اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج

از 1479 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره تشک مواج در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره تشک مواج مدل تخم مرغی(ماهانه)

1,000,000 تومان

قیمت اجاره تشک مواج مدل سلولی(ماهانه)

1,300,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره اجاره تشک مواج خواهید خواند

 • اجاره تشک مواج
 • شرایط اجاره تشک مواج در هوم سرویز چگونه است؟
 • تشک مواج چیست ؟
 • انواع تشک مواج بیمارستانی
 • مزایای کرایه تشک مواج بیمارستانی در منزل چیست؟
 • چه بیمارانی به اجاره تشک مواج در منزل نیاز دارند؟
 • قبل از اجاره تشک مواج بیمارستانی به چه مواردی باید دقت شود؟
 • بهترین تشک مواج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • هزینه اجاره تشک مواج به چه مواردی وابسته است؟
 • جهت اجاره انواع تشک مواج بیمارستانی روی خدمات هوم سرویز حساب کنید

اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج یکی از الزامات در زمان هایی است که که در منزل از بیماران با دستور استراحت مطلق نگهداری می کنید. اجاره تشک بیمارستانی عارضه های ناشی از استراحت طولانی مدت بیماران در بستر مانند بروز زخم بستر را کاهش می دهد. زیرا خوابیدن طولانی مدت روی تخت و کم تحرکی عوارض زیادی را به دنبال دارد. انواع تشک های مواج دارای مشخصات متعددی هستند که در ادامه به معرفی آنها و عوامل موثر بر هزینه اجاره تشک مواج می پردازیم.

شرایط اجاره تشک مواج در هوم سرویز چگونه است؟

اجاره تشک مواج از خدمات پردرخواست در هوم سرویز است. انواع تشک مواج را می توانید در کمترین زمان ممکن را کرایه کنید. در ادامه به نحوه کرایه تشک مواج در هوم سرویز می پردازیم.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره تشک مواج

جهت اجاره تشک مواج تنها کافیست به صورت رایگان در سایت، اپلیکشن هوم سرویز و یا از طریق تماس مستقیم ثبت درخواست رایگان انجام دهید. در این مرحله تنها نوع تشک طبی مورد نظر، مکان و زمان مورد نیاز را جهت کرایه تشک مواج در منزل تعیین می کنید.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات نهایی در ارتباط با نحوه اجاره تشک مواج و همچنین اطلاع از وضعیت بیمار با شما تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره رایگان با اطلاع از وضعیت بیمار و مدت زمان مورد نیاز برای کرایه تشک بیمارستانی، بهترین مدل تشک که متناسب با وضعیت بیمار باشد معرفی می گردد. همچنین پس از انتخاب نوع تشک هزینه اجاره تشک مواج نیز اعلام می گردد.

· دریافت هزینه اجاره تشک مواج و ارسال تجهیزات پزشکی مورد نیاز

پس از توافقات نهایی، هزینه اجاره تشک مواج دریافت می شود و تشک طبی به محل ارسال می شود. پس از ارسال به محل، نحوه راه اندازی و استفاده از تشک بیمارستانی به همراهان آموزش داده می شود.

تشک مواج چیست ؟

یکی از بهترین و موثرترین اقدامات برای جلوگیری از بروز زخم بستر در بیماران کم تحرک اجاره تشک مواج است. در مواردی به علت تاثیر بالای این تشک در عدم بروز این نوع زخم ها، این تشک ها با نام تشک زخم بستر هم شناخته می شود. این نوع تشک ها از جنس پی وی سی هستند و با استفاده از یک پمپ هوای ضعیف موجب گردش هوا در تشک و تحرکت بخشیدن به بدن بیمار می شود. همانطور که می دانید این زخم ها در اثر عدم تحرک بافت و نرسیدن هوا به پوست ایجاد می شود. تعدادی از بیمارارن یا سالمندان بنا بر شرایطشان مجبورند به صورت دراز کش روی تخت قرار بگیرند. با عدم تحرک جریان خون در قسمت های استخوانی مانند پاشنه پا، پشت کمر، دنبالچه و آرنج ممکن است زخم هایی ایجاد شود. از این رو با استفاده از تشک طبی مواج فشار بدن از روی یک قسمت پوست برداشته می شود و از ایجاد زخم جلوگیری می شود.

انواع تشک مواج بیمارستانی

انواع تشک در جنس، آستانه تحمل وزن و بر اساس شرایط بیمار تقسیم بندی می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

· اجاره تشک مواج سلولی

این نوع تشک بیمارستانی مواج وزن بیماران تا حدود 150 کیلوگرم را تحمل می کند. این نوع تشک های مواج از لوله های منعطف که به صورت منظم در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است. هزینه اجاره تشک مواج سلولی نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است. برای افرادی که زخم های بستر شدید دارند اجاره این نوع تاکید می شود.

· اجاره تشک مواج تخم مرغی

این تشک ها وزن کمتری دارند و وزن بیماران تا 120 کیلوگرم را تحمل می کنند. هزینه اجاره تشک مواج تخم مرغی نسبت به نمونه سلولی کمتر است. همچنین سوراخ های ریز روی این تشک ها از تعریق بدن جلوگیری می کند.

· تشک مواج سنسوردار

این نوع تشک در جنس های و بافت های متعددی ساخته می شوند. در واقعیت ظاهری مشابه با تشک مواج بیمارستانی سلولی دارد. تنها تفاوت آنها در سنسور تعبیه شده در این تشک ها است که موجب انتقال فشار در نواحی مختلف بدن می شود. همچنین در صورتی که در مدت طولانی بیمار در یک وضعیت باقی بماند این تشک ها دارای آلارم هایی هستند که هشدار می دهند پوزیشن بیمار را تغییر بدهید.

· تشک مواج بیمارستانی تخصصی

این نوع تشک طبی مواج با انتقال جریان هوا روی تشک از تعریق بدن جلوگیری می کند. همانطور که می دانید تعریق بدن و ماندن رطوبت روی بدن به مدت طولانی موجب به وجود آمدن زخم های فشاری می شود. از این رو با استفاده از این نوع تشک مقداری هوای کنترل شده از داخل منافذ تشک به روی پوست هدایت می شود.

مزایای کرایه تشک مواج بیمارستانی در منزل چیست؟

همانطور که به دفعات گفته شد اجاره تشک مواج برای جلوگیری از بروز زخم های فشاری جلوگیری می کند و یا در مواردی که زخم ها ایجاد شده اند از تشدید این زخم جلوگیری نموده و موجب بهبود آنها می شود.

همچنین باید به خاطر داشته باشید اقداماتی مانند تغییر پوزیشن بیمار، ماساژ پوست و هوادهی به پوست بالاترین تاثیر را در جلوگیری از ابتلا به این زخم ها دارد. اما همواره ساعاتی در روز است که شاید اطرافیان نتوانند همه این اقدامات را برای بیمار انجام دهند. از این رو با اجاره تشک مواج بیمارستانی می توانید اقدامات موثرتری برای بیماران انجام دهید.

همچنین به خاطر داشته باشید پرداخت هزینه اجاره تشک مواج در مقابل هزینه های درمان زخم های فشاری که ممکن است برای عزیزانتان و همچنین نگهداری سالمندان در منزل به وجود بیاید به صرفه تر است.

اجاره تشک مواج نقش بسیار موثری در بهبود زخم بستر دارد. به بیان دیگر اگر بدن بیمار در قسمت هایی دچار زخم های سطح شده است، می توانید با کرایه تشک مواج بیمارستانی از بروز فاجعه و آسیب بیشتر به بیماران جلوگیری کنید. همچنین هزینه مرایه تشک مواج نسبت به قیمت تشک مواج به صرفه تر است.

چه بیمارانی به اجاره تشک مواج در منزل نیاز دارند؟

اول این مورد را در نظر بگیرید که انواع تشک مواج برای بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرند. افرادی که نیاز به اجاره تشک طبی مواج دارند. متوسط قد بیمار باید در محدوده قد 180 سانت نه بیشتر و برای اکثر تشک های طبی وزن حدود 120 کیلوگرم طراحی شده اند. همچنین در بیمارانی که تحرکت ندارند امکان قرار دادن ظرف لگن نیز وجود دارد. افراد زیر بیشترین نیاز برای اجاره تشک بیمارستانی در کنار اجاره تخت بیمارستانی دارند :

 • افراد دچار به آسیب های نخاعی
 • بیماران فلج مغزی
 • افراد مبتلا به بیماری پارکینسون
 • سالمندانی که به آلزایمر دچار هستند
 • افرادی که به تازگی جراحی های شدید مربوط به کمر و نخاع انجام داده اند و نباید تحرک چندانی داشته باشند.

قبل از اجاره تشک مواج بیمارستانی به چه مواردی باید دقت شود؟

همانطور که گفته شد انواع تشک های مواج ویژگی های یکسانی ندارند. بر اساس المان های مختلفی مانند وزن بیمار، قد بیمار و مدت زمانی که بیمار باید در بستر بیماری بماند و همچنین زخم بستر ایجاد شده باید تشک مواج مورد نظر انتخاب شود.

به طور مثال در مواردی که پس از ویزیت پزشک در منزل تشخیص داده شود، بیمار باید مدت زمان طولانی در بستر قرار بگیرد بهتر است از تشک مواج سلولی یا تخم مرغی استفاده شود تا کارایی متناسبی نسبت به هزینه اجاره تشک مواج داشته باشد.

همچنین اگر در بدن بیمار زخم های فشاری عمیق وجود دارد باید تشک مواج سلولی را کرایه کنید.

در نهایت نیز به امکان شستشوی تشک، ضد تعریق بودن و تحمل وزن تشک دقت کنید تا بهترین گزینه را متناسب با شرایط بیمار تهیه کنید.

بهترین تشک مواج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تشک های مواج در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که طبیعتا بهترین نوع آنها گزینه ای است که ویژگی های کاربردی بیشتری داشته باشد که در ادامه به صورت موردی به تعدادی از آنها اشاره می کنیم

 • منعطف بودن تشک
 • ضد تعریق
 • ضد حریق
 • ایجاد حرارت و گرما
 • قابل شستشو بودن
 • سبک بودن

هزینه اجاره تشک مواج به چه مواردی وابسته است؟

هزینه اجاره تشک مواج به دو مورد اساسی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت اجاره تشک مواج بیمارستانی اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل موثر بر هزینه اجاره تشک مواج می پردازیم.

· نوع تشک مورد نیاز بر هزینه اجاره تشک مواج تاثیر دارد

همانطور که چندین بار به این موضوع تاکید شد انواع تشک مواج موجود هستند که بر اساس وضعیت بیمار، وزن بیمار و مدت زمان مورد نیاز وی انتخاب می شوند. هر چه بیمار در وضعیت بهتری باشد می توان اقدام به اجاره تشک مواج ساده تری نمود و هزینه اجاره تشک مواج نیز کمتر می شود. اما در مواردی که بیمار زخم بستر شدیدتری دارد باید برای جلوگیری از روند بیماری و بهبود سریع تر اقدام به اجاره تشک مواج با امکانات بیشتری نمود که همین مورد قیمت اجاره تشک مواج را بالا می برد.

· مدت زمان مورد نیاز به تشک مواج و تاثیر آن بر قیمت اجاره تشک مواج

طبیعتا هر چه چه زمان اجاره تشک مواج بالاتر رود قیمت کرایه تشک طبی مواج نیز بیشتر می شود. اما در مواردی که بنا به دستور پزشک نیاز به زمان بیشتری برای بستری بیمار در منزل است بهتر است به جای قراداد های کوتاه مدت و تمدید قرارداد اقدام به اجاره تشک بیمارستانی طولانی مدت کنید تا در هزینه های کلی صرفه جویی شود و در مواردی از تخفیفات نیز بهره مند شوید.

جهت اجاره انواع تشک مواج بیمارستانی روی خدمات هوم سرویز حساب کنید

در صورت نیاز به انواع تجهیزات پزشکی تخصصی مانند اجاره پالس اکسیمتر، اجاره کپسول اکسیژن و سایر تجهیزات پزشکی می توانید روی خدمات باکیفیت هوم سرویز حساب کنید. همیاران هوم سرویز، موسساتی معتبر و دارای تجهیزات باکیفیت و مدرن هستند. می توانید بهترین خدمات را با هزینه ای منصفانه با کمک هوم سرویز دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره تشک مواج و همچنین ارایه خدمات اجاره تشک مواج نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, اجاره تخت بیمارستانی ساده, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج

اجاره تشک مواج سلولی

اجاره تشک مواج ساده

اجاره تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج بیمارستانی تخصصی

اجاره تشک بیمارستانی سنسوردار

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره تشک بیمارستانی طبی مواج

پس از ثبت سفارش اجاره تشک مواج و تماس همیاران، تشک مواج مورد نظر برای شما ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تشک مواج در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تشک مواج برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز بوده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

therapeutic-massage-at-home
ماساژ درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
wheelchair-rental
اجاره ویلچر
قیمت از 850,000 الی 2,500,000 تومان
vital-signs-monitoring-rental
اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی
قیمت از 1,000,000 الی 1,300,000 تومان
oxygen-capsule-rental
اجاره کپسول اکسیژن
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان