اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن

از 1465 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره کپسول اکسیژن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره کپسول اکسیژن همراه با مانومتر(ماهانه)

1,000,000 تومان

متوسط قیمت375,000 تومانکمینه قیمت375,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره اجاره کپسول اکسیژن خواهید خواند

 • اجاره کپسول اکسیژن
 • شرایط اجاره کپسول اکسیژن در هوم سرویز چگونه است؟
 • نحوه استفاده از کپسول اکسیژن
 • انواع کپسول اکسیژن
 • اجاره کپسول اکسیژن شبانه روزی به چه بیمارانی پیشنهاد می شود؟
 • کپسول اکسیژن خانگی چه ویژگی هایی دارند؟
 • برای استفاده از کپسول اکسیژن خانگی چه مواردی را باید رعایت نمود؟
 • چرا برای اجاره کپسول اکسیژن از هوم سرویز کمک بگیریم؟
 • هزینه اجاره کپسول اکسیژن به چه مواردی وابسته است؟
 • کرایه کپسول اکسیژن را به همیاران هوم سرویز بسپارید

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن بعد از شیوع بیماری کرونا در سال 2019 بیشتر مورد توجه قرار گرفته شد. در واقع با شیوع بیماری های ریوی استفاده از این تجهیزات پزشکی بیشتر روی کار آمد. این روزها هم با افزایش آلاینده های موجود در هوا شرایط تنفسی برای سالمندان و افراد دچار بیماری ریوی و قلبی بدتر شده است. به این ترتیب با ارائه خدمات کرایه کپسول اکسیژن در خانه می توان کمک شایانی برای ارتقای سلامتی این گروه پر خطر نمود. کپسول اکسیژن از موارد ضروری برای افرادی است که درصد اکسیژن خون این افراد به دلایل مختلف کمتر از حالت طبیعی است. کرایه کپسول اکسیژن موجب می شود که نیازی به صرف هزینه های بالاتر در مراکز درمانی نباشد و همچنین در هر ساعتی از شبانه روز که بیمار دچار تنگی نفس و کمبود اکسیژن شده است بتوانند در خانه از آن بهره مند شود. در ادامه به معرفی انواع کپسول اکسیژن و عوامل موثر بر هزینه اجاره کپسول اکسیژن می پردازیم.

شرایط اجاره کپسول اکسیژن در هوم سرویز چگونه است؟

اگر نیاز به کرایه کپسول اکسیژن دارید می توانید با طی نمودن مراحل زیر می توانید در کمترین زمان ممکن به تجهیزات پزشکی مورد نظر خود برسید.

· ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز

در صورت نیاز به کپسول اکسیژن و یا دستگاه اکسیژن ساز تنها کافیست از طریق سامانه، اپلیکیشن و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید. در ابتدای درخواست نوع کپسول مورد نظر و مدت زمان مورد نیاز را تعیین کنید.

· تماس همیاران برای ارائه توضیحات نهایی

همیاران ما پس از ثبت درخواست جهت ارائه توضیحات نهایی با شما تماس گرفته و توضیحات نهایی جهت نحوه اجاره کپسول اکسیژن، ارائه ضمانت نامه های معتبر و همچنین هزینه اجاره کپسول اکسیژن را ارائه خواهند داد. مواردی مانند سن بیمار، نوع بیماری و حجم کپسول مورد نیار پرسیده خواهد شد تا متناسب ترین نوع کپسول بر اساس نیاز بیمار به محل ارسال شود.

· ارائه مدارک و ضمانت نامه های مورد نظر

قبل از ارسال تجهیزات مورد نیاز در اغلب موارد بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر، مدارک و ضمانت مناسب درخواست می گردد.

· عقد قرارداد کرایه کپسول اکسیژن

پس از ارائه ضمانت های مورد نیاز قراردادی بین درخواست کننده و ارائه دهندگان منعقد می گردد. در این قرار داد مدت زمان اجاره کپسول اکسیژن، شرایط نگهداری و نحوه استفاده ذکر خواهد شد.

· ارسال کپسول اکسیژن به محل مورد نظر

پس از توضیحات نهایی و اعلام موافقت طرفین، کپسول با ظرفیت مورد نظر به محل ارسال شده و نحوه کار با کپسول اکسیژن و بهترین محل برای قرار دادن آن توضیح داده می شود.

نحوه استفاده از کپسول اکسیژن

مخزن کپسول اکسیژن از آهن یا آلومینیوم ساخته می شود و برای ذخیره اکسیژن استفاده می شود. معمولا پس از تخلیه نیاز به شارژ کپسول اکسیژن است. به طور معمول برای افرادی که سطح اکسیژن خون آنها کاهش پیدا کرده است و برای مدت زمان محدودی نیاز به تامین انرژی مورد نیاز دارند استفاده می شود. برای کنترل میزان اکسیژن خروجی مورد نیاز و همچنین مرطوب کردن اکسیژن بیمار از مانومتر استفاده می شود. بر اساس نوع وخامت حال بیمار مقدار خروجی اکسیژن تنظیم می شود. سپس اکسیژن با استفاده با ماسک یا نازل های بینی به بیمار انتقال داده می شود.

انواع کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن در حجم های مختلف در بازار موجود هستند. بر اساس وضعیت مریض و مدت زمان مورد نیاز وی درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع کپسول اکسیژن می پردازیم.

· اجاره کپسول اکسیژن 1 لیتری

این کپسول کم حجم، پرکاربرد ترین در بین کپسول های اکسیژن است. زیرا این کپسول ها با به علت حجم کم خود به راحتی جابجا می شوند. اغلب این کپسول ها دارای کیف هستند و حتی برای مسافرت و جابجایی نسبتا طولانی گزینه های خوبی هستند.

· اجاره کپسول اکسیژن 2 لیتری

این نوع کپسول های اکسیژن حجم اکسیژن بیشتری دارند و قابل حمل هستند. اغلب برای انتقال بیمار از خانه به بیمارستان یا فضای دیگر از کرایه کپسول 2 لیتری استفاده می شود.

· کرایه کپسول اکسیژن 5 لیتری

کاربرد همه کپسول های اکسیژن مشابه همدیگر هستند.با اجاره کپسول اکسیژن 5 لیتری در حدود 3 روز می توانید ذخیره اکسیژن داشته باشید.

· کرایه کپسول اکسیژن 10 لیتری

اجاره کپسول 10 لیتری اغلب برای استفاده در منزل مناسب است و وزنی حدود 10 کیلوگرم دارند از این رو محدودیت جابجایی ندارند.

· اجاره کپسول اکسیژن 20 لیتری و 40 لیتری

از این کپسول ها اغلب در مراکز درمانی استفاده می شود. همچنین اجاره کپسول 40 لیتری برای منازل کمتر درخواست می شود. زیرا حجم بالایی دارند و به سختی جابجا می شوند.

اجاره کپسول اکسیژن شبانه روزی به چه بیمارانی پیشنهاد می شود؟

کپسول های اکسیژن برای افرادی مناسب است که به طور مقطعی برای تنفس نیاز به کمک دارند. به این ترتیب با اجاره کپسول اکسیژن شبانه روزی از صرف هزینه های خرید و یا نگهداری پس از استفاده در امان خواهند بود. افراد زیر بیش ترین درخواست برای کرایه کپسول اکسیژن را درخواست می کنند.

 • بیماران دچار بیماری قلبی و ریوی مانند آسم
 • افرادی که به تازگی عمل قلب انجام داده اند
 • بیماران دچار نارسایی ریوی
 • افرادی که دچار پونومونی شده اند
 • بیماران دچار ذات الریه و ...

کپسول اکسیژن خانگی چه ویژگی هایی دارند؟

کپسول اکسیژن خانگی معمولا حجم های کمتری مانند 2، 5 و 10 لیتری دارند. قیمت کپسول اکسیژن خانگی چون حجم کمتری دارند مناسب تر است و به راحتی جابجا می شوند. بنا به وضعیت بیمار اگر نیاز به استفاده از کپسول در تمام شبانه روز باشد معمولا از حجم های بیشتر استفاده می شود. اما برای افرادی فقط در مواقع خاص که دچار تنگی نفس می شوند نیاز به اکسیژن دارند، نمونه های کم حجم تر مناسب تر هستند.

برای استفاده از کپسول اکسیژن خانگی چه مواردی را باید رعایت نمود؟

برای اجاره کپسول اکسیژن خانگی و استفاده از این وسیله باید مواردی را رعایت نمود تا بتوان نهایت استفاده را این تجهیزات پزشکی در منزل برد.

 • نباید کپسول را در معرض نور مستقیم خورشید قرار داد.
 • کپسول را در مجارت وسایل حرارتی مانند شوفاژ، بخاری و گاز قرار ندهید.
 • برای حرکت دادن کپسول بهتر از چرخ استفاده شود. در صورت عدم وجود، برای جابجایی کپسول آن را به صورت دورانی حرکت دهید.
 • نظافت و شستشوی لوله بینی و ماسک را نباید فراموش کنید. بهتر است حداقل هر سه روز این قطعات به خوبی با آب و صابون شسته و خشک شوند.
 • برای بیمارانی که توانایی حرکت ندارند و یا بیهوش هستند باید مراقب باشید که لوله کانولا بالای گوش بیمار را زخمی نکند.
 • برای بیمارانی که باید شبانه روزی از کپسول استفاده کنند باید همواره میزان اکسیژن داخل کپسول بررسی شود و در صورت نیاز دوباره شارژ شود.
 • در مواردی که بیمار دچار سردرد، تنگی نفس و یا دچار بی نظمی تنفسی شده است باید سریعا دستگاه را جدا نموده و اقدام خبر کردن پزشک در محل کنید.
 • اگر رنگ فرد رو به زردی رفت و زیر ناخن ها و لب ها کبود شد باید سریعا پزشک را خبر کنید زیرا اکسیژن کافی به فرد نمی رسد.

چرا برای اجاره کپسول اکسیژن از هوم سرویز کمک بگیریم؟

همانطور که می دانید کرایه تجهیزات پزشکی ارتباط مستقیمی با سلامتی شما و عزیزانتان دارد. از این رو کیفیت در کنار هزینه مناسب از مواردی است که افراد نسبت به آن باید نهایت دقت را داشته باشند.

· کیفیت بالای تجهیزات

همیاران هوم سرویز همگی دارای تجهیزات پزشکی مدرن و باکیفیت بوده و به هیچ عنوان اقدام به اجاره دادن کپسول اکسیژن بی کیفیت و از رده خارج نمی کنند. همه تجهیزات سالم بوده و در زمان تحویل به مشتری تست و تحویل داده می شوند.

· ارسال سریع کپسول اکسیژن

یکی دیگر از ویژگی های بارز هوم سرویز، انتقال سریع تجهیزات است. با ثبت درخواست همیاران هوم سرویز در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اقدامات لازم را برای ارسال کپسول اکسیژن فراهم می آورند.

· هزینه اجاره کپسول اکسیژن مناسب

هزینه اجاره کپسول اکسیژن هوم سرویز مناسب بوده و بر اساس تعرفه های تعیین شده است و هزینه های اضافی دریافت نمی شود.

· پشتیبانی توسط ارائه دهندگان

پس از ارسال می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد با پشتیبانی تماس گرفته و ایرادات و یا در صورت نیاز به تعویض و یا شارژ مخزن اکسیژن اقدامات لازم را انجام دهید.

هزینه اجاره کپسول اکسیژن به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره کپسول اکسیژن به موارد متعددی وابسته است. نمی توان یک نرخ ثابت را به عنوان قیمت کپسول اکسیژن خانگی اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت کرایه کپسول اکسیژن می پردازیم.

· جنس کپسول بر هزینه اجاره کپسول اکسیژن تاثیر دارد

کپسول اکسیژن فولادی نسبت به نمونه های الومینیومی گران تر بوده چون کیفیت بالاتری دارند.

· ظرفیت و حجم کپسول و تاثیر آن بر قیمت کرایه کپسول اکسیژن

طبیعتا هر چه کپسول بزرگتر باشد قیمت کرایه کپسول اکسیژن بالاتر می رود. در شرایط یکسان قیمت کرایه کپسول 10 لیتری با قیمت کپسول اکسیژن خانگی 2 یا 5 لیتری بکسان نخواهد بود.

· ایرانی و یا خارجی بودن کپسول اکسیژن روی قیمت آن تاثیر دارد.

در بازار ایران کپسول های چینی و ایرانی موجود هستند. کپسول های چینی ارزان تر، سبک تر و در دسترس تر هستند. اما کپسول اکسیژن ایرانی فولادی بوده ولی کیفیت و قیمت بالاتری دارند.

کرایه کپسول اکسیژن را به همیاران هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به هر نوع تجهیز پزشکی مانند اجاره بای پپ، سی پپ، ونتیلاتور و اجاره کپسول اکسیژن می توانید روی هوم سرویز حساب کنید. با ثبت درخواست رایگان به راحتی می توانید انواع تجهیزات پزشکی را در محل فراهم کنید و اقدامات موثری برای سلامتی خود و اطرافیانتان انجام دهید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره کپسول اکسیژن و همچنین ارایه خدمات اجاره کپسول اکسیژن خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره کپسول اکسیژن

اجاره کپسول اکسیژن خانگی

اجاره کپسول اکسیژن شبانه روزی

کرایه کپسول اکسیژن 5 لیتری

اجاره کپسول اکسیژن 10 لیتری

اجاره کپسول اکسیژن 20 لیتری

کرایه کپسول اکسیژن 40 لیتری

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی

پس از ثبت سفاش اجاره کپسول اکسیژن ساز و تماس همیاران تجهیز مورد نظر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تجهیز مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

oxygen-capsule-charging
شارژ کپسول اکسیژن
قیمت از 500,000 الی 550,000 تومان
vital-signs-monitoring-rental
اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان
icu-equipment-rental
اجاره تجهیزات icu
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان
hospital-bed-rental
اجاره تخت بیمار
قیمت از 2,200,000 الی 2,200,000 تومان