میکرودرم صورت

میکرودرم صورت

از 1275 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکرودرم صورت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت میکرودرم صورت

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره میکرودرم صورت خواهید خواند

 • ​میکرودرم چیست؟
 • میکرودرم آبریژن چیست؟
 • انواع میکرودرم صورت
 • فوائد میکرودرم چیست؟
 • در چه مواردی نباید میکرودرم انجام دارد؟
 • عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟
 • مزایای میکرودرم چیست؟
 • هزینه میکرودرم در کلینیک به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات میکرودرم صورت و بدن را در کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویزدریافت کنید

میکرودرم چیست؟

داشتن پوست یکنواخت وسالم آرزوی هر فردی به ویژه خانم ها است. در راستای تحقق جوانسازی پوست صورت،راهکارهای زیادی به وجود آمده اند که یکی از آنها میکرودرم است. با بالارفتن سن، پوست دچار تغییراتی خواهد شد. مواردی مانند شل شدگی، فرورفتگی و لک هایپوست از آن دسته موارد هستند. از این رو روش های زیادی برای رفع این ایرادات وجلوگیری از پیری زودرس پوست پدید آمده اند.میکرودرم صورت یک روش درمانی زیبایی غیر تهاجمی است. تهاجمیاصطلاحی است که به اقداماتی که با جراحی همراه هستند گفته می شود که البته ایناقدامات ممکن است عوارضی در پی داشته باشند. این خدمات جوانسازی پوست صورت موجبخواهد شد که طی چند جلسه پوست لایه برداری شده و جهت رفع کدری پوست، یکسان سازیبافت پوست، از بین بردن لکه ها و آکنه های پوستی موثر است. در واقعیت بااستفاده میکرودرم صورت، محصولات ضد پیری و کلاژن ساز راحت تر در پوست نفوذخواهند کرد. در ادامه به توضیح انواع میکرودرمصورت و عوامل موثر بر قیمت میکرودرم صورت در کلینیک می پردازیم.

میکرودرم آبریژن چیست؟

یکی دیگر از روش‌هایموثر در جوانسازی پوست صورت و لایه‌برداری پوست، میکرودرم آبریژن است. میکرودرمآبریژن با میکرودرم صورت در میزان نفود به پوست با هم تفاوت دارند. به ترتیبیکه میزان نفوذ در پوست صورت در آبریژن بسیار بیشتر است و اغلب برای درمان مشکلاتعمیق پوستی پیشنهاد می شود. اما میکرودرم ساده تنها برای ترمیم مشلات و اسکارهایسطحی پوست پیشنهاد می شود.

انواع میکرودرم صورت

کلیات انجام اینخدمات درمانی و روش جوانسازی پوست صورت با دستگاهی خاص که نوعی کریستال بسیارظریف است روی پوست کشیده و با کمک کریستالهای این دستگاه روی سطح شاخی پوست، خراشهایی ایجاد می کنند. همزمان با انجام اینکار نیز با نیروی مکش پوست های مرده ازسطح پوست جمع شده و در نتیجه موجب ترمیم پوست و لطیف شدن آن خواهد شد.

· میکرودرم صورتبا نوک الماسی

در این روش وسیله یدستی به کار می رود که سلول های مرده پوست را جدا کرده و به کمک نیروی مکش سلولهای مرده از روی پوست جدا می شوند. میکرودرم ابریژن نوک الماسی برای نقاط حساس ونازک صورت مانند اطراف چشم استفاده می شود.

· میکرودرم ابریژنکریستالی

میکرودرم ابریژنکریستالی با استفاده از یک دستگاه میکرودرم خاص انجام می شود. به این ترتیبکریستال هایی از جنس اکسید آلومنیوم روی پوست اسپری شده که روی لایه فوقانی پوستخراش ایجاد می کنند. به این صورت یک لایه برداری بسیار با دقت و ظریف روی صورتانجام می شود. البته میزان لایه برداری در این کار باید توسط پزشک و وابسته به نوععارضه پوستی فرد تعیین گردد.

کریستال هایی که بهکار برده می شوند هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نخواهند کرد. بلکه با افزایشخونرسانی در پوست به فعال شدن سلول های فیبروبلاست و ترمیم پوست کمک می کنند.

· هیدرودرم ابریژن

این روش به عنوانجدیدترین روش شناخته می شود که همزمان با از بین بردن پوست های مرده، مواد درمانیو مغذی به پوست تزریق خواهد شد. به این ترتیب با تحریک پوست، موجب کلاژن سازی درپوست و افزایش خونرسانی در پوست صورت خواهد شد. اثرات جادویی این تکنیک بیشتر وروشن تر خود را نشان می دهند.

فوائد میکرودرم چیست؟

این خدمات فوائدزیادی به دنبال دارند. در کل بیشترین هدف از این خدمات به از بین بردن لکه هایپوستی است در ادامه به بارزترین فوائد این خدمات زیبایی خواهیم پرداخت.

· میکرودرم صورتجهت درمان جای جوش

علاوهبر جوانسازی پوست، اینکار برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. اگراز علامت ها و اسکار جوش ها روی صورت خود ناراحتید و تمام روش ها را برای ازبین بردن جای جوش به کار بسته اید و به نتیجه نرسیده اید قطعا میکرودرم صورتبهترین راهکار برای درمان جای جوش است. البته بسته به نوع جوش و میزانعمق آن تعداد جلسات درمانی نیز تغییر خواهد کرد.

· میکرودرم جهت ازبین بردن چین و چروک صورت

بیتشرین تاثیر میکرودرمصورت در جوانسازی و طراوت پوست است. البته میکرودرم ابریژن موجب درمانچروک های کم عمق و سطحی نیز می شود. البته این اقدامات یک درمان موقت است ونیاز به انجام مداوم آن در طی چند جلسه است. البته نباید منتظر معجزه باشید!! می توانیم با اطمینان بگوییم که طی چند جلسهدرمان، قوام پوست بهتر شده و پوست محکم تر می شود. اما راه حل رفع دائمی چین وچروک عمیق، این راهکار نیست!

· میکرودرمراهکاری برای از بین بردن لکه های آفتاب سوختگی و لکه های بارداری

اگر بر اثر چاقی ولاغری و یا بر اثر حاملگی بر روی پوست شما اثراتی ایجاد شده اند با این روش تا جایممکن این نشانه ها کمتر خواهند شد. همچنین نور خورشید نیز ممکن است در بعضی ازافراد موجب بروز لکه هایی شود. با انجام تعداد جلسات مرتب میکرودرم صورت می تواناین زائده های پوستی را به حداقل رساند.

· میکرودرم جهت بستنمنافذ باز پوست

باز بودن منافذ صورتتاثیر منفی روی زیبایی صورت افراد دارد. این منافذ بیشتر در اطراف بینی فرد بهصورت جوش های سر سیاه دیده می شوند. این منافذ موجب تیره نشان داده شدن پوستخواهند شد. به طوری که با تکرار مداوم میکرودرم صورت منافذ کوچک شده و در مواردیکاملا بسته خواهند شد.

· از بین بردن جایتاتو و خالکوبی قدیمی

اگر نشانه های تتو قدیمی به صورت سایه روشنروی پوست باقی مانده باشد، با میکرودرم می توان جای تاتو را از بین برد. البته درمواردی که تاتو بسیار پر رنگ است تنها راه چاره استفاده از لیزر است و این روشنتایج چندان مفیدی به دنبال نخواهد داشت.

در چه مواردی نباید میکرودرم انجام دارد؟

افرادی که در رویپوست خود دارای عارضه هایی مانند زگیل و تبخال هستند نباید اقدام به انجاممیکرودرم کنند. در صورتی که در هر گونه جراحی روی پوست انجام شده نباید اقدام بهمیکرودرم نمود. همچنین خانم های باردار نباید از این خدمات استفاده کنند.

عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟

با توجه به اینکهاینکار یک روش غیر تهاجمی است عوارضی در پی نخواهد داشت. همچنین نیاز به دورهنقاهت و مراقبت خاص ندارد. تنها مواردی که ممکن است بعد از انجام دادن میکرودرمابریژن خانگی ایجاد شود، قرمزی پوست و حساس شدن پوست نسبت به لمس شدن استکه پس از نهایت چند ساعت ترمیم می شود.

مزایای میکرودرم چیست؟

 • پوست اینروش تهاجمی به حساب نمی آید و نیازی به بیهوشی ندارد.
 • موجب تولیدکلاژن و سفت شدن پوست می شود.
 • هزینهمیکرودرم نسبت به روش های دیگر کمتر است.
 • موجب کاهشچین و چروک می شود.
 • این روشدرد کمتری دارد.
 • قابلانجام بر روی انواع ها می باشد.
 • دورهنقاهتی ندارد و به راحتی بعد از انجام میکرودرم می توان سایر خدمات را انجام داد.
 • موجب بستهشدن منافذ باز صورت می شود.

هزینه میکرودرم در کلینیک به چه مواردی وابسته است؟

قیمت میکرودرم صورت در کلینیک از مواردی است که افراد داوطلب به استفادهاز این خدمات همواره در پی آن هستند. به طور کل موارد زیادی قیمت میکرودرم صورترا تغییر می دهد. به طور کل قیمت میکرودرم ابریژن با توجه به نوع ایراد پوست و عمقمشکلات پوستی اعلام می شود. زیرا ممکن است بر اساس ایرادات پوست، روش میکرودرمصورت تغییر می کند.

مورد دیگرتعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این خدمات و رسیدن به هدف مورد نظر است. زیراتعداد جلسات میکرودرم مورد نیاز برای پوست‌هایی با ایرادات عمیق است بیشتر می شود.مورد دیگر کیلینیک است که تاثیر مستقیمی بر هزینه میکرودرم صورت دارد. کلینیک هایکه از دستگاه میکرودرم پیشرفته تر استفاده کنند قطعا قیمت بالاتری دریافت خواهندنمود. همچنین منطقه مکانی که کلینیک در آن واقع شده نیز هزینه میکرودرم صورت را تغییر می دهند. همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده این خدمات تنها مربوط به پوست صورت نمیشوند بلکه برای سایر قسمت های بدن نیز بنا به تشخیص پزشک و تجویز درمان انجام میشود. از این رو هزینه میکرودرم بر اساس ناحیه مورد نظر و وسعت ناحیه بیشتریا کمتر خواهد شد.

خدمات میکرودرم صورت و بدن را در کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویزدریافت کنید

جستجوی کلینیک و پزشکماهر که بتواند بهترین خدمات را با نتایج موثرتر ارائه کند، یکی از دغدغه های خانمها است. خدمات میکرودرم صورت ابریژن باید توسط فرد متخصص انجام شود تا نتایج بهتریبه همراه داشته باشد. خدمات زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین کلینیک های زیباییسطح شهر، آماده ارائه خدمات حرفه ای زیبایی مانند میکرودرم ابریژنخانگی و کلینیکی با مناسب ترین هزینه می باشد.با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید با برترین متخصصین درزمینه زیبایی پوست به صورت رایگان مشاوره بگیرید و از هزینه میکرودرم صورت مطلعشوید.

همیار شماییم تاپایانسرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکرودرم صورت و همچنین ارایه خدمات میکرودرم صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکرودرم صورت

میکرودرم صورت و بدن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم صورت با نوک الماسی

میکرودرم ابریژن کریستالی

هیدرودرم ابریژن

کلیه خدمات میکرودرم خانگی و کلینیکی با آخرین متد و دستگاه های مجهز و پیشرفته

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط خدمات میکرودرم صورت و بدن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات میکرودرم صورت بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات میکرودرم ابریژن و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک متخصص انجام می شود.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی در منزل، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بالیاژ مو بانوان
بالیاژ مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کراتینه مو بانوان
کراتینه مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان