برداشتن خال

برداشتن خال

از 1277 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت برداشتن خال در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت برداشتن خال

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره برداشتن خال خواهید خواند

  • ​برداشتن خال سطحی و خال گوشتی
  • انواع خال برداری گوشتی و خال سطحی صورت
  • روشهای درمان خال صورت و برداشتن خال سطحی صورت
  • عوارض برداشتن خال صورت
  • برداشتن خال در منزل آیا امکان پذیر است؟
  • مراقبت های بعد از برداشتن خال در منزل
  • هزینه برداشتن خال به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات خال برداری صورت و بدن را در منزل و کلینیک را به هوم سرویز بسپارید

برداشتن خال سطحی و خال گوشتی

خالها به عنوان شایع ترین زائده های پوستی شناخته می شوند. خالها در واقعیت یک نوع تومورهای پوستی هستند که سلولهای رنگ دانه ای ساختار آنها را تشکیل می دهند. این تجمع سلولی به صورت نقاط تیره، روشن و قرمز رنگ روی پوست ظاهر می شوند. برداشتن خال در کلینیک های زیبایی انجام می شود. برداشتن خال سطحی صورت و درمان خال صورت برای خیلی از افراد به دغدغه تبدیل شده است. کلیه عملیات خال برداری باید توسط پزشک انجام شود. اغلب خالهای پوستی بدون خطر هستند، اما در مواردی بسیار نادر این توده های سلولی سرطانی هستند و حتما باید خال برداری جراحی آن را از بین برد. در ادامه به معرفی انواع خال ها و عوامل موثر بر قیمت برداشتن خال (قیمت خالبرداری) می پردازیم.

انواع خال برداری گوشتی و خال سطحی صورت

خالها به دو دسته خالهای مادر زادی و خال های اکتسابی تقسیم می شوند. خالهای اکتسابی به دلایل مختلف مانند نور آفتاب، نوع تغذیه، بلوغ و حاملگی تا قبل از 30 سالگی ایجاد می شوند. اما خالهای مادر زادی اغلب به صورت ارثی و ژنتیکی بین اعضای خانواده مشترک هستند. درمان خال صورت بر اساس نوع خال و محل قرار گیری خال تعیین می شود.

روشهای درمان خال صورت و برداشتن خال سطحی صورت

با توجه به نوع خال و انواع مختلف آن روش های مختلفی برای خال برداری و درمان خال صورت به کار برده می شود. البته انتخاب روش خال برداری صورت به موارد مختلفی مانند اندازه خال، عمق ریشه خال، محل قرار گیری خال و رنگ خال بستگی دارد. البته لازم است بیان کنیم که اگر اندازه و رنگ خال پوستتان طی مرور زمان تغییر کرده است. ابتدا باید آزمایشات لازم را انجام دهید و سپس روش خال برداری توسط پزشک پیشنهاد می شود.

· برداشتن خال با جراحی

معمولا پرطرفدارترین روش برداشتن خال، جراحی است. به این صورت که با بی حس کردن قسمت مورد نظر با استفاده از چاقوی جراحی زائده ی پوستی را جدا می کنند. در کل جراحی خال به سه روش جراحی برشی، بیوپسی خال و یا جراحی تراشه ای خال انجام می شود.

جراحی تراشه ای خال با استفاده از بی حسی موضعی و برداشتن خال سطحی انجام می شود و معمولا عوارض جانبی ندارد و برای برداشتن خال گوشتی صورت بر اساس تشخیص پزشک معمولا از این روش استفاده می شود.

روش بیوپسی خال معمولا برای از بین بردن خالهای ریز استفاده می شود. به این صورت که قطعه مربعی شکل به صورت پانچی از پوست کنده می شود و قسمت مورد نظر بخیه می خورد. برداشتن خال با جراحی برای از بین بردن خال پوستی وسیع و البته بدخیم استفاده می شود. به این صورت که کل قسمت خال برداشته می شود و قسمت زخم بخیه زده می شود.

