header

بافت مو بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بافت مو بانوان

شرایط سرویس بافت مو بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی بافت مو بانوان

خدمات بافت مو در منزل

بافت موی بانوان یکی از قدیمی ترین روش های آرایش و پیرایش مو است. بافتن مو یک نوع جمع کردن خلاقانه مو محسوب می شود. در بین ایرانی ها هم بافتن مو از دیرباز مرسوم بوده است. به گونه ای که زیبایی موهای بلند وکوتاه با هنر بافت مو چندین برابر می شود. این جذابیت سبب شده است که خدمات بافت مو بانوان بسیار گسترده شود و از حالت بافت ساده مو خارج شود.

بافت مو در خانه یکی از حالات شینیون مو است که به شکلی ساده و اروپایی شناخته می شود. همانطور که می دانید بافتن مو یک کار وقت گیر است. همانطور که میدانید بافت مو بانوان تجهیزاتی نیاز ندارد به جز هنر دست بافنده مو. چه خوب که بتوانید از خدمات بافت مو در منزل بهره مند شوید. بدون اینکه مدت زمان طولانی را  به رفت و آمد و انتظار در آرایشگاه بگذرانید.

انواع بافت مو دخترانه و زنانه

بر اساس حالت صورت، اندازه و حجم موها می توان، انواع مختلفی از بافت را روی سر پیاده نمود. بافت مو زنانه کوتاه باید متناسب با چهره و حتی سن فرد متقاضی انجام شود. به طور مثال برای بافت موی کودکان می توان از مدل بافت مو جلوی سر و بافت تل استفاده کرد. اما برای بافت موی دخترانه و زنانه انواع متفاوتی از بافت پدید آمده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترین انواع بافت موی دخترانه و زنانه خواهیم پرداخت.

انواع بافت مو ساده

تقریبا تمام افرادی که موهای بلندی دارند می دانند که بافت ساده مو چگونه است. آموزش انواع بافت مو زنانه کوتاه و بلند با همین بافت سه تایی آغاز می شود. در واقع می توان گفت که مادر تمام بافت مو زنانه، همین نوع بافت است. برای این نوع بافت موها به سه رشته تقسیم و به راحتی در هم تنیده می شوند. از این نوع برای بافت دم اسبی و بافت موی بلند استفاده می شود.

بافت مو آفریقایی یا بافت کف سر

بافت آفریقایی مو نیز بافت ساده ای است، که روی فرق سر و کاملا چسبیده به سر بافته می شود. بافت موی آفریقایی در طرح ها و اشکال مختلفی انجام می شوند. در واقع با تقسیم بندی متفاوت موها می توان بی نهایت خلاقیت را در این نوع بافت به کار برد. در مدل بافت مو آفریقایی از بافت مو با مهره و بافت مو رنگی نیز استفاده می شود. بافت آفریقایی مو می تواند به عنوان بافت مو جلوی سر، بافت مو فرق وسط و برای بافت مو کوتاه نیز استفاده شود.

بافت مو فرانسوی

بافت موی فرانسوی یک نوع بافت ساده مو از رو است، که از دو طرف سر کم کم مو به بافت اضافه می شود. بافت فرانسوی برجسته نیز یکی از مرسوم ترین آنها است، که برای بافت تل جلوی سر پیشنهاد می شود. می توان این نوع بافت را از جلوی سر شروع کرد و در هنگام رسیدن به دم اسبی مو از روش بافت ساده مو استفاده کرد.

بافت مو هلندی

بافت هلندی مو یا مدل بافت بوکسوری نوع دیگری از بافت موی دخترانه است، که معمولا در دو طرف موها بافته می شود و تمام حجم موها را در بر می گیرد. در بافت مو هلندی می توان از کاموا نیز استفاده کرد که ظاهر بسیار زیبایی پیدا خواهد کرد.

بافت چهل گیس یا بافت مکزیکی مو

همانطور که میدانید بیشترین نکته ای که در ایجاد بافت مو زنانه شیک تاثیرگذار است، تقسیم بندی بافت است. الگوی بافت مکزیکی کاملا ساده است به عبارت دیده بافت ساده سه تایی مو است. تنها چیزی که بافت مکزیکی مو را برجسته می کند تقسیم بندی صحیح و کاملا اصولی آن است. برای  بافت مو زنانه مجلسی تمام سر باید با نهایت تناسب تقسیم بندی شود. بافت مکزیکی مو معمولا به صورت بافت چهل گیس رنگی، بافت مو با کاموا ،بافت چهل گیس با اکستنشن مو، بافت چهل گیس با روبان، انجام می شود. بافت چهل گیس قابل انجام بر روی موهای کوتاه و بلند است و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

مدل بافت موی تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی به سرعت انجام می شود. این مدل بافت بسیار غیر رسمی و کاملا مختص سبک دختران نوجوان است. اگر به دنبال مدل بافت مو دخترانه هستید، قطعا تیغ ماهی یک انتخاب شیک برای شماست.

آرایشگاه خوب برای بافت مو

یافتن یک آرایشگاه خوب برای بافت مو کار راحتی نیست. همانطور که میدانید هزینه بافت مو دخترانه هر آرایشگاه با دیگری متفاوت است. هزینه بافت مو بانوان هرچه قدر در آرایشگاه مجللی انجام شود، بالاتر می رود. در شهرهای کوچک، یافتن یک آرایشگاه خوب بافت مو کار چندان سختی نیست، چون آوازه کار خوب به راحتی پخش می شود. اما در شهرهای بزرگ چگونه می شود به یک آرایشگر حرفه ای برای بافت مو دسترسی پیدا کرد؟

انواع بافت مو به کمک آرایشگر سیار هوم سرویز

بافت مو بانوان یکی از انواع خدمات آرایشگری است که همه ی آن در گرو هنر آرایشگر بافت مو است. با توجه به شرایط موجود و همه گیری ویروس کرونا شما می توانید از تمام خدمات آرایشگری به ویژه بافت مو در خانه توسط بهترین ها بهره مند شوید، بدون اینکه سلامتی تان به خطر بیوفتد. زیرا بافتن مو وقت زیادی می گیرد از این رو معطلی در آرایشگاه ممکن است خطر آفرین باشد.

هزینه بافت مو در منزل

اگر در پی یافتن قیمت انواع بافت مو در منزل هستید. می توانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. هزینه بافت مو بستگی به نوع بافت مد نظر و حجم موهای شما دارد. قطعا هزینه بافت مو کوتاه با هزینه بافت موی بلند یکسان نخواهد بود . همچنین بافت مو با کاموا، بافت مو با اکستنشن و با بافت مو با مهره نیز هزینه های بیشتری در پی دارد. به عبارتی هرچه بافتن یک مدل مدت زمان بیشتری بطلبد هزینه بافت موی دخترانه نیز بیشتر خواهد شد. متخصصین ما با ارائه مشاوره و نمایش نمونه کارهای خود می توانند راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند. بدون اینکه معطل شوید و هزینه های بیشتری پرداخت کنید، در منزل از خدمات آرایشگری حرفه ای و بافت مو زنانه مجلسی هوم سرویز بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi