میکرودرم صورت

میکرودرم صورت

از 1275 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکرودرم صورت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت میکرودرم صورت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

میکرودرم چیست؟

داشتن پوست یکنواخت و سالم آرزوی هر فردی به ویژه خانم ها است. در راستای تحقق این هدف راهکارهای زیادی به وجود آمده اند که یکی از آنها میکرودرم است. با بالا رفتن سن، پوست دچار تغییراتی خواهد شد. مواردی مانند شل شدگی، فرورفتگی و لک های پوست از آن دسته موارد هستند. از این رو روش های زیادی برای رفع این ایرادات و جلوگیری از پیری زودرس پوست پدید آمده اند. میکرودرم صورت یک روش درمانی زیبایی غیر تهاجمی است. تهاجمی اصطلاحی است که به اقداماتی که با جراحی همراه هستند گفته میشود که البته این اقدامات ممکن است عوارضی در پی داشته باشند. این خدمات زیبایی موجب خواهد شد که طی چند جلسه پوست لایه برداری شده و جهت رفع کدری پوست، یکسان سازی بافت پوست، از بین بردن لکه ها و آکنه های پوستی موثر است. در واقعیت با استفاده میکرودرم صورت، محصولات ضد پیری و کلاژن ساز راحت تر در پوست نفوذ خواهند کرد. در ادامه به توضیح انواع میکرودرم صورت و عوامل موثر بر قیمت میکرودرم صورت می پردازیم.

میکرودرم آبریژن چیست؟

یکی دیگر از روش‌های موثر در جوانسازی و لایه‌برداری پوست، میکرودرم آبریژن است. میکرودرم آبریژن با میکرودرم صورت در میزان نفود به پوست با هم تفاوت دارند. به ترتیبی که میزان نفوذ در پوست صورت در آبریژن بسیار بیشتر است و اغلب برای درمان مشکلات عمیق پوستی پیشنهاد میشود. اما میکرودرم ساده تنها برای ترمیم مشلات و اسکارهای سطحی پوست پیشنهاد می شود.

انواع میکرودرم ابریژن صورت

کلیات انجام این خدمات درمانی به این صورت است که با دستگاهی خاص که نوعی کریستال بسیار ظریف است روی پوست کشیده و با کمک کریستالهای این دستگاه روی سطح شاخی پوست، خراش هایی ایجاد می کنند. همزمان با انجام اینکار نیز با نیروی مکش پوست های مرده از سطح پوست جمع شده و در نتیجه موجب ترمیم پوست و لطیف شدن آن خواهد شد.

میکرودرم صورت با نوک الماسی

در این روش وسیله ی دستی به کار میرود که سلول های مرده پوست را جدا کرده و به کمک نیروی مکش سلول های مرده از روی پوست جدا می شوند. میکرودرم ابریژن نوک الماسی برای نقاط حساس و نازک صورت مانند اطراف چشم استفاده می شود.

میکرودرم ابریژن کریستالی

میکرودرم ابریژن کریستالی با استفاده از یک دستگاه میکرودرم خاص انجام می شود. به این ترتیب کریستال هایی از جنس اکسید آلومنیوم روی پوست اسپری شده که روی لایه فوقانی پوست خراش ایجاد می کنند. به این صورت یک لایه برداری بسیار با دقت و ظریف روی صورت انجام می شود. البته میزان لایه برداری در این کار باید توسط پزشک و وابسته به نوع عارضه پوستی فرد تعیین گردد.

کریستال هایی که به کار برده میشوند هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نخواهند کرد. بلکه با افزایش خونرسانی در پوست به فعال شدن سلول های فیبروبلاست و ترمیم پوست کمک می کنند.

هیدرودرم ابریژن

این روش به عنوان جدیدترین روش شناخته می شود که همزمان با از بین بردن پوست های مرده، مواد درمانی و مغذی به پوست تزریق خواهد شد. به این ترتیب با تحریک پوست، موجب کلاژن سازی در پوست و افزایش خونرسانی در پوست صورت خواهد شد. اثرات جادویی این تکنیک بیشتر و روشن تر خود را نشان می دهند.

فوائد میکرودرم ابریژن چیست؟

این خدمات فوائد زیادی به دنبال دارند. در کل بیشترین هدف از این خدمات به از بین بردن لکه های پوستی است در ادامه به بارزترین فوائد این خدمات زیبایی خواهیم پرداخت.

درمان جای جوش

علاوه بر جوانسازی پوست، اینکار برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. اگر از علامت ها و اسکار جوش ها روی صورت خود ناراحتید و تمام روش ها را برای از بین بردن جای جوش به کار بسته اید و به نتیجه نرسیده اید قطعا میکرودرم صورت بهترین راهکار برای درمان جای جوش است. البته بسته به نوع جوش و میزان عمق آن تعداد جلسات درمانی نیز تغییر خواهد کرد.

از بین بردن چین و چروک صورت

بیتشرین تاثیر میکرودرم صورت در جوانسازی و طراوت پوست است. البته میکرودرم ابریژن موجب درمان چروک های کم عمق و سطحی نیز می شود. البته این اقدامات یک درمان موقت است و نیاز به انجام مداوم آن در طی چند جلسه است. البته نباید منتظر معجزه باشید!! می توانیم با اطمینان بگوییم که طی چند جلسه درمان، قوام پوست بهتر شده و پوست محکم تر می شود. اما راه حل رفع دائمی چین و چروک عمیق، این راهکار نیست!

از بین بردن لکه های آفتاب سوختگی و لکه های بارداری

اگر بر اثر چاقی و لاغری و یا بر اثر حاملگی بر روی پوست شما اثراتی ایجاد شده اند با این روش تا جای ممکن این نشانه ها کمتر خواهند شد. همچنین نور خورشید نیز ممکن است در بعضی از افراد موجب بروز لکه هایی شود. با انجام تعداد جلسات مرتب می توان این زائده های پوستی را به حداقل رساند.

بستن منافذ باز پوست

باز بودن منافذ صورت تاثیر منفی روی زیبایی صورت افراد دارد. این منافذ بیشتر در اطراف بینی فرد به صورت جوش های سر سیاه دیده می شوند. این منافذ موجب تیره نشان داده شدن پوست خواهند شد. به طوری که با تکرار مداوم این منافذ کوچک شده و در مواردی کاملا بسته خواهند شد.

از بین بردن جای تاتو و خالکوبی قدیمی

اگر نشانه های تتو قدیمی به صورت سایه روشن روی پوست باقی مانده باشد، با میکرودرم می توان جای تاتو را از بین برد. البته در مواردی که تاتو بسیار پر رنگ است تنها راه چاره استفاده از لیزر است و این روش نتایج چندان مفیدی به دنبال نخواهد داشت.

عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟

با توجه به اینکه اینکار یک روش غیر تهاجمی است عوارضی در پی نخواهد داشت. همچنین نیاز به دوره نقاهت و مراقبت خاص ندارد. تنها مواردی که ممکن است بعد از انجام دادن میکرودرم ابریژن خانگی ایجاد شود، قرمزی پوست و حساس شدن پوست نسبت به لمس شدن است که پس از نهایت چند ساعت ترمیم می شود.

هزینه میکرودرم به چه مواردی وابسته است؟

قیمت میکرودرم صورت از مواردی است که افراد داوطلب به استفاده از این خدمات همواره در پی آن هستند. به طور کل موارد زیادی قیمت میکرودرم صورت را تغییر می دهد. به طور کل قیمت میکرودرم ابریژن با توجه به نوع ایراد پوست و عمق مشکلات پوستی اعلام می شود. زیرا ممکن است بر اساس ایرادات پوست، روش میکرودرم صورت تغییر می کند.

مورد دیگر تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این خدمات و رسیدن به هدف مورد نظر است. زیرا تعداد جلسات میکرودرم مورد نیاز برای پوست‌هایی با ایرادات عمیق است بیشتر می شود. مورد دیگر کیلینیک است که تاثیر مستقیمی بر قیمت میکرودرم صورت دارد. کلینیک های که از دستگاه میکرودرم پیشرفته تر استفاده کنند قطعا قیمت بالاتری دریافت خواهند نمود. همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده این خدمات تنها مربوط به پوست صورت نمی شوند بلکه برای سایر قسمت های بدن نیز بنا به تشخیص پزشک و تجویز درمان انجام می شود. از این رو هزینه میکرودرم بر اساس ناحیه مورد نظر و وسعت ناحیه بیشتر یا کمتر خواهد شد.

خدمات میکرودرم صورت و بدن را در کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز دریافت کنید

جستجوی کلینیک و پزشک ماهر که بتواند بهترین خدمات را با نتایج موثرتر ارائه کند، یکی از دغدغه های خانم ها است. خدمات میکرودرم صورت ابریژن باید توسط فرد متخصص انجام شود تا نتایج بهتری به همراه داشته باشد. خدمات زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین کلینیک های زیبایی سطح شهر، آماده ارائه خدمات حرفه ای زیبایی مانند میکرودرم ابریژن خانگی و کلینیکی با مناسب ترین هزینه می باشد. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید با برترین متخصصین در زمینه زیبایی پوست به صورت رایگان مشاوره بگیرید و از هزینه میکرودرم صورت مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکرودرم صورت و همچنین ارایه خدمات میکرودرم صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل خدمات پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی و فیشیال پوست صورت , برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکرودرم صورت

میکرودرم صورت و بدن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم صورت با نوک الماسی

میکرودرم ابریژن کریستالی

هیدرودرم ابریژن

کلیه خدمات میکرودرم خانگی و کلینیکی با آخرین متد و دستگاه های مجهز و پیشرفته

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط خدمات میکرودرم صورت و بدن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات میکرودرم صورت بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات میکرودرم ابریژن و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک متخصص انجام می شود.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی در منزل، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بالیاژ مو بانوان
بالیاژ مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
طراحی با حنا بانوان
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
کراتینه مو بانوان
کراتینه مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان

خدمات میکرودرم صورت در این شهرها ارائه می شود: