برداشتن خال

برداشتن خال

از 1277 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت برداشتن خال در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت برداشتن خال

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

برداشتن خال سطحی و خال گوشتی

خالها به عنوان شایع ترین زائده های پوستی شناخته می شوند. خالها در واقعیت یک نوع تومورهای پوستی هستند که سلولهای رنگ دانه ای ساختار آنها را تشکیل می دهند. این تجمع سلولی به صورت نقاط تیره، روشن و قرمز رنگ روی پوست ظاهر می شوند. برداشتن خال در کلینیک های زیبایی انجام می شود. برداشتن خال سطحی صورت و درمان خال صورت برای خیلی از افراد به دغدغه تبدیل شده است. کلیه عملیات خالبرداری باید توسط پزشک انجام شود. اغلب خالهای پوستی بدون خطر هستند، اما در مواردی بسیار نادر این توده های سلولی سرطانی هستند و حتما باید با جراحی آن را از بین برد. در ادامه به معرفی انواع خال ها و عوامل موثر بر قیمت برداشتن خال (قیمت خالبرداری) می پردازیم.

انواع خال گوشتی و خال سطحی صورت

خالها به دو دسته خالهای مادر زادی و خال های اکتسابی تقسیم می شوند. خالهای اکتسابی به دلایل مختلف مانند نور آفتاب، نوع تغذیه، بلوغ و حاملگی تا قبل از 30 سالگی ایجاد می شوند. اما خالهای مادر زادی اغلب به صورت ارثی و ژنتیکی بین اعضای خانواده مشترک هستند. درمان خال صورت بر اساس نوع خال و محل قرار گیری خال تعیین می شود.

روشهای از بین بردن خال سطحی صورت

با توجه به نوع خال و انواع مختلف آن روش های مختلفی برای خالبرداری و درمان خال صورت به کار برده می شود. البته انتخاب روش خال برداری صورت به موارد مختلفی مانند اندازه خال، عمق ریشه خال، محل قرار گیری خال و رنگ خال بستگی دارد. البته لازم است بیان کنیم که اگر اندازه و رنگ خال پوستتان طی مرور زمان تغییر کرده است. ابتدا باید آزمایشات لازم را انجام دهید و سپس روش خال برداری توسط پزشک پیشنهاد می شود.

برداشتن خال با جراحی

معمولا پرطرفدارترین روش برداشتن خال، جراحی است. به این صورت که با بی حس کردن قسمت مورد نظر با استفاده از چاقوی جراحی زائده ی پوستی را جدا می کنند. در کل جراحی خال به سه روش جراحی برشی، بیوپسی خال و یا جراحی تراشه ای خال انجام می شود.

جراحی تراشه ای خال با استفاده از بی حسی موضعی و برداشتن خال سطحی انجام می شود و معمولا عوارض جانبی ندارد و برای برداشتن خال گوشتی صورت بر اساس تشخیص پزشک معمولا از این روش استفاده می شود.

روش بیوپسی خال معمولا برای از بین بردن خالهای ریز استفاده می شود. به این صورت که قطعه مربعی شکل به صورت پانچی از پوست کنده می شود و قسمت مورد نظر بخیه می خورد. برداشتن خال با جراحی برای از بین بردن خال پوستی وسیع و البته بدخیم استفاده می شود. به این صورت که کل قسمت خال برداشته می شود و قسمت زخم بخیه زده می شود.

خالبرداری با دستگاه کرایو

خال برداری با کرایو نیز روش دیگری برای از بین بردن خال صورت است. این روش نیز مانند لیزر خال یک روش بدون نیاز به جراحی و برش است. به این صورت که با کمک از دستگاه کریو سرمای زیادی بر روی خال زده می شود و دمای بافت خال کاهش پیدا می کند. با ایجاد سرما در بافت سلول های خال فریز شده و می میرند. در این روش اثر خال تا چند روز کم کم از بین می رود و سلول های جدید جای بافت قدیمی را می گیرند. البته این روش کاملا تخصصی است و باید سرما به درستی و در عمق مناسبی از پوست وارد شود وگرنه نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال با لیزر یکی از بهترین روش های از بین بردن خال صورت است. لیزر یک نوع فناوری جدید است که جهت تخریب بافت های پوستی استفاده می شود. خالبرداری با لیزر زخم و جراحتی به دنبال ندارد و نیازی به برش پوست و بخیه نیست. برداشتن خال با لیزر مناسب خال های صاف است و برای برداشتن خال گوشتی مناسب نیست. با استفاده از داروی بی حسی ناحیه خال بی حس می شود و نور لیزر مستقیما به زخم تابیده می شود. از مزایای خال برداری با لیزر، عدم ایجاد عفونت است. البته در مواردی برای از بین بردن خال گوشتی با ریشه عمیق، این روش مناسب نیست و معمولا برای برداشتن خال مسطح با لیزر پیشنهاد می شود.

برداشتن خال با آر اف (RF)

بهترین روش خال برداری که امروزه بین افراد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است استفاده از خالبرداری با RF است. روش رادیوفرکانسی و خالبرداری با RF عوارضی به دنبال ندارد. در این روش با کمک از امواج مایکروویو عملیات برداشتن خال صورت و بدن انجام می شود. در این روش ترمیم جای زخم نسبت به سایر روش ها سریعتر است. از این روش برای از بین بردن میخچه، زگیل و خال های روی پلک چشم نیز استفاده می شود.

برداشتن خال با پلاسما و پلکسر

خال برداری با پلاسما جت و خال برداری با پلکسر روش های نوین و بدون عوارض برای از بین بردن زائده های پوستی و برداشتن خال سطحی صورت دانست. در این روش بدون ایجاد برش های پوستی عملیات خالبرداری انجام می شود. در این روش قوس های الکترونیکی بر روی قسمت مورد نظر تابیده می شود. سلول های پوستی خال تبخیر می شوند و به این ترتیب قسمت مورد نظر شروع به پوست ریزی می کند و پس از چند روز به طور کامل اثر خال از بین می رود. همچنین گرمای ایجاد شده در این روش موجب کلاژن سازی و ترمیم سریعتر پوست می شود.

عوارض برداشتن خال صورت

با توجه به انواع روش خالبرداری صورت، امکان ایجاد عارضه های ایجاد شده نیز باهم متفاوت هستند. معمولا بعد از از بین بردن خال مشکلی ایجاد نمی شود و تمام نشانه های آن با مراقبت های بعد از برداشن خال از چند هفته به طور کل از بین خواهد رفت. تنها عارضه شایع در بین تمام روش های خال برداری، قرمزی جای خال است. معمولا خالهای کوچکتر مانند برداشتن خال قرمز اثری باقی نمی ماند. اما در مواردی مانند برداشتن خال مسطح با لیزر ممکن است کمی تیرگی جای زخم باقی بماند که طی چند هفته از بین خواهد رفت.

مراقبت های بعد از برداشتن خال

ترجیحا تا 24 ساعت بعد از خال برداری بهتر است آب به محل مورد نظر نخورد. محل درمان خال صورت مرتبا کرم سوختگی زده شود. بهتر است یک هفته از تماس مستقیم نور خورشید با محل خالبرداری و درمان خال صورت جلوگیری شود. حتی بعد از بهبودی از هیچ نوع کرم رنگ دار استفاده نشود زیرا ممکن است رنگ به زیر بافت نفوذ کند و لک ایجاد کند.

هزینه برداشتن خال به چه مواردی وابسته است؟

قیمت برداشتن خال صورت و بدن به موارد متعددی وابسته است. به طور مثال قیمت برداشتن خال گوشتی با قیمت برداشتن خال سطحی صورت یکسان نیست. مورد دیگر نحوه برداشتن خال صورت است. طبعا قیمت برداشتن خال با لیزر با قیمت خالبرداری با جراحی یکسان نیست. به طور کل درمان زگیل گوشتی بر اساس تشخیص پزشک تعیین می شود و هزینه برداشتن خال پس از معاینه و انجام آزمایشات مشخص می شود.

خدمات خالبرداری صورت و بدن را در کلینیک های معتبر همراه هوم سرویز انجام دهید

از جمله دغدغه افراد برای از بین بردن خال های گوشتی و سطحی انتخاب پزشک مطمئن و قیمت برداشتن خال صورت است. با کمک هوم سرویز شما می توانید با برترین کلینیک های زیبایی و مجرب ترین متخصصین زیبایی شهرتان آشنا شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین روش خالبرداری بر اساس زائده پوستی شما و همچنین اعلام قیمت خال برداری با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس برداشتن خال و همچنین ارایه خدمات برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل خدمات پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی و فیشیال پوست صورت , هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس برداشتن خال

برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا

از بین بردن خال و برداشتن خال با لیزر

برداشتن خال گوشتی با جراحی

برداشتن خال با پلاسما

برداشتن خال با آر اف (RF)

خال برداری با پلکسر

خالبرداری با دستگاه کرایو و ...

نظرات کاربران

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

profile picture
محمد توکلی
1 هفته پیش |همیار مهدی یزدی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

شرایط از بین بردن خال صورت ،زگیل و سایر زائده های پوستی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات خالبرداری صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود..

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خالبرداری همگی از کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر روش خالبرداری) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
آمبره و سامبره بانوان
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
اکستنشن مو بانوان
اکستنشن مو بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان