header

رنگ مو ساده بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت رنگ مو ساده بانوان

شرایط سرویس رنگ مو ساده بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی رنگ مو ساده بانوان

رنگ موی ساده جدید برای انواع چهره ها

رنگ مو ساده یکی از قدیمی ترین اقدامات در جهت تغییر در چهره افراد به ویژه خانم ها است. بر اثر گذر عمر و سفید شدن موها استفاده از رنگ مو نیز بیشتر می شود. البته در مواردی نیز این کار صرفا جهت ارضای تنوع طلبی افراد انجام می شود و ربطی به سفیدی مو ندارد. رنگ مو نسبت به دکلره مو آسیب کمتری به مو وارد می کند، از این رو افراد تمایل بیشتری به رنگ کردن مو در منزل دارند. همچنین هزینه رنگ کردن مو نسبت به سایر اقدامات زیبایی هزینه کمتری در پی دارد. همه ی این موارد سبب شده است که همواره خدمات رنگ کردن مو در بین بانوان جایگاه محبوب تری پیدا کند.

وقتی آلبوم انواع رنگ مو را نگاه می کنیم، ممکن است از رنگهای ساده زیادی خوشمان بیاید. امروزه انواع رنگ موی ساده جدید روی کار آمده اند که همگی زیبا هستند. اما ممکن است همان ترکیب رنگ روی موهای شما همان نتیجه جذاب را ندهد. در واقع هنر رنگ ترکیبی، یک مقوله ی بسیار وسیع است که صرفا با آموزش ترکیب رنگ به دست نمی آید. بلکه بخش عظیمی از رنگ ترکیبی ، به واسطه تجربه کسب می شود.

بهترین زمان برای رنگ کردن مو

بهترین زمان برای رنگ کردن مو هر زمانی است که شما احساس کنید به تغییرات نیاز دارید. اما خوب همیشه توصیه هایی می شود که در حد امکان یک روز قبل از رنگ کردن مو حمام نروید و این که بیشتر از ماهی یکبار را اقدام به رنگ مو نکنید.. زیرا به هر حال رنگ مو ماده شیمیایی است و هر بار رنگ مو موجب خشکی و آسیب به مو می شود. همچنین رنگ کردن مو در زمان بارداری ممنوع است و نباید به هیچ عنوان انجام شود.

رنگ موی ساده بدون دکلره

خیلی از افراد مایل هستند با رنگ موی ساده بدون دکلره به رنگ مورد نظر خود برسند. همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم که برای رسیدن به رنگ موی لاکچری باید آموزش ترکیب رنگ مو را گذرانده باشید. زیرا رسیدن به رنگ مویی که نه زردی و نه قرمزی داشته باشد کار راحتی نیست. خیلی از افراد برای رسیدن به رنگ موی روشن ترجیح می دهند که از رنگ مو استفاده کنند تا دکلره. البته این کار نشدنی نیست ولی مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

طرز رنگ کردن موهای سفید

رنگ کردن موهایی که سفیدی دارد کمی از موهای تیره طبیعی یکدست سخت تر است. زیرا با اندکی رشد ریشه تمام زیبایی رنگ مو از بین می رود. از طرفی رنگ ریشه مو که دقیقا با رنگ ساقه همخوانی داشته باشد، کار راحتی نیست. طرز رنگ کردن موهای سفید به طریقی است که ابتدا رنگ ریشه را روی قسمت های سفید مو میگذاریم و پس از 20 دقیقه همان رنگ مو را روی ساقه ها میکشیم. این اقدام موجب یکسانی و یک رنگ شدن کل موها می شود. مورد دیگر اینکه همواره از جلوی سر شروع به رنگ کردن مو کنید تا سفیدی شقیقه ها به خوبی گرفته شود.

انواع رنگ مو

انواع رنگ مو شامل گروه رنگ مو قهوه ای طبیعی، مو زیتونی، رنگ موی دودی، خاکستری، شرابی، طلایی، نسکافه، کاراملی و رنگ موی عسلی هستند. برای رسیدن به انواع رنگ مو باید مواردی مانند رنگ زمینه و ترکیب رنگ مو مکمل هم باشند.

رنگ موی ساده تیره و رنگ موی ساده روشن

خدمات رنگ مو در نظر خیلی از افراد در دو گروه رنگ موی تیره و رنگ موی روشن دسته بندی می شود. در واقع انواع رنگ مو و ترکیب رنگ ها زیرمجموعه این دو گروه قرار می گیرند. رنگ موی ساده تیره که راحت ترین رنگ موی در دسترس است. فقط کافیست رنگ مورد نظر تیره را روی آلبوم انتخاب کنید و با نسبت مناسب از اکسیدان مخلوط کنید و بر روی موهای خود قرار دهید. مقدار اکسیدان در رنگ مو تیره به اندازه رنگ مو مورد نظر بستگی دارد. معمولا به حدی اکسیدان اضافه میکنیم که مخلوط شبیه به ماست شل شود. برای رنگ موی تیره معمولا از اکسیددان 6درصد استفاده می شود تا رنگ پوشش دهی بیشتری داشته باشد.

در رنگ موی ساده روشن باید از اکسیدان 9 یا 12 درصد استفاده کرد تا بیشترین تاثیر و روشن کنندگی را داشته باشد. برای روشن کردن مو با رنگ پیشنهاد می کنیم که این کار، یکباره انجام نشود. زیرا ممکن است موها به سمت زردی یا نارنجی شدن بروند. در صورتی که اگر رنگ کردن مو درجه به درجه انجام شود موها اغلب زرد یا نارنجی نمی شوند.

رنگ موی ساده دخترانه

همانطور که میدانید رنگ مو تاثیر مستقیمی بر سن افراد دارد. در واقع رنگ های بلوند و طلایی سن افراد را بالا میبرد. از طرفی استفاده از رنگ های گرم مانند شکلاتی سن افراد را تا میزان چشمگیری کاهش می دهند. به همین ترتیب رنگ موی ساده دخترانه که از طرفی چهره زیبای دخترانه را نیز حفظ کند باید از گروهای قهوه ای انتخاب شود. انواع رنگ های قهوه ای عسلی، قهوه ای شکلاتی، قهوه ای نسکافه ای بسیار مناسب رنگ موی دخترانه هستند. البته رنگ موی مورد نظر به رنگ پایه مو بستگی دارد.

خدمات رنگ مو در منزل هوم سرویز

شاید در نظر افراد رنگ کردن مو تنها با انتخاب رنگ از کاتالوگ، خرید رنگ مو و ترکیب کردن با اکسیدان و ریختن روی سر به اتمام می رسد، در صورتی که در واقعیت اینطور نیست. خدمات تخصصی رنگ مو شامل رساندن مو به پایه مورد نظر بدون زره ای انحراف و چند رنگی در مو است. اغلب رنگ موهای زیبایی که روی بقیه میبینید در آرایشگاه ها و توسط بهترین متخصصین رنگ مو انجام می شود. اما با شرایط کنونی ممکن است که به علت شیوع کرونا و همچنین معطلی های زیاد در آرایشگاه ها از رفتن به آرایشگاه خودداری کنید. لذا رنگ موهای شما هم چنگی به دل نزند. ما راهکار تازه ای داریم...

بدون اینکه به آرایشگاه بروید آرایشگاه سیار برای رنگ کردن مو را به خانه بیاورید. به این ترتیب دیگر نگرانی از محیط آلوده و شلوغی نخواهید داشت. همچنین با اطمینان از برند رنگ موهای استفاده شده مطمئن خواهید بود و به هدف و رنگ مورد نظر خود خواهید رسید.

قیمت رنگ مو در منزل هوم سرویز

هزینه رنگ کردن مو به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند حجم مو، اندازه مو مهمترین موارد در تعیین قیمت رنگ مو ساده است. همانطور که میدانید رنگ موها از از تیوپی 30 هزار تومن تا تیوپی 150 هزاز تومن یا بیشتر در بازار موجود هستند. تفاوت این رنگ ها در میزان مواد شیمیایی خطرناک مانند آمونیاک در آنها است. به همین علت نوع رنگ مو نیز تاثیر مستقیمی در اعلام هزینه رنگ کردن مو در منزل دارد.

جهت دریافت مشاوره و صحبت با متخصصین ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما با اعلام دقیق قیمت خدمات رنگ مو و همچنین ارائه راهنمایی های ویژه با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما جهت ارائه خدمات تخصصی رنگ مو به منزل مراجعه خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi