانه و آرایشگاه مردانه سیار بهترینو کم خطر ترین راه است. همچنین قیمت اصلاح سرمردانه به صرفه تر است.

انواع اصلاح سر مردانه در منزل بر اساس فرم صورت

متخصص مورد نظر بایدبتواند در کنار مهارت، تجربه زیبایی شناختی را جهت اصلاح موی سرمردانه نیز داشته باشد. به این ترتیب می تواند در کنار نظر و سلیقه شما،راهنمایی های لازم را برای مدل موی مناسب با حالت و فرم صورت به شما ارائه دهد.شما ممکن است از مدل موی یک سلبریتی یا بازیگر خوشتان بیاید اما واقعا شک داشتهباشید که این مدل مو مناسب چهره شما هست یا خیر؟!!!

این پاسخ را تنها یکمتخصص اصلاح مو آقایان حرفه ای و با تجربه می تواند به شما بدهد. اصلاح سراقایان در خانه یعنی شما یک فرد متخصص اختصاصی دارید که می توانید دقیقابه هدف خود برسید و در صورت رضایت مطمئن باشید که در بازه زمانی مشخص بنا بهدرخواست شما همان فرد دوباره در محل حضور پیدا خواهد کرد.

اصلاح موی سر با ماشین اصلاح

اصلاح سر مردانه باموزر امروزه طرفداران زیادی به خود جلب کرده است و در واقعیت شما دیگرآرایشگری پیدا نمی کنید که تنها به هیرکات با قیچی بپردازد. امروزه باتوجه به ترندهای جدید انواع مدل های اصلاح سر آقایان با ماشین اصلاح انجام میشود. از این رو تسلط آرایشگر مردانه به موزر بسیار با اهمیت است. این موارد قیمت اصلاح موی سر آقایانرا تغییر می دهد.

اصلاح سر آقایان با قیچی

خیلی از افرادی کهموهای بلندتری دارند مایلند از خدمات اصلاح سر با قیچی بهره مند شوند. البته کهروش شانه و قیچی یا لا انگشتی از قدیمی ترین روش های اصلاح مویمردانه است. اما امروزه روش اصلاح مو مردانه با موزر و کوتاهیمو مردانه با قیچی با هم ترکیب شده اند و در کنار هم انجام می شوند.

اصلاح سر مردانه در منزل چه مزایایی دارد؟

شاید اصلاح موی سرمردانه در منزل تا قبل از همه گیری ویروس کرونا کمی تعجب برانگیز بود. اما اگربخواهیم صادقانه بگوییم همه گیری ویروس کرونا هم به دریافت کنندگان خدمات و هم بهارائه دهندگان روش نوینی را معرفی کرد. که در کنار راحتی می توانید بهترینخدمات اصلاح سر مردانه در منزل دریافت کنید. تا چندی پیش رنگ ولعاب سالن، محل قرارگیری آرایشگاه، استایل پرسنل حرف اول و آخر را میزد. اما در خدماتاصلاح موی سر در خانه آنلاین تنها مهارت فرد تعیین کننده است نه زرق و برقآرایشگاه!!

در واقع متخصصین برایجلب رضایت مشتریان به اصلاح سر مردانه در منزل می پردازند. در شهرهایکوچک بهترین آرایشگاه کوتاهی موی مردانه به راحتی شناخته می شود. اما در شهرهایبزرگ اینگونه نیست. خوب چگونه می توانید بهترین فرد برای کوتاه کردن مویآقایان در منزل را جستجو کنید؟

قیمت اصلاح موی سر آقایان به چه مواردی وابسته است؟

هزینه کوتاهی مومردانه و قیمتاصلاح موی سر آقایان به موارد زیادی بستگی دارد. اصلاح مویمردانه، کوتاهی مو با قیچی، اصلاح سر مردانه با ماشین اصلاح وغیره همه و همه در تعیین قیمت اصلاح مردانه در منزل تاثیرگذارهستند. برای اطلاع از هزینه اصلاح سر آقایان به صورت دقیق ومشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در هومسرویز ثبت درخواست کنید. قیمت اصلاح موی سر آقایان در سامانه آورده شده است.

اصلاح موی سر در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اصلاح سر مردانه درمنزل یکی دیگراز خدمات زیبایی است که تیم زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین های این رشته ارائهمی دهد. اصلاح موی آقایان ژورنالی، ساده و یا هر مدل خاصی را می توانید باکمک آرایشگران حرفه ای و مجرب ما تجربه کنید بدون اینکه نگران اتلاف وقت و هزینهباشید. با ثبت درخواست رایگان درسامانه هوم سرویز، همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهندگرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برای ارائه خدمات به محل موردنظر اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اصلاح سر مردانه و همچنین ارایه خدمات اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پیرایش آقایان ارائه می دهد که شامل رنگ کردن موی مردانه در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اصلاح سر مردانه

اصلاح سر و کوتاهی مو مردانه در منزل

کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح

اصلاح سر پسرانه ژورنالی

اصلاح ریش و سبیل

براشینگ موی آقایان

حالت دهی و مدل موی پسرانه و مردانه بر اساس آخرین متد روز دنیا

نظرات کاربران

profile picture
مریم یوسفیان

چیزی ک میخواستم شد ممنون

profile picture
حسین افضلی

کارشون خوب بود به موقع هم بودند

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

شرایط اصلاح سر آقایان و کوتاهی مو مردانه در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری آقایان ، صرفا توسط آرایشگران آقا انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر اتو مو
تعمیر اتو مو
قیمت از 350,000 الی 3,400,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 800,000 الی 2,200,000 تومان
رنگ موی آقایان
رنگ موی آقایان
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان