تعمیر دسته بازی

تعمیر دسته بازی

از 1450 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر دسته بازی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعمیر آنالوک دسته

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض سوکت شارژر دسته

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض ic شارژر

250,000 تومان

قیمت تعویض فلت دسته

250,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر دسته بازی خواهید خواند

 • تعمیر دسته بازی، تعمیر دسته PS4 و تعمیر دسته ایکس باکس
 • آشنایی با انواع دسته بازی
 • تعمیر دسته بازی کامپیوتر شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر دسته ps4، ps3، ps5 شامل چه مواردی است؟
 • تعمیر دسته ایکس باکس
 • عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر
 • قیمت تعمیر دسته بازی به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی انواع دسته بازی PS، XBOX و تعمیرات دسته بازی کامپیوتر را به هوم سرویز بسپر

تعمیر دسته بازی، تعمیر دسته PS4 و تعمیر دسته ایکس باکس

همانطور که می دانید دسته بازی مهم ترین وسیله برای ارتباط با انواع کنسول بازی است. تعمیر دسته بازی شامل اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری متنوعی است و ممکن است مشکلات مختلفی برای دسته های بازی پیش بیاید. در بیشتر موارد خطایی در دستگاه ظاهر می شود که به شما نشان می دهد باید به تعمیر دسته پلی استیشن یا تعمیر دسته ایکس باکس بپردازید. ایراداتی مانند داغ شدن بیش از حد دسته بازی، لرزش زیاد دسته ها و غیره باید توسط متخصص و تعمیرکار دسته PS4 بررسی شود.

در ادامه به معرفی انواع دسته بازی، عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر، تعمیر دسته بازی پلی استیشن، تعمیر دسته PS4 و ... و عوامل موثر بر قیمت تعمیر دسته بازی می پردازیم. همچنین اگر به دنبال مرکز تعمیر دسته بازی هستید می توانید روی متخصصین هوم سرویز حساب کنید.

آشنایی با انواع دسته بازی

طی مرور زمان انواع دسته بازی در کیفیت های مختلف برای انواع کنسول های طراحی و عرضه شد. که در هر نسل از آنها تکنولوژی های جدیدتری به کار گرفته شد. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

· دسته بازی ساده (بدون شوک)

این نوع دسته های بازی دارای پورتusb هستند. اغلب دسته بازی کامپیوتری جزو این دسته هستند. تعمیر دسته بازی ساده چون بدون لرزش هستند و موتور لرزشی ندارند نسبت به نمونه های دیگر ساده تر است و مشکلات مربوط به آنالوگ را نیز نخواهید داشت.

· دسته بازی شوک دار

شوک دار بودن دسته موجب افزایش هیجان می شود. این دسته ها به صورت خودکار بدون نیاز به درایور توسط کامپیوتر شناسایی می شود. تعمیر دسته بازی شوک دار تخصصی تر از نمونه ی قدیمی تر است.

· تعمیر دسته بازی شارژی

در این مدل های دسته از باتری های لیتیومی استفاده شده است که هر بار شارژ شده و قابل استفاده هستند. این دسته ها به علت استفاده از امواج وایرلس به جای بلوتوث سرعت بالاتری دارند. تعمیر دسته بازی بیسیم معمولا در قسمت سوکت شارژ اتفاق می افتد. تعمیر دسته بازی شارژی باید توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود.

· دسته بازی دوبل

تعمیر دسته دوبل چون با سیم به هم متصل شده اند و امکان پارگی و کشیدگی وجود دارد بیشتر مشاهده می شود. معمولا در مواقعی که دسته فرعی کار نمی کند مشکل به سیم رابط بر می گردد و باید اقدام به تعویض سیم دسته بازی نمود.

تعمیر دسته بازی کامپیوتر شامل چه مواردی است؟

انواع دسته پلی استیشن از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. تعمیر دسته PS4 با تعمیر دسته بازی کامپیوتر با هم تفاوت دارند. در ادامه با بیشترین درخواست هایی که در این زمینه مشاهده شده می پردازیم.

· تعمیر دکمه دسته بازی کامپیوتر

تعمیر دکمه دسته بازی معمولا در مواقعی اتفاق می افتد که زغال دسته در جایگاه خودش قرار نگرفته باشد. در بیشتر مواقع با تعویض زغال دسته بازی مشکل رفع خواهد شد.

· تعویض کابل دسته بازی

یکی از ایرادات شایع در دسته های بازی کامپیوتری مربوط به تعمیر و تعویض کابل دسته بازی می شود. برای تعمیر سیم دسته بازی باید تک تک سیم ها بررسی و تست شوند. معمولا ایرادات در سیم با ارورهایی با عنوان USB-Device-Not-Recongnized مشخص می شود.

· تعمیر شوک دسته بازی کامپیوتر

در بیشتر مواقع که با ایراداتی در شوک دسته مواجه می شوید، تصور می شود که قطعا ایراد از این قسمت است. در صورتی که تعمیرکار دسته باید ابتدا شوک را تست کند. اگر ایراد از این قطعه نباشد باید برای رفع این مشکل به فکر تعمیر برد دسته بازی باشید.

· تعمیر جوی استیک یا تعویض آنالوگ دسته بازی

در بعضی از مواقع در هنگام کار با دسته متوجه می شود که جهت حرکت بازیکن به طور خودکار تغییر می کند. این ایراد نشان دهنده ی مشکل در آنالوگ دسته است. تعویض آنالوگ دسته بازی حتما باید توسط متخصصین انجام شود.

تعمیر دسته ps4، ps3، ps5 شامل چه مواردی است؟

یکی از محبوب ترین دسته ها در بین بازی های اپلیکیشن مربوط به تعمیر دسته ps4 است. در مراکز تعمیر دسته ps4 مواردی مانند تعویض ذغال دسته ps4، تعویض آنالوگ دسته ps4 و تعویض باتری دسته ps4 انجام می شود. تعمیر دسته پلی استیشن 4 تخصصی است و پیشنهاد می کنیم این خدمات را به مرکز معتبر تعمیرات دسته بازی بسپارید.

در مرکز تعمیر دسته پلی استیشن هوم سرویز تعمیر قطعات دسته های بازی ps5، ps4، ps3 انجام می شود. مواردی مانند تعویض زغال، تعمیر یا تعویض سیم دسته بازی، تعمیر سوکت شارژ دسته بازی و تعمیر برد دسته ps4 انجام می شود.

تعمیر دسته ایکس باکس

طبیعتا دسته های بازی XBOX نیز طی مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به تعمیر دسته بازی XBOX دارند. تعمیر دسته ایکس باکس سری اس و تعمیر دسته ایکس باکس 360 باید با استفاده از قطعات باکیفیت و توسط افراد حرفه ای انجام شود. تعمیر دسته ایکس باکس one باید در مراکز تخصصی انجام شوند زیرا مراکز غیر مجاز می تواند تنها خرابی ها را دوچندان کنند و موجب بالا رفتن هزینه تعمیر دسته ایکس باکس شوند. رایج ترین مشکلات دسته ایکس باکس سری اس داغ شدن دسته است که بسیار آزاردهنده است. این ایراد شروعی برای ایرادات و خرابی های وسیع تر است. بیشتری قطعات دسته بازی ایکس باکس که دچار مشکل می شود مربوط به آنالوگ، زغال و باتری دسته بازی است.

به طور کل تعمیرات تخصصی دسته های بازی ایکس باکس هوم سرویز شامل موارد زیر است

 • تعمیر دسته ایکس باکس وان
 • تعمیر دسته ایکس باکس 360
 • تعمیر دسته بازی ایکس باکس سری اس
 • تعمیر دسته بازی سری ایکس

عیب یابی و آموزش تعمیر دسته بازی پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر

· تعمیر دسته پلی استیشن : دکمه های دسته بازی پلی استیشن از کار افتاده اند

اگر دکمه های دسته بازی عملکرد خوبی ندارند و یا باید چندین بار فشار تلاش دکمه عمل می کند. برای تعمیر دسته پلی استیشن باید به بررسی ذغال دسته بپردازید. زغالی دسته بازی یک قطعه مصرفی است و طی مرور زمان تمام می‌شود. با تمام شدن زغالی دسته به مرور دکمه‌ها حتی اگر کاملا سالم باشند، درست کار نمی کنند. تعویض ذغال دسته پلی استیشن باید توسط متخصص تعمیرات دسته بازی پلی استیشن انجام شود.

· تعمیر دسته PS: علت شارژ نشدن دسته PS4 چیست؟

یکی از مشکلات در دسته های بازی، شارژ نشدن دسته بازی ps4 است. این مشکل می توند به دلایل مختلف سخت افزاری ایجاد شود. به عنوان نخستین راهکار از ریسک کردن دسته شروع کنید. اگر مشکل حل نشد دسته را به صورت سرو ته شارژ کنید. احتمال اینکه مشکل حل شود در تجربه ثابت شده است. گاهی نیز مشکل شارژ نشدن دسته ps4 به علت ایراد در پورت یو اس بی وکابل شارژ دسته است.

· تعمیر دسته PS4 : علت روشن نشدن دسته پلی استیشن چیست؟

روشن نشدن دسته ممکن است تحت عوامل زیادی ایجاد شود. در صورتیکه خود کنسول روشن شود ولی دسته ها روشن نشود. ممکن است به علت وجود وسایلی با میدان مغناطیسی زیاد در اطراف دستگاه باشد. معمولا این ایراد با ریست کردن دسته بازی حل می شود. اگر ایراد رفع نشد باید با تعمیرکار دسته بازی پلی استیشن تماس بگیرید.

تعمیر دسته ps5 : علت خرابی آنالوگ دسته بازی PS5

گاهی با حرکت آنالوگ دستورات به درستی اعمال نمی شوند. ممکن است در برد دسته ایراداتی به وجود آمده باشد. تعمیر دسته بازی پلی استیشن باید به دست افراد حرفه ای انجام شود تا موجب ایرادات بیشتر نشوند. تست آنالوگ دسته بازی سونی باید با دقت انجام شود تا عیب یابی نیز دقیق باشد. گاهی ایراده وارده از شوک دسته است و گاهی انالوگ دسته بازی باید تعویض شود.

قیمت تعمیر دسته بازی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر دسته بازی به موارد متعددی وابسته است از این رو نمی توان مبالغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر دسته PS4 اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات دسته بازی می پردازیم.

· نوع دسته بر هزینه تعمیر دسته بازی کامپیوتر تاثیر دارد

همانطور که پیش تر گفتیم انواع دسته در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها از قطعات متنوعی تشکیل شده اند. به طور مثال تعمیر دسته بازی ساده با هزینه تعمیر دسته PS4 قطعا یکسان نخواهد بود.

· برند دسته و قطعات اورجینال دسته بازی

هزینه تعمیر دسته پلی استیشن با هزینه تعمیر دسته ایکس باکس تفاوت دارد. زیرا مدل دسته و همچنین موجود بودن قطعات اورجینال در بازار همگی بر هزینه ها تاثیر دارد.

· تعمیر یا تعویض قطعه معیوب

طبیعتا خرید قطعات اورجینال و جایگزینی آنها هزینه ای مضاعفی در بر خواهد داشت. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر باشد هزینه تعمیر قطعات دسته کمتر خواهد شد. در نتیجه قیمت تعمیر دسته بازی هم کمتر می شود. متخصصین هوم سرویز با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و دانش کافی در این زمینه، بیشترین تاکید خود را بر تعمیر قطعات گذاشته است تا به این واسطه هم قطعه اورجینال دسته حفظ شود و هم موجب صرفه جویی در هزینه تعمیرات دسته شوند.

تعمیرات تخصصی انواع دسته بازی PS، XBOX و تعمیرات دسته بازی کامپیوتر را به هوم سرویز بسپر

در صورت نیاز به تعمیر دسته PS4، تعمیر دسته PS5، تعمیر دسته XBOX و ... تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با درج شماره تماس و آدرس، متخصصین تعمیر دسته پلی استیشن جهت ارائه مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت مورد نظر جهت بررسی و عیب یابی حضوری در محل حاضر خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر دسته بازی و همچنین ارایه خدمات تعمیر دسته پلی استیشن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر دسته بازی

تعمیر دسته پلی استیشن

تعمیر دسته ایکس باکس

تعمیر دسته بازی کامپیوتر

تعمیر دسته بازی شوک دار

تعمیر دسته بازی ساده (بدون شوک)

تعویض زغال دسته

تعمیر و تعویض آنالوگ دسته

تعویض باتری دسته

تعمیر جوی استیک

تامین لوازم یدکی دسته بازی

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

شرایط تعمیر دسته پلی استیشن، ایکس باکس و تعمیر دسته بازی کامپیوتری

تهیه لوازم، قطعات در خصوص تعمیر دسته پلی استیشن پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات دسته پلی استیشن را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دسته پلی استیشن وضعیت سلامت دسته بازی مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی دسته پلی استیشن و ایکس باکس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات پلی استیشن می بایست وضعیت دسته ها را بررسی نماید. چنانچه دسته ها دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات دسته پلی استیشن و ایکس باکس انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی دسته پلی استیشن پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر دسته بازی خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات دسته پلی استیشن را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
smartwatch-repair
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 850,000 الی 1,800,000 تومان
computer-repair
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 750,000 الی 1,600,000 تومان