شارژ کپسول اکسیژن

شارژ کپسول اکسیژن

از 1466 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شارژ کپسول اکسیژن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت شارژ کپسول اکسیژن

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت550,000 تومان

آنچه درباره شارژ کپسول اکسیژن خواهید خواند

  • شارژ کپسول اکسیژن
  • نحوه دریافت خدمات شارژ کپسول اکسیژن هوم سرویز
  • در زمان شارژ کپسول اکسیژن خانگی در محل به چه مواردی باید دقت شود؟
  • مزایای شارژ کپسول اکسیژن در محل چیست؟
  • هیچ گاه خودتان اقدام به پر کردن کپسول اکسیژن نکنید!
  • مزایای شارژ کپسول اکسیژن خانگی توسط هوم سرویز چیست؟
  • قیمت شارژ کپسول اکسیژن خانگی به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات شارژ کپسول اکسیژن را به همیاران هوم سرویز بسپارید

شارژ کپسول اکسیژن

شارژ کپسول اکسیژن یکی از دغده های افرادی است که از این تجهیزات پزشکی استفاده می کنند. بر اساس حجم کپسول های اکسیژن طی استفاده در زمان های مشخص مخزن این کپسول ها تمام می شود و باید به فکر پر کردن کپسول اکسیژن باشید. شارژ کپسول اکسیژن در محل باید در مراکز معتبر انجام شود. ای خدمات بر اساس نوع نیاز بیمار، درصد خلوص اکسیژن مورد نیاز و گرید انجام می گیرند. در ادامه به نحوه شارژ کپسول اکسیژن در محل و عوامل موثر بر قیمت شارژ کپسول اکسیژن می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات شارژ کپسول اکسیژن هوم سرویز

با ارائه این خدمات توسط هوم سرویز دیگر نیازی به مراجعه حضوری به کارخانه جات نخواهد بود و انواع خدمات در محل ارائه می شود. برای دریافت خدمات تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان در هوم سرویز

می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی درخواست خودتان راثبت کنید. در این مرحله محل مورد نظر و روز و ساعت مد نظر مشخص می شود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست همیاران ما جهت اطلاع از نوع کپسول، حجم و نوع خدمات مورد نظر با شما تماس خواهند گرفت. به این ترتیب شارژ کپسول با درصد خلوص تعیین شده در محل انجام می شود. همچنین هزینه شارژ کپسول اکسیژن نیز اعلام می شود.

· اعزام نیروهای ارائه دهنده خدمات شارژ کپسول اکسیژن به محل

پس از اعلام هزینه ها و توافق طرفین، نیروهای ما جهت ارائه خدمات در محل حاضر شده و عملیات پر کردن کپسول اکسیژن در محل را انجام می دهند.

در زمان شارژ کپسول اکسیژن خانگی در محل به چه مواردی باید دقت شود؟

شارژ کپسول اکسیژن باید توسط افراد ماهر و با رعایت تمام موارد ایمنی انجام شود. قبل از پر کردن کپسول، باید سالم بودن سیلندر توسط افراد ناظر بررسی شود و سپس در شرایط کامل ایمن شارژ شود. زیرا در صورتی که عملیات شارژ کپسول اکسیژن در محل کاملا ایمن انجام نشود ممکن است موجب انفجار شود.

در زمان باز کردن کپسول باید دقت کنید که دستان کاملا تمیز بوده و به هیچ عنوان روغنی نباشند. زیرا که ورود کمترین میزان روغن به داخل محفظه و به وجود آمدن فاجعه می شود. همچنین از قرار دادن مخزن در فضاهای بسیار گرم و سرد بعد از شارژ کردن کپسول اکسیژن خودداری کنید.

در زمان شارژ کپسول اکسیژن خانگی باید سال ساخت و حجم کپسول کاملا مشخص باشد. فشار شارژ سیلندر اکسیژن باید در محدوده مشخص باشد. این محدوده اغلب بین 100 تا 135 بار در نظر گرفته می شود.

درصد خلوص اکسیژن مورد دیگری است که تاثیر مستقیمی بر وضعیت سلامتی بیمار دارد. همچنین هرچه کیفیت اکسیژن بالاتر باشد مصرف گاز کمتر می شود و در زمان کمتری نیاز به پر کردن مجدد کپسول می باشد.

مزایای شارژ کپسول اکسیژن در محل چیست؟

شارژ کپسول اکسیژن یا از طریق مراجعه به کارخانه های تولید کننده گاز اکسیژن انجام می شود و یا توسط مراکز معتبر در محل انجام می گیرد. شارژ کپسول در کارخانه ها اغلب زمان بر بوده و موجب بالا رفتن هزینه های رفت و آمد می شود. از این رو برای بیمارانی که اکسیژن نقش حیاتی برایشان دارد سرعت ارائه این خدمات بسیار مهم است. از این رو باید پر کردن کپسول سریعا انجام شود. با کمک هوم سرویز می توانید در کمترین زمان ممکن از این خدمان بهره مند شوید.

هیچ گاه خودتان اقدام به پر کردن کپسول اکسیژن نکنید!

ممکن است گاهی به علت هزینه شارژ کپسول اکسیژن و یا کمبود وقت به این فکر بیوفتید که خودتان دست به کار شوید. قبل از این که دنبال نحوه شارژ کپسول اکسیژن باشید دقت کنید که این تجهیزات در کنار مزایای بی نظیر در حفظ سلامتی عزیزانتان، بسیار خطرناک هستند. در ابتدا که شما باید با مکانیزم این تجهیزات به خوبی آشنایی داشته باشید. زیرا عدم تجربه در این زمینه ممکن است جان شما و عزیزانتان را به خطر بیاندازد.رعایت کامل دستور العمل های ایمنی در راس کار باید قرار بگیرد. اول ایمنی بعد کار!

زیرا کوچکترین اشتباه ممکن است موجب انفجار اکسیژن مایع و تحت فشار درون مخزن شود. به همین دلیل باید این خدمات توسط مراکز معتبر انجام بگیرند.

مزایای شارژ کپسول اکسیژن خانگی توسط هوم سرویز چیست؟

همکاری با همیاران هوم سرویز برای خدمات شارژ کپسول اکسیژن پزشکی دارای مزایای ویژه ای است که توضیح می دهیم.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

قطعا مراجعه به کارخانه ها برای شارژ کپسول های اکسیژن زمان بر و هزینه بر است. از این رو با ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن، این خدمات در محل انجام می شود و نیازی به صرف زمان و هزینه های بیشتر نخواهد بود.

· ارائه کلیه خدمات مربوط به کپسول اکسیژن

با مراجعه همیاران به محل کپسول ها به خوبی بررسی شده و مخزن، شیر و مانومتر آن به خوبی مورد بررسی قرار می گیرد. اگر کپسول از نظر ایمنی مشکلی داشته باشد یا دچار نشتی باشند، اقدامات لازم جهت تعمیرات کپسول اکسیژن انجام می گیرد.

· شارژ کپسول اکسیژن خانگی با قیمت مناسب

قیمت شارژ کپسول اکسیژن بر اساس تعرفه های مشخص انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی نخواهید بود.

قیمت شارژ کپسول اکسیژن خانگی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت شارژ کپسول اکسیژن ثابت نیست و موارد متعددی بر این هزنیه ها تاثیر دارند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه شارژ کردن کپسول اکسیژن می پردازیم.

· قیمت شارژ کپسول اکسیژن 10 لیتری

قطعا اولین عامل موثر بر هزینه، حجم اکسیژن مخزن است. از این رو قیمت شارژ کپسول اکسیژن 5 لیتری با قیمت شارژ اکسیژن 10 لیتری یکسان نخواهد بود.

· قیمت شارژ کپسول اکسیژن بیمارستانی

قیمت شارژ کپسول اکسیژن 40 لیتری که با نام کپسول های بیمارستانی نیز شناخته می شوند، نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است. این کپسول ها در حدود 15 ساعت قابلیت استفاده مداوم دارند. البته شارژ کپسول 40 لیتری در محل امکان پذیر نیست و باید همواره یک کپسول همراه داشته باشید تا حداقل به مدت یک روز بیمار را ساپورت کند و مجددا پس از شارژ این کپسول ها قابل استفاده باشند.

· مقدار فشار بار بر هزینه شارژ کپسول اکسیژن تاثیر می گذارد

مراکز مختلف با فشار های متفاوت اقدام به شارژ کپسول های اکسیژن می کنند. ممکن است مراکزی با فشار 75 مخزن را پر کنند و مراکز معتبری هم اقدام با نهایت فشار یعنی 100 بار اقدام به پر کردن کپسول های اکسیژن در محل نمایند. قطعا در این دو روش حجم اکسیژن در داخل مخزن با هم برابر نیستند. به همین دلیل هزینه پر کردن کپسول اکسیژن نیز تغییر می کند.

خدمات شارژ کپسول اکسیژن را به همیاران هوم سرویز بسپارید

انواع شارژ کپسول اکسیژن خانگی و بیمارستانی در حجم های مختلف توسط هوم سرویز ارائه می شود. از این رو تنها کافیست ثبت درخواست انجام دهید و مابقی کارها را به هوم سرویز بسپارید و از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید. همچنین اگر به اجاره کپسول اکسیژن و یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز دارید هم می توانید روی همیاران هوم سرویز حساب کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شارژ کپسول اکسیژن و همچنین ارایه خدمات شارژ کپسول اکسیژن در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شارژ کپسول اکسیژن

شارژ کپسول اکسیژن در محل

خدمات تعمیر و نگهداری کپسول اکسیژن

شارژ کپسول 5 لیتری

شارژ کپسول اکسیژن 10 لیتری

شارژ کپسول اکسیژن 20 و 40 لیتری

شارژ کپسول اکسیژن صنعتی

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط شارژ کپسول اکسیژن شبانه روزی

همیاران هوم سرویز در زمینه تعمیرات و سرویس تجهیزات پزشکی از موسسات مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز رسمی می‌باشند.

در صورت نیاز به سایر خدمات تعمیرات و نگهداری کپسول اکسیژن لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران ما می‌توانند در صورت رضایت کپسول اکسیژن را برای آزمایش و بررسی به کارخانه ارسال کنند تا مطمئن شوند که دستگاه از سلامت کامل برخوردار است.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
wheelchair-repair
تعمیر ویلچر
قیمت از 450,000 الی 800,000 تومان
charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 2,550,000 الی 2,550,000 تومان
dialysis
دیالیز در منزل
قیمت از 13,500,000 الی 13,500,000 تومان