اجاره تجهیزات ICU

اجاره تجهیزات ICU

از 1476 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره تجهیزات ICU در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت اجاره تجهیزات ICU

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره اجاره تجهیزات ICU خواهید خواند

 • اجاره تجهیزات ICU
 • روش اجاره تجهیزات ICU در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • آی سی یو در منزل یا مراقبت ویژه در منزل چیست؟
 • ICU در منزل برای چه بیمارانی توسط پزشک تجویز می شود؟
 • اجاره تجهیزات ICU در منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • آیا اجاره تجهیزات ICU در منزل به اندازه بیمارستان موثر است؟
 • مزایای آی سی یو در منزل چیست؟
 • آیا برای اجاره تجهیزات آی سی یو به پرستار ICU هم نیاز است؟
 • انواع آی سی یو در منزل
 • هزینه اجاره تجهیزات ای سی یو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات آی سی یو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجاره تجهیزات ICU

اجاره تجهیزات آی سی یو جهت مراقبت ویژه بیماران در منزل، به جای بستری در بخش های ویژه بیمارستان درخواست می شود. تجهیزات icuاز لوازم مهم برای حفظ سلامتی بیمار تشکیل شده است. به عبارت دیگر شما اقدام به اجاره اتاق آی سی یو در منزل می کنید. به این ترتیب موجب کاهش در هزینه های بیمارستانی خواهید شد و نیازی به خرید این تجهیزات نیز نخواهید داشت. البته اجاره تجهیزاتicu طیف گسترده ای هستند که حتما باید توسط پزشک تجویز شوند.

در ادامه به معرفی بهتر خدمات icuدر منزل، معرفی تجهیزات icu و عوامل موثر بر هزینه اجاره تجهیزاتICU می پردازیم.

روش اجاره تجهیزات ICU در منزل هوم سرویز چگونه است؟

جهت اجاره تجهیزات ICU و اجاره سایر تجهیزات پزشکی می توانید روی خدمات کم نظیر هوم سرویز حساب کنید. تنها با طی نمودن مراحل ساده زیر می توانید هر نوع تجهیز پزشکی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

· ثبت درخواست جهت اجاره تجهیزات آی سی یو در منزل

با ثبت درخواست رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید نوع تجهیزات مورد نظر، روز و ساعت برای دریافت خدمات و آدرس محل سکونت خود را وارد کنید. همچنین اگر توضیح تکمیلی دارید نیز در این مرحله اعلام خواهید نمود.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست همیاران متخصص هوم سرویز جهت ارائه توضیحات نهایی و اطلاع از وضعیت بیمار با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان بهترین نوع تجهیزات بر اساس شرایط بالین بیمار و سن وی توسط همیاران پیشنهاد خواهد شد. همچنین هزینه اجاره تجهیزات ICU در این مرحله به صورت شفاف اعلام می شود.

· عقد قرارداد اجاره تجهیزات ICU

پس از توضیحات نهایی و توافقات طرفین، قراردادی شامل نحوه اجاره تجهیزات ICU ، مدت زمان اجاره و نحوه نگهداری از تجهیزات آی سی یو و شامل هزینه اجاره تجهیرات آی سی یو منعقد می شود.

· ارسال تجهیزات ICU به منزل و آموزش استفاده از این تجهیزات

پس از عقد قرارداد و دریافت هزینه ها تجهیزات به محل ارسال شده و نحوه استفاده و راه اندازی تجهیزات به اطرافیان بیمار آموزش داده می شود. همچنین در صورت نیاز، پرستار خصوصی نیز برای مراقبت از بیمار به محل اعزام خواهد شد.

آی سی یو در منزل یا مراقبت ویژه در منزل چیست؟

اگر قصد راه اندازی اتاق آی سی یو در منزل دارید و به فکر اجاره تجهیزات icu هستید باید اجهاف کاملی به پروسه مراقبت ویژه در منزل داشته باشید. واحد مراقبت ویژه که با نام اختصاری لاتین ICU شناخته می شود برای بیمارانی تجویز می شود که دچار بیماری های شدید و تهدید کننده هستند. این خدمات تخصصی جهت درمان و یا در راستای کنترل بیماری وی انجام می شود. به طور معمول باید اجاره و استفاده از تجهیزات آی سی یو توسط افراد آموزش دیده انجام شود. خدمات آی سی یو نقش بسیار مهمی ئر در روند بهبودی بیمار دارند.

ICU در منزل برای چه بیمارانی توسط پزشک تجویز می شود؟

راه اندازی آی سی یو و اجاره تجهیزات icu برای افرادی که شرایط خوبی ندارند و نیاز به مراقبت های تخصصی دارند تجویز می شود که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

 • در بیمارانی که در تعدادی از ارگان های بدنشان اختلال به وجود آمده و باید به صورت لحظه ای وضعیتشان بررسی و ثبت شود.
 • افرادی که به تازگی عمل جراحی قلب انجام داده اند.
 • افرادی که پیوند عضو به تازگی انجام داده اند.
 • بیماران دچار ضربه مغزی که در کما هستند.
 • اجاره تجیهزات آی سی یو برای افرادی که به علت کهولت سن و یا عوامل دیگر به تنهایی قادر به تنفس نیستند.
 • افرادی که در اثر سوانح رانندگی و غیره و یا بر اثر سوختگی های شدید جهت حرکت و انجام فعالیت های حیاتی نیاز به کمک دارند.
 • افراد دچار سکته های مغزی و قلبی شدید که منجر به فلج شدن تعدادی از اعضای بدن این بیماران شده است.
 • افرادی که دچار عفونت شدید داخلی مانند عفونت های ریوی و غیره شده اند.

اجاره تجهیزات ICU در منزل شامل چه مواردی می شود؟

آی سی یو در منزل و راه اندازی تجهیزات شامل اجاره تجهیزات پزکشی متعددی است که بر اساس وضعیت بیمار و تشخیص پزشک متخصص تعیین می شود که می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • دستگاه هایی برای ثبت عملکرد علائم حیاتی بیمار مانند اجاره مانیتورینگ، مانند فشار خون، ضربان فلب و ...
 • دستگاه های کمک تنفسی مانند ونتیلاتور، اجاره دستگاه اکسیژن ساز و غیره
 • اجاره تجهیزات دیالیز در منزل
 • اجاره تخت بیمارستان
 • اجاره پمپ سرم و ...

آیا اجاره تجهیزات ICU در منزل به اندازه بیمارستان موثر است؟

بر اساس وضعیت بیمار و اینکه آیا وی باید به صورت مکرر توسط پزشک در منزل ویزیت شود یا خیر می توان نتیجه گرفت که آی سی یو در منزل به اندازه مراقبت های ویژه در بیمارستان موثر واقع می شود یا خیر. در مواردی که بنا به دستور پزشک نیازی به ویزیت هر روزه نخواهد بود و تنها باید مراقبت های ویژه برای بیمار در نظر گرفته شود. با اجاره تجهیزات ICU در منزل و کمک از پرستار ICUمی توان تمام اقدامات را در سطحی مشابه بیمارستان برای بیمار فراهم نمود. با این تفاوت در منزل اغلب روند بهبودی سریع تر و موثرتر خواهد بود.

مزایای آی سی یو در منزل چیست؟

همانطور که پیش هم گفته شد، تشخیص این مورد که خدمات آی سی یو در منزل برای بیمار مفید است یا خیر تنها به تشخیص پزشک صورت می گیرد. در حالت کلی آی سی یو در منزل مزایای زیر را به دنبال دارد.

· سریع تر شدن روند درمان

محیط بیمارستان ها بسیار آلوده هستند. گاهی بیمار با مراجعه به بیمارستان با یک بیماری ممکن است به یک یا چند بیماری عفونی دیگر بر اثر سرایت از بیماران دیگر و یا سهل انگاری کادر درمان مبتلا شود. این مواردی به علت شلوغی محیط بیمارستان ها متاسفانه امری طبیعی و متداول است. از این رو گاهی محیط منزل که عموما عاری از هر گونه آلودگی است موجب سریع تر شدن روند درمان بیمار خواهد شد.

· کم شدن هزینه های مربوط به بیمارستان

بستری در بخش های ویژه هزینه های بالاتری نسبت به بخش های دیگر را شامل می شود. همچنین گاهی پروسه بستری و درمان در این بخش ها طولانی مدت خواهد بود. از این رو هزینه اجاره تجهیزات ICU نسبت به هزینه های بیمارستان به صرفه تر خواهد بود.

· کاهش اثرات منفی روی روان بیمار

مراقبت ویژه آی سی یو بیمار را تحت فشار روحی بالایی قرار می دهد. ممکن است این فشارهای روانی موجب بروز مشکلات بزرگتر برای بیمار شود. از این آی سی یو در منزل برای بیمار و اطرافیان وی بهتر خواهد بود. زیرا عموما بخش مراقبت های ویژه اجازه ملاقات اطرافیان بیمار را نمی دهند.

· توجه کامل به وضعیت بیمار

به طور معمول تمام بیمارستان ها با کمبود کادر درمان مواجه هستند. از این رو ممکن است در طی انجام مراقبت های پزشکی آن طور که اطرافیان بیمار انتظار دارند به بیمارشان توجه لازم نشود. اما با انتقال بیماران واجد شرایط به منزل و اجاره تجهیزات آی سی یو می توان مراقبتی در حد انتظار خود بیمارو اطرافیان فراهم نمود.

آیا برای اجاره تجهیزات آی سی یو به پرستار ICU هم نیاز است؟

اجاره تجهیزات ICU بهترین راهکار برای ایجاد آرامش برای بیمار و اطرافیان وی است. اما در مواردی که اجاره تجهیزات آی سی یو تخصصی تر است، برای مراقبت ویژه در منزل نیاز به پرستار ICU است که آموزش لازم را در این زمینه دیده باشد. در کنار این موضوع نیز وضعیت بیمار به گونه ای است که به تعدادی از تجهیزات پزشکی نیاز است و چندان تخصصی نیستند و از این رو با آموزش به اطرافیان می توان بازخورد لازم را دریافت نمود.

انواع آی سی یو در منزل

همانطور که می دانید انواع آی سی یو برای بیماران متعدد، متفاوت است. این نوع مراقبت های ویژه بر اساس نوع بیماری و وضعیت بیمار تعیین می شود. در ادامه به معرفی انواع خدمات ICU در منزل می پردازیم.

· خدمات NEURO ICU و مراقبت ویژه از بیماران مغز و اعصاب

برای بیماران دچار بیماری های مغز و اعصاب، نرو آی سی یو در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و افراد دچار بیماری های شدید مغزی و حرکتی و همچنین افرادی که به تازگی عمل جراحی داشته اند به طور معمول باید در بخش نرو آی سی یو بستری شوند و برای اجاره تجهیزات ICU در منزل از لوازم مخصوص استفاده شود.

· مراقبت ویژه کودکان در منزل

آی سی یو کودکان در منزل نیز نیازمند اجاره تجهیزات ICU خاص است. زیرا این تجهیزات بر اساس سن کودک و جسه کودک تعیین می شوند. PICU در منزل از خدمات بسیار تخصصی و مهم است که باید وضعیت کودک مرتبا کنترل و بررسی شود.

هزینه اجاره تجهیزات ای سی یو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره تجهیزات آی سی یو در منزل به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان قیمت آی سی یو در منزل را به صورت ثابت اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه اجاره تجهیزات ICU می پردازیم.

· وضعیت بیمار و نوع بیماری وی بر هزینه ICU در منزل تاثیر دارد

نوع بیماری بیمار و وضعیت وخامت حال وی نوع تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمار را تغییر می دهد. طبیعتا هرچه بیمار وضعیت بدتری داشته باشد. به تجهیزات بیشتری نیاز است و هزینه آی سی یو در منزل نیز بالا می رود.

· تعداد روزهای مورد نیاز برای اجاره تجهیزات پزشکی بر هزینه ها تاثیر دارد

طبیعتا هر چه به زمان بیشتری برای اجاره تجهیزات ICU نیاز باشد هزینه آی سی یو در منزل نیز به همان نسبت بالا می رود.

· نیاز و یا عدم نیاز به پرستاران ICU نیز تغییر دهنده هزینه آی سی یو در منزل است

در مواردی که برای استفاده از تجهیزات ICU در منزل نیاز به پرستاران متخصص در زمینه مراقبت های ویژه باشد. در کنار هزینه اجاره تجهیزات ICU این مورد نیاز اضافه خواهد شد.

خدمات آی سی یو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مرکز هوم سرویز جهت رفاه حال بیماران و بالا بردن سطح سلامت عمومی انواع خدمات مربوط به آی سی یو در منزل را ارائه می دهد. تنها کافیست به صورت رایگان ثبت درخواست کرده و نوع تجهیزات مورد نیاز را بالاترین کیفیت و قیمت منصفانه دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره تجهیزات ICU و همچنین ارایه خدمات اجاره تجهیزات ICU نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره تجهیزات ICU

اجاره تجهیزات ICU

اجاره اتاق آی سی یو در منزل

راه اندازی اتاق آی سی یو در منزل

خدمات مراقبت ویژه در منزل

خدمات NEURO ICU

PICU یا آی سی یو کودکان در منزل

نظرات کاربران

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

profile picture
فرزانه زمان کاظمی  
2 سال پیش |همیار نبض اول

بسیار همیار شریف و کار بلدی بودن

profile picture
شیما داورپناه
2 سال پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

شرایط اجاره تجهیزات icu و راه اندازی آی سی یو

پس از ثبت سفارش و تماس همیاران تجهیزات icu مورد نظر برای شما ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از تجهیزات توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تجهیزات icu در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات icu برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز بوده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیزات icu دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
private-ambulance-rental
اجاره آمبولانس خصوصی
قیمت از 14,500,000 الی 14,500,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,700,000 تومان