اجاره نبولایزر

اجاره نبولایزر

از 1471 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره نبولایزر در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت اجاره نبولایزر(ماهانه)

700,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت200,000 تومان

آنچه درباره اجاره نبولایزر خواهید خواند

 • اجاره نبولایزر
 • نحوه اجاره دستگاه نبولایزر در هوم سرویز چگونه است؟
 • نبولایزر چیست؟
 • انواع دستگاه نبولایزر
 • مزایای اجاره نبولایرز
 • اجاره دستگاه نبولایزر برای چه افرادی و در چه شرایطی ضروری است؟
 • نحوه استفاده از دستگاه نبولایزر چگونه است؟
 • اجاره دستگاه نبولایزر برای چه داروهایی تجویز می شود؟
 • هزینه اجاره دستگاه نبولایزر به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره دستگاه نبولایزر را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجاره نبولایزر

اجاره دستگاه نبولایزر برای افرادی که دچار بیماری های ریوی هستند و از تکنیک تنفسی خاص نمی توانند استفاده کنند درخواست می شود. هدف اصلی استفاده از نبولایزر برای رساندن سریع داروهای استنشاقی به دستگاه تنفسی است. از این رو در مواردی که برای مدت طولانی نیازی به استفاده از این تجهیز پزشکی نیست، پیشنهاد می شود به جای خرید، اقدام به اجاره نبولایزر شود، زیراکه این اقدام از نظر اقتصادی به صرفه تر است. در ادامه به معرفی باین دستگاه و عوامل موثر بر هزینه اجاره نبولایزر می پردازیم.

نحوه اجاره دستگاه نبولایزر در هوم سرویز چگونه است؟

برای اجاره انواع تجهیزات پزشکی مانند اجاره تشک مواج، اجاره تخت بیمارستانی و سایر تجهیزات تخصصی می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید. برای استفاده از این تجهیزات تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره نبولایزر

به راحتی از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی تجهیز مورد نیاز و روز مد نظر را برای ارسال تجهیز پزشکی مورد نیاز را تعیین می کنید. در این مرحله اگر توضیح خاصی و مدل خاصی مدنظرتان است را مطرح می کنید.

· تماس همیاران برای ارائه توضیحات تکمیلی قبل از ارسال نبولایزر

در کمتر از یک ساعت همیاران متخصص جهت ارائه توضیحات نهایی، اطلاع از نوع نبولایزر مورد نظر و اطلاع از وضعیت بیمار با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان بر اساس شرایط بیمار موثرترین وسیله و متناسب ترین وسیله بر اساس شرایط بیمار معرفی می شود. همچنین نحوه اجاره نبولایزر و هزینه اجاره نبولایزر اعلام می شود.

· عقد قرارداد برای اجاره دستگاه نبولایزر در خانه

پس از توافقات نهایی، قراردادی حاوی شرایط اجاره، مدت اجاره نبولایزر و نحوه نگهداری از دستگاه بین طرفین منعقد می شود. همچنین تضامین مورد نیاز نیز اعلام می شود.

· ارسال دستگاه نبولایزر به منزل و آموزش نحوه استفاده از آن به اطرافیان بیمار

پس از اتمام مراحل بالا دستگاه به منزل بیمار ارسال می شود. همچنین گروهی متخصص جهت آموزش استفاده دستگاه به بیمار و شرایط نگهداری از دستگاه به همراهان آموزش داده می شود.

نبولایزر چیست؟

نبولایزر یا ریزپاش برای بیماران دچار آسم، بیماری های انسداد مزمن ریوی، افراد دچار فیبروز کیستیک و برونشکتازی تجویز می شود. از این وسیله برای رساندن سریع داروهای استنشاقی به ریه استفاده می شود. این دستگاه هوا و ذرات ریز آب را به ریه بیمار رسانیده و مانع رسیدن دارو به سایر نقاط بدن می شود. این وسیله برای کودکان و سالخوردگان انتخاب موثرتری است. زیرا که نبولایزر داروهای مایع را به ذرات بسیار ریز تبدیل می کند تا استنشاق آن راحت شود و داروها به واسطه ماسک و تنفس معمولی به دستگاه تنفسی وارد می شود. به طور مثال در زمان حملات آسم که راه هوایی بیمار باریک می شود، بهره گیری از نبولایزر به اسپری ها ارجحیت دارد.

انواع دستگاه نبولایزر

وابسته به نوع دارو، میزان مورد نیاز برای ریز شدن دارو و محل اثر در ریه، نوع نبولایزر تغییر می کند. در ادامه به معرفی انواع دستگاه نبولایزر می پردازیم.

· نبولایزر پنوماتیک یا جت نبولایزر

تعدادی از داروها برای رسیدن به برونش ها باید اندازه ای در حدود 5 تا 10 میکرون داشته باشند. با اجاره نبولایزر پنوماتیک فشار هوا با کمک پمپ، آب را به ذرات ریز تبدیل خواهد کرد. سپس دارو با استفاده از اکسیژن و آب و با فشار بالا به بیمار می رسد. در این مدل نبولایزر در محل ورود هوا یک فیلتر تعبیه شده است که آلودگی های هوا را تصفیه کند.

· اجاره نبولایزر مش کپ

در این مدل نبولایزر ذرات دارو در حدود 2 تا 6 میکرون تبدیل می شود. این دستگاه که نبولایزر خانگی است از یک صفحه دارای سوراخ های بسیار ریز تشکیل شده است که فرآیند نبولایزر دارو را انجام می دهد. نحوه کار با این دستگاه بسیار ساده است و به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد.

· اجاره نبولایزر اولتراسونیک

در مواردی که داروها برای اثربخشی روی آلوئول های ریه تجویز می شوند، اندازه این داروها باید در حدود نیم تا دو نیم میکرون کوچک شوند. این دستگاه برای داروهای خاص و برای اثربخشی در قسمت هایی خاصی از ریه به کار می روند.

مزایای اجاره نبولایرز

اجاره نبولایزر و استفاده از این وسیله مزایای زیادی در پی دارد که در بیشتر موارد نقش حیاتی برای بیمار دارد. در ادامه به بارزترین مزایای اجاره نبولایزر برای بیماران می پردازیم.

 • اجاره نیولایزر در زمان حملات ریوی بسیار آسان و عملکردی سریع دارد و نیازی نیست بیمار در زمان باریک شدن راه های هوایی تنفس عمیق انجام دهد.
 • با کمک نبولایزر چندین دارو همزمان به دستگاه تنفسی می رسد.
 • اجاره نبولایزر از تجمع ترشحات ریوی جلوگیری می کند.
 • نبولایزر موجب کاهش سرفه و عفونت ریوی می شودو
 • نحوه استفاده نبولایزر برای کودکان و سالخوردگان بسیار ساده خواهد بود.
 • عملکردی سریع و موثر در حملات حاد و شدید دارد.

اجاره دستگاه نبولایزر برای چه افرادی و در چه شرایطی ضروری است؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد نبولایزر جهت رساندن سریع دارو و رفع سریع حملات تجویز می گردد. افراد زیر در گروه بیمارانی قرار دارند که جهت اجاره نبولایزر ارجحیت دارند.

 • افراد مسن که توانایی استفاده از داروهای اسپری ای را ندارند.
 • افرادی که دچار حملات آسم شدید می شوند
 • برای نوزادان یا کودکانی که از خوردن قرص و شربت امتناع می کنند

نحوه استفاده از دستگاه نبولایزر چگونه است؟

به طور کل باید نحوه استفاده از نبولایزر و تعداد دفعات مورد نیاز توسط پزشک اعلام شود. مراحل کلی استفاده از دستگاه نبولایزر به صورت زیر است.

 • کمپرسور نبولایزر باید روی سطح صاف و در مجاورت پریز برق باشد.
 • همه قطعات نبولایزر قبل از مصرف باید توسط محلول مخصوص و یا محلول آب و صابون به خوبی تمیز و ضدعفونی شوند.
 • مقدار صحیح دارو را بر اساس دستور پزشک درون ظرف مخصوص بریزید.
 • ماسک را به صورت کامل روی صورت قرار دهید.
 • پس از اینکه دستگاه مه آلود شد به آرامی شروع به نفس کشیدن کنید. بین 5 تا 15 دقیقه طول می کشد تا دارو به طور کامل وارد ریه شود.
 • ظرف مایع در طی روشن بودن دستگاه باید به صورت عمودی قرار داده شود.

اجاره دستگاه نبولایزر برای چه داروهایی تجویز می شود؟

اغلب این دستگاه برای جلوگیری از حملات حاد تنفسی استفاده می شود. تعدادی از داروهایی که به این وسیله باید استنشاق شوند عبارت اند از

 • آلبوترول
 • ایپراتروپیوم
 • بودزوناید
 • فرموترول

به طور کل بر اساس شرایط بیمار پس از معاینه پزشک تجویز می کند که کدام یک از داروها باید به وسیله نبولایزر مصرف شوند.

هزینه اجاره دستگاه نبولایزر به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره نبولایزر به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه اجاره دستگاه نبولایزر اعلام نمود. در ادامه به مهمترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه اجاهر نبولایزر می پردازیم.

· نوع نبولایزر

انواع داروها بر اساس تجویز پزشک و بر اساس محل مورد نظر در ریه باید به اندازه ی خاصی کوچک و قابل استنشاق شوند. هر کدام از انواع نبولایزرها بر اساس میزان زیرپاش کردن داروها با هم تفاوت دارند.

· مدت زمان اجاره دستگاه نبولایزر

بر اساس اندازه دارو و دستور پزشک به مدت زمان خاصی به دستگاه نیاز است. طبیعتا هر چه زمان مورد نیاز بیشتر باشد هزینه اجاره نبولایزر نیز بیشتر می شود.

اجاره دستگاه نبولایزر را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع تجهیزات پزشکی مانند اجاره تخت بیمارستانی و تجهیزات تخصصی پزشکی مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما همگی از موسسات معتبر بوده و دارای تجهیزات کاملا مدرن و مجهز می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره نبولایزر و همچنین ارایه خدمات اجاره نبولایزر در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره نبولایزر

اجاره نبولایزر در خانه

اجاره نبولایزر کودکان

اجاره نبولایزر مش کپ

اجاره نبولایزر اولتراسونیک

اجاره نبولایزر پنوماتیک

کرایه نبولایزر خانگی برای بیماران دچار آسم شدید

اجاره نبولایزر خانگی برای سالمندانی که قادر به استفاده از داروهای اسپره ای نمی باشند

نظرات کاربران

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

profile picture
فرزانه زمان کاظمی  
2 سال پیش |همیار نبض اول

بسیار همیار شریف و کار بلدی بودن

profile picture
شیما داورپناه
2 سال پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

شرایط اجاره دستگاه نبولایزر در خانه

پس از ثبت سفارش اجاره نبولایزر و تماس همیاران نبولایزر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از نبولایزر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

bipap-rental
اجاره بای پپ
قیمت از 4,000,000 الی 4,000,000 تومان
cpap-rental
اجاره سی پپ
قیمت از 700,000 الی 800,000 تومان
iv-pump-rental
اجاره پمپ سرم
قیمت از 700,000 الی 800,000 تومان
oxygen-capsule-charging
شارژ کپسول اکسیژن
قیمت از 500,000 الی 550,000 تومان