برداشتن خال

برداشتن خال

از 1277 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت برداشتن خال در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت برداشتن خال

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره برداشتن خال خواهید خواند

  • ​برداشتن خال سطحی و خال گوشتی
  • انواع خال برداری گوشتی و خال سطحی صورت
  • روشهای درمان خال صورت و برداشتن خال سطحی صورت
  • عوارض برداشتن خال صورت
  • برداشتن خال در منزل آیا امکان پذیر است؟
  • مراقبت های بعد از برداشتن خال در منزل
  • هزینه برداشتن خال به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات خال برداری صورت و بدن را در منزل و کلینیک را به هوم سرویز بسپارید

برداشتن خال سطحی و خال گوشتی

خالها به عنوان شایعترین زائده های پوستی شناخته می شوند. خالها در واقعیت یک نوع تومورهایپوستی هستند که سلولهای رنگ دانه ای ساختار آنها را تشکیل می دهند. این تجمع سلولیبه صورت نقاط تیره، روشن و قرمز رنگ روی پوست ظاهر می شوند.برداشتن خال در کلینیک هایزیبایی انجام می شود. برداشتن خال سطحی صورت و درمان خال صورت برایخیلی از افراد به دغدغه تبدیل شده است. کلیه عملیات خال برداریباید توسط پزشک انجام شود. اغلب خالهای پوستی بدون خطر هستند، اما در مواردی بسیارنادر این توده های سلولی سرطانی هستند و حتما باید خال برداری جراحی آن را از بینبرد. در ادامه به معرفی انواعخال ها و عوامل موثر بر قیمت برداشتن خال (قیمت خالبرداری) میپردازیم.

انواع خال برداری گوشتی و خال سطحی صورت

خالها به دو دستهخالهای مادر زادی و خال های اکتسابی تقسیم می شوند. خالهای اکتسابی به دلایل مختلفمانند نور آفتاب، نوع تغذیه، بلوغ و حاملگی تا قبل از 30 سالگی ایجاد می شوند. اماخالهای مادر زادی اغلب به صورت ارثی و ژنتیکی بین اعضای خانواده مشترک هستند.درمان خال صورت بر اساس نوع خال و محل قرار گیری خال تعیین میشود.

روشهای درمان خال صورت و برداشتن خال سطحی صورت

با توجه به نوع خال وانواع مختلف آن روش های مختلفی برای خال برداری و درمان خالصورت به کار برده می شود. البته انتخاب روش خال برداری صورت بهموارد مختلفی مانند اندازه خال، عمق ریشه خال، محل قرار گیری خال و رنگ خال بستگیدارد. البته لازم است بیان کنیم که اگر اندازه و رنگ خال پوستتان طی مرور زمانتغییر کرده است. ابتدا باید آزمایشات لازم را انجام دهید و سپس روش خال برداریتوسط پزشک پیشنهاد می شود.

· برداشتن خال باجراحی

معمولا پرطرفدارترین روشبرداشتن خال، جراحی است. به این صورت که با بی حس کردن قسمت مورد نظر بااستفاده از چاقوی جراحی زائده ی پوستی را جدا می کنند. در کل جراحیخال به سه روش جراحی برشی، بیوپسی خال و یا جراحی تراشه ای خالانجام می شود.

جراحی تراشه ای خالبا استفاده از بی حسی موضعی و برداشتن خال سطحی انجام می شود و معمولا عوارض جانبیندارد و برای برداشتن خال گوشتی صورت بر اساس تشخیص پزشک معمولا از اینروش استفاده می شود.

روش بیوپسی خالمعمولا برای از بین بردن خالهای ریز استفاده می شود. به این صورت که قطعه مربعیشکل به صورت پانچی از پوست کنده می شود و قسمت مورد نظر بخیه می خورد.برداشتن خال با جراحی برای ازبین بردن خال پوستی وسیع و البته بدخیم استفاده می شود. به این صورت که کل قسمتخال برداشته می شود و قسمت زخم بخیه زده می شود.

· خال برداری بادستگاه کرایو

خال برداری با کرایو نیز روش دیگری برای برداشتن خالصورت است. این روش نیز مانند لیزر خال یک روش بدون نیاز به جراحی وبرش است. به این صورت که با کمک از دستگاه کریو سرمای زیادی بر روی خال زده می شودو دمای بافت خال کاهش پیدا می کند. با ایجاد سرما در بافت سلول های خال فریز شده ومی میرند. در این روش اثر خال تا چند روز کم کم از بین می رود و سلول های جدید جایبافت قدیمی را می گیرند. البته این روش کاملا تخصصی است و باید سرما به درستی و درعمق مناسبی از پوست وارد شود وگرنه نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

· برداشتن خال بالیزر

برداشتن خال با لیزر یکی از بهترین روش های از بینبردن خال صورت است. لیزر یک نوع فناوری جدید است که جهت تخریب بافت های پوستیاستفاده می شود. خالبرداری با لیزر زخم و جراحتی به دنبال ندارد و نیازی بهبرش پوست و بخیه نیست. برداشتن خال با لیزر مناسب خال هایصاف است و برای برداشتن خال گوشتی مناسب نیست. با استفاده از داروی بیحسی ناحیه خال بی حس می شود و نور لیزر مستقیما به زخم تابیده می شود. از مزایای خالبرداری با لیزر، عدم ایجاد عفونت است. البته در مواردی برای از بین بردنخال گوشتی با ریشه عمیق، این روش مناسب نیست و معمولا برای برداشتن خالمسطح با لیزر پیشنهاد می شود.

· برداشتن خال باآر اف (RF)

بهترین روش خالبرداری که امروزه بین افراد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است استفادهاز خالبرداری با RF است. روش رادیوفرکانسی و خالبرداریبا RF عوارضیبه دنبال ندارد. در این روش با کمک از امواج مایکروویو عملیات برداشتن خالصورت و بدن انجام می شود. در این روش خال برداری ترمیم جای زخم نسبت به سایرروش ها سریعتر است. از این روش برای از بین بردن میخچه، زگیل و خال هایروی پلک چشم نیز استفاده می شود.

· برداشتن خال باپلاسما و پلکسر

خال برداری با پلاسماجت و خالبرداری با پلکسر روش های نوین و بدون عوارض برای از بین بردن زائده هایپوستی و برداشتن خال سطحی صورت دانست. در این روش بدون ایجاد برش های پوستی عملیاتخالبرداری انجام می شود. در این روش قوس های الکترونیکی بر روی قسمت مورد نظرتابیده می شود. سلول های پوستی خال تبخیر می شوند و به این ترتیب قسمت مورد نظرشروع به پوست ریزی می کند و پس از چند روز به طور کامل اثر خال از بین می رود.همچنین گرمای ایجاد شده در این روش موجب کلاژن سازی و ترمیم سریعتر پوست می شود.

· خال برداری با فریزکردن

خال برداری با فریزکردن برای خالهایی که با تشخیص پزشک احتمال سرطانی شدن را ندارند پیشنهاد می شود.خال برداری برای خالهایی با ریشه ی سطحی انجام می شود. خال برداری با فریز کردن ازنیتروژن مایع استفاده می شود. البته در این روش ممکن است نشانه هایی پس از درمانبر روی پوست باقی بماند.

عوارض برداشتن خال صورت

با توجه به انواع روشخالبرداری صورت، امکان ایجاد عارضه های ایجاد شده نیز باهم متفاوت هستند. معمولابعد از از بین بردن خال مشکلی ایجاد نمی شود و تمام نشانه های آن با مراقبت هایبعد از برداشن خال از چند هفته به طور کل از بین خواهد رفت. تنها عارضه شایع دربین تمام روش های خال برداری، قرمزی جای خال است. معمولا خالهای کوچکترمانند برداشتن خال قرمز اثری باقی نمی ماند. اما در مواردی مانند برداشتنخال با لیزر ممکن است کمی تیرگی جای زخم باقی بماند که طی چندهفته از بین خواهد رفت.

برداشتن خال در منزل آیا امکان پذیر است؟

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم خال ها و زائده های پوستی انواع مختلفی دارند. برداشتن خال در منزل در مواردی که با تشخیص پزشک خال از نوع سطحی است امکان پذیر می باشد. اما در مواردی که این خال ها ریشه دار باشند باید ابتدا از خال نمونه برداری شود و سپس اقدامات لازم برای درمان خال در منزل انجام شود. در نتیجه برای موارد سبک تر برداشتن خال در منزل پروسه ی سختی نخواهد بود و قابل انجام است.

مراقبت های بعد از برداشتن خال در منزل

ترجیحا تا 24ساعت بعد از خال برداری بهتر است آب به محل مورد نظر نخورد. محل درمان خال صورتمرتبا کرم سوختگی زده شود. بهتر است یک هفته از تماس مستقیم نور خورشید با محلخالبرداری و درمان خال صورت جلوگیری شود. حتی بعد از بهبودی از هیچ نوع کرم رنگدار استفاده نشود زیرا ممکن است رنگ به زیر بافت نفوذ کند و لک ایجاد کند.

هزینه برداشتن خال به چه مواردی وابسته است؟

قیمت برداشتن خالصورت و بدن بهموارد متعددی وابسته است. به طور مثال قیمت برداشتن خال گوشتی با قیمتبرداشتن خال سطحی صورت یکسان نیست.مورد دیگر نحوهبرداشتن خال صورت است. طبعا قیمت برداشتن خال با لیزر با قیمت خال برداریبا جراحی یکسان نیست. به طور کل درمان زگیل گوشتی بر اساس تشخیص پزشک تعیین می شودو هزینه برداشتن خال پس از معاینه و انجام آزمایشات مشخص می شود.

خدمات خال برداری صورت و بدن را در منزل و کلینیک را به هوم سرویز بسپارید

از جمله دغدغه افرادبرای از بین بردن خال های گوشتی و سطحی انتخاب پزشک مطمئن و قیمت برداشتن خالصورت است. با کمک هوم سرویز شما می توانید با برترین کلینیک های زیبایی ومجرب ترین متخصصین زیبایی شهرتان آشنا شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترینروش خال برداری بر اساس زائده پوستی شما و همچنین اعلام قیمت خال برداری باشما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس برداشتن خال و همچنین ارایه خدمات برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس برداشتن خال

برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا

خال برداری با لیزر

برداشتن خال گوشتی با جراحی

خال برداری با پلاسما

برداشتن خال با آر اف (RF)

خالبرداری با پلکسر

خالبرداری با دستگاه کرایو و ...

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط خالبرداری صورت، زگیل و سایر زائده های پوستی

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات خالبرداری صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود..

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خالبرداری همگی از کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر روش خالبرداری) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
آمبره و سامبره بانوان
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
اصلاح صورت و ابرو بانوان
قیمت از 160,000 الی 500,000 تومان
اکستنشن مو بانوان
اکستنشن مو بانوان
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان