آمبولانس خصوصی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
اجاره آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی

از 1494 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آمبولانس خصوصی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت آمبولانس خصوصی

توافقی

متوسط قیمت14,500,000 تومانکمینه قیمت14,500,000 تومانبیشینه قیمت14,500,000 تومان

آنچه درباره آمبولانس خصوصی خواهید خواند

  • آمبولانس خصوصی
  • نحوه درخواست آمبولانس در هوم سرویز چگونه است؟
  • اجاره آمبولانس خصوصی چه زمانی ضرورت پیدا می کند؟
  • انواع آمبولانس خصوصی
  • اجاره آمبولانس خصوصی در چه مواردی کاربرد دارد؟
  • اجاره آمبولانس خصوصی برای بیماران بدحال هم کاربرد دارد؟
  • مزایای آمبولانس خصوصی
  • هزینه آمبولانس خصوصی به چه مواردی وابسته است؟
  • درخواست آمبولانس فوری را به هوم سرویز بسپارید

آمبولانس خصوصی

اجاره آمبولانس خصوصی در زمان های متفاوت مانند انتقال بیمار از بیمارستان به خانه، انتقال بیمار به بیمارستان دیگر و... به درخواست همراهان بیمار یا پزشک انجام می شود. کرایه آمبولانس بین شهری نیز برای انتقال بیماران به شهرهای دیگر استفاده می شود. بر اساس وخامت حال بیمار و مسافت جابجایی می توان اقدام به اجاره آمبولانس خصوصی با تجهیزات متنوع نمود. اجاره آمبولانس فوری با تجهیزات پزشکی و همراه با تکنسین های پزشکی مجرب توسط هوم سرویز انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع آمبولانس و عوامل موثر بر نرخ کرایه آمبولانس می پردازیم.

نحوه درخواست آمبولانس در هوم سرویز چگونه است؟

درخواست آمبولانس خصوصی با تجویز پزشک و یا با هدف پذیرش مستقیم بیماران به بیمارستان ها صورت می گیرد. جهت بهره گیری از خدمات اجاره آمبولانس فوری و دسترسی به شماره تلفن آمبولانس تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره آمبولانس فوری

در صورت نیاز به درخواست اورژانس خصوصی تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا شماره تلفن آمبولانس 90002021 به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در ثبت درخواست اولیه نوع اورژانس خصوصی، زمان و مکان مورد نیاز را تعیین می کنید.

· تماس همیاران مربوطه جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن همیاران جهت اطلاع از وضعیت بیمار تماس گرفته و آمبولانس خصوصی متناسب با شرایط بیمار را معرفی می کنند. همچنین هزینه آمبولانس خصوصی نیز اعلام می شود.

· انتقال آمبولانس برای جابجایی بیمار

پس از ارائه توضیحات و توافقات طرفین، آمبولانس خصوصی به همراه کادر درمان در محل حاضر می شوند و تدارکات لازم را برای انتقال بیمار به مراکز درمانی و یا کرایه آمبولانس بین شهری را برای انتقال بیمار به شهرهای دیگر فراهم می آورند.

اجاره آمبولانس خصوصی چه زمانی ضرورت پیدا می کند؟

متاسفانه در بیشتر شهرهای بزرگ به تناسب جمعیت شهرها امکانات پزشکی مانند آمبولانس وجود ندارد. برطبق همین کمبودات، اجاره آمبولانس خصوصی بیشتر درخواست می شود. همچنین با شیوع بیماری های عفونی و کم بودن منابع بیمارستانی درخواست اجاره آمبولانس خصوصی قوت گرفت. به این ترتیب اورژانس خصوصی راحت تر در دسترس بیماران قرار می گیرد و برای خدماتی مانند کرایه آمبولانس بین شهری گزینه مناسب تری است.

انواع آمبولانس خصوصی

اجاره آمبولانس خصوصی با تجهیزات متنوع بر اساس وضعیت بیمار درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع آمبولانس خصوصی می پردازیم.

· اجاره آمبولانس خصوصی تیپ A

اجاره آمبولانس معمولی یا تیپ A برای بیماران هوشیار که دارای شرایط استیبل یا پایدار هستند پیشنهاد می شود. آمبولانس خصوصی معمولی دارای وسایل ضروری است که کادر اورژانس بتوانند اقدامات اولیه را انجام دهند. در این آمبولانس ها تخت، برانکارد متحرک، ست پانسمان، انواع آتل، تخت مخصوص بیماران دارای شکستگی و ... موجود است. اجاره آمبولانس خصوصی تیپ A خود به دو صورت A1 و A2 است که A1 برای انتقال یک بیمار و A2 برای انتقال چند بیمار طراحی شده است.

· کرایه آمبولانس خصوصی تیپ B

اجاره آمبولانس تیپ B برای بیمارانی که دچار سکته مغزی و قلبی، یا بر اثر تصادف جراحات زیادی دیده اند مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید بیماران دچار سکته مغزی و قلبی باید در کمترین زمان ممکن خدمات پزشکی را دریافت کنند. از این رو اجاره اورژانس خصوصی تیپ B امکانات لازم را برای کم کردن عارضه های جانبی این بیماران را دارد.

آمبولانس ICUو CCU بهترین وسیله برای انتقال بیماران بدحال است. امکاناتی مانند احیای قلب، نوار قلب، ونتیلاتور، امکانات لازم برای اینتوبه و ... موجود است.

· کرایه آمبولانس مخصوص نوزادان NICU

تعدادی از نوزادان زودتر از موعد متولد می شوند. برای جابجایی نوزاد نارس باید از آمبولانس های مخصوص استفاده شود. زیرا نوزادان ریه کاملی ندارند و مشکلات تنفسی حاد دارند. تعدادی از بیمارستان ها شرایط NICU ندارند از این رو برای انتقال این نوزادان به بیمارستان های مجهز نیاز به اجاره آمبولانس خصوصی NICU است.

این آمبولانس خصوصی همه امکانات آمبولانس خصوصی ICU را دارا است و تنها تفاوت آنها در ساختار تجهیزات آنها است که بر اساس شرایط بدن نوزاد طراحی شده است.

· اجاره اورژانس خصوصی بیماران اعصاب و روان

بیماران اعصاب و روان بسیار گسترده هستند و ممکن است این بیماری ها ناشی از استفاده از مواد مخدر، بیماری های اسکیزوفرنی، بیماری های دوقطبی و ... باشند. این بیماران ممکن است در مقابل انتقال به بیمارستان مقاومت کنند و موجب آسیب به خود و دیگران شوند. از این رو برای انتقال این بیمارها باید اجاره آمبولانس خصوصی با امکانات ویژه نمود. این آمبولانس ها دارای امکانات و کادر آموزش دیده هستند.

· کرایه آمبولانس خصوصی VIP

اجاره آمبولانس فوری VIP دارای کادر مجرب و آموزش دیده و همچنین تجهیزات پیشرفته هستند. این آمبولانس ها دارای سیستم ساکشن سانترال، سیستم اکسیژن رسانی، پمپ اکسیژن، دستگاه مانیتورینگ و ... هستند. اورژانس خصوصی VIP از جمله پردرخواست ترین موارد در زمینه آمبولانس های خصوصی است که برای کرایه آمبولانس بین شهری هم گزینه مناسب تری است.

· اجاره آمبولانس استقرار

آمبولانس خصوصی استقرار در اماکن ورزشی، تفریحی، مسکونی، تجاری و همایش ها استفاده می شود. در این مکان ها اگر نیاز به مراقبت های ویژه باشد و امکان آسیب دیدگی افراد و نیاز به انتقال بیمار به مراکزهای درمانی باشد اقدام به کرایه آمبولانس استقرار می کنند.

اجاره آمبولانس خصوصی در چه مواردی کاربرد دارد؟

درخواست آمبولانس خصوصی در موقعیت های متنوعی به کار می رود. که در ادامه توضیح می دهیم.

· انتقال بیمار به بیمارستان خصوصی

در صورتی که برای مراقبت های بهتر نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان خصوصی باشد. در اغلب موارد باید اطرافیان بیمار اقدام به اجاره آمبولانس خصوصی نمایند.

· انتقال بیمار از بیمارستان به منزل یا برعکس

زمانی که بیمار در شرایط خاصی قرار دارد و برای انتقال بیمار نمی توان از وسیله نقلیه معمولی استفاده نمود تنها راه استفاده از آمبولانس خصوصی است که تجهیزات لازم را برای انتقال بیمار داشته باشد.

· کرایه آمبولانس بین شهری

کرایه آمبولانس بین شهری برای انتقال بیمار از شهرستان به شهرهای بزرگ و به طور برعکس برای استفاده از مراقبت های ویژه بهتر مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع آمبولانس خصوصی به همراه تکنسین ها و پرستاران مجرب برای انتقال بیمار درخواست می شود.

اجاره آمبولانس خصوصی برای بیماران بدحال هم کاربرد دارد؟

پاسخ خیر است !! برای انتقال بیماران بسیار بدحال باید با اورژانس 115 تماس گرفته شود. بیماران به شدت بدحال توسط اورژانس 115 به بیمارستان منتقل می شوند و با کمک کادر درمان باتجربه اقدامات لازم را برای نجات بیمار انجام می دهند.

مزایای آمبولانس خصوصی

درخواست آمبولانس فوری در شرایط مختلفی نیاز پیدا می کند. در ادامه به مزایای کرایه آمبولانس خصوصی می پردازیم.

· امکان درخواست آمبولانس خصوصی شبانه روزی

از آمبولانس های عمومی در شرایط اورژانسی و اضطراری استفاده می شود. اما در مواقعی که بیمار شرایط بدی ندارد و به درخواست بیمار یا اطرافیان وی مانند عکس برداری و یا ویزیت پزشک متخصص نیاز به آمبولانس باشد می توان از آمبولانس خصوصی استفاده نمود.

· آمبولانس خصوصی بدون محدودیت بیماران را جابجا می کنند

آمبولانس عمومی در مناطق تعیین شده خدمات ارائه می دهند که پس از تماس، در محل حاضر می شوند و بیماران را به بیمارستان های دولتی انتقال می دهند. اما اگر به درخواست بیمار یا اطرافیان وی نیاز شود که بیمار در مرکز درمانی خاص از خدمات درمانی بهره مند شود، اجاره آمبولانس خصوصی بهترین انتخاب است.

· اجاره آمبولانس خصوصی بهترین انتخاب برای بیماران ناتوان

برای بیمارانی که منع حرکتی دارند آمبولانس خصوصی بهترین انتخاب است. زیرا امبولانس خصوصی ایمنی بیشتری در حین حرکت برای بیماران فراهم می آورد. اگر از سالمند نگهداری می کنید که در حین جابجایی که امکان سقوط بیمار وجود دارد. یا امکان عفونت زخم، و شکستگی وجود دارد بهترین انتخاب اجاره آمبولانس خصوصی است.

هزینه آمبولانس خصوصی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آمبولانس خصوصی به موارد متعددی وابسته است از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه آمبولانس خصوصی اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت اجاره آمبولانس خصوصی می پردازیم.

· نوع آمبولانس بر کرایه آمبولانس خصوصی تاثیر دارد

بر اساس وضعیت بیمار و درخواست وی انواع آمبولانس به محل اعزام می شود. هر چه آمبولانس خصوصی دارای امکانات بالاتری باشد نرخ کرایه آمبولانس خصوصی نیز بالاتر می رود.

· تجهیزات پزشکی و تزریقات دارو بر قیمت آمبولانس خصوصی تاثیر می گذارد

در زمان های اضطراری ممکن است نیاز به تزریقات داروهای متعدد و استفاده از لوازم پزشکی خاص باشد تا وضعیت بیمار ثابت نگاه داشته شود. تجهیزات مورد استفاده و داروهای جانبی مورد نیاز بر هزینه آمبولانس خصوصی تاثیر دارد.

· زمان درخواست آمبولانس و منطقه مکانی و تاثیر آن بر هزینه آمبولانس خصوصی

ساعتی که نیاز به جابجایی بیمار است و میزان شلوغی و ترافیک شهری بر هزینه آمبولانس خصوصی تاثیر می گذارد. در ساعاتی از روز که شهر بسیار شلوغ است و ترافیک بسیار سنگین است، اورژانس خصوصی زمان بیشتری را برای انتقال بیمار صرف می کند و همین مورد نرخ کرایه آمبولانس خصوصی را بالا می برد.

· مسافت جابجایی روی نرخ کرایه آمبولانس خصوصی تاثیر دارد

هر چه فاصله جابجایی بیمار بیشتر باشد یعنی ساعات بیشتری آمبولانس در اختیار بیمار و اطرافیان وی قرار می گیرد و همین عامل هزینه آمبولانس خصوصی را بالا می برد. از این رو نرخ کرایه آمبولانس بین شهری نسبت به انتقالات درون شهری قطعا بالاتر می شود.

· کادر درمان همراه آمبولانس

بر اساس شرایط بالینی بیمار تعیین می شود که نیاز به حضور کادر پزشکی می باشد یا خیر. در بیمارانی که هوشیاری کامل دارند و در وضعیت خوبی به سر می برد تنها حضور پرستار بیمار در کنار همراهان کفایت می کند. اما اگر بیمار در شرایطی با هوشیاری پایین و علائم حیاتی نامنظم است و نیاز به فوریت های پزشکی است در این صورت نیاز به حضور کادر پزشکی می باشد که هزنیه آمبولانس خصوصی قطعا بیشتر خواهد شد.

· مدت زمان معطلی آمبولانس نرخ کرایه آمبولانس را بالا می برد

در زمان هایی که آمبولانس تنها برای انتقال بیمار استفاده می شود در این صورت موارد پیشین روی هزینه آمبولانس خصوصی تاثیر دارند. اما در مواقعی که آمبولانس خصوصی بر اساس شرایط بیمار باید مدت زمانی را همراه بیمار منتظر بماند و دوباره بیمار را برگرداند در این صورت این زمان معطلی نرخ کرایه آمبولانس خصوصی را افزایش می دهد. به طور مثال در مواقعی که برای اقداماتی مانند رادیولوژی و یا انجام آزمایشات نیاز به انتظار دارد هزینه ها بیشتر می شوند.

جهت اطلاع از نرخ کرایه آمبولانس تنها کافیست از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

درخواست آمبولانس فوری را به هوم سرویز بسپارید

درخواست آمبولانس فوری برای بیماران دارای شرایط خاص و یا شرایط نرمال باید از موسسات معتبر انجام شود تا بتوانند در شرایط بحرانی اقدامات لازم را انجام بدهند و تجهیزات کافی را در اختیار داشته باشند. با استفاده از خدمات کرایه آمبولانس خصوصی هوم سرویز می توانید بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آمبولانس خصوصی و همچنین ارایه خدمات اجاره آمبولانس خصوصی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, اجاره تخت بیمارستانی ساده, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آمبولانس خصوصی

اجاره آمبولانس خصوصی

کرایه آمبولانس بین شهری

اجاره آمبولانس فوری

کرایه آمبولانس خصوصی تیپ B

کرایه آمبولانس مخصوص نوزادان NICU

اجاره اورژانس خصوصی بیماران اعصاب

اجاره آمبولانس فوری VIP

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

شرایط کرایه آمبولانس فوری بین شهری و شهری

پس از ثبت سفارش آمبولانس، همیاران متخصص هوم سرویز در اسرع وقت با شما تماس گرفته و آمبولانس به محل اعزام خواهد شد.

قبل از تماس وضعیت کامل بیمار را به همیاران توضیح دهید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره آمبولانس از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال آمبولانس دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.صدور

خدمات مرتبط

death-certificate-issuance-at-home
صدور گواهی فوت در منزل
قیمت از 1,800,000 الی 1,800,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,700,000 تومان
icu-equipment-rental
اجاره تجهیزات icu
قیمت از 14,500,000 الی 14,500,000 تومان
wheelchair-rental
اجاره ویلچر
قیمت از 850,000 الی 2,500,000 تومان