· خال برداری با دستگاه کرایو

خال برداری با کرایو نیز روش دیگری برای برداشتن خال صورت است. این روش نیز مانند لیزر خال یک روش بدون نیاز به جراحی و برش است. به این صورت که با کمک از دستگاه کریو سرمای زیادی بر روی خال زده می شود و دمای بافت خال کاهش پیدا می کند. با ایجاد سرما در بافت سلول های خال فریز شده و می میرند. در این روش اثر خال تا چند روز کم کم از بین می رود و سلول های جدید جای بافت قدیمی را می گیرند. البته این روش کاملا تخصصی است و باید سرما به درستی و در عمق مناسبی از پوست وارد شود وگرنه نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

· برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال با لیزر یکی از بهترین روش های از بین بردن خال صورت است. لیزر یک نوع فناوری جدید است که جهت تخریب بافت های پوستی استفاده می شود. خالبرداری با لیزر زخم و جراحتی به دنبال ندارد و نیازی به برش پوست و بخیه نیست. برداشتن خال با لیزر مناسب خال های صاف است و برای برداشتن خال گوشتی مناسب نیست. با استفاده از داروی بی حسی ناحیه خال بی حس می شود و نور لیزر مستقیما به زخم تابیده می شود. از مزایای خال برداری با لیزر، عدم ایجاد عفونت است. البته در مواردی برای از بین بردن خال گوشتی با ریشه عمیق، این روش مناسب نیست و معمولا برای برداشتن خال مسطح با لیزر پیشنهاد می شود.

· برداشتن خال با آر اف (RF)

بهترین روش خال برداری که امروزه بین افراد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است استفاده از خالبرداری با RF است. روش رادیوفرکانسی و خالبرداری با RF عوارضی به دنبال ندارد. در این روش با کمک از امواج مایکروویو عملیات برداشتن خال صورت و بدن انجام می شود. در این روش خال برداری ترمیم جای زخم نسبت به سایر روش ها سریعتر است. از این روش برای از بین بردن میخچه، زگیل و خال های روی پلک چشم نیز استفاده می شود.

· برداشتن خال با پلاسما و پلکسر

خال برداری با پلاسما جت و خال برداری با پلکسر روش های نوین و بدون عوارض برای از بین بردن زائده های پوستی و برداشتن خال سطحی صورت دانست. در این روش بدون ایجاد برش های پوستی عملیات خالبرداری انجام می شود. در این روش قوس های الکترونیکی بر روی قسمت مورد نظر تابیده می شود. سلول های پوستی خال تبخیر می شوند و به این ترتیب قسمت مورد نظر شروع به پوست ریزی می کند و پس از چند روز به طور کامل اثر خال از بین می رود. همچنین گرمای ایجاد شده در این روش موجب کلاژن سازی و ترمیم سریعتر پوست می شود.

· خال برداری با فریز کردن

خال برداری با فریز کردن برای خالهایی که با تشخیص پزشک احتمال سرطانی شدن را ندارند پیشنهاد می شود. خال برداری برای خالهایی با ریشه ی سطحی انجام می شود. خال برداری با فریز کردن از نیتروژن مایع استفاده می شود. البته در این روش ممکن است نشانه هایی پس از درمان بر روی پوست باقی بماند.

عوارض برداشتن خال صورت

با توجه به انواع روش خالبرداری صورت، امکان ایجاد عارضه های ایجاد شده نیز باهم متفاوت هستند. معمولا بعد از از بین بردن خال مشکلی ایجاد نمی شود و تمام نشانه های آن با مراقبت های بعد از برداشن خال از چند هفته به طور کل از بین خواهد رفت. تنها عارضه شایع در بین تمام روش های خال برداری، قرمزی جای خال است. معمولا خالهای کوچکتر مانند برداشتن خال قرمز اثری باقی نمی ماند. اما در مواردی مانند برداشتن خال با لیزر ممکن است کمی تیرگی جای زخم باقی بماند که طی چند هفته از بین خواهد رفت.

برداشتن خال در منزل آیا امکان پذیر است؟

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم خال ها و زائده های پوستی انواع مختلفی دارند. برداشتن خال در منزل در مواردی که با تشخیص پزشک خال از نوع سطحی است امکان پذیر می باشد. اما در مواردی که این خال ها ریشه دار باشند باید ابتدا از خال نمونه برداری شود و سپس اقدامات لازم برای درمان خال در منزل انجام شود. در نتیجه برای موارد سبک تر برداشتن خال در منزل پروسه ی سختی نخواهد بود و قابل انجام است.

مراقبت های بعد از برداشتن خال در منزل

ترجیحا تا 24 ساعت بعد از خال برداری بهتر است آب به محل مورد نظر نخورد. محل درمان خال صورت مرتبا کرم سوختگی زده شود. بهتر است یک هفته از تماس مستقیم نور خورشید با محل خالبرداری و درمان خال صورت جلوگیری شود. حتی بعد از بهبودی از هیچ نوع کرم رنگ دار استفاده نشود زیرا ممکن است رنگ به زیر بافت نفوذ کند و لک ایجاد کند.

هزینه برداشتن خال به چه مواردی وابسته است؟

قیمت برداشتن خال صورت و بدن به موارد متعددی وابسته است. به طور مثال قیمت برداشتن خال گوشتی با قیمت برداشتن خال سطحی صورت یکسان نیست. مورد دیگر نحوه برداشتن خال صورت است. طبعا قیمت برداشتن خال با لیزر با قیمت خال برداری با جراحی یکسان نیست. به طور کل درمان زگیل گوشتی بر اساس تشخیص پزشک تعیین می شود و هزینه برداشتن خال پس از معاینه و انجام آزمایشات مشخص می شود.

خدمات خال برداری صورت و بدن را در منزل و کلینیک را به هوم سرویز بسپارید

از جمله دغدغه افراد برای از بین بردن خال های گوشتی و سطحی انتخاب پزشک مطمئن و قیمت برداشتن خال صورت است. با کمک هوم سرویز شما می توانید با برترین کلینیک های زیبایی و مجرب ترین متخصصین زیبایی شهرتان آشنا شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین روش خال برداری بر اساس زائده پوستی شما و همچنین اعلام قیمت خال برداری با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس برداشتن خال و همچنین ارایه خدمات برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, تزریق فیلر صورت و بدن, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس برداشتن خال

برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا

خال برداری با لیزر

برداشتن خال گوشتی با جراحی

خال برداری با پلاسما

برداشتن خال با آر اف (RF)

خالبرداری با پلکسر

خالبرداری با دستگاه کرایو و ...

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

profile picture
فرزاد حسینی

تشکر ویژه میکنم از اقای درخشان بسیار ممتاز بودند هم از لحاظ رفتار وهم از لحاظ کاری واقعا هنرمند مودب مرتب و ارایشگر بسیار ماهری بودند برای اولین بار اعتماد کردم و بسیااار راضی هستم و به همه معرفی کردم هوم سرویزو. مجدد بازهم تمایل دارم اقای درخشان تشریف بیاوردند

profile picture
رضا محمدی

همه چی خیلی خوب بود کار بلد و محترم فقط دستمزد خیلی منصفانه نبود آرایشگاها ۱۵۰ نهایت میگیرن ۴۰۰ برای اصلاح خیلی زیاد بود در کل از کارشون راضی بودم.

شرایط خالبرداری صورت، زگیل و سایر زائده های پوستی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات خالبرداری صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود..

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خالبرداری همگی از کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر روش خالبرداری) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
sombre-and-ombre
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
face-eyebrow-shaving
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 370,000 الی 370,000 تومان
hair-extension
اکستنشن مو بانوان
قیمت از 950,000 الی 1,450,000 تومان