banner

میکرودرم

از 1275 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکرودرم

قیمت میکرودرم

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط میکرودرم

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات میکرودرم صورت بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات میکرودرم ابریژن و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک متخصص انجام می شود.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی در منزل، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​میکرودرم ابریژن چیست؟

داشتن پوست یکنواخت و سالم آرزوی هر فردی به ویژه خانم ها است. در راستای تحقق این هدف راهکارهای زیادی به وجود آمده اند که یکی از این روش ها میکرودرم ابریژن است. با بالا رفتن سن، پوست دچار تغییراتی می شود. مواردی مانند شل شدگی، فرورفتگی و لک های پوست از آن دسته موارد هستند. از این رو روش های زیادی مانند میکرودرم صورت برای رفع این ایرادات و جلوگیری از پیری زودرس پوست پدید آمده اند.

میکرودرم یک روش درمانی زیبایی غیر تهاجمی است. تهاجمی اصطلاحی است که به اقداماتی که با جراحی همراه هستند گفته می شود که البته این اقدامات ممکن است عوارضی در پی داشته باشند. میکرودرم طی چند جلسه پوست را لایه برداری میکند. میکرودرم برای رفع کدری پوست، یکسان سازی بافت پوست، از بین بردن لکه های پوستی و از بین بردن آکنه های پوستی استفاده می شود. در واقعیت با استفاده میکرودرم صورت، محصولات ضد پیری و کلاژن ساز راحت تر در پوست نفوذ خواهند کرد.

انواع میکرودرم صورت

انواع میکرودرم صورت به این صورت است که با دستگاهی خاص که نوعی کریستال بسیار ظریف است روی پوست کشیده می شود. با کمک کریستالهای این دستگاه روی سطح شاخی پوست خراش هایی ایجاد می کنند. همزمان با انجام اینکار نیز با نیروی مکش پوست های مرده از سطح پوست جمع می شوند و در نتیجه موجب ترمیم پوست و لطیف شدن آن می شود.

میکرودرم صورت با نوک الماسی

در این نوع میکرودرم از وسیله ی دستی استفاده می شود که سلول های مرده پوست را جدا میکند. به کمک نیروی مکش سلول های مرده از روی پوست جدا می شوند. میکرودرم ابریژن نوک الماسی برای نقاط حساس و نازک صورت مانند اطراف چشم استفاده می شود.

میکرودرم کریستالی

میکرودرم ابریژن کریستالی با استفاده از یک دستگاه میکرودرم خاص انجام می شود. به این ترتیب کریستال هایی از جنس اکسید آلومنیوم روی پوست اسپری می شود که روی لایه فوقانی پوست خراش ایجاد می کنند. به این صورت یک لایه برداری بسیار با دقت و ظریف روی صورت انجام می شود. البته میزان لایه برداری در این روش باید توسط پزشک و وابسته به نوع عارضه پوستی فرد تعیین می شود.

کریستال هایی که در این روش به کار میروند هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کنند. بلکه با افزایش خونرسانی در پوست به فعال شدن سلول های فیبروبلاست و ترمیم پوست کمک می کند.

هیدرودرم ابریژن

این روش به عنوان جدیدترین روش میکرودرم شناخته می شود. در این روش همزمان با از بین بردن پوست های مرده، مواد درمانی و مغذی به پوست تزریق می شود. به این ترتیب با تحریک پوست موجب کلاژن سازی در پوست و افزایش خونرسانی در پوست صورت خواهد شد. اثرات جادویی در این روش بیشتر و روشن تر خود را نشان می دهند.

فوائد میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم صورت و بدن فوائد زیادی به دنبال دارد. در کل بیشترین هدف این روش به از بین بردن لکه های پوستی است در ادامه به بارزترین فوائد میکرودرم صورت و بدن خواهیم پرداخت.

درمان جای جوش با میکرودرم

علاوه بر جوانسازی پوست، میکرودرم برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. اگر از علامت ها و اسکار جوش ها روی صورت خود ناراحتید و تمام روش ها را برای از بین بردن جای جوش به کار بسته اید و به نتیجه نرسیده اید قطعا میکرودرم صورت بهترین راهکار برای درمان جای جوش است. البته بسته به نوع جوش و میزان عمق آن تعداد جلسات درمانی نیز تغییر خواهد کرد.

از بین بردن چین و چروک صورت با میکرودرم

بیتشرین تاثیر میکرودرم در جوانسازی و طراوت پوست است. البته میکرودرم ابریژن موجب درمان چروک های کم عمق و سطحی نیز می شود. البته این روش یک درمان موقت است و نیاز به انجام مداوم آن در طی چند جلسه است. البته نباید منتظر معجزه باشید!!

می توانیم با اطمینان بگوییم که طی چند جلسه درمان، قوام پوست بهتر می شود و پوست محکم تر می شود. اما راه حل رفع دائمی چین و چروک عمیق، میکرودرم پوست صورت نیست.

از بین بردن لکه های آفتاب سوختگی  و لکه های بارداری

اگر بر اثر چاقی و لاغری و یا بر اثر حاملگی بر روی پوست شما اثراتی ایجاد شده اند با انجام میکرودرم میتوانید تا جای ممکن این نشانه ها را محو کنید. همچنین نور خورشید نیز ممکن است در بعضی از افراد موجب بروز لکه هایی شود. با انجام تعداد جلسات مرتب می توان این زائده های پوستی را به حداقل رساند.

بستن منافذ باز پوست

باز بودن منافذ صورت تاثیر منفی روی زیبایی صورت افراد دارد. این منافذ بیشتر در اطراف بینی فرد به صورت جوش های سر سیاه دیده می شوند. این منافذ موجب تیره نشان داده شدن پوست می شوند. به طوری که با تکرار مداوم این روش این منافذ کوچک می شوند و در مواردی کاملا بسته خواهند شد.

از بین بردن جای تاتو و خالکوبی قدیمی

 اگر نشانه های تتو قدیمی به صورت سایه روشن روی پوست باقی مانده باشد، با میکرودرم می توان جای تاتو را از بین برد. البته در مواردی که تاتو بسیار پر رنگ است تنها راه چاره استفاده از لیزر است و میکرودرم نتایج چندان مفیدی به دنبال نخواهد داشت.

عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟

با توجه به اینکه میکرودرم یک روش غیر تهاجمی است عوارضی در پی نخواهد داشت. همچنین نیاز به دوره نقاهت ندارد و مراقبت خاص ندارد. تنها مواردی که ممکن است بعد از انجام دادن میکرودرم ابریژن خانگی ایجاد شود، قرمزی پوست و حساس شدن پوست نسبت به لمس شدن است گه پس از نهایت چند ساعت ترمیم می شود.

خدمات میکرودرم ابریژن توسط متخصصین پوست در هوم سرویز

جستجوی کلینیک و پزشک ماهر که بتواند بهترین خدمات را ارائه کند همیشه یکی از دغدغه های خانم ها است. میکرودرم ابریشن باید توسط فرد متخصص انجام شود تا نتایج بهتری به همراه داشته باشد. خدمات زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین کلینیک های زیبایی سطح شهر آماده ارائه خدمات حرفه ای زیبایی مانند میکرودرم ابریژن خانگی و کلینیکی با مناسب ترین هزینه می باشد.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید با برترین متخصصین در زمینه زیبایی پوست به صورت رایگان مشاوره بگیرید و از هزینه میکرودرم صورت مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

بالیاژ مو بانوان
بالیاژ مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کراتینه مو بانوان
کراتینه مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان