header

رنگساژ بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت رنگساژ بانوان

شرایط سرویس رنگساژ بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می¬باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی رنگساژ بانوان

رنگساژ چیست؟

بعد از دکلره یا مش، رنگساژ مو انجام می شود. در واقع چون موهای مش شده بستر مناسبی برای رنگ پذیری هستند، نوع رنگ گذاشتن آنها با رنگ کردن معمولی متفاوت است و ترکیب رنگ کمی ضعیف تر است. به همین علت ممکن است طی مرور زمان و شستشو مو با شامپو ، موهای رنگ ساژ شده کدر شوند و یا کلا رنگ آن از بین بروند و پایه دکلره زرد یا نارنجی نمایان شود و این یعنی دغدغه بزرگ خانم ها!! همچنین در صورتی که بعد از روشن کردن مو به هر دلیلی از رنگ فعلی رضایت نداشته باشید، با رنگساژ کردن مو می توانید به رنگ مورد نظر خود برسید.

در رنگساژ مو، رنگ های تهیه شده با آب و اکسیدان هستند تا آسیب کمتری به موهای دکلره شده وارد کنند. با رنگساژ مو مش شده میتوان زیبایی و براقیت را به موهای اولیه برگرداند. همچنین این نوع رنگساژ چون ضعیف است بسیار مناسب برای رنگساژ موی هایلایت شده است، زیرا رنگ زمینه مو را تغییر نمی دهد و صرفا بر روی موهای دکلره شده تاثیر می گذارد.

رنگساژ چند وقت یکبار انجام می شود؟

سوالی که همواره ذهن افرادی که مش و دکلره انجام داده اند درگیر کرده است، این است که رنگساژ موی هایلایت شده را هر چند وقت یکبار باید انجام داد. ببینید هیچ قانون خاصی برای رنگساژ موی مش شده تعریف نشده است. درواقع هر زمانی که احساس کنید، نیاز به خدمات رنگساژ مو مش شده دارید باید دست به کار شوید. گاهی رنگساژ برای گرفتن زردی مو، گاهی برای ایجاد براقیت در مو و گاهی صرفا برای ایجاد تغییرات رنگ مو، شروع به رنگساژ کردن مو در خانه می کنند.

رنگساژ برای گرفتن زردی مو

معمولا بیشترین عارضه ای که خانم ها را بعد از دکلره یا مش اذیت می کند زرد یا نارنجی شدن مو است. به دلایل مختلف ممکن است در پی دکلره کردن مو، اندکی زردی در ساقه مو باقی بماند. این اتفاق ممکن است به علت استحکام پایین مو، رنگ زمینه قبلی و یا مهارت کم آرایشگر ایجاد شود. در این مواقع تنها روشی که می توان آن را از بین برد، رنگساژ برای گرفتن زردی مو است.

رنگساژ روی موی خیس یا خشک؟! کدام؟

معمولا افرادی که مایل به انجام رنگساژ روی موی دکلره شده در خانه هستند، ممکن است با چالش هایی از این قبیل مواجه شوند. در جواب باید بگوییم که هدف شما از رنگساز موی دکلره شده چیست؟ اگر میخواهید موهای خود را تیره کنید و ماندگاری بیشتری داشته باشد باید موهایتان خشک باشد. اما اگر میخواهید صرفا موهایتان براق شوند و تیره نشوند. پیشنهاد می کنیم موهایتان را بعد از شستشو حدود60 درصد آبش را بگیرید و بر روی موهای نم دار رنگساژ کنید. همچنین میتوانید رنگساژ مو را به صورت شامپو درآورید و در حمام برای روی موهای خیس خورد بریزید و  15 دقیقه بعد شستشو دهید.

انواع رنگساژ مو

انواع رنگساژ مو بر اساس میزان ماندگاری و طیف رنگی آنها تعیین می شود. در واقعیت رنگساژ مو دکلره شده هنر ترکیب رنگ است. خیلی از افراد با سرچ فرمول ترکیب رنگ می خواهند رنگساژ مو در خانه انجام دهند. اما ممکن است هر رنگساژ بر اساس زمینه مو نتیجه متفاوتی بدهد. در واقع شناخت رنگ ها اولین قدم در ساخت رنگساژ مو دکلره شده است. اینکه شما بدانید پایه موهای دکلره چند است و برای پوشش و تغییر در آن باید چه درجه ای از رنگ را به کار ببرید موجب ایجاد بهترین رنگشاژ مو می شود.

رنگساژ مو با شامپو رنگ

رنگساژ آماده یا شامپو رنگ ها از مواردی هستند که به وفور در لوازم آرایشی پیدا می شوند. اما آیا واقعا رنگساژ به وسیله ترکیب رنگ نتیجه مشابهی با رنگساژ مو با شامپو دارد؟ باید بیان کنیم متاسفانه خیر! رنگساژ مو با شامپو تنوع چندانی ندارد. معمولا طیف رنگ های فانتزی را شامل می شود و همچنین مو را تیره می کنند. پس اگر دنبال رنگساژ روی پایه نارنجی هستید می توانید از شامپو رنگ بنفش یا آبی استفاده کنید البته باز هم تاکید می کنیم که موهایتان حداقل 2 درجه تیره تر می شوند.

رنگساژ مو با واریاسیون

گاهی برای اجرای فرمول رنگساژ موی دکلره شده می توانید از رنگساژ مو با واریاسیون استفاده کنید. می توانید بنا به شرایط موهای خود از واریاسیون آبی، بنقش، واریاسیون دودی، سبز، قرمز یا واریاسیون نقره ای استفاده کنید. به طور مثال برای رنگساژ روی پایه نارنجی مقدار کافی از اکسیدان به همراه واریاسیون بنفش و آبی را ترکیب می کنیم و به حالت شامپو روی موهای خود بریزید. برای افزایش شفافیت رنگ یک یا دو قطره شامپو نیز به فرمول رنگساژ موی دکلره شده اضافه کنید و سپس بعد از 20 دقیقه شستشو کنید.

انواع ترکیب رنگ ساژ برای موهای مختلف

بر اساس روشنی پایه موها و همچنین نوع تنالیته مویی که دارد می توان ترکیب رنگ های متفاوتی روی پایه موها ایجاد کرد.

 • رنگساژ زیتونی
 • رنگساژ دودی
 • رنگساژ یخی
 • رنگساز نسکافه ای
 • رنگساژ دودی زیتونی
 • رنگساژ کنفی
 • رنگساژ صورتی
 • رنگساژ نقره ای
 • رنگساژ صدفی
 • رنگساژ بنفش
 • رنگساژ بلوند دودی
 • رنگساژ خاکستری

رنگساژ مو در منزل هوم سرویز

فرمول رنگساژ موی دکلره شده یک مسئله دائمی برای افرادی است که موهای مش شده دارند. خیلی از افراد با توجه به شرایط کنونی و همه گیری ویروس کرونا و اتلاف وقت برای رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه ها این کار را به تعویق می اندازند و ممکن است با توجه به هزینه دکلره ای که قبلا انجام داده اند از موهایشان لذت نبرند. با استفاده از خدمات رنگساژ مو در منزل هوم سرویز تمام این دغدغه ها پایان رسیده است. در واقع می توانید بهترین متخصصین رنگ و زیبایی را در منزل کنار خود بیاورید.

قیمت رنگساژ مو در هوم سرویز

قیمت رنگساژ مو در ابتدا به حجم مو بستگی دارد. هر چه موها مو بلندتر باشد طبیعتا حجم رنگ مو نیاز نیز بیشتر می باشد و هزینه رنگساژ مو بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت رنگساژ مو کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید متخصصین ما با شما تماس گرفته توضیحات لازم را در اختیار شما قرار میدهند و در صورت رضایت شما در روز و ساعت درخواستی کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi