پارافین تراپی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پارافین تراپی بانوان

پارافین تراپی

از 1279 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پارافین تراپی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پارافین تراپی

توافقی

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره پارافین تراپی خواهید خواند

 • پارافین تراپ در منزل
 • فواید پارافین تراپی پا و دست
 • خاصیت پارافین تراپی زانو برای رفع تیرگی پوست
 • پارافین تراپی صورت چه فوایدی دارد؟
 • عوارض پارافین تراپی بدن چیست؟
 • مراحل پارافین تراپی پا و دست در منزل
 • قیمت پارافین تراپی به چه مواردی وابسته است؟
 • پارافین تراپی دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارافین تراپ در منزل

پارافین تراپی یک ماده ی بی رنگ است که امروزه در مراکزماساژ، اسپا و در بسیاری از سالن های آرایشی از آن برای ارائهخدمات مراقبت و زیبایی پوست استفاده می شود. این ماده بی خطر خاصیت درمانی شگفتانگیزی دارد. از روغن پارافین برای کاهشدرد مفاصل و ماهیچه ها نیز استفاده می شود.پارافین تراپی دست و پا بااستفاده از موم گرم انجام می شود. همچنین این ماده خاصیت شگفت انگیزی در نرم شدنپوست دارد. اغلب سالن هایی که خدمات زیبایی ناخن ارائه می دهند به پارافینتراپی دست و پا نیز می پردارند. همچنین این خدمات پارافین تراپی در منزل نیز توسط متخصصین ارائه می شود. در ادامه به فواید پارافینتراپی دست و پا و عوامل موثر بر قیمت پارافیت تراپی دست و پا در منزل میپردازیم.

فواید پارافین تراپی پا و دست

پارافین تراپی پا یک روش درمانی بسیار ساده و البته اثربخشاست. پارافین به علت خاصیت گرمابخشی اش می تواند موجب تسکین دردهای عضلانی وماهیچه ای شود. این کار برای افرادی که از درد آرتروز در دست ها و پاهای خود رنجمی برند تجویز می شود. به طور کل به موارد زیرمی توان از معجزات پارافین تراپی پا و دست اشاره کرد.

 • لایه برداریو اسکراب پوست
 • رفع خشکی وترک های پوستی
 • لطافت و رفعتیرگی پوست
 • جلوگیری ازپیری زودرس پوست
 • جوانسازی پوست
 • آرامش بخش
 • بهبود دهندهگردش خون
 • کاهش درد بیماریهای عضلانی و مفصلی مانند آرتروز و...
 • کاهش ورم مفاصلو استخوان ها
 • کمک به بهترشدن بیماری های پوستی مزمن مانند پسوریازیس و درمان اگزما و بیماری های قارچی و...

خاصیت پارافین تراپی زانو برای رفع تیرگی پوست

پارافین برای رفعتیرگی زانو هم پیشنهاد می شود. به این صورت که این نرم کننده طبیعی موجب میشود که زبری پوست از بین می رود و خاصیت انعطاف پذیری پوست بیشتر می شود. همچنینبا حفظ رطوبت پوست به شادابی پوست کمک بسیار زیادی می کند. همچنین پارافینتراپی زانو به علت باز کردن منافذ پوست و از بین بردن پوست های مرده،موجب رفع تیرگی پوست در این ناحیه می شود.

پارافین تراپی صورت چه فوایدی دارد؟

قبل از هر موردی بایدبیان کنیم که پارافین تراپی صورت یک کار کاملا تخصصی است و نیازبه مهارت دارد. برای انجام پارافین تراپی صورت مانند پا و دست باید از پارفینگرم روی پوست استفاده کرد. به این ترتیب این پارافین گرم لایه های زیرین پوست راتحریک می کند. با تحریک شدن این لایه از پوست سلولهای پوست شروع به کلاژن سازی میکنند و کلاژن سازی یعنی شروع پروسه جوانسازی پوست و یا جلوگیری از پیری زودرس درسنین پایین تر.

همچنین پارافینبهداشتی برای پوست صورت موجب باز شدن منافذ پوستی صورت می شود و موجب می شود پوستتنفس کند و رطوبت لازم را جذب کند. به همین ترتیب موجب لطافت و نرمی پوست می شود. اینکار یک نوع لایه برداری عمیق نیز می باشدکه تیرگی های روی پوست صورت را تا درصد بالایی از بین می برد.

لازم است بیان کنیم کهپارافین درمانی تقریبا برای انواع پوست ها مناسب است به جز افرادی که پوستشان بهشدت چرب و دارای منافذ باز است، افرادی که پوستشان نازک است به حدی که مویرگ هایزیر پوستشان مشخص است و افرادی که لکه های پوستی مزمن دارند گزینه های مناسبی برایدریافت این خدمات نیستند.

عوارض پارافین تراپی بدن چیست؟

پارافین تراپییا پارافین درمانی پا و دست عوارضی ندارد. تنها افرادی کهدیابت دارند و دارای زخم های باز روی پوست هستند، خدمات پارافیندرمانی پیشنهاد نمی شود، زیرا ممکن است زخم های آنها بیشتر تحریک شوند.همچنین افرادی که پوستهای بسیار حساسی دارند نباید از این روش استقاده کنند. زیراپارافین از مشتقات مواد شیمیایی و نفت تشکیل شده است و ممکن است موجب التهاب درپوست آنها گردد.

مراحل پارافین تراپی پا و دست در منزل

روش پارافین تراپیپا و زانو به یک صورت است و تفاوتی با هم ندارند. قبل از شروع مراحل پارافینتراپی پا باید ابتدا پوست به خوبی تمیز شود و هیچ گونه آلودگی روی آن نباشد.سپس عملیات رطوبت رسانی روی پوست انجام شود. برای اینکار باید از لوسیون های مخصوصو مرطوب کننده حرفه ای و روغن پارافین استفاده شود. این مرحله بسیار مهم استزیراکه پارافین برای خشک شدن رطوبت پوست را می گیرد اگر پوست رطوبت کافی نداشتهباشد به جای اثر مثبت، نتیجه عکس می دهد.

سپس باید پاها را درحوضچه پارافین غوطه ور نمود. دمای پارافین موجود در دستگاه پارافین تراپی 50 درجه سانتی گراد است. پس از چند ثانیه پاهارا خارج کرده و پس از 15 ثانیه پارافین روی پوست خشک می شود. این کار را بین 6 تا10 بار انجام می دهیم تا لایه نسبتا ضخیمی روی پوست ایجاد شود. سپس پاها را درونکیسه نایلونی قرار می دهیم و با حوله دور آن را باید بپیچید تا گرمای پارافینسریعا از بین نرود. پس از 30 دقیقه پارچه حوله ای ونایلون را باز می کنیم و تمامپارافین خشک شده را از روی پوست جدا می کنیم و پوست پا را با روغن های گیاهی مانندنارگیل یا بادام ماساژ می دهیم تا قسمت ترک خورده پوست، نرم و جدا شوند.

قیمت پارافین تراپی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پارافین تراپی در مراکز متعدد متفاوت است. به طور کل قیمتپارافین تراپی ثابت است. هزینه پارافین تراپی دست و قیمت پارافین تراپی پااغلب یکسان است. در مراکزی که سایر خدمات زیبایی را نیز ارائه می دهند، پارافیندرمانی را نیر ارائه می دهند و هزینه پکیج را دریافت می کنند. اما در مواردی کهتنها این موضوع درخواست شود هزینه پارافین تراپی به صورت مجزا اعلام می شود. هزینهپارافین تراپی صورت و پارافین درمانی صورت به علت حساسیت و تفاوت در مواد پارافینتراپی تفاوت دارند. همچنین قیمت پارافین تراپی در خانه با انجام در مراکزنیز تفاوت دارد.

پارافین تراپی دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارافین تراپی دست و پا در منزل یکی از خدمات پرطرفداربرای افرادی است که دوست دارند در محیط آرام و بهداشتی خانه از خدماتزیبایی و ریلکسی استفاده کنند. این خدمات در مراکز زیبایی پوستو آرایشگاه انجام می شود. اما برای دریافت این خدمات باید مدت زمانزیادی را به رفت و آمد و معطلی در سالن های زیبایی صرف کنید. در صورتی که میتوانید بدون دغدغه رفت و آمد بعد از یک روز کاری خسته کننده از تمامی این خدمات پارافین تراپی در منزل توسط پرسنل حرفه ای برخوردار شوید.

جهت اطلاع از هزینهپارافین تراپی در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. متخصصین زیبایی ما با شما تماس خواهند گرفت و ضمن مشاورهرایگان قیمت پارافین تراپی در منزل را اعلام می کنند و در روز و ساعت مدنظر شما جهت ارائه خدمات در منزل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پارافین تراپی و همچنین ارایه خدمات پارافین تراپی بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پارافین تراپی

پارافین تراپی بدن در منزل

پارافین تراپی دست (از سر انگشتان تا مچ)

پارافین تراپی آرنج جهت رفع تیرگی

پارافین تراپی پا تا مچ

پارافین تراپی زانو جهت رفع خشگی و تیرگی زانو

پارافین تراپی صورت

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط پارافین تراپی صورت، پرافین تراپی زانو، دست و پا در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان
وکس صورت بانوان
وکس صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
رنگساژ بانوان
رنگساژ بانوان
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان