میکرودرم صورت

میکرودرم صورت

از 1275 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت میکرودرم صورت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت میکرودرم صورت

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره میکرودرم صورت خواهید خواند

 • ​میکرودرم چیست؟
 • میکرودرم آبریژن چیست؟
 • انواع میکرودرم صورت
 • فوائد میکرودرم چیست؟
 • در چه مواردی نباید میکرودرم انجام دارد؟
 • عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟
 • مزایای میکرودرم چیست؟
 • هزینه میکرودرم در کلینیک به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات میکرودرم صورت و بدن را در کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز دریافت کنید

میکرودرم چیست؟

داشتن پوست یکنواخت و سالم آرزوی هر فردی به ویژه خانم ها است. در راستای تحقق جوانسازی پوست صورت، راهکارهای زیادی به وجود آمده اند که یکی از آنها میکرودرم است. با بالا رفتن سن، پوست دچار تغییراتی خواهد شد. مواردی مانند شل شدگی، فرورفتگی و لک های پوست از آن دسته موارد هستند. از این رو روش های زیادی برای رفع این ایرادات و جلوگیری از پیری زودرس پوست پدید آمده اند. میکرودرم صورت یک روش درمانی زیبایی غیر تهاجمی است. تهاجمی اصطلاحی است که به اقداماتی که با جراحی همراه هستند گفته می شود که البته این اقدامات ممکن است عوارضی در پی داشته باشند. این خدمات جوانسازی پوست صورت موجب خواهد شد که طی چند جلسه پوست لایه برداری شده و جهت رفع کدری پوست، یکسان سازی بافت پوست، از بین بردن لکه ها و آکنه های پوستی موثر است. در واقعیت با استفاده میکرودرم صورت، محصولات ضد پیری و کلاژن ساز راحت تر در پوست نفوذ خواهند کرد. در ادامه به توضیح انواع میکرودرم صورت و عوامل موثر بر قیمت میکرودرم صورت در کلینیک می پردازیم.

میکرودرم آبریژن چیست؟

یکی دیگر از روش‌های موثر در جوانسازی پوست صورت و لایه‌برداری پوست، میکرودرم آبریژن است. میکرودرم آبریژن با میکرودرم صورت در میزان نفود به پوست با هم تفاوت دارند. به ترتیبی که میزان نفوذ در پوست صورت در آبریژن بسیار بیشتر است و اغلب برای درمان مشکلات عمیق پوستی پیشنهاد می شود. اما میکرودرم ساده تنها برای ترمیم مشلات و اسکارهای سطحی پوست پیشنهاد می شود.

انواع میکرودرم صورت

کلیات انجام این خدمات درمانی و روش جوانسازی پوست صورت با دستگاهی خاص که نوعی کریستال بسیار ظریف است روی پوست کشیده و با کمک کریستالهای این دستگاه روی سطح شاخی پوست، خراش هایی ایجاد می کنند. همزمان با انجام اینکار نیز با نیروی مکش پوست های مرده از سطح پوست جمع شده و در نتیجه موجب ترمیم پوست و لطیف شدن آن خواهد شد.

· میکرودرم صورت با نوک الماسی

در این روش وسیله ی دستی به کار می رود که سلول های مرده پوست را جدا کرده و به کمک نیروی مکش سلول های مرده از روی پوست جدا می شوند. میکرودرم ابریژن نوک الماسی برای نقاط حساس و نازک صورت مانند اطراف چشم استفاده می شود.

· میکرودرم ابریژن کریستالی

میکرودرم ابریژن کریستالی با استفاده از یک دستگاه میکرودرم خاص انجام می شود. به این ترتیب کریستال هایی از جنس اکسید آلومنیوم روی پوست اسپری شده که روی لایه فوقانی پوست خراش ایجاد می کنند. به این صورت یک لایه برداری بسیار با دقت و ظریف روی صورت انجام می شود. البته میزان لایه برداری در این کار باید توسط پزشک و وابسته به نوع عارضه پوستی فرد تعیین گردد.

کریستال هایی که به کار برده می شوند هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نخواهند کرد. بلکه با افزایش خونرسانی در پوست به فعال شدن سلول های فیبروبلاست و ترمیم پوست کمک می کنند.

· هیدرودرم ابریژن

این روش به عنوان جدیدترین روش شناخته می شود که همزمان با از بین بردن پوست های مرده، مواد درمانی و مغذی به پوست تزریق خواهد شد. به این ترتیب با تحریک پوست، موجب کلاژن سازی در پوست و افزایش خونرسانی در پوست صورت خواهد شد. اثرات جادویی این تکنیک بیشتر و روشن تر خود را نشان می دهند.

فوائد میکرودرم چیست؟

این خدمات فوائد زیادی به دنبال دارند. در کل بیشترین هدف از این خدمات به از بین بردن لکه های پوستی است در ادامه به بارزترین فوائد این خدمات زیبایی خواهیم پرداخت.

· میکرودرم صورت جهت درمان جای جوش

علاوه بر جوانسازی پوست، اینکار برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. اگر از علامت ها و اسکار جوش ها روی صورت خود ناراحتید و تمام روش ها را برای از بین بردن جای جوش به کار بسته اید و به نتیجه نرسیده اید قطعا میکرودرم صورت بهترین راهکار برای درمان جای جوش است. البته بسته به نوع جوش و میزان عمق آن تعداد جلسات درمانی نیز تغییر خواهد کرد.

· میکرودرم جهت از بین بردن چین و چروک صورت

بیتشرین تاثیر میکرودرم صورت در جوانسازی و طراوت پوست است. البته میکرودرم ابریژن موجب درمان چروک های کم عمق و سطحی نیز می شود. البته این اقدامات یک درمان موقت است و نیاز به انجام مداوم آن در طی چند جلسه است. البته نباید منتظر معجزه باشید!! می توانیم با اطمینان بگوییم که طی چند جلسه درمان، قوام پوست بهتر شده و پوست محکم تر می شود. اما راه حل رفع دائمی چین و چروک عمیق، این راهکار نیست!

· میکرودرم راهکاری برای از بین بردن لکه های آفتاب سوختگی و لکه های بارداری

اگر بر اثر چاقی و لاغری و یا بر اثر حاملگی بر روی پوست شما اثراتی ایجاد شده اند با این روش تا جای ممکن این نشانه ها کمتر خواهند شد. همچنین نور خورشید نیز ممکن است در بعضی از افراد موجب بروز لکه هایی شود. با انجام تعداد جلسات مرتب میکرودرم صورت می توان این زائده های پوستی را به حداقل رساند.

· میکرودرم جهت بستن منافذ باز پوست

باز بودن منافذ صورت تاثیر منفی روی زیبایی صورت افراد دارد. این منافذ بیشتر در اطراف بینی فرد به صورت جوش های سر سیاه دیده می شوند. این منافذ موجب تیره نشان داده شدن پوست خواهند شد. به طوری که با تکرار مداوم میکرودرم صورت منافذ کوچک شده و در مواردی کاملا بسته خواهند شد.

· از بین بردن جای تاتو و خالکوبی قدیمی

اگر نشانه های تتو قدیمی به صورت سایه روشن روی پوست باقی مانده باشد، با میکرودرم می توان جای تاتو را از بین برد. البته در مواردی که تاتو بسیار پر رنگ است تنها راه چاره استفاده از لیزر است و این روش نتایج چندان مفیدی به دنبال نخواهد داشت.

در چه مواردی نباید میکرودرم انجام دارد؟

افرادی که در روی پوست خود دارای عارضه هایی مانند زگیل و تبخال هستند نباید اقدام به انجام میکرودرم کنند. در صورتی که در هر گونه جراحی روی پوست انجام شده نباید اقدام به میکرودرم نمود. همچنین خانم های باردار نباید از این خدمات استفاده کنند.

عوارض میکرودرم ابریژن چیست؟

با توجه به اینکه اینکار یک روش غیر تهاجمی است عوارضی در پی نخواهد داشت. همچنین نیاز به دوره نقاهت و مراقبت خاص ندارد. تنها مواردی که ممکن است بعد از انجام دادن میکرودرم ابریژن خانگی ایجاد شود، قرمزی پوست و حساس شدن پوست نسبت به لمس شدن است که پس از نهایت چند ساعت ترمیم می شود.

مزایای میکرودرم چیست؟

 • پوست این روش تهاجمی به حساب نمی آید و نیازی به بیهوشی ندارد.
 • موجب تولید کلاژن و سفت شدن پوست می شود.
 • هزینه میکرودرم نسبت به روش های دیگر کمتر است.
 • موجب کاهش چین و چروک می شود.
 • این روش درد کمتری دارد.
 • قابل انجام بر روی انواع ها می باشد.
 • دوره نقاهتی ندارد و به راحتی بعد از انجام میکرودرم می توان سایر خدمات را انجام داد.
 • موجب بسته شدن منافذ باز صورت می شود.

هزینه میکرودرم در کلینیک به چه مواردی وابسته است؟

قیمت میکرودرم صورت در کلینیک از مواردی است که افراد داوطلب به استفاده از این خدمات همواره در پی آن هستند. به طور کل موارد زیادی قیمت میکرودرم صورت را تغییر می دهد. به طور کل قیمت میکرودرم ابریژن با توجه به نوع ایراد پوست و عمق مشکلات پوستی اعلام می شود. زیرا ممکن است بر اساس ایرادات پوست، روش میکرودرم صورت تغییر می کند.

مورد دیگر تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این خدمات و رسیدن به هدف مورد نظر است. زیرا تعداد جلسات میکرودرم مورد نیاز برای پوست‌هایی با ایرادات عمیق است بیشتر می شود. مورد دیگر کیلینیک است که تاثیر مستقیمی بر هزینه میکرودرم صورت دارد. کلینیک های که از دستگاه میکرودرم پیشرفته تر استفاده کنند قطعا قیمت بالاتری دریافت خواهند نمود. همچنین منطقه مکانی که کلینیک در آن واقع شده نیز هزینه میکرودرم صورت را تغییر می دهند. همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده این خدمات تنها مربوط به پوست صورت نمی شوند بلکه برای سایر قسمت های بدن نیز بنا به تشخیص پزشک و تجویز درمان انجام می شود. از این رو هزینه میکرودرم بر اساس ناحیه مورد نظر و وسعت ناحیه بیشتر یا کمتر خواهد شد.

خدمات میکرودرم صورت و بدن را در کلینیک های تخصصی همراه هوم سرویز دریافت کنید

جستجوی کلینیک و پزشک ماهر که بتواند بهترین خدمات را با نتایج موثرتر ارائه کند، یکی از دغدغه های خانم ها است. خدمات میکرودرم صورت ابریژن باید توسط فرد متخصص انجام شود تا نتایج بهتری به همراه داشته باشد. خدمات زیبایی هوم سرویز با همکاری بهترین کلینیک های زیبایی سطح شهر، آماده ارائه خدمات حرفه ای زیبایی مانند میکرودرم ابریژن خانگی و کلینیکی با مناسب ترین هزینه می باشد. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما می توانید با برترین متخصصین در زمینه زیبایی پوست به صورت رایگان مشاوره بگیرید و از هزینه میکرودرم صورت مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس میکرودرم صورت و همچنین ارایه خدمات میکرودرم صورت و بدن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس میکرودرم صورت

میکرودرم صورت و بدن

میکرودرم ابریژن

میکرودرم صورت با نوک الماسی

میکرودرم ابریژن کریستالی

هیدرودرم ابریژن

کلیه خدمات میکرودرم خانگی و کلینیکی با آخرین متد و دستگاه های مجهز و پیشرفته

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط خدمات میکرودرم صورت و بدن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات میکرودرم صورت بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات میکرودرم ابریژن و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک متخصص انجام می شود.

انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی در منزل، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

hair-balayage
بالیاژ مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان