تعمیر تخت بیمارستانی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
تعمیر تخت بیمارستانی

تعمیر تخت بیمارستانی

از 1478 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر تخت بیمارستانی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر تخت بیمارستانی

توافقی

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره تعمیر تخت بیمارستانی خواهید خواند

 • تعمیر تخت بیمارستانی
 • تعمیر تخت برقی در هوم سرویز چگونه انجام می شود؟
 • تعمیرات انواع تخت بیمارستانی
 • تعمیر تخت بیمارستانی شامل چه مواردی می شود؟
 • خدمات تعمیرات تخت برقی شامل کدام دسته از تخت ها می شود؟
 • هزینه تعمیر تخت بیمارستانی چقدر است؟
 • تعمیرات تخت بستری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر تخت بیمارستانی

تعمیر تخت بیمارستانی به علت استفاده مداوم از این تجهیزات و مستهلک شدن بیشتر این تجهیزات درخواست می شود. استفاده مکرر و استفاده غیر صحیح موجب می شود که مکانیزم این تجهیزات با مشکل روبه رو شود و نیاز به تعمیر تخت برقی بیمارستانی باشد تا بازدهی اولیه خود را پیدا کند. این تخت ها بر اساس استانداردهای پزشکی طراحی و ساخته می شوند. آپشن های تخت های برقی بیمار صرفا برای ایجاد آسایش، راحتی و امنیت بیمار طراحی شده است. تعمیر تخت بستری بر اساس مکانیزم به سه دسته تخت بیمارستانی مکانیکی، تخت بیمارستانی برقی و تخت بیمارستانی نیمه برقی تقسیم می شود. هر گونه ایراد در تخت های بیمارستانی ممکن است موجب آسیب مستقیم به بیمار شود. در ادامه به مواردی که باید در تعمیر تخت بیمارستانی توجه شود و عوامل موثر بر هزینه تعمیر تخت بیمارستانی می پردازیم.

تعمیر تخت برقی در هوم سرویز چگونه انجام می شود؟

دریافت انواع خدمات در هوم سرویز بسیار آسان و سریع است. به گونه ای که تنها با طی مراحل زیر شما می توانید از انواع خدمات در محل بهره مند شوید.

· ثبت درخواست جهت تعمیر تخت بیمارستانی در محل

در صورت نیاز به این خدمات تنها کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. آدرس محل مورد نظر و نوع تخت برقی مورد نظر را در این مرحله مشخص می کنید.

· تماس همیاران جهت اطلاع دقیق از نوع خدمات مورد نیاز

پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت همیاران هوم سرویز جهت اطلاع دقیق از نوع ایراد تخت تماس گرفته و توضیحات لازم را از نحوه تعمیر تخت بیمارستانی و هزینه تعمیر تخت بیمارستانی در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام تعمیرکاران به محل مورد نظر جهت تعمیر تخت برقی

پس از هماهنگی های نهایی تعمیرکاران جهت تعمیر تخت بیمار به محل مراجعه کرده و ایرادات را در محل رفع نموده و در صورت وجود ایرادات بنیادی در قطعات تخت برقی قطعه مورد نظر را جدا نموده و پس از تعمیرات یا تعویض قطعات دوباره روی تخت وصل خواهند نمود.

تعمیرات انواع تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی انواع متنوعی دارند از این رو تعمیر تخت بیمارستانی مبحثی کاملا تخصصی بوده و لازمه آن آشنایی با تمام قطعات تخت برقی است. زیرا در این صورت عیب یابی دقیق تر انجام می شود و در ادامه به معرفی بهتر این تجهیزات می پردازیم.

· تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی

تعمیر تخت بیمارستانی ساده آسانتر از مدل های دیگر است. زیرا جابجایی قسمت های مختلف تخت به واسطه اهرم انجام می شود. به طور کل تعمیر تخت مکانیکی در قسمت های اهرم ها، شاسی تخت و ریل های آن است که رفع عیب آنها سریع انجام می شود.

· تعمیر تخت بیمارستانی برقی

تعمیر تخت برقی نسبت به نمونه قبلی تخصصی تر است. زیرا کلیه تغییرهای حالت تخت با استفاده از دکمه های تعبیه شده روی تخت و ریموت تخت انجام می شود.

· تعمیر تخت بیمارستانی نیمه برقی

تعمیر تخت بیمارستانی نیمه برقی نیز از دو قسمت اهرمی و برقی تشکیل شده است. قبل از تعمیر تخت بیمارستانی باید به این موضوع توجه شود که ایراد دقیقا از کدام قسمت است. اغلب در صورتی که ایراد ها به قسمت های مکانیکی تخت مانند اهرم ها و ریل ها مرتبط باشد هزینه تعمیر تخت بیمارستانی مبلغ چندانی نخواهد شد.

تعمیر تخت بیمارستانی شامل چه مواردی می شود؟

کاملا طبیعی است که تعمیر تخت بیمارستانی نسبت به خرید یک تخت جدید به صرفه تر است. تعمیرات تخت برقی از اقدامات کاملا تخصصی است و باید در پروسه تعمیرات قطعات تخت بیمارستانی به خوبی بررسی شوند. از انواع قطعاتی که در تعمیر تخت بیمارستانی بررسی می شود به موارد زیر می توان اشاره نمود.

 • تعمیر جک تخت بیمارستانی
 • تعمیر بردهای کنترل تخت
 • تعمیر موتور تخت برقی
 • بازسازی تخت های مکانیکی
 • تعمیر هند ست و باکس فرمان تخت برقی
 • تعمیر ریموت کنترل تخت برقی

خدمات تعمیرات تخت برقی شامل کدام دسته از تخت ها می شود؟

انواع تخت های بیمارستانی متنوع هستند. تخت های بیمارستانی بر اساس نحوه تغییر زاویه و محل های تاشو تخت تقسیم می شوند و به مدل های یک شکن، دو شکن و سه شکن تقسیم می شوند. تعمیر تخت بیمارستانی برقی به طور کل چون از قطعات مشابه تشکیل شده است تفاوت چندانی باهم ندارند. انواع تخت های بیمارستانی که در هوم سرویز پذیرفته می شوند شامل موارد زیر هستند.

 • تعمیر تخت بستری
 • تعمیر تخت معاینه
 • تعمیر تخت ارتوپدی
 • تعمیر تخت انکولوژی
 • تعمیر تخت اورولوژی
 • تعمیر یونیت دندانپزشکی

هزینه تعمیر تخت بیمارستانی چقدر است؟

تخت های پزشکی دسته بسیار وسیعی هستند. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر بیمارستانی برقی تعیین نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیر تخت بستری می پردازیم.

· نوع و مدل تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی به صورت مکانیکی، نیمه برقی و تعمیر تخت برقی تقسیم بندی می شود. همچنین بر اساس مدل تخت به مدل های تک شکن، دو شکن و سه شکن که دارای زاویه شکست متفاوتی هستند نیز تقسیم می شوند. طبیعتا هر چه تخت مکانیزم الکترونیکی بیشتری داشته باشد در زمان تعمیر قطعات تخت برقی، هزینه تعمیرات تخت برقی نیز بالاتر می رود.

· نوع خرابی قطعات تخت بیمارستانی

بر اساس نوع خرابی تخت و نوع قطعه معیوب هزینه تعمیر تخت بیمارستانی تغییر می کند. طبیعتا در مواردی که نیاز به تعمیر برد تخت بیمارستانی است نسبت به هزینه تعمیر جک بیمارستانی هزینه ها بیشتر می شود.

· تعمیر یا تعویض قطعات تخت بیمارستانی بر هزینه تعمیر تخت برقی تاثیر دارد

مورد آخر نیز تعمیر یا تعویض قطعات تخت بیمارستانی است که بر هزینه تعمیر تخت بیمارستانی تاثیر دارد. طبیعتا در مواردی که با تعمیر قطعات مشکل تخت برقی رفع می شود هزینه تعمیر تخت برقی نسبت به مواردی که تنها نیاز به تعویض و جایگزینی قطعات باشد مناسب تر خواهد بود.

تعمیرات تخت بستری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات انواع تخت بستری و تعمیر تخت برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز برترین متخصصین و تعمیرکاران در محل حضور پیدا کرده و در محل اقدام به تعمیر تخت بیمارستانی می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر تخت بیمارستانی و همچنین ارایه خدمات تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر تخت بیمارستانی

تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی

تعمیر تخت بیمارستانی برقی

تعمیر تخت بستری

تعمیر تخت معاینه

تعمیر تخت ارتوپدی

تعمیر تخت اورولوژی

تعمیر یونیت دندانپزشکی

تعمیر برد تخت بیمارستانی

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط تعمیر تخت بیمار برقی و نیمه برقی

همیاران قبل از حضور در محل تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه نحوه تعمیرات تخت بیمارستانی در محل ارائه می دهند.

هزنیه دقیق تعمیرات تخت بیمارستانی بعد از مراجعه حضوری و بررسی تجهیزات اعلام می شود.

به طور معمول تعمیرات و تعویض قطعات تخت بیمارستانی در محل انجام می شود و در مواقعی که جهت تعمیرات نیاز به تجهیزات تخصصی داشته باشد با هماهنگی مشتری تخت بیمار به مرکز تعمیرات منتقل می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

wheelchair-repair
تعمیر ویلچر
قیمت از 450,000 الی 800,000 تومان
private-ambulance-rental
اجاره آمبولانس خصوصی
قیمت از 14,500,000 الی 14,500,000 تومان
hospital-bed-repair
تعمیر تخت بیمارستانی
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان