اجاره اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز

از 1464 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره اکسیژن ساز در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره اکسیژن ساز 5 لیتری ماهیانه

2,000,000 تومان

قیمت اجاره اکسیژن ساز 8 لیتری ماهیانه

3,200,000 تومان

قیمت اجاره اکسیژن ساز 10 لیتری ماهیانه

4,000,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره اجاره اکسیژن ساز خواهید خواند

 • اجاره اکسیژن ساز
 • طریقه اجاره دستگاه اکسیژن ساز در هوم سرویز چگونه است؟
 • دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ و چه تفاوتی با کپسول اکسیژن دارد؟
 • انواع اکسیژن ساز
 • کرایه دستگاه اکسیژن ساز چه مزایایی دارد؟
 • نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز خانگی چگونه است؟
 • چه افرادی به باید به فکر اجاره دستگاه اکسیژن باشند؟
 • استفاده از دستگاه اکسیژن ساز چه فوایدی برای بیماران در پی دارد؟
 • قبل از اجاره اکسیژن ساز خانگی به چه مواردی باید دقت شود؟
 • انواع دستگاه های اکسیژن ساز از نظر ظرفیت
 • هنگام استفاده از اکسیژن‌ساز اجاره ای به چه مواردی باید دقت شود؟
 • اجاره اکسیژن ساز شبانه روزی
 • قیمت اجاره اکسیژن ساز به چه مواردی وابسته است؟
 • اجاره دستگاه اکسیژن ساز ارزان چه شرایطی دارد؟
 • اجاره اکسیژن ساز را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

اجاره اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز از موارد پردرخواست امروزی است که توسط موسسات خدمات پرستاری و پزشکی نیز ارائه می شود. امروزه به علت افزایش آلودگی آب و هوا و افزایش بیماران قلبی و ریوی اجاره دستگاه اکسیژن ساز نیز بیشتر درخواست می شود. به طور معمول اجاره اکسیژن ساز به طور مداوم نیاز نیست. از این رو در بیشتر موارد هم نیازی به خرید اکسیژل ساز خانگی نیست. در ادامه به معرفی دستگاه اکسیژن ساز انواع آنها و عوامل موثر بر قیمت اجاره اکسیژن ساز می پردازیم.

طریقه اجاره دستگاه اکسیژن ساز در هوم سرویز چگونه است؟

در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از خدمات هوم سرویز بهره مند شوید. نحوه کرایه دستگاه اکسیژن ساز در هوم سرویز به طریق زیر است.

· ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز

در صورت نیاز به اجاره اکسیژن ساز ابتدا در سامانه هوم سرویز، اپلیکیشن و یا از طریق تماس تلفنی می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت سفارش، همیاران جهت اطلاع از نوع دستگاه مورد نیاز، حجم و مدت زمان مورد نیاز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اخیتارتان قرار خواهند داد. مواردی مانند سن بیمار، بیماری وی و علت نیاز به اکسیژن ساز پرسیده شده تا بهترین و متناسب ترین نوع دستگاه بر اساس نیاز بیمار در دسترس بیمار قرار بگیرد. همچنین در این توضیحات کیفیت دستگاه و هزینه اجاره اکسیژن ساز نیز اعلام می شود.

· عقد قرارداد برای اجاره اکسیژن ساز

پس از ارائه ضمانت های مورد نیاز قراردادی بین درخواست کنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات تنظیم می شود. در این قرارداد نوع دستگاه، نحوه استفاده و مدت زمان مورد نیاز درج می شود.

· ارسال دستگاه اکسیژان ساز به محل

پس از توضیحات نهایی و اعلام موافقت درخواست کنندگان دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه مورد نظر به محل ارسال شده و نحوه کار با دستگاه و بهترین محل برای قرار گیری دستگاه توضیح داده می شود.

· ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره اکسیژن ساز

برای دریافت اکسیژن ساز باید مدارک و ضمانت مورد نیاز ارائه شود. با استفاده اجاره اکسیژن ساز هوم سرویز با ساده ترین نوع ضمانت نامه ها و مدارک می توانید این تجهیزات را دریافت کنید.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ و چه تفاوتی با کپسول اکسیژن دارد؟

مهم ترین ابزار تنفسی در بین بیماران تنفسی و بیماران دچار مشکلات ریوی دستگاه اکسیژن ساز است. این دستگاه تفاوت های با کپسول اکسیژن دارد و آن هم این مورد است که این دستگاه تولید کننده هوای مورد نیاز بیماران است. به این ترتیب بر خلاف کپسول نیازی به شارژ مجدد ندارد.

اجاره اکسیژن ساز موجب می شود که گازهای موجود با هم ترکیب شوند و اکسیژن غنی مورد نیاز در اختیار بیمار قرار می گیرد. این اکسیژن هیچ آسیبی به بافت ریه وارد نمی کند و فیلترهای اکسیژن ساز هوا را تصفیه نموده و بیش ترین میزان آلودگی هوا را از بین می برد.

از آنجایی که دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل است به این ترتیب مشکل چندانی از جهت اجاره اکسیژن ساز وجود ندارد. درصد اکسیژن در این دستگاه ها قابل تنظیم می باشد. به این ترتیب با اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی همواره یک درصد ثابت اکسیژن به بدن بیمار می رسد.

انواع اکسیژن ساز

قبل از اجاره اکسیژن ساز شما باید با انواع این دستگاه ها آشنا شوید. با توجه به شرایط بیمار باید نوع متناسب برای بیمار تجویز شود.

· اجاره اکسیژن ساز جریان مداوم

این دستگاه بدون توجه به شرایط بیمار و مقدار تنفس بیمار هوا را با سرعت ثابت به بیمار منتقل می کنند.

· اجاره اکسیژن ساز جریان متناوب

از این نوع دستگاه نیز تنها زمانی که خود بیمار قادر به تنفس باشد، هوای مورد لازم را در اختیار وی قرار می دهد. همچنین انواع دستگاه با توجه به شرایط تنفسی بیمار به 3، 5 ، 6 و اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری تقسیم می شوند.

· کرایه دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

علاوه بر خصوصیت های بالا نوع متحرک و ثابت نیز از المان هایی هستند که موجب تفاوت آنها می شود. طبیعتا کرایه اکسیژن ساز فصای کمی اشغال می کنند و وزن کمی دارند. این دستگاه ها به صورت شارژی و پالسی تولید شده اند. برای بیمارانی که در طول روز باید به بیرون خانه بروند و به فعالیت بپردازند، اکسیژن ساز قابل حمل بهترین گزینه است و با شارژ باتری در بازه های زمانی مشخص قابل استفاده هستند.

· دستگاه اکسیژن ساز خانگی ثابت

در مواردی که بنا به دستور پزشک باید به صورت مداوم از این دستگاه استفاده شود دستگاه اکسیژن ساز خانگی باید تهیه شود. این دستگاه قابلیت تولید اکسیژن بیشتری نسبت به نمونه های قابل حمل دارد. این دستگاه تنها با برق خانگی کار می کند و قابل شارژ شدن ندارند. بنا به نیاز بیمار اجاره دستگاه اکسیژن ساز ثابت نیز درخواست می شود. این دستگاه ها دارای 4 چرخ هستند و در صورت نیاز به تغییر محل استراحت بیمار می توانید این دستگاه ها را نیز جابجا کنید.

کرایه دستگاه اکسیژن ساز چه مزایایی دارد؟

کرایه دستگاه اکسیژن ساز مزایای زیادی به دنبال دارد و تقریبا می توان این گونه بیان کرد که بهترین گزینه برای افرادی است که نیاز به اکسیژن بیشتری دارند. در ادامه به مزایای کرایه اکسیژن ساز می پردازیم.

· تامین اکسیژن لازم در منزل بدون نیاز به مراکز درمانی

افراد مبتلا به بیماری های تنفسی همواره با تنگی نفس و کم شدن میزان اکسیژن خون مواجه هستند. با استفاده از این خدمات خودشان می توانند بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی با اجاره اکسیژن ساز در منزل کمبود اکسیژن را رفع نمایند.

· اجاره اکسیژن ساز مشکلات رفت و آمد و معطلی را از بین می برد

جابجایی افراد دچار بیماری های تنفسی و یا سالمندان در بیشتر مواقع کار سختی است و خطرات زیادی را به دنبال دارد. همچنین با افزایش آلاینده های هوایی این خطرات دوچندان نیز می شوند. به ان ترتیب با اجاره اکسیژن ساز نیازی به جابجایی بیماران به مراکز درمانی نخواهد بود و اقدامات لازم را برای تامین هر چه بیشتر سلامتی بیماران انجام می شود.

· موجب کاهش هزینه های درمان می شود

با هر بار مراجعه بیماران به بیمارستان ها و مراکز درمانی و در نظر گرفتن هزینه های رفت و آمد و هزینه های جانبی همواره پرداخت قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز نسبت به مراجعه حضوری مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا در مدت قرار داد دستگاه در اختیار شماست و می توانید با خیال راحت سلامتی خود یا اعضای خانواده خود را در محیط امن خانه تامین کنید.

نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز خانگی چگونه است؟

این تجهیز پزشکی تامین کننده اکسیژن بیماران تنفسی است. این دستگاه با استفاده از فرآیندهای الکتروشیمیایی اکسیژن مورد نیاز را به صورت منیع ذخیره کرده و با درصد خلوص بالا به واسطه لوله و ماسک در اختیار بیمار قرار می دهد. همچنین این دستگاه ها درصد اکسیژن مورد نیاز را به خوبی تنظیم کرده و برای هر بیمار با هر درجه از بیماری مناسب است.

چه افرادی به باید به فکر اجاره دستگاه اکسیژن باشند؟

از جمله افرادی که باید به فکر تهیه دستگاه اکسیژن ساز باشند موارد زیر هستند :

 • افراد مبتلا به بیماری آسم
 • افرادی که به تازگی عمل قلب انجام داده اند
 • افرادی که دچار بیماری ریوی هستند و به طور کامل بهبود پیدا نکرده اند
 • بیماران دچار ذات الریه
 • بیماران دچار پنومونی
 • بیماران دچار بیمری دیسپلازی برونکوپلومونار
 • بیماران فیبروز سیستیک و ....

استفاده از دستگاه اکسیژن ساز چه فوایدی برای بیماران در پی دارد؟

استفاده از اکسیژن ساز برای بیماران تنفسی نقش حیاتی دارد در ادامه به معرفی مزایای دیگر این تجهیزات می پردازیم.

 • تامین کننده اکسیژن خشک و مرطوب مورد نیاز بدن است.
 • با افزایش سطح اکسیژن بیماران تنفسی موجب شفاف شدن پوست بیماران می گردد.
 • موجب ترمیم هر چه سریع تر ریه افرادی می گردد که به علت استعمال دود زیاد این اندام حیاتی دچار مشکل شده است.
 • موجب افزایش عمر بیماران تنفسی می گردد.
 • با بالا بردن سطح اکسیژن بدن موجب بالا رفتن سطح عملکرد مغز می شود.
 • سطح اکسیژن رسانی به تمام بافت های بدن را ارتقا می بخشد.

قبل از اجاره اکسیژن ساز خانگی به چه مواردی باید دقت شود؟

قبل از اجاره اکسیژن ساز باید مواردی را مد نظر قرار دهید تا مناسب ترین دستگاه را انتخاب و اجاره کنید در ادامه به معرفی این موارد می پردازیم.

 • دستگاه اکسیژن ساز باید درصد خلوص اکسیژن آن بین 93 تا 95 درصد باشد. زیرا کمتر از این مقدار بیمار را دچار تنگی نفس می کند.
 • سیستم باید دارای آلارم هشدار باشد تا در صورت اختلال در سیستم یا کم شدن درصد اکسیژن کاربران را مطلع سازد.
 • در قرارداد اجاره باید درج شده باشد که در صورت کیفیت پایین دستگاه مرجوع می شود.
 • در بیمارانی در نیاز به مصرف داروهای استنشاقی دارند دستگاه باید دارای نبولایزر باشد.
 • اکسیژن ساز خانگی با برق کار می کند. در بهترین حالت میزان مصرف انرژی باید سطح A باشد.

انواع دستگاه های اکسیژن ساز از نظر ظرفیت

بر اساس میزان اکسیژن خون بیمار، نوع دستگاه و ظرفیت آن تعیین می گردد. به طور معمول همانطور که پیش تر گفته شد انواع دستگاه های با ظرفیت 5، 8 و 10 لیتری موجود هستند. در ادامه به معرفی پرکاربردترین دستگاه های موجود در بازار به همراه موارد کاربرد آنها می پردازیم.

· اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری

برای بیمارانی که مشکلات ریوی و تنفسی بسیار کمی دارند از این دستگاه استفاده می شود. اجاره اکسیژن ساز شبانه روزی 5 لیتری برای بیمارانی که درصد اکسیژن خون این افراد 90 درصد است پیشنهاد می شود. اجاره دستگاه اکسیژن ساز به صورت هفتگی و ماهیانه انجام می شود.

· اجاره اکسیژن ساز 8 لیتری

افرادی که دچار بیماری ریوی در حد متوسط هستند باید از این دستگاه ها که قابلیت تولید 8 لیتر اکسیژن در دقیقه دارند استفاده کنند.

· اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری

بیمارنی که دچار مشکلات ریوی شدید هستند بهتر است اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی با ظرفیت 10 لیتر بپردازند. وابسته به درصد اکسیژن موجود در خون این افراد، بیماران با درصد اکسیژن کمتر از 80 درصد باید اقدام به اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری نمایند.

هنگام استفاده از اکسیژن‌ساز اجاره ای به چه مواردی باید دقت شود؟

کیفیت تولید اکسیژن این دستگاه ها به نحوه استفاده و محل قرار گیری این تجهیزات مرتبط است که در ادامه توضیح می دهیم.

 • محل قرارگیری اکسیژن ساز نباید چسبیده به دیوار باشد و باید هوای کافی در اطراف اکسیژن ساز در جریان باشد.
 • قبل از استفاده، نحوه کار با اکسیژن ساز را از روی بروشور مطالعه کنید.
 • در کنار منابع تولید کننده گرما مانند بخاری، شومینه و یا رادیاتور قرار ندهید.
 • چون اکسیژن قابل اشتعال بالایی دارد از استعمال سیگار در کنار این تجهیزات خودداری کنید.
 • در اطراف اکسیژن ساز بهتر است دود غذا و در کل هیچ ماده سمی و کربنی جریان پیدا نکند. زیرا که کارایی دستگاه را مختل می سازد.
 • نحوه عملکرد دستگاه را به طور مداوم بررسی کنید تا در صورت بروز مشکل سریعا متوجه شوید.
 • همانطور که پایین آمدن سطح اکسیژن خون خطرناک است بالا رفتن از حد معمول نیز برای بدن خطرساز است از این رو درصد غلظت اکسیژن به طور مداوم باید چک شود.

اجاره اکسیژن ساز شبانه روزی

در بیشتر مواقع ارائه دهندگان خدمات پزشکی و پرستاری مانند سونوگرافی در منزل، خدمات پرستار بیمار در منزل و یا موارد دیگر مانند تزریقات در محل به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می دهند. زیرا در مواجهه با بیماران تنفسی این خطرات ممکن است در ساعاتی از شب، جان بیمار را تهدید کند. اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی نیز یکی از این موارد است. به این ترتیب که در صورت بروز مشکل می توانید روی خدمات ما حساب کنید. البته اگر جزو افرادی هستید که با بیماری تنفسی درگیرید یا اطرافیانتان این مشکل را دارند بدون اینکه منتظر اتفاقی باشید به فکر اجاره اکسیژن ساز باشید تا در صورت بروز مشکل از خطرات بعدی جلوگیری کنید و یا مجبور به مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان ها نباشید. همچنین اجاره اکسیژن ساز خانگی موجب می شود که به پروسه درمان سرعت ببخشید.

قیمت اجاره اکسیژن ساز به چه مواردی وابسته است؟

هزینه اجاره اکسیژن ساز به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبلغ ثابتی را به آنها اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز می پردازیم.

· وضعیت بیمار و سطح اکسیژن خون بیمار

همانطور که پیش تر هم گفته شد وضعیت بیمار، سن وی و درصد اکسیژن خون بیمار تاثیر مستقیمی بر نوع دستگاه مورد نظر وی تاثیر دارد و همین موضوع قیمت اجاره اکسیژن ساز را را تغییر می دهد.

· نوع و مدل دستگاه بر تعرفه اجاره دستگاه اکسیژن ساز تاثیر دارد

نوع دستگاه متحرک و یا ثابت بودن و ظرفیت دستگاه بر قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز تاثیر دارد. طبیعتا دستگاه های با ظرفیت بالا قیمت بالاتری دارند. به طور مثال قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی 5 لیتری با قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری تفاوت دارد.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ارزان چه شرایطی دارد؟

از آنجایی که کرایه این تجهیزات نقش حیاتی در وضعیت بیمار دارد همواره قبل از کرایه دستگاه اکسیژن ساز باید به کیفیت آنها دقت نمود و تنها به قیمت را مدنظر قرار نداد. اما در هر صورت در مواردی که به صورت موقت به این تجهیزات نیازمند هستید خرید آنها اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود و با صرف هزینه های بسیار محدود می توانید به اجاره اکسیژن ساز ارزان در خانه بپردازید.

اجاره اکسیژن ساز را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

با کمک هوم سرویز دیگر نیازی به خرید دستگاه اکسیژن ساز و صرف هزینه های بالا ندارید. با اجاره اکسیژن ساز هوم سرویز می توانید انواع دستگاه ها با ظرفیت مختلف را برای مدت زمان مورد نیاز تهیه کنید. تنها با ثبت درخواست درخواست رایگان همیاران ما با شما تماس گرفته و تمام جزئیات را در اختیارتان قرار خواهند داد و دستگاه را در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر ارسال خواهند نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره اکسیژن ساز و همچنین ارایه خدمات اجاره اکسیژن ساز خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز خانگی

اجاره دستگاه اکسیژن سازی 5 لیتری

اجاره اکسیژن ساز 8 لیتری

اجاره اکسیژن ساز 10 لیتری

اجاره اکسیژن ساز ثابت و قابل حمل

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی

پس از ثبت سفارش اجاره اکسیژن ساز و تماس همیاران تجهیز مورد نظر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تجهیز مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

oxygen-capsule-rental
اجاره کپسول اکسیژن
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان
oxygen-capsule-charging
شارژ کپسول اکسیژن
قیمت از 500,000 الی 550,000 تومان
hospital-bed-rental
اجاره تخت بیمار
قیمت از 2,200,000 الی 2,200,000 تومان
air-mattress-rental
اجاره تشک مواج
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان