تعمیر دسته بازی

تعمیر دسته بازی

از 1450 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دسته بازی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر دسته بازی

توافقی

متوسط قیمت100,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دسته بازی خواهید خواند

 • تعمیر دسته بازی، تعمیر دسته PS4 و تعمیر دسته ایکس باکس
 • آشنایی با انواع دسته بازی
 • تعمیر دسته بازی کامپیوتر شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر دسته ps4، ps3،ps5 شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر دسته ایکس باکس
 • عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر
 • قیمت تعمیر دسته بازی به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی انواع دسته بازی PS، XBOX و تعمیرات دسته بازیکامپیوتر را به هوم سرویز بسپر

تعمیر دسته بازی، تعمیر دسته PS4 و تعمیر دسته ایکس باکس

همانطور که می دانیددسته بازی مهم ترین وسیله برای ارتباط با انواع کنسول بازی است. تعمیر دستهبازی شامل اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری متنوعی است و ممکن است مشکلات مختلفی برای دستههای بازی پیش بیاید. در بیشتر موارد خطایی در دستگاه ظاهر می شود که به شما نشانمی دهد باید به تعمیر دسته پلی استیشن یا تعمیر دستهایکس باکس بپردازید. ایراداتی مانند داغ شدن بیش از حد دسته بازی، لرزشزیاد دسته ها و غیره باید توسط متخصص و تعمیرکار دسته PS4 بررسی شود.

در ادامه به معرفیانواع دسته بازی، عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر، تعمیردسته بازی پلی استیشن، تعمیر دسته PS4 و ... و عوامل موثر بر قیمت تعمیر دستهبازی می پردازیم. همچنین اگر به دنبال مرکز تعمیر دسته بازی هستید می توانیدروی متخصصین هوم سرویز حساب کنید.

آشنایی با انواع دسته بازی

طی مرور زمان انواعدسته بازی در کیفیت های مختلف برای انواع کنسول های طراحی و عرضه شد. که در هر نسلاز آنها تکنولوژی های جدیدتری به کار گرفته شد. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

· دسته بازی ساده(بدون شوک)

این نوع دسته هایبازی دارای پورتusb هستند. اغلب دسته بازی کامپیوتری جزو این دستههستند. تعمیر دسته بازی ساده چون بدون لرزش هستند و موتور لرزشی ندارند نسبت بهنمونه های دیگر ساده تر است و مشکلات مربوط به آنالوگ را نیز نخواهید داشت.

· دسته بازی شوکدار

شوک دار بودن دستهموجب افزایش هیجان می شود. این دسته ها به صورت خودکار بدون نیاز به درایور توسطکامپیوتر شناسایی می شود. تعمیر دسته بازی شوک دار تخصصی تر از نمونه یقدیمی تر است.

· تعمیر دسته بازیشارژی

در این مدل های دستهاز باتری های لیتیومی استفاده شده است که هر بار شارژ شده و قابل استفاده هستند.این دسته ها به علت استفاده از امواج وایرلس به جای بلوتوث سرعت بالاتری دارند. تعمیردسته بازی بیسیم معمولا در قسمت سوکت شارژ اتفاق می افتد. تعمیر دسته بازیشارژی باید توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود.

· دسته بازی دوبل

تعمیر دسته دوبل چونبا سیم به هم متصل شده اند و امکان پارگی و کشیدگی وجود دارد بیشتر مشاهده می شود.معمولا در مواقعی که دسته فرعی کار نمی کند مشکل به سیم رابط بر می گردد و بایداقدام به تعویض سیم دسته بازی نمود.

تعمیر دسته بازی کامپیوتر شامل چه مواردی است؟

انواع دسته پلیاستیشن از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. تعمیر دسته PS4 با تعمیر دسته بازی کامپیوتر با هم تفاوتدارند. در ادامه با بیشترین درخواست هایی که در این زمینه مشاهده شده می پردازیم.

· تعمیر دکمه دستهبازی کامپیوتر

تعمیر دکمه دسته بازیمعمولا در مواقعی اتفاق می افتد که زغال دسته در جایگاه خودش قرار نگرفته باشد. دربیشتر مواقع با تعویض زغال دسته بازی مشکل رفع خواهد شد.

· تعویض کابل دستهبازی

یکی از ایرادات شایعدر دسته های بازی کامپیوتری مربوط به تعمیر و تعویض کابل دسته بازی می شود.برای تعمیر سیم دسته بازی باید تک تک سیم ها بررسی و تست شوند. معمولا ایرادات درسیم با ارورهایی با عنوان USB-Device-Not-Recongnized مشخص می شود.

· تعمیر شوک دستهبازی کامپیوتر

در بیشتر مواقع که باایراداتی در شوک دسته مواجه می شوید، تصور می شود که قطعا ایراد از این قسمت است.در صورتی که تعمیرکار دسته باید ابتدا شوک را تست کند. اگر ایراد از این قطعهنباشد باید برای رفع این مشکل به فکر تعمیر برد دسته بازی باشید.

· تعمیر جوی استیکیا تعویض آنالوگ دسته بازی

در بعضی از مواقع درهنگام کار با دسته متوجه می شود که جهت حرکت بازیکن به طور خودکار تغییر می کند.این ایراد نشان دهنده ی مشکل در آنالوگ دسته است. تعویض آنالوگ دسته بازیحتما باید توسط متخصصین انجام شود.

تعمیر دسته ps4، ps3،ps5 شامل چه مواردی است؟

یکی از محبوب تریندسته ها در بین بازی های اپلیکیشن مربوط به تعمیر دسته ps4 است. در مراکز تعمیر دسته ps4 مواردی مانند تعویض ذغال دسته ps4، تعویض آنالوگ دسته ps4 و تعویض باتری دسته ps4 انجام می شود. تعمیر دسته پلی استیشن 4 تخصصی است و پیشنهاد می کنیم این خدمات را بهمرکز معتبر تعمیرات دسته بازی بسپارید.

در مرکز تعمیردسته پلی استیشن هوم سرویز تعمیر قطعات دسته های بازی ps5، ps4،ps3 انجام می شود. مواردی مانند تعویض زغال،تعمیر یا تعویض سیم دسته بازی، تعمیر سوکت شارژ دسته بازی و تعمیر برد دسته ps4 انجام می شود.

تعمیر دسته ایکس باکس

طبیعتا دسته های بازیXBOX نیز طی مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به تعمیر دسته بازی XBOX دارند. تعمیر دسته ایکس باکس سری اسو تعمیر دسته ایکس باکس 360 باید با استفاده از قطعات باکیفیت و توسط افرادحرفه ای انجام شود. تعمیردسته ایکس باکس one باید در مراکز تخصصی انجام شوند زیرا مراکزغیر مجاز می تواند تنها خرابی ها را دوچندان کنند و موجب بالا رفتن هزینه تعمیردسته ایکس باکس شوند. رایج ترین مشکلات دسته ایکس باکس سری اس داغ شدندسته است که بسیار آزاردهنده است. این ایراد شروعی برای ایرادات و خرابی های وسیعتر است. بیشتری قطعات دسته بازی ایکس باکس که دچار مشکل می شود مربوط به آنالوگ،زغال و باتری دسته بازی است.

به طور کل تعمیراتتخصصی دسته های بازی ایکس باکس هوم سرویز شامل موارد زیر است

 • تعمیردسته ایکس باکس وان
 • تعمیردسته ایکس باکس 360
 • تعمیردسته بازی ایکس باکس سری اس
 • تعمیردسته بازی سری ایکس

عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر

· تعمیر دسته پلیاستیشن :دکمه های دسته بازی پلی استیشن از کار افتاده اند

اگر دکمه های دستهبازی عملکرد خوبی ندارند و یا باید چندین بار فشار تلاش دکمه عمل می کند.برای تعمیر دسته پلی استیشن باید به بررسی ذغال دسته بپردازید. زغالیدسته بازی یک قطعه مصرفی است و طی مرور زمان تمام می‌شود. با تمام شدن زغالیدسته به مرور دکمه‌ها حتی اگر کاملا سالم باشند، درست کار نمی کنند. تعویض ذغال دسته پلی استیشن باید توسط متخصص تعمیرات دستهبازی پلی استیشن انجام شود.

· تعمیر دسته PS:علت شارژ نشدن دسته PS4 چیست؟

یکی از مشکلات دردسته های بازی، شارژ نشدن دسته بازی ps4 است.این مشکل می توند به دلایل مختلف سخت افزاری ایجاد شود. به عنوان نخستین راهکار ازریسک کردن دسته شروع کنید. اگر مشکل حل نشد دسته را به صورت سرو ته شارژ کنید.احتمال اینکه مشکل حل شود در تجربه ثابت شده است. گاهی نیز مشکل شارژ نشدندسته ps4 به علت ایراد در پورت یواس بی وکابل شارژ دسته است.

· تعمیر دسته PS4 :علت روشن نشدن دسته پلیاستیشن چیست؟

روشن نشدن دسته ممکناست تحت عوامل زیادی ایجاد شود. در صورتیکه خود کنسول روشن شود ولی دسته ها روشننشود. ممکن است به علت وجود وسایلی با میدان مغناطیسی زیاد در اطراف دستگاه باشد.معمولا این ایراد با ریست کردن دسته بازی حل می شود. اگر ایراد رفع نشد بایدبا تعمیرکار دسته بازی پلی استیشن تماس بگیرید.

تعمیر دسته ps5 :علت خرابی آنالوگ دسته بازی PS5

گاهی با حرکت آنالوگدستورات به درستی اعمال نمی شوند. ممکن است در برد دسته ایراداتی به وجود آمدهباشد. تعمیر دسته بازی پلی استیشن باید بهدست افراد حرفه ای انجام شود تا موجب ایرادات بیشتر نشوند. تست آنالوگ دسته بازی سونی باید بادقت انجام شود تا عیب یابی نیز دقیق باشد. گاهی ایراده وارده از شوک دسته است و گاهی انالوگ دسته بازی باید تعویضشود.

قیمت تعمیر دسته بازی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر دستهبازی به مواردمتعددی وابسته است از این رو نمی توان مبالغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر دسته PS4 اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترینعوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات دسته بازی می پردازیم.

· نوع دسته برهزینه تعمیر دسته بازی کامپیوتر تاثیر دارد

همانطور که پیش ترگفتیم انواع دسته در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها از قطعات متنوعی تشکیلشده اند. به طور مثال تعمیر دسته بازی ساده با هزینه تعمیر دسته PS4 قطعا یکسان نخواهد بود.

· برند دسته وقطعات اورجینال دسته بازی

هزینه تعمیر دسته پلیاستیشن با هزینه تعمیر دسته ایکس باکس تفاوت دارد. زیرا مدل دسته و همچنین موجودبودن قطعات اورجینال در بازار همگی بر هزینه ها تاثیر دارد.

· تعمیر یا تعویضقطعه معیوب

طبیعتا خرید قطعاتاورجینال و جایگزینی آنها هزینه ای مضاعفی در بر خواهد داشت. اما در صورتی که قطعهقابل تعمیر باشد هزینه تعمیر قطعات دسته کمتر خواهد شد. در نتیجه قیمت تعمیردسته بازی هم کمتر می شود. متخصصین هوم سرویز با دارا بودن تجهیزات پیشرفته ودانش کافی در این زمینه، بیشترین تاکید خود را بر تعمیر قطعات گذاشته است تا بهاین واسطه هم قطعه اورجینال دسته حفظ شود و هم موجب صرفه جویی در هزینه تعمیراتدسته شوند.

تعمیرات تخصصی انواع دسته بازی PS، XBOX و تعمیرات دسته بازیکامپیوتر را به هوم سرویز بسپر

در صورت نیاز به تعمیردسته PS4، تعمیر دسته PS5، تعمیر دسته XBOX و ... تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با درج شماره تماس و آدرس، متخصصین تعمیر دسته پلی استیشن جهت ارائهمشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند دادو در روز و ساعت مورد نظر جهت بررسی و عیب یابی حضوری در محل حاضر خواهند شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دسته بازی و همچنین ارایه خدمات تعمیر دسته پلی استیشن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دسته بازی

تعمیر دسته پلی استیشن

تعمیر دسته ایکس باکس

تعمیر دسته بازی کامپیوتر

تعمیر دسته بازی شوک دار

تعمیر دسته بازی ساده (بدون شوک)

تعویض زغال دسته

تعمیر و تعویض آنالوگ دسته

تعویض باتری دسته

تعمیر جوی استیک

تامین لوازم یدکی دسته بازی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر دسته پلی استیشن، ایکس باکس و تعمیر دسته بازی کامپیوتری

تهیه لوازم، قطعات در خصوص تعمیر دسته پلی استیشن پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات دسته پلی استیشن را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دسته پلی استیشن وضعیت سلامت دسته بازی مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی دسته پلی استیشن و ایکس باکس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات پلی استیشن می بایست وضعیت دسته ها را بررسی نماید. چنانچه دسته ها دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات دسته پلی استیشن و ایکس باکس انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی دسته پلی استیشن پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر دسته بازی خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات دسته پلی استیشن را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 530,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 1,120,000 تومان