header

کاشت و اکستنشن مژه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کاشت و اکستنشن مژه

شرایط سرویس کاشت و اکستنشن مژه

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه چیست؟

توجه به زیبایی و ظاهر بسیار با اهمیت است در همه دوران ها حفظ زیبایی دائمی بیشتر مورد توجه بوده و هست. ازاین رو افراد بیشتر تمایل دارند که خدمات آرایشی دائمی یا نیمه دائمی بهره مند شوند تا به جای آرایش هر روزه همیشه آراسته باشند. همانطور که می دانید چشم ها مهمترین عضو صورت هستند که بیشتر دیده می شوند. به همین علت همواره روش هایی برای زیبایی بیشتر چشم پدید آمده اند که یکی از آنها اکستنشن مژه است. مژه های ریمل زده و فر داده شده می توانند زیبایی چشمان را بیش از هرچیزی افزایش دهند، زیرا مژه های پرپشت و زیبا حتی مانند یک خط چشم زیبا موجب کشیدگی و جذابیت در چشم می شوند. به این ترتیب بدون کمترین آرایش و اتلاف وقت همیشه آراسته اید.

امروزه ریمل های حجم دهنده و روغن های زیادی جهت مراقبت از مژه استفاده می شود. اما اگر مژه ها حالت ژنتیک کم پشت باشند تنها راه رسیدن به هدف کاشت دائمی مژه است. کاشت مژه با قراردادن مژه موقت که ظاهر بسیار مصنوعی به چشم میداد متفاوت است. امروزه روش های جدیدی برای کاشت دائم مژه روی کار آمده اند که حالت کاملا طبیعی دارند. به این ترتیب در عین سادگی زیبا هستند.

فرق کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که کاشت مژه در اصل به معنای پیوند مژه که باید در کلینیک زیبایی و توسط پزشک انجام شود. یعنی از پیاز موی خود فرد بر روی پلک آن پیوند زده می شود. این پروسه بسیار پیچیده است و از آنجایی که چشم عضو بسیار حساسی است، همه افراد نمی توانند این کار را انجام دهند و ممکن است طی مرور زمان ایراداتی در چشم به وجود بیاید که اصلا قابل برگشت نباشد. اما در زمان محاوره منظور از کاشت مژه 6 ماهه و اکستنشن مژه یک چیز است. اکستنشن مژه یک روش نیمه دائم است که هر ماه نیاز به ترمیم دارد و عوارض جانبی کمتری دارد هم اینکه در صورتی که هر زمانی بخواهید می توانید با ریمور آنها را بردارید.

اکستنشن مژه چقدر دوام دارد؟

میزان ماندگاری اکستنشن مژه در درجه اول به نوع نگهداری و مراقبت از مژه و همچنین سرعت رشد مژه بستگی دارد. در حالت عادی هر سه هفته تا یک ماه نیاز به ترمیم مژه است. کاشت و اکستنشن مژه معمولا 6 ماه است. البته بعضی از آرایشگران و مژه کاران معتقدند در هر ترمیم کاشت مژه باید مژه های ضعیف و شل کاملا ریمو شوند و کاملا از نو، مژه ها کاشت شوند.

انواع کاشت مژه دائم

کاشت مژه کلاسیک

اکستنشن کلاسیک مژه به کاشت تکی به مژه گفته می شود. در روش کاشت مژه کلاسیک موهای مژه به صورت دونه ای با استفاده از چسب با دوام و مخصوص به مژه های طبیعی وصل می شوند. این روش اکستنشن مژه کلاسیک بین 4 تا 6 هفته دوام دارد. برای هر چشم بین 60 تا 80 تا مژه استفاده می شود. جنس مژه اکستنشن از موی انسان، موی اسب و یا با استفاده از مژه های ابریشمی است.

کاشت مژه هیدن

کاشت مژه هیدن یا نامرئی یک روش بسیار پر طرفدار است. این روش به علت داشتن ظاهری کاملا طبیعی بسیار ترند شده است. کاشت مژه هیدن زیر پلک انجام می شود و در حین کار، باید چشم فرد باز باشد. همین تکنیک موجب زیبایی و طبیعی بودن کار می شود. اما با توجه به روند کاشت مژه هیدن، باید اینکار توسط افراد متبحر انجام شود تا عوارض کاشت مژه را در پی نداشته باشد. زیرا ممکن است پس از انجام کار در پلک زدن مشکل ایجاد شود.

کاشت مژه عروسکی

اکستنشن مژه عروسکی با استفاده از تارهای بلند و کوتاه مژه انجام می شود. این تارهای بلند و کوتاه در گوشه خارجی و انتهایی چشم به کار برده می شود. همچنین از تارهای بلند در وسط پلک نیز به صورت دانه ای استفاده می شود. کاشت مژه عروسکی برای چشم های بادانی و گرد پیشنهاد می شود، زیرا حالتی زیبا، ملوس و عروسکی و البته گیرا به چشم میدهد. تفاوت این نوع اکستنشن مژه در اکستنشن طبیعی مژه در این است که در کاشت مژه طبیعی طولانی ترین قسمت مژه به قوس چشم می رسد اما در این روش ، در میانه چشم نیز از تارهای بلند استفاده می شود.

کاشت مژه والیوم

اکستنشن مژه والیوم به نوعی از کاشت مژه گفته می شود که به هر تار مو سه تار دیگر مژه چسبانده می شود. این مژه ها نسبت به مژه کلاسیک و کاشت مژه طبیعی سبک تر هستند. این نوع اکستنشن والیوم مژه نسبت به سایز روش ها پرپشت تر است و حالت سه بعدی دارد.

کاشت مژه گربه ای

اکستنشن مژه گربه ای برای کشیده شدن چشم استفاده می شود. این تکنیک برای افرادی که دارای چشم های گرد هستند و مایلند چشم هایشان کشیده تر شوند به کار برده می شود. کاشت مژه گربه ای به این صورت است که در وسط چشم تارها کوتاه تر هستند و در گوشه ی چشم از تارهای بلندتر استفاده تر می شود.

اکستنشن مژه رنگی

کاشت مژه رنگی یک مدل جدید از اکستنشن مژه است که بین نوجوانان و جوانان ترند شده است. گاهی در این کاشت ترکیب یک دو یا سه رنگ به کار برده می شود که این رنگ ها بر اساس رنگ چشم و رنگ پوست اغلب انتخاب شده اند. همچنین مژه های اکلیلی و نگین دار نیز از نمونه های جدید اکستنشن مژه رنگی هستند.

اکستنشن مژه اسپایکی

اکستنشن مژه اسپایکی روشی است که در آن به میزان دلخواه و بر اساس سلیقه مشتری می توان مژه ها رو پر تر نشان داد. این تکنیک مژه ها فن سازی نمی شوند. در این روش مژه ها هم سایز با مژه طبیعی روی آن قرار میگیرند. کاشت مژه اسپایکی بین 2 الی 4 هفته ماندگاری دارد.

کاشت مژه 6 ماهه در منزل با هوم سرویز

بدون مراجعه به ارایشگاهها و معطلی در آنجا می توانید از خدمات کاشت مژه دائمی و کاشت مژه طبیعی در خانه بهره مند شوید و همیشه ظاهری آراسته داشته باشید. با شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا مراجعه به آرایشگاه ها ریسک است. با کمک از متخصصین این رشته عوارض کاشت مژه به حداقل رسیده و جای هیچ نگرانی نخواهد بود. همچنین کاشت مژه برای خیلی از افراد جزئی از استایل آنها محسوب می شود و همواره نیاز به خدمات کاشت مژه6 ماهه دارند از این رو می توانند از خدمات کاشت مژه دائمی در خانه با نرخ مناسب برخوردار شوند.

هزینه اکستنشن مژه در هوم سرویز چقدر است؟

قیمت اکستنشن مژه وابسته به سبک اکستنشن متفاوت است. معمولا بر اساس حجم مژه مورد نظر و همچنین نوع اکستنشن مورد نظر قیمت کاشت مژه طبیعی نیز متفاوت است. نوع تار اکستنشن در واقع الیاف طبیعی یا مصنوعی نیز بر قیمت اکستنشن مژه موثر است.

برای اطلاع از هزینه خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi