پارافین تراپی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پارافین تراپی بانوان

پارافین تراپی

از 1279 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پارافین تراپی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پارافین تراپی

توافقی

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره پارافین تراپی خواهید خواند

 • پارافین تراپ در منزل
 • فواید پارافین تراپی پا و دست
 • خاصیت پارافین تراپی زانو برای رفع تیرگی پوست
 • پارافین تراپی صورت چه فوایدی دارد؟
 • عوارض پارافین تراپی بدن چیست؟
 • مراحل پارافین تراپی پا و دست در منزل
 • قیمت پارافین تراپی به چه مواردی وابسته است؟
 • پارافین تراپی دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارافین تراپ در منزل

پارافین تراپی یک ماده ی بی رنگ است که امروزه در مراکز ماساژ، اسپا و در بسیاری از سالن های آرایشی از آن برای ارائه خدمات مراقبت و زیبایی پوست استفاده می شود. این ماده بی خطر خاصیت درمانی شگفت انگیزی دارد. از روغن پارافین برای کاهش درد مفاصل و ماهیچه ها نیز استفاده می شود. پارافین تراپی دست و پا با استفاده از موم گرم انجام می شود. همچنین این ماده خاصیت شگفت انگیزی در نرم شدن پوست دارد. اغلب سالن هایی که خدمات زیبایی ناخن ارائه می دهند به پارافین تراپی دست و پا نیز می پردارند. همچنین این خدمات پارافین تراپی در منزل نیز توسط متخصصین ارائه می شود. در ادامه به فواید پارافین تراپی دست و پا و عوامل موثر بر قیمت پارافیت تراپی دست و پا در منزل می پردازیم.

فواید پارافین تراپی پا و دست

پارافین تراپی پا یک روش درمانی بسیار ساده و البته اثربخش است. پارافین به علت خاصیت گرمابخشی اش می تواند موجب تسکین دردهای عضلانی و ماهیچه ای شود. این کار برای افرادی که از درد آرتروز در دست ها و پاهای خود رنج می برند تجویز می شود. به طور کل به موارد زیر می توان از معجزات پارافین تراپی پا و دست اشاره کرد.

 • لایه برداری و اسکراب پوست
 • رفع خشکی و ترک های پوستی
 • لطافت و رفع تیرگی پوست
 • جلوگیری از پیری زودرس پوست
 • جوانسازی پوست
 • آرامش بخش
 • بهبود دهنده گردش خون
 • کاهش درد بیماری های عضلانی و مفصلی مانند آرتروز و...
 • کاهش ورم مفاصل و استخوان ها
 • کمک به بهتر شدن بیماری های پوستی مزمن مانند پسوریازیس و درمان اگزما و بیماری های قارچی و...

خاصیت پارافین تراپی زانو برای رفع تیرگی پوست

پارافین برای رفع تیرگی زانو هم پیشنهاد می شود. به این صورت که این نرم کننده طبیعی موجب می شود که زبری پوست از بین می رود و خاصیت انعطاف پذیری پوست بیشتر می شود. همچنین با حفظ رطوبت پوست به شادابی پوست کمک بسیار زیادی می کند. همچنین پارافین تراپی زانو به علت باز کردن منافذ پوست و از بین بردن پوست های مرده، موجب رفع تیرگی پوست در این ناحیه می شود.

پارافین تراپی صورت چه فوایدی دارد؟

قبل از هر موردی باید بیان کنیم که پارافین تراپی صورت یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت دارد. برای انجام پارافین تراپی صورت مانند پا و دست باید از پارفین گرم روی پوست استفاده کرد. به این ترتیب این پارافین گرم لایه های زیرین پوست را تحریک می کند. با تحریک شدن این لایه از پوست سلولهای پوست شروع به کلاژن سازی می کنند و کلاژن سازی یعنی شروع پروسه جوانسازی پوست و یا جلوگیری از پیری زودرس در سنین پایین تر.

همچنین پارافین بهداشتی برای پوست صورت موجب باز شدن منافذ پوستی صورت می شود و موجب می شود پوست تنفس کند و رطوبت لازم را جذب کند. به همین ترتیب موجب لطافت و نرمی پوست می شود. اینکار یک نوع لایه برداری عمیق نیز می باشد که تیرگی های روی پوست صورت را تا درصد بالایی از بین می برد.

لازم است بیان کنیم که پارافین درمانی تقریبا برای انواع پوست ها مناسب است به جز افرادی که پوستشان به شدت چرب و دارای منافذ باز است، افرادی که پوستشان نازک است به حدی که مویرگ های زیر پوستشان مشخص است و افرادی که لکه های پوستی مزمن دارند گزینه های مناسبی برای دریافت این خدمات نیستند.

عوارض پارافین تراپی بدن چیست؟

پارافین تراپی یا پارافین درمانی پا و دست عوارضی ندارد. تنها افرادی که دیابت دارند و دارای زخم های باز روی پوست هستند، خدمات پارافین درمانی پیشنهاد نمی شود، زیرا ممکن است زخم های آنها بیشتر تحریک شوند. همچنین افرادی که پوستهای بسیار حساسی دارند نباید از این روش استقاده کنند. زیرا پارافین از مشتقات مواد شیمیایی و نفت تشکیل شده است و ممکن است موجب التهاب در پوست آنها گردد.

مراحل پارافین تراپی پا و دست در منزل

روش پارافین تراپی پا و زانو به یک صورت است و تفاوتی با هم ندارند. قبل از شروع مراحل پارافین تراپی پا باید ابتدا پوست به خوبی تمیز شود و هیچ گونه آلودگی روی آن نباشد. سپس عملیات رطوبت رسانی روی پوست انجام شود. برای اینکار باید از لوسیون های مخصوص و مرطوب کننده حرفه ای و روغن پارافین استفاده شود. این مرحله بسیار مهم است زیراکه پارافین برای خشک شدن رطوبت پوست را می گیرد اگر پوست رطوبت کافی نداشته باشد به جای اثر مثبت، نتیجه عکس می دهد.

سپس باید پاها را در حوضچه پارافین غوطه ور نمود. دمای پارافین موجود در دستگاه پارافین تراپی 50 درجه سانتی گراد است. پس از چند ثانیه پاها را خارج کرده و پس از 15 ثانیه پارافین روی پوست خشک می شود. این کار را بین 6 تا 10 بار انجام می دهیم تا لایه نسبتا ضخیمی روی پوست ایجاد شود. سپس پاها را درون کیسه نایلونی قرار می دهیم و با حوله دور آن را باید بپیچید تا گرمای پارافین سریعا از بین نرود. پس از 30 دقیقه پارچه حوله ای ونایلون را باز می کنیم و تمام پارافین خشک شده را از روی پوست جدا می کنیم و پوست پا را با روغن های گیاهی مانند نارگیل یا بادام ماساژ می دهیم تا قسمت ترک خورده پوست، نرم و جدا شوند.

قیمت پارافین تراپی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پارافین تراپی در مراکز متعدد متفاوت است. به طور کل قیمت پارافین تراپی ثابت است. هزینه پارافین تراپی دست و قیمت پارافین تراپی پا اغلب یکسان است. در مراکزی که سایر خدمات زیبایی را نیز ارائه می دهند، پارافین درمانی را نیر ارائه می دهند و هزینه پکیج را دریافت می کنند. اما در مواردی که تنها این موضوع درخواست شود هزینه پارافین تراپی به صورت مجزا اعلام می شود. هزینه پارافین تراپی صورت و پارافین درمانی صورت به علت حساسیت و تفاوت در مواد پارافین تراپی تفاوت دارند. همچنین قیمت پارافین تراپی در خانه با انجام در مراکز نیز تفاوت دارد.

پارافین تراپی دست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پارافین تراپی دست و پا در منزل یکی از خدمات پرطرفدار برای افرادی است که دوست دارند در محیط آرام و بهداشتی خانه از خدمات زیبایی و ریلکسی استفاده کنند. این خدمات در مراکز زیبایی پوست و آرایشگاه انجام می شود. اما برای دریافت این خدمات باید مدت زمان زیادی را به رفت و آمد و معطلی در سالن های زیبایی صرف کنید. در صورتی که می توانید بدون دغدغه رفت و آمد بعد از یک روز کاری خسته کننده از تمامی این خدمات پارافین تراپی در منزل توسط پرسنل حرفه ای برخوردار شوید.

جهت اطلاع از هزینه پارافین تراپی در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین زیبایی ما با شما تماس خواهند گرفت و ضمن مشاوره رایگان قیمت پارافین تراپی در منزل را اعلام می کنند و در روز و ساعت مد نظر شما جهت ارائه خدمات در منزل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پارافین تراپی و همچنین ارایه خدمات پارافین تراپی بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پارافین تراپی

پارافین تراپی بدن در منزل

پارافین تراپی دست (از سر انگشتان تا مچ)

پارافین تراپی آرنج جهت رفع تیرگی

پارافین تراپی پا تا مچ

پارافین تراپی زانو جهت رفع خشگی و تیرگی زانو

پارافین تراپی صورت

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط پارافین تراپی صورت، پرافین تراپی زانو، دست و پا در خانه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان
face-waxing
وکس صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان
hair-dyeing
رنگساژ بانوان
قیمت از 250,000 الی 850,000 تومان