header

ژلیش ناخن بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ژلیش ناخن بانوان

شرایط سرویس ژلیش ناخن بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ژلیش ناخن بانوان

​ژلیش ناخن چیست؟

افرادی که طرفدار سادگی هستند و دوست دارند همیشه ناخن های دست و پاهایشان مرتب و آراسته باشد، اقدام به ژلیش کردن ناخن ها می کنند. این روش یکی از ترندهای جدید در زمینه زیبایی است. استفاده از ژلیش ناخن طبیعی دارای مزایای زیادی است، از این رو در بین خانم ها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.

ژلیش ناخن یا لاک ژل با لاک معمولی تفاوت های زیادی دارد. لاک ژلیش مانند لاک معمولی در معرض هوای آزاد خشک نمی شود. ژلیش ناخن طبیعی تفاوتی در بلندی ناخن ایجاد نمی کند، بلکه به عنوان لاک دائمی است که برای طراحی و دیزاین، روی بیس طبیعی ناخن زده می شود. لاک ژلیش ناخن دخترانه یک ژل رقیق است که در سه مرحله روی ناخن زده می شود و تنها به کمک دستگاه و لامپ یو وی یا ال ای دی خشک می شود.

مراحل ژلیش کردن ناخن

مراحل ژلیش کردن ناخن ابتدا از مانیکور ناخن شروع می شود. به این ترتیب بیس ناخن و کتیکول های اضافی ناخن کاملا تمیز می شود. خیلی از ناخن کاران برای افزایش ماندگاری ژلیش ناخن پا و دست یک لایه بسیار نازک از سطح صدف ناخن را با استفاده از سوهان بر میدارند و سطح ناخن را خراش می دهند تا ژل ناخن به خوبی به سطح ناخن بچسبد.

ژلیش ناخن طبیعی کمی سخت تر از ژل روی ناخن مصنوعی و ناخن کاشت است. زیرا این اقدامات روی ناخن طبیعی نیاز به زیرسازی و محکم کاری های بیشتری دارد. از این رو زیرسازی و لاک بیس باید به دقت زده شود و در چند مرحله لاک ژل بیس به نارکی روی ناخن زده شود و انگشتان در داخل دستگاه قرار بگیرد.

نحوه ژلیش ناخن به این صورت است که بعد از آنکه رنگ لاک ژلیش مورد نطر را انتخاب کردید باید در چند مرحله ناخن به مدت 60 ثانیه در دستگاه قرار بگیرد. البته این زمان بر اساس برند لاک و همچنین نوع دستگاه متغیر است. در مرحله نهایی آخر نیز تاپ کوت یا همان پوشش آخر لاک را روی ناخن زده شود، در نهایت لاک براق‌کننده هم باید مجدد در دستگاه قرار بگیرد. تاپ کات برای محکم‌کاری و حفاظت از لاک اصلی به عنوان پوشش نهایی روی ناخن زده می شود. این لایه آخر می تواند براق و یا مات باشد.

مزایای ژلیش ناخن دست و پا چیست؟

اگر فردی هستید که با مواد شوینده زیادی در طول روز در تماس هستید، قطعا استفاده از لاک معمولی برای شما انتخاب خوبی نیست. البته ماندگاری لاک ژل بی نهایت نیست. بلکه به نحوه نگهداری از ژلیش ناخن بستگی دارد. ژلیش ناخن سریع خشک می شود و مانند نمونه های معمولی اینطور نیست که مدت زمان زیادی را بی کار بیایستید تا ناخن هایتان خشک شود.

ژلیش ناخن موجب ضخیم شدن ناخن می شود و از شکنندگی ناخن ها جلوگیری میکند. اگر جزو افرادی هستید که ناخن هایتان را می جوید ژلیش کردن ناخن ها شما را از این عادت بد دور می کند.

ژلیش ناخن در برابر آب و مواد شوینده مقاومت نسبتا خوبی دارد. همچنین شفافیت ژلیش ناخن طبیعی به مرور از بین نمی رود و اگر مراحل ژلیش به درستی و مهارت انجام شود تا رویش مجدد ناخن ها، از بین نخواهد رفت. ماندگاری ژلیش ناخن پا اغلب تا 2 ماه است. اما با توجه به استفاده بیشتر از دستها ماندگاری ژلیش دست در حدود سه هفته است.

عوارض ژلیش ناخن چیست؟

ژلیش ناخن در واقعیت اگر به درستی نگهداری شود و به طور مداوم ترمیم شود عوارض چندانی نخواهند داشت. اما در واقعیت ژلیش ناخن یک لایه ضد آب و نسبتا ضخیم روی ناخن ایجاد می کند که اگر به درستی انجام نشود، ممکن است ناخن دچار قارچ شود. البته درصد اتفاق آن بسیار کم است اما غیر ممکن نیست!!

اگر ناخن هایی بسیار شکننده دارید ژلیش ناخن کوتاه دخترانه برایتان مناسب است. اما به شرطی که خودتان اگر پس از مدتی دلتان را زد اقدام به کندن ژلیش ناخن نکنید. زیرا با کندن ژل ناخن یک لایه از صدف ناخن نیز کنده می شود و ناخن ها آسیب می بینند. ژلیش ناخن کوتاه یا بلند نباید به صورت مداوم انجام شود زیرا این لایه از نفوذ هوا به ناخن جلوگیری میکند و ممکن است طی مرور زمان ناخن ها دچار مشکل شوند.

ژلیش ناخن در خانه با هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلام کردیم خدمات ژلیش کردن دست و پا به لاین های شلوغی در آرایشگاه ها تبدیل شده است. به طوری که باید از چند روز قبل وقت رزرو کنید و حتما مدت زمانی را در آرایشگاهها معطل خواهید شد و با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا این اقدامات چندان بهداشتی و خالی از ضرر نیست. در صورتی که با استفاده از خدمات ژلیش ناخن بانوان هوم سرویز می توانید از خدمات ناخنکار سیار بهره مند شوید. اگر برای حضور در مهمانی و یا سفر نیاز به خدمات فوری دارید بدون نگرانی می توانید از خدمات ژلیش ناخن در منزل هوم سرویز توسط بهترین و ماهرترین ناخنکاران استفاده کنید.

قیمت ژلیش ناخن در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه ژلیش ناخن به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در قیمت ژلیش کردن ناخن دست و پا، اندازه ناخن ها است. به این ترتیب ژلیش ناخن کوتاه هزینه کمتری نسبت به ژلیش ناخن بلند دارد. قیمت ژلیش ناخن پا نسبت به ژلیش ناخن دست کمتر است. همچنین نوع طراحی و دیزاین ناخن نیز بر قیمت ژلیش ناخن دخترانه تاثیر دارد. به طور مثال طراحی کروم قیمت بالاتری از ژلیش معمولی دارد.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره  وقیمت دقیق خدمات سیار ما مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi