اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی

از 1477 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره تخت بیمارستانی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره تخت برقی بیمار(ماهانه)

2,800,000 تومان

قیمت اجاره تخت مکانیکی بیمار(ماهانه)

1,200,000 تومان

متوسط قیمت2,200,000 تومانکمینه قیمت2,200,000 تومانبیشینه قیمت2,200,000 تومان

آنچه درباره اجاره تخت بیمارستانی خواهید خواند

  • اجاره تخت بیمارستانی
  • شرایط اجاره تخت بیمار در هوم سرویز چگونه است؟
  • انواع تخت بیمارستانی
  • در زمان اجاره تخت بیمارستانی دسته دوم به چه مواردی باید توجه نمود؟
  • مزایای اجاره تخت بیمارستانی در منزل
  • هزینه اجاره تخت بیمارستانی به چه مواردی وابسته است؟
  • جهت اجاره تخت بیمارستانی از هوم سرویز کمک بگیرید

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمار از اقدامات مهمی است که در راستای راحتی بیمار و اطرافیان بیمار درخواست می شود. اجاره تخت بیمارستانی در منازل برای بیماران با شرایط حاد مانند افرادی که عمل های جراحی در ناحیه کمر انجام داده اند و به مراقبت بیشتری نیاز دارند تاکید می شود. قیمت تخت بیمارستانی بالاست از این رو خرید آنها برای استفاده محدود به صرفه نیست. انواع تخت بیمارستانی در بازار موجود هستند که بنا به شرایط بیمار مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به معرفی انواع تخت های بیمارستانی و عوامل موثر بر هزینه اجاره تخت بیمارستانی خواهیم پرداخت.

شرایط اجاره تخت بیمار در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که به انواع تجهیزات پزشکی نیاز دارید، به راحتی می توانید از هوم سرویز کمک بگیرید و در کمترین زمان ممکن تجهیز مورد نیاز خود را در منزل تحویل بگیرید.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره تخت بیمارستانی

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا از طریق تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه، نوع تخت مورد نظر و همچنین آدرس محل سکونت خود را شرح می دهید.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه مشاوره

پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت مشاورین ما جهت اطلاع از وضعیت بیمار با شما تماس خواهند گرفت. در طی این مشاوره رایگان، بهترین و موثرترین گزینه بر اساس شرایط بیمارتان به شما معرفی می شود. همچنین هزینه اجاره تخت بیمارستانی مورد نظر نیز به صورت کاملا شفاف اعلام می شود.

· عقد قرارداد و اخذ هزینه اجاره تخت بیمار

پس از ارائه توضیحات نهایی و توافقات نهایی قرادادی شامل نوع تخت ارسالی، وضعیت سلامت تجهیز ارسالی، مدت زمان اجاره و همچنین هزینه اجاره تخت بیمار منعقد می شود.

· ارسال تخت بیمار به محل مورد نظر

پس از دریافت هزینه، تخت کاملا منطبق بر توضیحات ارائه شده به محل ارسال می شود. نحوه استفاده از تخت و بهترین محل برای قراگیری تخت بیمار نیز توسط متخصصین توضیح داده خواهد شد.

انواع تخت بیمارستانی

انواع تخت های بیمارستانی در دو نوع مکانیکی و برقی در بازار موجود هستند. که خارج از مبحث مکانیزم آنها که ممکن است به صورت مکانیکی یا برقی باشند، سایر آپشن های همراه آنها نیز موجب تفاوت در انواع تخت بیمار می شود. در ادامه به معرفی انواع تخت های بیمارستانی می پردازیم.

· اجاره تخت بیمارستانی مکانیکی

این تخت ها مکانیزم ساده ای دارند. به عبارت دیگر برای تنظیم این تخت ها مانند تنظیم ارتفاع، تنظیم سر و قسمت پای فرد از اهرم استفاده می شود.

· اجاره تخت بیمارستانی برقی

این تخت ها قابلیت تنظیم ارتفاع تخت و یا تنظیمات قسمت سر و پای تخت را به صورت اتوماتیک و با استفاده از دکمه های تعبیه شده در کنار تخت دارد.

· تخت بیمارستانی نیمه برقی

اجاره تحت بیمار نیمه برقی تنها دارای یک موتور برقی برای بالا و پایین آوردن قسمت سر و پا است. ارتفاع تخت به صورت دستی تنظیم می شود.

· تخت بیمارستانی ساده

در صورتی که بیمار در شرایط حادی نیست و تنها برای مدت زمان کوتاه نیاز به اجاره تخت بیمارستانی دارد می تواند از این گزینه استفاده کند. این نوع تخت در قسمت سر بیمار قابل تنظیم است. تخت بیمار تک شکن یا ساده دارای مکانیزم ساده است و تنها از بابت قدرت تحمل وزن و میزان محکم بودن اسکلت تخت باهم تفاوت دارند. همچنین این تخت ها در صورت نیاز به صورت لگن دار هم تعبیه می شوند.

· اجاره تخت برقی ریموت دار

اجاره تخت بیمارستانی سه شکن ریموت دار دارای تنظیمات ارتفاغ، تنظیمات قسمت سر و پا می باشد. این ریموت به راحتی در دسترس بیمار و همراهان وی قرار می گیرد تا در صورت نیاز پوزیشن بیمار را تغییر بدهند.

· اجاره تخت بیمارستانی لگن دار

اجاره تخت بیمارستانی لگن دار برای بیمارانی که به دلایل مختلف نمی توانند حرکت کنند مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب شرایط بهتری برای اطرافیان و خود بیمار فراهم می شود.

در زمان اجاره تخت بیمارستانی دسته دوم به چه مواردی باید توجه نمود؟

در زمان نگهداری از سالمند در منزل و یا در صورتی که نیاز به مراقبت از بیمار در منزل دارید و در همین راستا برای نگهداری بهتر ممکن است نیاز به کرایه تخت بیمارستانی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم قبل از اجاره تخت بیمارستانی باید به موارد زیر توجه کنید.

· متناسب با قد و وزن بیمار اقدام به کرایه تخت بیمار کنید

میزان تحمل وزن و ابعاد تخت از مواردی است که باید قبل از اجاره تخت برقی توجه کنید. همچنین به میزان قدرت موتور و اسکلت بندی تخت باید توجه شود.

· شرایط بیمار باید در نظر گرفته شود

میزان ناتوانی بیمار و مدت زمان مورد نیاز برای اجاره تخت بیمارستانی باید در نظر گرفته شود. بیمارانی که توانایی حرکتی کمتری دارند، تحت های برقی گزینه بهتری برای آنها است. زیرا تغییر شرایط برای اطرافیان به واسطه اهرم در تخت های ساده ممکن است سخت و خسته کننده شود.

· لگن دار بودن یا نبودن تخت را بررسی کنید.

در صورتی که بیمار در شرایط حرکتی بدی قرار دارد. حتما به گزینه تخت بیمارستانی لگن دار توجه کنید تا بتوانید مراقبت بهتری از بیمار در منزل داشته باشد.

· مدت زمان مورد استفاده از تخت بیمار را در نظر بگیرید.

اگر بنا به دستور پزشک باید مدت زمان طولانی در خانه از فرد مریض مراقبت کنید تخت های اهرمی را انتخاب نکنید. زیرا این تخت ها و تغییر پوزیشن در قسمت سر، پا و یا ارتفاع ممکن است برای اطرافیان سخت باشد و در صورت عدم انجام این کار ممکن است بیمار به زخم های بستر دچار شود.

مزایای اجاره تخت بیمارستانی در منزل

همانطور که می دانید اجاره تخت برقی در درجه اول برای ایجاد آسایش برای بیمار و اطرافیان وی پیشنهاد می شود. اما قطعا اجاره تخت بیمارستانی دست دوم دارای مزیت های بیشتری است که در ادامه توضیح می دهیم.

  • از ایجاد زخم بستر در بیمارانی که مدت طولانی باید در حالت استراحت مطلق باقی بمانند جلوگیری می کند.
  • تخت بیمارستانی با دارا بودن امکاناتی مانند تنظیم ارتفاع و همچنین حفاظ اطراف تخت شرایط ایمن تری برای بیمار فراهم می کند.
  • همچنین با اجاره تخت بیمارستانی می توان مراقبت های موثری از بیماران نمود. تعدادی از تخت ها دارای امکاناتی هستند که سایر تجهیزات پزشکی روی آن قرار می گیرند و در شرایط بهترین می توان مراقبت های ویژه مانند خدمات ICUدر منزل را ارائه نمود.

هزینه اجاره تخت بیمارستانی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اجاره تخت بیمارستانی به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را تخت عنوان هزینه اجاره تخت بیمار اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت اجاره تخت برقی بیمار می پردازیم.

· آپشن های تخت بر هزینه اجاره تخت بیمار تاثیر دارد

با توجه به انواع تخت های بیمارستانی که بسیار متنوع هم هستند. هزینه اجاره تخت بیمار در مواردی که تخت آپشن های بیشتری داشته باشد بیشتر می شود. قطعا قیمت اجاره تخت بیمارستانی ساده با مواردی که دارای ریموت کنترل هستند یکسان نخواهد بود.

· نوع تشک تخت بر هزینه اجاره تخت بیمار تاثیر دارد

در مواردی که بیمار قادر به حرکت نیست مانند بیماران دچار تروما و یا بیماران دچار سکته های مغزی و غیره برای جلوگیری از زخم، اجاره تشک مواج در کنار اجاره تخت بیمار پیشنهاد می شود. این مورد هزینه مضاعفی برای اطرافیان در پی دارد.

· مدت زمان اجاره تخت بیمارستانی

در نهایت نیز مدت زمان مورد نیاز مهم ترین عامل در برآورد هزینه اجاره تخت بیمارستانی است. هر چه به زمان بیشتری به این تجهیزات نیاز باشد قیمت اجاره تخت نیز بالا می رود. البته طبیعتا منعقد کردن قرارداد های طولانی مدت به صرفه تر از قراداد های کوتاه مدت و تمدید مدت اجاره خواهد بود. زیرا در صورت تمدید کوتاه مدت قیمت ها بیشتر خواهند شد. پس اگر بنا به دستور پزشک باید مدت زمان طولانی از تخت بیمار استفاده کنید برای کم کردن هزینه اجاره تخت های بیمارستانی، قرارداد های متناسب را منعقد کنید.

جهت اجاره تخت بیمارستانی از هوم سرویز کمک بگیرید

اجاره انواع تجهیزات پزشکی تخصصی مانند اجاره کپسول اکسیژن، اجاره پمپ سرم و اجاره سایر تجهیزات مانند اجاره تشک مواج و تخت بیمار را به هوم سرویز بسپارید. بهترین تجهیزات با بالاترین کیفیت و هزینه منصفانه را در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر ارسال خواهیم نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره تخت بیمارستانی و همچنین ارایه خدمات اجاره تخت بیمارستانی ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تجهیزات ICU, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی ساده

اجاره تخت بیمارستانی برقی

اجاره تخت برقی ریموت دار

اجاره تخت بیمارستانی سه شکن

اجاره تخت بیمارستانی لگن دار

اجاره تخت بیمارستانی دست دوم

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره تخت بیمارستانی ساده و برقی

پس از ثبت سفارش و تماس همیاران تخت برقی بیمار برای شما ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از تخت بیمار توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از تخت برقی مورد نظر در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

کلیه تخت ها در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز بوده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

oxygen-capsule-rental
اجاره کپسول اکسیژن
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان
hospital-bed-repair
تعمیر تخت بیمارستانی
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
iv-pump-rental
اجاره پمپ سرم
قیمت از 1,200,000 الی 2,800,000 تومان
sonography
سونوگرافی در منزل
قیمت از 2,400,000 الی 2,600,000 تومان