اجاره ونتیلاتور

اجاره ونتیلاتور

از 1470 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اجاره ونتیلاتور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجاره ونتیلاتور(ماهانه)

5,800,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره اجاره ونتیلاتور خواهید خواند

 • اجاره ونتیلاتور
 • شرایط اجاره دستگاه ونتیلاتور در هم سرویز چگونه است؟
 • ونتیلاتور چیست؟
 • انواع دستگاه ونتیلاتور
 • نحوه عملکرد دستگاه ونتیلاتور چگونه است؟
 • مزایای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور در منزل
 • چه بیمارانی نیاز به اجاره ونتیلاتور در خانه دارند؟
 • هزینه اجاره ونتیلاتور به چه مواردی وابسته است؟
 • در زمان استفاده از ونیتلاتور در خانه به چه مواردی باید دقت شود؟
 • اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اجاره ونتیلاتور

اجاره ونتیلاتور اغلب برای بیمارانی تجویز می شود که توانایی انجام دم و بازدم را ندارند. دستگاه تنفس مصنوعی، عملیات دم و بازدم را برای بیمار به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می دهد. به این ترتیب که هوا را به داخل ریه منتقل می کند و همچنین عملیات بازدم را انجام می دهد. اجاره دستگاه ونتیلاتور اغلب برای بیماران با مشکل تنفسی حاد درخواست می گردد. در ادامه به معرفی بهتر ونتیلاتور و شرایط اجاره و همچنین معرفی عوامل موثر بر هزینه اجاره ونتیلاتور خواهیم پرداخت.

شرایط اجاره دستگاه ونتیلاتور در هم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات بالینی مانند معاینه پزشک در منزل، پرستار بیمار و همچنین اجاره انواع تجهیزات پزشکی با طی مراحل سریع زیر می توانید از انواع خدمات با کمک هوم سرویز بهره مند شوید.

· ثبت درخواست رایگان جهت اجاره ونتیلاتور

با ثبت درخواست رایگان در سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا از طریق تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه، نوع ونتیلاتور مورد نظر و همچنین تعداد روز مورد نیاز مشخص می شود.

· تماس همیاران هوم سرویز جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت همیاران ما جهت اطلاع از نوع ونتیلاتور مورد درخواست و وضعیت بیمار با شما تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره، دستگاه که بر اساس وضعیت بیمار، موثرترین عملکرد را داشته باشد معرفی خواهد شد. همچنین توضیحات لازم در ارتباط با نحوه اجاره و هزینه اجاره ونتیلاتور نیز به طور کامل اعلام می گردد.

· عقد قرارداد برای اجاره دستگاه ونتیلاتور در خانه

پس از اعلام موافقت نهایی، قراردادی بین طرفین حاوی شرایط نگهداری و مدت زمان اجاره ونتیلاتور ذکر می شود. همچنین در این قراداد تعهدات طرفین از بابت نحوه نگهداری از دستگاه و قیمت اجاره ونتیلاتور به خوبی مشخص خواهد شد. همچنین تضامین مورد نیاز دریافت می شود.

· ارسال ونتیلاتور به منزل و آموزش نحوه استفاده

پس از انجام مراحل بالا، دستگاه به محل مورد نظر ارسال می گردد. در صورت نیاز نحوه راه اندازی و آموزش استفاده از ونتیلاتور به همراهان آموزش داده خواهد شد.

ونتیلاتور چیست؟

ونتیلاتور یا دستگاه تنفس مصنوعی برای بیمارانی که نمی توانند به تنهایی و مستقل عملیات دم و بازدید انجام دهند توسط پزشک تجویز می شود. دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور وظیفه تامین هوای کامل به ریه را بر عهده دارد. هوای ورودی به ریه، دارای تناسب کاملی از فشار، دما و نسبت های متناسب از اکسیژن و کربن دی اکسید است. این دستگاه به واسطه ماسک و یا در بیماران با درصد هوشیاری بسیار پایین به وسیله لوله تراشه به بیمار وصل می شود.

انواع دستگاه ونتیلاتور

انواع ونتیلاتور بر اساس محل نگهداری بیمار، منزل یا بیمارستان و همچنین وضعیت بیمار، میزان هوشیاری وی و علت نیاز به ونتیلاتور تغییر می کنند. در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم.

· اجاره ونتیلاتور خانگی

اجاره ونتیلاتور خانگی به شکل پرتابل و کوچک است. این دستگاه با استفاده از برق و باتری کار می کند و دارای لوله و ماسک قابل تعویض است. اغلب از طریق ماسک، اکسیژن مورد نیاز ریه ها را تامین می کند. در بعضی از موارد که به تشخیص پزشک بیمار برای مدت طولانی به این وسیله نیاز نخواهد داشت، اجاره دستگاه ونتیلاتور بهترین گزینه پیش رو است. همچنین ونتیلاتور خانگی مدرن، دارای قابلیت تنظیم فشار هوا، تنظیم نسبت اکسیژن و دی اکسید کربن و دارای نمایشگر علائم حیاتی بیماران نیز هستند.

· اجاره دستگاه ونتیلاتور فشاری

این دستگاه به واسطه لوله تراشه به بیمار منتقل می شود. این دستگاه اغلب با نام ونتیلاتور بیمارستانی شناخته می شود. همچنین اجاره ونتیلاتور فشاری برای بیمارانی که اصلا بدون دستگاه تنفس مصنوعی توانایی نفس کشیدن ندارد درخواست می شود. ونتیلاتور فشاری تنفس بیمار را به طور کامل با اعمال فشار هوا کنترل می کند.

· دستگاه ونتیلاتور بی زبان

هوا به بیمار با استفاده از ماسک یا رابط های دیگر منتقل می گردد. در زمان تنفس مصنوعی با ونتیلاتور NON-INVASIVE نیازی به لوله گذاری نیست.

نحوه عملکرد دستگاه ونتیلاتور چگونه است؟

ونتیلاتور برای وارد کردن اکسیژن به ریه از فشار استفاده می کند. این فشار هوا را فشار مثبت نامیده می شود. اما گاهی فرد به تنهایی قادر به تنفس کردن نیست و کل عملیات تنفس مانند تعداد تنفس در دقیقه و حجم فشار هوا را دستگاه تعیین می شود. با توجه به این توضیحات ونتیلاتور به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی عملیات اکسیژن رسانی به بدن را انجام می دهد. در زمان استفاده از ونتیلاتور غیر تهاجمی هوای در زمان تنفس فرد با فشار مناسب به ریه ها وارد می شود. اگر به لوله تنفسی نیاز نباشد با استفاده از ماسک نیاز کمتری به داروهای آرام بخش و ضد درد خواهد بود. همچنین در این نوع تنفس مصنوعی غیر تهاجمی امکان سرفه، بلع و صحبت کردن نیز وجود دارد.

اما در مواقعی که فرد خود عملیات دم و بازدم را انجام نمی دهد. نیاز به اکسیژن رسانی با ونتیلاتور به صورت تهاجمی است. به ترتیبی که لوله تنفسی در مجاری تنفسی دهان یا بینی قرار داده می شود و با استفاده از لوله تراشه هوا مستقیما وارد مجاری تنفسی می شود.

مزایای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور در منزل

همانطور که گفته شد اجاره ونتیلاتور برای بیماران نقش حیاتی و مهمی دارد. تعدادی از مزایای استفاده و اجاره ونتیلاتور در خانه می پردازیم.

· تامین اکسیژن مورد نیاز

قطعا اولین و مهم ترین مزیت استفاده و اجاره ونتیلاتور نقش حمایتی در تنفس بیماران است. به تزریق هوا به ریه و دفع دی اکسید کربن کمک می کند.

· سریع تر شدن روند درمان

ونتیلاتور موجب می شود درمان موثرتری و همچنین سریع تری فراهم شود. زیرا که با تنظیم فشار هوا و تعداد تنفس، حجم مناسبی از اکسیژن را به بدن بیمار می رساند.

· استقلال بیمار برای رهایی از بیمارستان

با اجاره ونتیلاتور بیمار می تواند به منزل برگردد و از محیط بیمارستان فاصله بگیرد. البته در موارد ابتدایی نیاز به تیم درمانی برای راه اندازی دستگاه می باشد.

· کم شدن هزینه های درمانی

اجاره ونتیلاتور در خانه موجب می شود که از پرداخت هزینه های بیمارستانی رها شوید. به این ترتیب تنها با پرداخت هزینه اجاره ونتیلاتور در هزینه ها صرفه جویی کنید و همچنین شرایط بهتری در خانه برای بیمار محیا کنید.

· از انتقال بیماری های مرتبط با لوله تنفسی جلوگیری می کند

برخی از بیماری های مربوط به لوله تنفسی مانند ذات الریه با استفاده از ونتیلاتور کاهش پیدا می کند.

چه بیمارانی نیاز به اجاره ونتیلاتور در خانه دارند؟

به طور کل هر بیماری که توانایی تنفس مستقل را ندارد ناگزیر باید از یکی از انواع دستگاه کمک تنفسی کپسول اکسیژن، اکسیژن ساز یا ونتیلاتور استفاده کند. افراد زیر گروهی هستند که نیاز بیشتری برای اجاره ونتیلاتور در خانه دارند.

· بیماران دچار نارسایی قلبی و تنفسی

افراد دچار به نارسایی های قلبی که دارای عضلات ضعیفی برای دریافت اکسیژن و اکسیژن رسانی هستند.

· بیماران دچار به بیماری های عضلانی

افراد دچار بیماری هایی مانند میوستنیا، اسکلروز لوسیتی که توانایی تنفس مستقل ندارند و باید ونتیلاتور تهیه کنند.

· بیماران دچار ناراحتی ریوی

افرادی که به دلایل مختلف مانند عفونت ریوی یا وارد شدن ضربه به ریه نمی توانند تنفس کنند.

· بیماران دچار آسیب مغزی و هوشیاری پایین

افراد دچار سکته های مغزی شدید و یا افرادی که دچار ضربه مغزی شده اند و هوشیاری خود را از دست داده اند، برای تنظیم تنفس نیاز به استفاده از ونتیلاتور دارند.

· افرادی که عمل جراحی انجام داده اند

افرادی که به تازگی عمل جراحی قلب و یا سایر اعضا را انجام داده اند و تنفس آنها با تداخل مواجه شده است. در بیشتر موارد برای تنظیم تنفس به اجاره ونتیلاتور نیاز دارند.

هزینه اجاره ونتیلاتور به چه مواردی وابسته است؟

هزینه اجاره ونتیلاتور بر اساس موارد متعددی تغییر می کند. از این رو نمی تون مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت اجاره ونتیلاتور تامین نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه اجاره دستگاه ونتیلاتور در خانه می پردازیم.

· نوع دستگاه ونتیلاتور

انواع ونتیلاتور بر اساس وخامت حال بیمار تجویز می شود. هزینه اجاره ونتیلاتور خانگی در مواردی که نیاز به دستگاه های مجهزتر و قوی تر باشد تفاوت دارند.

· مدت زمان اجاره ونتیلاتور

مورد بعدی مدت زمان مورد نیاز است که به صورت هفتگی و ماهانه تجویز می شود. طبیعتا هر چه مدت زمان اجاره ونتیلاتور بیشتر شود هزینه اجاره ونتیلاتور نیز بیشتر خواهد شد.

در زمان استفاده از ونیتلاتور در خانه به چه مواردی باید دقت شود؟

در زمان اجاره ونتیلاتور در خانه برای بازدهی صحیح و به حداقل رساندن خطرات ناشی از استفاده از این تجهیز پزشکی باید به موارد مهمی دقت شود.

 • اول اینکه تنظیمات ونتیلاتور تنها توسط تجویز پزشک و بر اساس شرایط بیمار تغییر می کند. بهتر است برای اجاره دستگاه ونتیلاتور از خدمات پرستاری که اطلاعات لازم را برای استفاده از این دستگاه دارد کمک بگیرید.
 • باید همواره نحوه عملکرد دستگاه و اتصالات دستگاه بررسی شود.
 • همچنین برای بیمارانی که دستگاه آنها با برق کار می کند باید شرایطی فراهم شود که سریعا برق اضطراری در صورت قطعی برق دستگاه را فعال نگاه دارد.
 • برای مواردی که از ونتیلاتور قابل حمل استفاده می کنید همیشه یک دستگاه پشتیبان و یا کپسول اکسیژن باید در دسترس بیمار قرار داشته باشد.
 • بهتر است از پالس اکسیمتر برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون استفاده شود.

اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به این خدمات و اجاره انواع تجهیزات پزشکی می توانید روی همیاران هوم سرویز حساب کنید. همیاران هوم سرویز از موسسات معتبر هستند و انواع تجهیزات را بالاترین کیفیت و هزینه مناسب و منصفانه در اختیار عموم مردم قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اجاره ونتیلاتور و همچنین ارایه خدمات اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تجهیزات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی, اجاره اکسیژن ساز خانگی, اجاره کپسول اکسیژن خانگی, شارژ کپسول اکسیژن در محل, اجاره پالس اکسیمتر بیمارستانی, اجاره بای پپ در منزل, کرایه سی پپ, اجاره نبولایزر در خانه, اجاره پمپ سرم در خانه, اجاره دستگاه ساکشن قابل حمل, اجاره تجهیزات ICU, تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی, اجاره تخت بیمارستانی ساده, اجاره تشک مواج, اجاره ویلچر ساده, تعمیر ویلچر دستی, اجاره آمبولانس خصوصی , اجاره مانیتورینگ علائم حیاتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اجاره ونتیلاتور

اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور

اجاره ونتیلاتور خانگی

اجاره دستگاه ونتیلاتور فشاری

کرایه دستگاه ونتیلاتور بی زبان

راه اندازی ونتیلاتور برای بیماران با سطح هوشیاری پایین

ونتیلاتور برای بیماران دچار سکته مغزی

کرایه ونتیلاتور برای بیماران دچار بیماری های حاد ریوی و نارسایی قلبی

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط اجاره دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور

پس از ثبت سفارش اجاره ونتیلاتور و تماس همیاران تجهیز مورد نظر به منزل ارسال شده و نحوه راه اندازی و استفاده از دستگاه توسط همیاران به بیمار یا اطرافیان وی آموزش داده می شود.

در مدت استفاده از ونتیلاتور در صورت ابهاماتی در نحوه استفاده از دستگاه می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند شوید.

به عنوان ضمانت ارائه کارت ملی و یا سایر تضامین مورد نیاز بر اساس ارزش تجهیز مورد نظر الزامی است.

تجهیزات در ابتدا تست و به صورت کاملا سالم تحویل مشتری داده می شود.

کلیه تجهیزات در حال سرویس هستند و بروز هر ایراد پس از راه اندازی دستگاه بر عهده مشتری می باشد در نتیجه در رعایت نکات نگاه داری که توسط همیاران تذکر داده می شود، کوشا باشید.

در صورت نیاز به تجهیزات برای مدت طولانی اقدام به عقد قرارداد نمایید، این اقدام موجب کم شدن هزینه های نهایی شده و می توانید از تخفیفات در موعدهای زمانی طولانی بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی از از موسسات معتبر و مجاز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

کل مبلغ اجاره در ابتدا قبل از ارسال تجهیز پزشکی دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cpap-rental
اجاره سی پپ
در حال بروزرسانی قیمت
oxygen-capsule-rental
اجاره کپسول اکسیژن
قیمت از 375,000 الی 1,500,000 تومان
nebulizer-rental
اجاره نبولایزر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان