اجاره ویلچر

اجاره ویلچر

از 1480 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره ویلچر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره ویلچر روزانه

400,000 تومان

قیمت اجاره ویلچر هفتگی

700,000 تومان

قیمت اجاره ویلچر تا 70 کیلو(ماهانه)

900,000 تومان

قیمت اجاره ویلچر بیش از 70 کیلو(ماهانه)

1,500,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره اجاره ویلچر خواهید خواند

 • اجاره ویلچر
 • شرایط اجاره ویلچر در هوم سرویز چگونه است؟
 • انواع ویلچر
 • مزایای اجاره ویلچر
 • کرایه ویلچر به چه کسانی پیشنهاد می شود؟
 • قبل از اجاره ویلچر به چه مواردی باید دقت شود؟
 • هزینه اجاره ویلچر به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره ویلچر را از متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجاره ویلچر

اجاره ویلچر بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به صورت موقت به این وسیله نیاز دارند. زیرا در بسیاری از موارد نیازی به استفاده طولانی مدت از ویلچر نیست. از این رو کرایه ویلچر بهترین گزینه نسبت به خرید ویلچر است. زیرا هزینه اجاره ویلچر نسبت به قیمت ویلچر مناسب تر است همچنین پس از بهبودی کامل دیگر نیازی به نگهداری این وسیله نخواهد بود. انواع ویلچر بر اساس مکانیزم و نوع نیاز بیمار طراحی و ساخته شده اند. در ادامه به معرفی انواع صندلی های چرخدار بیمار و عوامل موثر بر هزینه اجاره ویلچر می پردازیم.

شرایط اجاره ویلچر در هوم سرویز چگونه است؟

شرکت هوم سرویز از بزرگترین مراکز اجاره انواع تجهیزات پزشکی است. اجاره ویلچر و سایر تجهیزات در چند مرحله ساده زیر انجام می شود.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره ویلچر

در قدم اول از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع ویلچر مورد نیاز، مکان و زمان دقیق نیاز به تجهیز پزشکی را مشخص می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن همیاران هوم سرویز جهت اطلاع دقیق از نوع ویلچر مورد نظر و اطلاع از وضعیت بیمار جهت معرفی بهترین نوع ویلچر متناسب با وضعیت بیمار با شما تماس گرفته و توضیحات دقیق را در ارتباط با نحوه ارسال تجهیز و برآورد هزینه اجاره ویلچر در اختیارتان قرار خواهند داد.

· دریافت هزینه اجاره ویلچر و ارسال ویلچر به محل

پس از توافقات نهایی و دریافت قیمت اجاره ویلچر، تجهیز مورد نظر در زمان مشخص شده به محل مورد نظر ارسال می شود. همچنین نحوه استفاده از تجهیز و نگهداری از ویلچر نیز کاملا به بیمار و همراهان وی آموزش داده می شود.

انواع ویلچر

انواع ویلچر که دارای آپشن های متنوعی هستند طراحی و ساخته شده اند و برای گروهای سنی متفاوت قابل استفاده هستند. در ادامه به معرفی انواع ویلچر می پردازیم.

· کرایه ویلچر ساده

ویلچر ساده توسط خود بیمار به حرکت در می آید. این نوع ویلچر دارای چرخ های بزرگ است و به راحتی روی سطوح صاف با انرژی کم به حرکت در می آیند.

· اجاره ویلچر برانکاردی

این نوع ویلچر قابلیت تبدیل شدن به تخت را هم دارد. اجاره ویلچر برانکاردی برای افرادی که مشکلات زیاد حرکتی دارند پیشنهاد می شود. اغلب جنس این نوع ویلچر از نوع پلاستیک ضد آب می باشد.

· اجاره ویلچر برقی

مکانیزم کلی این نوع صنلی چرخدار شبیه نمونه های ساده است با این تفاوت که دارای باتری های قابل شارژ و موتور الکتریکی هستند. این موتور موجب حرکت صندلی چرخدار می شود. از این رو حرکت بیمار راحت تر و سریع تر انجام می شود. این موتور های به چرخ های عقبی ویلچر متصل شده و ویلچر را به حرکت در می آورند. همچنین بعضی از ویلچرهای برقی دارای آپشن هایی نظیر تعیین ارتفاع صندلی، و زاویه نشستن بیمار هستند.

· اجاره ویلچر تاشو

ویلچر ساده تاشو به راحتی قابلیت جمع شدن دارند و با انواع وسیله نقلیه قابلیت جابجایی دارند. درواقع به ویلچر مسافرتی نیز معروفند. این نوع ویلچر معمولا از جنس فلز سبک و مقاوم است. همچنین بعضی از آنها قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی را نیز دارا هستند.

· کرایه ویلچر حمامی

از این نوع ویلچر در فرآیند حمام کردن بیمار استفاده می شود. معمولا این نوع ویلچرها از جنس پلاستیک ساخته شده اند و در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند. به این ترتیب چرخ های ویلچر قفل می شوند و در حمام استفاده می شوند. صندلی ویلچر حمامی قابلیت تنظیم ارتفاع و دارای دسته های برای نگهداری و محافظت از بیمار هستند. همچنین اجزای سازنده صندلی ویلچر حمامی ضد زنگ هستند.

· اجاره ویلچر ارتوپدی

اجاره ویلچر ارتوپدی برای بیماران درگیر با مشکلات ارتوپدی تجویز می شود. صندلی و پشتی این نوع صندلی های چرخدار به صورت منحنی است. پشتی این نوع صندلی های چرخدار طوری طراحی شده است که به ستون فقرات بیمار آسیبی وارد نشود.

مزایای اجاره ویلچر

کرایه ویلچر بهترین انتخاب برای افرادی است که بنا به دستور پزشک به صورت مستمر نیاز به استفاده از ویل چر ندارند. لذا می توانند با کمک هوم سرویز به صورت هفتگی، ماهانه و یا حتی سالیانه اقدام به کرایه ویلچر کنند. به طور مثال افرادی که دچار شکستکی ، سکته مغزی یا قلبی و یا دچار آسیب های عصبی شده اند می توانند به صورت موقت اقدام به اجاره ویلچر کنند.

همچنین در مواقعی تنها برای کم کردن فشار روی اندام ها تا زمان بهبودی کامل اقدام به اجاره ویلچر می کنند تا زمان بهبودی را حدالامکان کاهش دهند.

هزینه اجاره ویلچر نسبت به قیمت ویلچر مناسب تر است. همچنین پس از بهبودی بیمار نیز به مرکز برگردانده خواهد شد. همچنین در صورتی که به اجاره ویلچر برقی دارید نیازی نیست هزینه های زیادی بابت آن پرداخت کنید و تنها با اندک هزینه ای می توانید انواع ویلچر را تهیه کنید.

کرایه ویلچر به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

اجاره صندلی چرخدار یا ویلچر برای بیماران یا افرادی که به علت کهولت سن، مشکلات نخاعی و ضعف های جسمانی شدید قادر به حرکت نیستند، پیشنهاد می شود. به این ترتیب با کمک ویلچر می توانند به زندگی روزمره خود ادامه دهند. همچنین این افراد با کمک کرایه ویلچر نیاز کمتری به سایر افراد داشته و استقلال بیشتری پیدا خواهند نمود. به طور معمول افراد زیر بیشترین نیاز را به کرایه ویلچر دارند.

 • افرادی که دچار عدم تعادل هستند
 • افرادی که دچار اسپاسم عضلات شده اند.
 • افرادی که دچار ناهماهنگی حرکتی در قسمت های پایین تنه خود هستند
 • افراد مبتلا به فلج مغزی
 • افراد دچار مشکلات نخاعی
 • افراد دچار شکستگی های لگن و پا

قبل از اجاره ویلچر به چه مواردی باید دقت شود؟

قبل از کرایه ویلچر باید این توجه داشته باشید که بدنه اصلی صندلی چرخدار باید کاملا مقاوم باشد. ویلچرهای یک تکه دامنه حرکتی راحت تری دارند اما برای حمل و نقل کمی مشکل سازند. به این ترتیب اگر از افرادی هستید که نیاز به ویلچر مسافرتی دارند باید از مواردی استفاده کنید که بدنه آنها تاشو باشند.

محل نشستن بیمار باید متناسب با وضعیت بیمار باشد. پشتی صندلی باید به شکلی باشد که بیمار به راحتی در آن جا بگیرد. افرادی که در ناحیه باسن، درد دارند برای جلوگیری از بروز زخم بستر باید از تشکچه صندلی مناسب استفاده کنند.

به وزن ویلچر دقت کنید در مواردی که باید خود بیمار اقدام به جابجایی ویل چر کند، ویلچر باید وزن سبکی داشته باشد و بیمار خودش بتواند از پس حرکت ویلچر بربیاید.

به لاستیک ویلچر توجه کنید لاستیک های بادی شاید وزن سبک تری داشته باشند اما مبحث پنچر شدن لاستیک موردی است که ممکن است دردسرساز شود. از این رو می توان به جای لاستیک های بادی از لاستیک های فومی استفاده نمود که پنچر نمی شوند و هزینه نگهداری کمتری دارند.

همچنین باید به محل قرارگیری پا هم دقت شود که به سه صورت ثابت، تاشو و یا دورانی طراحی شده اند که باید متناسب با شرایط بیار بهترین گزینه انتخاب شود.

در نهایت مورد آخر دسته ویلچر است که جهت استراحت دستها در زمان ثابت بودن ویلچر مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است جهت استفاده راحت تر، از دسته های قابل تنظیم استفاده شود که در صورت عدم استفاده به بیرون کنار زده می شود.

هزینه اجاره ویلچر به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره ویلچر به دو مورد اصلی وابسته است که در ادامه توضیح می دهیم.

· مدل ویلچر بر هزینه اجاره ویلچر تاثیر دارد

هزینه اجاره ویلچر در درجه اول به نوع و مدل ویلچر وابسته است. به طور مثال هزینه کرایه ویلچر ساده با هزینه اجاره ویلچر برقی یکسان نخواهد بود. هر چه ویلچر دارای آپشن های بیشتری باشد و مدل بالاتری داشته باشد هزینه اجاره ویلچر بالاتر می رود.

· مدت زمان مورد نیاز بر قیمت کرایه ویلچر تاثیر دارد

مورد بعدی نیز مدت زمان مورد نیاز به ویلچر است. طبیعتا هر چه به زمان بیشتری به ویلچر نیاز باشد هزینه اجاره ویلچر نیز بیشتر می شود. اما در مواردی که بنا به دستور پزشک به زمان بیشتری جهت کرایه ویلچر نیاز دارید، اجاره بلند مدت نسبت به هزنیه اجاره کوتاه مدت و تمدید مدت قراداد به صرفه تر خواهد بود. جهت اطلاع دقیق از قیمت کرایه ویلچر در هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید.

اجاره ویلچر را از متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع تجهیزات پزشکی مانند اجاره تشک مواج، اجاره تخت بیمارستانی و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما همگی از موسسات معتبر بوده و دارای تجهیزات با کیفیت و مدرن هستند. می توانید انواع تجهیزات را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب تهیه کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره ویلچر و همچنین ارایه خدمات اجاره ویلچر ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, اجاره تخت بیمارستانی ساده, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تشک مواج, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره ویلچر

اجاره ویلچر ساده

کرایه ویلچر ارتوپدی

اجاره ویلچر برانکاردی

اجاره ویلچر برقی

اجاره ویلچر تاشو

اجاره ویلچر مسافرتی، حمامی

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره ویلچر برقی، برانکاردی و ساده

پس از ثبت درخواست و تماس همیاران، ویلچر مورد نظر برای شما ارسال شده و نحوه استفاده از ویلچر توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از ویلچر مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

ویلچر در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به ویلچر برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز بوده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

hospital-bed-rental
اجاره تخت بیمار
قیمت از 2,200,000 الی 2,200,000 تومان
catheterization
سونداژ در منزل
قیمت از 380,000 الی 650,000 تومان
oxygen-concentrator-rental
اجاره اکسیژن ساز
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
iv-pump-rental
اجاره پمپ سرم
قیمت از 850,000 الی 2,500,000 تومان