اجاره بای پپ

اجاره بای پپ

از 1468 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره بای پپ در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت اجاره بای پیپ(ماهانه)

3,800,000 تومان

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت4,000,000 تومانبیشینه قیمت4,000,000 تومان

آنچه درباره اجاره بای پپ خواهید خواند

 • اجاره بای پپ
 • اجاره دستگاه بای پپ در هوم سرویز چگونه است؟
 • دستگاه بای پپ چیست؟
 • اجاره بای پپ برای چه بیمارانی تجویز می شود؟
 • انواع دستگاه کمک تنفسی بای پپ
 • انواع حالت های دستگاه بای پپ
 • در زمان اجاره دستگاه بای پپ به چه مواردی باید دقت شود؟
 • مزایای اجاره دستگاه بای پپ چیست؟
 • تفاوت دستگاه بای پپ و سی پپ در چیست؟
 • مزایای اجاره دستگاه بای پپ از هوم سرویز
 • قیمت اجاره دستگاه بای پپ چقدر است؟
 • اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجاره بای پپ

اجاره بای پپ با بالارفتن آمار ابتلا به بیماری های تنفسی بیشتر تقاضا می شود. افرادی که با انواع بیماری های تنفسی درگیر هستند قطعا می دانند که اگر تجهیزات پزشکی مرتبط تهیه نشو تحمل روند بیماری تا چه حد می تواند خطرناک تر شود. یکی از تجهیزات مهم کمک تنفسی که کمک شایانی در طی نمودن این پروسه سخت نقش بسیار موثری را ایفا می کند اجاره دستگاه بای پپ است. در ادامه به معرفی بهتر دستگاه کمک تنفسی بای پپ و همچنین به معرفی عوامل موثر قیمت اجاره دستگاه بای پپ می پردازیم.

اجاره دستگاه بای پپ در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که نیاز به اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ، اجاره کپسول اکسیژن و غیره دارید تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید تا در کمترین زمان ممکن دستگاه به محل مورد نظر ارسال شود.

· ثبت درخواست رایگان برای اجاره بای پپ

با ثبت درخواست از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس تلفنی می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه، زمان و مکان مورد نظر برای دریافت دستگاه را ذکر می کنید. همچنین اگر توضیح جانبی دارید می توانید ارائه می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست، در کمتر از یک ساعت همیاران مربوطه جهت اطلاع از نوع دستگاه مورد نیاز، بیماری فرد و سن بیمار تماس خواهند گرفت. همچنین در این مشاوره رایگان هزینه اجاره بای پپ و شرایط اجاره نیز به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

· عقد قرارداد برای اجاره دستگاه بای پپ

پس از توافقات نهایی، قراردادی بین طرفین از بابت شرایط نگهداری و مدت زمان استفاده از بای پپ ذکر می شود. همچنین در این قراداد تعهدات طرفین از بابت نحوه نگهداری از دستگاه به خوبی مشخص خواهد شد.

· ارسال دستگاه به محل و آموزش استفاده از دستگاه بای پپ

پس از طی نمودن مراحل بالا، دستگاه به محل مورد نظر ارسال شده و توضیحات لازم ارائه می شود و دستگاه به صورت امتحانی استفاده می شود و توضیحات نهایی جهت استفاده صحیح از دستگاه به اطرافیان بیمار ارائه می شود.

دستگاه بای پپ چیست؟

بای پپ یک دستگاه غیر تهاجمی و بدون خطر محسوب می شود. برای افرادی که دچار اختلالات خواب و تنفسی هستند مانند یک دارو عمل می کند. دستگاه بای پپ با موتور دمنده ی خود فشار هوایی مثبت را در هنگام دم تنفسی وارد می کند. به این ترتیب فشار هوا در ریه افزایش پیدا می کند و موجب بالا رفتن حجم اکسیژن خون خواهد شد. با استفاده از لوله خرطومی و ماسک به دستگاه تنفسی بیمار وارد می شود. این وسیله با افزایش هوای مثبت ریه ها موجب باز شدن برونش ها و کیسه های هوایی می شود.

در صورت سالم بودن فرد، ریه ها در هنگام تنفس منبسط شده و کیسه های هوایی پر از اکسیژن می شوند. در صورت بروز بیماری های متعدد ممکن است برونش ها و کیسه های هوایی حالت ارتجاعی خود را از دست بدهند و منبسط نشوند. در اثر وقوع این اتفاق هوای کافی به ریه ها وارد نمی شود. همچنین برای افرادی که الگوی تنفسی منظمی ندارند. پزشک متخصص دستگاه بای پپ را تجویز می کند. با اجاره بای پپ و در نظر گرفتن مواردی مانند سن بیمار، وزن بیمار و نوع بیماری وی مقدار اکسیژن مورد نیاز وی و الگوی تنفسی وی تعیین می شود و با استفاده از این دستگاه اکسیژن مورد نیاز بیمار با فشار متناسب در دسترس وی قرار می گیرد. در مواردی مانند پرستار سالمند که دچار وقفه های تنفسی در خواب می شوند این دستگاه از الزامات است تا درصد بروز خطرات در زمان خواب را به حداقل برساند.

اجاره بای پپ برای چه بیمارانی تجویز می شود؟

ممکن است افراد به دلایل مختلف دچار بیماری های تنفسی شوند. ممکن است ریه توانایی کافی در جذب اکسیژن و دفع کربن دی اکسید را نداشته باشد. به این ترتیب درصد اکسیژن خون کم خواهد شد. در صورت ادامه دار شدن این مشکلات حتی ممکن است خطر مرگ را برای بیمار در پی داشته باشد. همانطور که پیش تر گفته شد دستگاه بای پپ، فشار تنفسی بیمار را تنظیم می کند و بیماران با استفاده از این دستگاه به سطح مناسبی از اکسیژن دسترسی پیدا خواهند کرد. افراد زیر بیشترین متقاضیان اجاره بای پپ در منزل هستند.

 • افراد دچار بیماری ریوی مانند سرطان ریه
 • افراد دچار آمیوتروفیک این افراد دچار ضعف عضلانی هستند.
 • افرادی که به تازگی دچار سکته قلبی شده اند
 • افرادی که دچار آپنه خواب می شود و الگوی تنفسی منظمی ندارند.
 • افراد دچار نارسایی های قلبی
 • سالمندانی که بر اثر کهولت سن نمی توانند به خوبی تنفس کنند.
 • افراد دچار پنومونی ریه
 • افراد دچار بیماری آسم
 • بیماران دچار ضربه مغزی که دارای تنفس ضعیف هستند.

برای افرادی که سطح هوشیاری بسیار پایینی دارند و تنفس بیمار اختلال زیادی دارد اجاره بای پپ گزینه مناسبی نیست و باید از سایر دستگاه ها مانند اینتوبه، دستگاه اکسیژن ساز و یا در موارد حادتر تراکئوستومی و استفاده از دستگاه ونتیلاتور قوی تر استفاده شود.

انواع دستگاه کمک تنفسی بای پپ

به طور معمول دو نوع دستگاه هستند که قبل از اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ باید به آن توجه نمود.

· مدل BIPAP دستی

این دستگاه با ایجاد فشار ثابت موجب شکل گرفتن تنفس می شود.

· دستگاه BIPAP خودکار

این دستگاه تنها با وارد کردن فشار بیشتر و تنظیم خودکار فشار اکسیژن، کیفیت تنفس را بهتر می کند.

انواع حالت های دستگاه بای پپ

بعد از انتخاب مدل دستگاه کمک تنفسی بر اساس نوع بیماری و وضعیت تنفسی بیمار، باید حالت و مد دستگاه را تعیین شود. این مورد هم بر اساس نوع عملکرد و نحوه تنظیم تنفس باهم تفاوت دارند که بعد از معاینه پزشک متخصص اعلام می شود.

· بای پپ در حالت خودبخودی (s)

در این مدل تمام نفس توسط خود بیمار انجام می شود. فشار ثابتی در طول هر دم و بازدم توسط دستگاه منتقل می شود. به این ترتیب دستگاه هیچ کمکی در تعداد تنفس به بیمار نمی کند. این مدل بای پپ تنها در هر دم میزان هوای بیشتری به ریه ها وارد می کند و موجب بالارفتن حجم اکسیژن خون بیمار می شود.

· دستگاه بای پپ (ST)

در این مدل بای پپ ST هر گاه تنفس بیمار شروع شود دستگاه نیز به کار می افتد و و بر اساس چرخه تنفس مورد نظر تنفس بیمار را تظیم می کند. در واقع دستگاه بای پپ در کنار تنفس بیمار، نیز تعداد تنفس هایی که به صورت پشتیبان هستند را اعمال می کند. در برنامه زمان بندی بای پپ اگر تنفس بیمار شروع نشود دستگاه به صورت خودکار وارد عمل شده و تنفس مصنوعی را آغاز می کند.

· دستگاه بای پپ در حالت زمان دار (T)

در این حالت بای پپ T نفس های بیمار بر اساس زمان بندی داده شده به دستگاه خود به خود آغاز می شود. در این حالت تنها وسیله برای تنظیم تنفس بیمار استفاده نمی شود. بلکه کل پروسه تنفس به صورت ماشینی انجام می گردد. اغلب در بیماران دچار بیماری حاد تنفسی و یا افرادی که دارای درصد هوشیاری کمتری هستند، دستگاه در این حالت تنظیم می شود.

در زمان اجاره دستگاه بای پپ به چه مواردی باید دقت شود؟

 • در زمان اجاره بای پپ بهتر است از مرطوب کننده استفاده شود تا خشکی دهان و بینی در زمان تنفس بیمار کمتر شود.
 • بهتر است از ماسک صورت به جای بینی در زمان تنفس از بای پپ استفاده شود تا عوارض استفاده از دستگاه بای پپ روی سینوس ها کاهش پیدا کند.
 • اگر در زمان تنفس با بای پپ دچار عوارض استفاده از دستگاه بای پپ مانند سردرد شده اید احتمالا دچار احتقان سینوس شده اید باید سریعا پزشک را خبر کنید.
 • در صورت بالا بودن فشار هوای دستگاه، دچار نفخ شده اید بهتر است فشار هوای ورودی به ریه کمتر شود.

مزایای اجاره دستگاه بای پپ چیست؟

همانطور که گفته شده اجاره دستگاه بای پپ در بسیاری از بیماران تنفسی نقش درمانی دارد و مانند یک داروی موثر است. از فواید اجاره دستگاه بای پپ می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تنظیم تنفس های متداوم و بدون وقفه
 • تنظیم چرخه خواب با تنفس و دم و بازدم های صحیح و بدون وقفه
 • قطع خرناس های شدید در زمان خواب که بر اثر وقفه در تنفس به وجود می آید
 • از آپنه خواب و بیخوابی و آزارهای شبانه جلوگیری می کند.

تفاوت دستگاه بای پپ و سی پپ در چیست؟

هر دوی این دستگاه ها برای کمک به تنفس و درمان نارسایی قلبی استفاده می شود. دستگاه سی پپ راه های هوایی را با ایجاد فشار مداوم و ثابت باز نگاه می دارد. این دستگاه فشار هوا را در دم و بازدم یکسان نگاه می دارد. این اتفاق موجب می شود که در زمان بازدم بیمار دچار مشکل شود. اما دستگاه بای پپ همانطور که گفته شد در دم و بازدم فشار یکسان وارد نمی کند و در زمان بازدم بیمار به راحتی هوا را تخلیه می کند. هر دو این تجهیزات حجم خونی که به قلب بر می گردد را کاهش داده و موحب می شوند فشار کمتری به قلب وارد شوند.

مزایای اجاره دستگاه بای پپ از هوم سرویز

همانطور که می دانید برای اجاره انواع تجهیزات پزشکی، مانند اجاره تخت بیمار و اجاره تجهیزات درمانی مانند اجاره بای پپ می توانید روی همیاران هوم سرویز حساب کنید و از مزایای بیشمار خدمات ما بهره مند شوید.

· دریافت تجهیزات پزشکی در کمترین زمان ممکن

در صورت نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری از بیمار در منزل مسئله زمان مهم ترین مورد است. از این رو با کمک هوم سرویز می توانید در کمترین زمان ممکن از انواع خدمات پزشکی و اجاره تجهیزات پزشکی درمنزل بهره مند شوید.

· کیفیت بالای تجهیزات پزشکی

انواع تجهیزات پزکشی همه دارای بالاترین کیفیت بوده و در زمان تحویل به بیماران تست شده و سپس تحویل داده خواهند شد. از این رو نگرانی از بابت کیفیت پایین نخواهید داشت.

· پشتیبانی موثر بعد از ارائه خدمات

بعد از اجاره بای پپ خدمات ما به انتها نرسیده است. بلکه در صورت بروز هر گونه ایراد می توانید از خدمات پشتیبانی بهره مند شوید و در صورت هر گونه سوال می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

· قیمت اجاره بای پپ منصفانه و مناسب

بعد از کیفیت مهم ترین موضوع برای بیماران و اطرافیان وی مبحث هزینه اجاره دستگاه بای پپ است. هوم سرویز با ارائه هزینه اجاره دستگاه بای پپ منصفانه، سعی در رفع مشکلات بیماران دارد که متحمل هزینه های گزاف نشوند.

قیمت اجاره دستگاه بای پپ چقدر است؟

هزینه اجاره بای پپ به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه اجاره دستگاه بای پپ اعلام نمود. پیش تر در ارتباط با انواع دستگاه بای پپ توضیح داده شد. از این رو مدل های متنوع، هزینه اجاره بای پپ را تغییر می دهند. تعداد روزهای مورد نیاز نیز بر قیمت اجاره بای پپ تاثیر دارد. امکان اجاره بای پپ به صورت هفتگی، 15 روز و ماهیانه وجود دارد. طبیعتا هر چه روزهای بیشتری به این دستگاه نیاز باشد قیمت اجاره دستگاه بای پپ بالاتر می رود.

اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات پزشکی، پرستار کودک در منزل و اجاره انواع تجهیزات پزشکی می توانید روی خدمات ما حساب کنید. همیاران ما از موسسات معتبر بوده و دارای انواع تجهیزات مدرن و باکیفیت هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره بای پپ و همچنین ارایه خدمات اجاره بای پپ در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره بای پپ

اجاره بای پپ در منزل

اجاره دستگاه بای پپ BIPAP دستی

اجاره دستگاه بای پپ BIPAP خودکار

کرایه بای پپ برای برای بیمارانی دچار آپنه خواب

اجاره BIPAP برای بیماران دچار آسم

اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ برای درمان پنومونی ریه

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

شرایط اجاره دستگاه کمک تنفسی بای پپ

پس از ثبت سفارش اجاره بای پپ و تماس همیاران تجهیز مورد نظر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تجهیز مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

ventilator-rental
اجاره ونتیلاتور
قیمت از 3,500,000 الی 4,000,000 تومان
suction-device-rental
اجاره دستگاه ساکشن
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
iv-pump-rental
اجاره پمپ سرم
قیمت از 3,500,000 الی 4,000,000 تومان
icu-equipment-rental
اجاره تجهیزات icu
قیمت از 3,500,000 الی 4,000,000 تومان