banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اصلاح سر آقایان

اصلاح سر آقایان

از 1280 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اصلاح سر آقایان

قیمت اصلاح سر آقایان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اصلاح سر آقایان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری آقایان ، صرفا توسط آرایشگران آقا انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​اصلاح سر آقایان در منزل

کوتاه کردن موی آقایان برای اکثر افراد، از جمله الزاماتی است که حداقل ماهی یکبار را به انجام آن اختصاص می دهند. امروزه کوتاهی موی آقایان از شکل ساده خود خارج شده است و رنگ و لعاب جدیدی به خود گرفته است. مخصوصا افرادی که دنباله رو فشن و مد هستند، همواره به دنبال جدید ترین مدل موی مردانه می گردند. البته پیدا کردن آرایشگر موی مردانه که بتواند مدل مو جدید را پیاده سازی کند، کار چندان راحتی نیست.

آرایشگر مردانه در منزل

اصلاح موی مردانه از شکل سنتی و ساده خود خارج شده است. هر ساله تعدادی مدل موی مردانه سال معرفی می شود که آنها به عنوان مدل موی پسرانه یا مردانه ترند می شود. خدمات کوتاهی موی آقایان از جمله مواردی است که همواره دستخوش تغییرات قرار می گیرد. از این رو آرایشگر مردانه در منزل باید خود را با آخرین متد روز همساز کند تا بتواند در دنیای رقابتی امروز باقی بماند. امروزه همه کارها را می توان در منزل یا به اصطلاح آنلاین انجام داد. حرفه آرایشگری آقایان نیز در همین سمت و سو حرکت کرده است. از این رو به جای مراجعه به آرایشگاه ها می توانید از خدمات پیرایش مو مردانه در محل بهره مند شوید.

اصلاح موی سر آقایان در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه!!!

 شاید مجبور باشید تا دیر وقت سرکار بمانید و برای بعد کار یک قرار مهم یا مهمانی داشته باشید که باید حتما برای حضور در آنجا آراسته باشید، چه فکری به ذهنتان خطور میکند؟ آیا واقعا کوتاهی موی مردانه در خانه امکان پذیر است؟

امروزه مشغله کاری همه ی افراد زیاد شده است. طوری که شاید دیگر نمی توانند وقت زیادی را به خود اختصاص دهند. همچنین ممکن است که شما از افراد کهنسالی در خانه مراقبت می کنید که انتقال آنها به آرایشگاه برای شما و خود آن افراد سخت باشد. راهکار تمام این مشکلات استفاده از خدمات آرایشگری اصلاح موی سر آقایان در منزل است.

کوتاهی موی آقایان در خانه  

با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا قطعا مراجعه به آرایشگاه مردانه جهت اصلاح موی سر مردانه انتخاب درستی نیست. برای خیلی از آقایان که مراجعه به آرایشگاه جزو روتین و استایل زندگیشان می باشد، تحمل این شرایط بسیار سخت است. زیرا اگر هم بهترین آرایشگاه مردانه را انتخاب کنید و آن افراد تمام تلاش خود را در رعایت المان های بهداشتی هم به کار بگیرند، بازهم به علت رفت و آمد افراد دیگر در آرایشگاه محیط کاملا تمیز و دور از آلودگی نیست. از این رو استفاده از خدمات کوتاهی موی آقایان در خانه و آرایشگاه مردانه سیار بهترین و کم خطر ترین راه است.

انواع کوتاهی مو مردانه در منزل بر اساس فرم صورت

آرایشگر مردانه باید بتواند در کنار مهارت، تجربه زیبایی شناختی را جهت اصلاح موی سر مردانه نیز داشته باشد. به این ترتیب می تواند در کنار نظر و سلیقه شما، راهنمایی های لازم را برای مدل موی مناسب با حالت و فرم صورت به شما ارائه دهد. شما ممکن است از مدل موی یک سلبریتی یا بازیگر خوشتان بیاید اما واقعا شک داشته باشید که این مدل مو مناسب چهره شما هست یا خیر؟!!!

این پاسخ را تنها یک آرایشگر مردانه حرفه ای و با تجربه می تواند به شما بدهد. شاید در آرایشگاه با توجه به شلوغی شما به مدل موی دلخواه خود نرسید. اما کوتاهی مو مردانه در خانه یعنی شما یک آرایشگر اختصاصی دارید که می توانید دقیقا به هدف خود برسید و در صورت رضایت مطمئن باشید که در بازه زمانی مشخص بنا به درخواست شما آرایشگر سیار دوباره در محل حضور پیدا خواهد کرد.

کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح

کوتاهی مو مردانه با موزر امروزه طرفداران زیادی به خود جلب کرده است و در واقعیت شما دیگر آرایشگری پیدا نمیکنید که تنها به هیرکات با قیچی بپردازد. امروزه با توجه به ترندهای جدید انواع مدل های کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح انجام می شود. از این رو تسلط آرایشگر مردانه به موزر بسیار با اهمیت است.

کوتاهی مو مردانه با قیچی

خیلی از افرادی که موهای بلندتری دارند مایلند از خدمات کوتاهی مو مردانه با قیچی بهره مند شوند. البته که روش شانه و قیچی یا لا انگشتی از قدیمی ترین روش های اصلاح موی مردانه است. اما امروزه روش کوتاهی مو مردانه با موزر و کوتاهی مو مردانه با قیچی با هم ترکیب شده اند و در کنار هم انجام می شوند.

اصلاح سر در منزل توسط آرایشگر سیار

شاید اصلاح سر در منزل تا قبل از همه گیری ویروس کرونا کمی تعجب برانگیز بود. اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم ویروس کرونا هم به دریافت کنندگان خدمات و هم به ارائه دهندگان روش نوینی را معرفی کرد. که در کنار راحتی می توانید بهترین خدمات پیرایش موی مردانه در منزل دریافت کنید. تا چندی پیش رنگ و لعاب سالن، محل قرارگیری آرایشگاه، استایل پرسنل حرف اول و آخر را میزد. اما در خدمات آنلاین تنها مهارت فرد تعیین کننده است نه زرق و برق آرایشگاه!!

در واقع آرایشگران سیار برای جلب رضایت مشتریان به اصلاح سر در منزل میپردازند. در شهرهای کوچک بهترین آرایشگر کوتاهی موی مردانه به راحتی شناخته می شود. اما در شهرهای بزرگ اینگونه نیست. خوب چگونه می توانید بهترین آرایشگر برای کوتاه کردن موی آقایان در منزل را جستجو کنید؟ 

خدمات آرایشگری در منزل هوم سرویز

آرایش مو مردانه در منزل و اصلاح سر آقایان یکی دیگر از خدمات زیبایی است که تیم زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین های این رشته ارائه میدهد. کوتاهی موی آقایان ژورنالی، ساده و یا هر مدل خاصی را می توانید با کمک آرایشگران حرفه ای و مجرب ما تجربه کنید بدون اینکه نگران اتلاف وقت و هزینه باشید.

قیمت اصلاح سر آقایان در هوم سرویز

هزینه کوتاهی مو و قیمت اصلاح موی سر آقایان به موارد زیادی بستگی دارد. مدل موی کوتاهی ، کوتاهی مو با قیچی، کوتاهی مو مردانه با ماشین اصلاح و غیره همه و همه در تعیین قیمت کوتاهی موی آقایان در منزل تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از هزینه اصلاح سر آقایان به صورت دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برای ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر ریش تراش
تعمیر ریش تراش
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر سشوار و اتوی مو
تعمیر سشوار و اتوی مو
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
رنگ موی آقایان
رنگ موی آقایان
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان