اجاره دستگاه مانیتورینگ
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

اجاره دستگاه مانیتورینگ

از 1472 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره دستگاه مانیتورینگ در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی(ماهانه)

3,900,000 تومان

قیمت هولتر مانیتورینگ قلب و فشارخون در منزل(روزانه)

2,200,000 تومان

متوسط قیمت4,200,000 تومانکمینه قیمت3,900,000 تومانبیشینه قیمت4,500,000 تومان

آنچه درباره اجاره دستگاه مانیتورینگ خواهید خواند

  • اجاره دستگاه مانیتورینگ
  • نحوه اجاره دستگاه مانیتورینگ در هوم سرویز چکونه است؟
  • دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی چیست؟
  • دستگاه مانیتورینگ به چند دسته تقسیم می شوند؟
  • انواع اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی بر اساس میزان حساسیت
  • مزایای اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی
  • هزینه اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی به چه مواردی وابسته است؟
  • اجاره مانیتور علائم حیاتی و سایر تجهیزات پزشکی را به هوم سرویز بسپارید

اجاره دستگاه مانیتورینگ

اجاره دستگاه مانیتورینگ برای بیمارانی که تحت مراقبت ویژه در منزل نگهداری می شوند و باید علائم حیاتی آنان به طور منظم بررسی شود، به کار می رود. همانطور که می دانید نگهداری از بیمار در منزل به جای مراکز درمانی و بیمارستانی منوط بر تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز است. اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی نیز یک دستگاه بسیار کاربردی برای گزارش لحظه ای علائم حیاتی بیمار است که در صورت بروز هر گونه مشکل اخطار داده و اطرافیان را از شرایط بیمار مطلع می کند. در ادامه به معرفی بهتر این دستگاه و عوامل موثر بر قیمت اجاره دستگاه مانیتورینگ می پردازیم.

نحوه اجاره دستگاه مانیتورینگ در هوم سرویز چکونه است؟

برای اجاره انواع تجهیزات پزشکی و راه اندازی این تجهیزات در منزل می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب کنید. نحوه درخواست این خدمات در هوم سرویز به شرح زیر است.

· ثبت درخواست جهت اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

در ابتدا به صورت رایگان در سایت، اپلیکیشن و یا از طریق تماس تلفنی می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع درخواست، زمان و مکان مورد نظر مشخص می شود. همچنین اگر توضیحی در ارتباط با نوع وسیله مورد نظر دارید می توانید مطرح کنید.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات تکمیلی

پس از ثبت درخواست اولیه در کمترین زمان ممکن همیاران جهت اطلاع از وضعیت بیمار، نوع دستگاه مانیتورینگ مورد نظر و مدت زمان اجاره مانیتور علائم حیاتی تماس خواهند گرفت و توضیحات نهایی را در اختیارتان قرار خواهند داد. همچنین در طی این مشاوره رایگان هزینه اجاره مانیتور علائم حیاتی و تضامین مورد نیاز نیز اعلام می شود.

· عقد قرارداد اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

پس ار توافقات نهایی قراردادی حاوی شرایط نگهداری از دستگاه، تعهدات طرفین، مدت زمان اجاره و هزینه اجاره دستگاه مانیتورینگ منعقد می شود و این قرارداد توسط طرفین امضا می شود.

· ارسال مانیتور علائم حیاتی به محل و آموزش نحوه راه اندازی و تنظیمات دستگاه

پس از طی نمودن مراحل پیشین دستگاه به محل ارسال می شود. نحوه راه اندازی و تنظیمات دستگاه نیز به اطرافیان آموزش داده خواهد شد. همچنین سلامت دستگاه بررسی می شود و نحوه نگهداری از دستگاه نیز توضیح داده خواهد شد.

دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی چیست؟

مانیتورینگ علائم حیاتی نشان دهنده ی علائم حیاتی مانند فشار خون، تعداد تنفس بیمار، میزان اکسیژن خون بیمار و ریتم قلبی و ضربان قلب است. این دستگاه اطلاعات را روی صفحه نمایش به صورت لحظه ای نمایش می دهد. عملکرد دستگاه مانیتورینگ به این شکل است که داده ها را پس از پردازش به صورت موج یا عدد نمایش می دهد. همچنین متناسب با وضعیت بیمار یک محدوده استاندارد برای این پارامترها در نظر گرفته خواهد شد. در صورتی که هر کدام از این پارامترها از محدوده استاندارد خارج شود، دستگاه آلارم می زند.

دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی از قطعاتی مانند صفحه کلید و سلکتورهای مناسب برای تنظیمات دستگاه، ماژول های ecg برای ثبت ضربان قلب و ریتم قلب، ماژول spo2‌ برای نشان دادن میزان اکسیژن خون و ماژول کنترل فشار تشکیل شده است که فشار خون بیمار را به صورت لحظه ای نشان می دهد. همچنین این دستگاه دارای برد تغذیه برای تبدیل ولتاژ برق شهری به ولتاژ دستگاه با آمپر کمتر می باشد. همچنین در زمان اجاره دستگاه مانیتورینگ دو باتری به صورت باتری اصلی و باتری پشتیبان برای استفاده در زمان های اضطراری و قطعی برق به محل ارسال می شود.

دستگاه مانیتورینگ به چند دسته تقسیم می شوند؟

انواع مانیتورینگ های پزشکی برای ارزیابی پارامترهای حیاتی در مغز و قلب به کار می روند که در ادامه توضیح می دهیم.

· اجاره مانیتورینگ مغزی (اجاره دستگاه نورومانیتورینگ)

اجاره دستگاه نورومانیتورینگ برای ثبت فعالیت های الکتریکی مغز به کار می رود. به این ترتیب که با کمک نورومانیتورینگ فعالیت های مغز تحلیل می شود و برای تشخیص بیماری، اختلالات مغز و ارزیابی وضعیت عصبی بیمار به کار می رود. همچنین با کمک این دستگاه میزان اثربخشی درمان های به کار رفته نیز مشخص خواهد شد. در بیمارانی که دچار اختلالات مغزی مانند صرع، افراد دچار صدمه های مغزی، اختلالات خواب و افسردگی اجاره دستگاه نورومانیتورینگ برای بررسی وضعیت بیمار به صورت لحظه ای تجویز می شود.

· اجاره مانیتورینگ قلبی

اجاره مانیتورینگ قلبی هم جهت ارزیابی، نظارت و پایش وضعیت سلامتی قلب بیماران و بررسی میزان اکسیژن خون به کار می رود. از این دستگاه ها در واحدهای درمانی، اتاق عمل و در مواردی برای پایش وضعیت سلامتی بیمار در منزل استفاده می شود.

انواع اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی بر اساس میزان حساسیت

همانطور که پیش تر هم گفته شده انواه دستگاه های مانیتورینگ برای نشان دادن علائم حیاتی بیمار به کار می روند. تفاوت اصلی این تجهیزات پزشکی در میزان حساسیت آنها است.

· اجاره مانیتورینگ با حساسیت پایین

اجاره مانیتورینگ حساسیت بالا جهت نشان داده علائم حیاتی اولیه بیمار مانند دما، سیگنال، ضربان قلب و سرعت تنفس در دقیقه است.

· اجاره مانیتور علائم حیاتی با حساسیت متوسط

اجاره دستگاه مانیتورینگ با حساسیت متوسط برای بخش اورژانس بیمارستان و برای نشان دادن ضربان قلب و درصد اکسیژن خون کاربرد دارد.

· اجاره دستگاه مانیتورینگ با حساسیت بالا

این مدل از دستگاه مانیتورینگ اغلب برای بیمارانی در شرایط بعد از بیهوشی و اتاق عمل در بخش مراقبت های ویژه به کار می رود. پارامترهایی علاوه بر موارد بالا شامل فشار خون تهاجمی و میزان کربن دی اکسید خون را نیز نمایش می دهد.

مزایای اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

نگهداری از بیمار در منزل و در مواردی پرستاری از سالمند و یا سایر افراد مستلزم داشتن تجهیزات مورد نیاز و آموزش استفاده از این تجهیزات و رسیدگی کامل به فرد مورد نظر است. در بیشتر مواقع با توجه به شرایط بیمار، بهترین تصمیم اجاره مانیتورینگ در منزل است. در ادامه به مزایای اجاره دستگاه مانیتورینگ در منزل می پردازیم.

· کم شدن هزینه های مربوط به بیمارستان

تقریبا کمتر کسی است که از هزینه های بیمارستانی اطلاع نداشته باشد. از این رو با اجاره دستگاه مانیتور علائم حیاتی می توانید از هزینه های سرسام آور بیمارستان جلوگیری نمود.

· کم نمودن فشار روانی بیمار و اطرافیان وی

با بستری نمودن بیمار در بیمارستان، همواره فشار روانی روی بیمار و همچنین اطرافیان وی از بابت کیفیت نگهداری و یا امکان ابتلا به سایر بیماری ها وجود دارد. همچنین در مواردی دیده شده که در فرد در منزل روند بهبودی را سریع تر پی نموده زیرا در کنار خانواده حس آرامش بیشتری خواهد داشت.

· اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی به جای خرید

در صورتی که به صورت مقطعی به این دستگاه نیازمندید بهتر است به جای خرید اقدام به اجاره دستگاه مانیتورینگ کنید زیرا که در این صورت هزینه کمتری متحمل می شوید.

هزینه اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره دستگاه نورومانیتورینگ و قیمت اجاره دستگاه مانیتورینگ قلبی به دو عامل وابسته است. در درجه اول کیفیت دستگاه و پارامترهایی که دستگاه نشان می دهد هزینه اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی را بالا می برد. طبیعتا هر چه دستگاه مجهزتر و مدرن تر باشد قیمت بالاتری دارد و برای اجاره آنها نیز باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

مورد دیگر به مدت زمان اجاره بر می گردد. در موارد معمول می توان اینگونه گفت که هر چه مدت زمان اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی بیشتر شود قیمت اجاره دستگاه مانیتورینگ هم بالا می رود. اما برای افرادی که حداقل به چند هفته یا ماه به این تجهیزات نیازمند هستند طبیعتا اجاره ماهیانه به صرفه تر خواهد بود. زیرا اگر به صورت هفتگی قرارداد را تمدید کنید متحمل پرداخت هزینه های بالاتری می شوید. پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی ابتدا با همیاران هوم سرویز مشورت کنید و بهترین تصمیم را متناسب با بودجه مدنظرتان بگیرید.

اجاره مانیتور علائم حیاتی و سایر تجهیزات پزشکی را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که نیاز به انواع تجهیزات پزشکی مانند اجاره تخت بیمارستانی، اجاره پالس اکسی متر و ... تنها کافیست در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما همگی از موسسات معتبر بوده و دارای تجهیزات مدرن با بالاترین کیفیت هستند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره دستگاه مانیتورینگ و همچنین ارایه خدمات اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره دستگاه مانیتورینگ

اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی

اجاره مانیتورینگ مغزی

اجاره دستگاه نورومانیتورینگ

اجاره مانیتورینگ قلبی

اجاره مانیتورینگ با حساسیت پایین

اجاره مانیتور علائم حیاتی با حساسیت متوسط و با حساسیت بالا

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره دستگاه نورومانیتورینگ و مانیتورینگ قلبی

پس از ثبت سفارش اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی و تماس همیاران برای شما ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از مانیتورینگ در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به مانیتورینگ برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز بوده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

icu-equipment-rental
اجاره تجهیزات icu
قیمت از 3,900,000 الی 4,500,000 تومان
hospital-bed-repair
تعمیر تخت بیمارستانی
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
air-mattress-rental
اجاره تشک مواج
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
serum
سرم و آنژیوکت در محل
قیمت از 370,000 الی 700,000 تومان