header

برداشتن خال

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت برداشتن خال

شرایط سرویس برداشتن خال

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات خالبرداری صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود..

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خالبرداری همگی از کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر روش خالبرداری) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی برداشتن خال

​از بین بردن خال سطحی و خال گوشتی

خالها به عنوان شایع ترین زائده های پوستی شناخته می شوند. خالها در واقعیت یک نوع تومورهای پوستی هستند که سلولهای رنگ دانه ای ساختار آنها را تشکیل می دهند. این تجمع سلولی به صورت نقاط تیره و روشن و قرمز رنگ روی پوست ظاهر می شوند.

از جمله اقدامات که در کلینیک های زیبایی انجام می شود، خالبرداری است. برداشتن خال سطحی صورت برای خیلی از افراد به دغدغه تبدیل شده است. از بین بردن خال باید توسط پزشک انجام شود. اغلب این زائده های پوستی روی صورت، گردن، دست ها و پاها خود را نشان می دهند. اغلب خالهای پوستی بدون خطر هستند، اما در مواردی بسیار نادر این توده های سلولی سرطانی هستند و حتما باید با جراحی آن را از بین برد.

انواع خال گوشتی و سطحی

خالها به دو دسته خالهای مادر زادی و خال های اکتسابی تقسیم می شوند. خالهای اکتسابی به دلایل مختلف مانند نور آفتاب، نوع تغذیه، بلوغ و حاملگی تا قبل از 30 سالگی ایجاد می شوند. اما خالهای مادر زادی اغلب به صورت ارثی و ژنتیکی بین اعضای خانواده مشترک هستند.

روشهای برداشتن خال سطحی صورت

با توجه به نوع خال و انواع مختلف آن روش های مختلفی برای خالبرداری به کار برده می شود. البته انتخاب روش خالبرداری صورت به موارد مختلفی مانند اندازه خال، عمق ریشه خال، محل قرار گیری خال و رنگ خال بستگی دارد. البته لازم است بیان کنیم که اگر اندازه و رنگ خال پوستتان طی مرور زمان تغییر کرده است. ابتدا باید آزمایشات لازم را انجام دهید و سپس روش خال برداری توسط پزشک پیشنهاد می شود.

خالبرداری با جراحی

معمولا پرطرفدارترین روش برداشتن خال، جراحی است. به این صورت که با بی حس کردن قسمت مورد نظر با استفاده از چاقوی جراحی زائده ی پوستی را جدا می کنند. در کل جراحی خال به سه روش جراحی برشی، بیوپسی خال و یا جراحی تراشه ای خال انجام می شود.

جراحی تراشه ای خال با استفاده از بی حسی موضعی و برداشتن سطحی خال انجام می شود و معمولا عوارض جانبی ندارد و برای برداشتن خال گوشتی صورت بر اساس تشخیص پزشک معمولا از این روش استفاده می شود.

روش بیوپسی خال معمولا برای از بین بردن خالهای ریز استفاده می شود. به این صورت که قطعه مربعی شکل به صورت پانچی از پوست کنده می شود و قسمت مورد نظر بخیه می خورد.

جراحی برشی برای از بین بردن خال پوستی وسیع و البته بدخیم استفاده می شود. به این صورت که کل قسمت خال برداشته می شود و قسمت زخم بخیه زده می شود.

خالبرداری با دستگاه کرایو

خال برداری با کرایو نیز روش دیگری برای از بین بردن خال صورت است. این روش نیز مانند لیزر خال یک روش بدون نیاز به جراحی و برش است. به این صورت که با کمک از دستگاه کریو سرمای زیادی بر روی خال زده می شود و دمای بافت خال کاهش پیدا می کند. با ایجاد سرما در بافت سلول های خال فریز شده و میمیرند. در این روش اثر خال تا چند روز کم کم از بین می رود و سلول های جدید جای بافت قدیمی را میگیرند. البته این روش کاملا تخصصی است و باید سرما به درستی و در عمق مناسبی از پوست وارد شود وگرنه نتایج جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

خال برداری با لیزر

برداشتن خال با لیزر یکی از بهترین روش های از بین بردن خال صورت است. لیزر یک نوع فناوری جدید است که جهت تخریب بافت های پوستی استفاده می شود. خالبرداری با لیزر زخم و جراحتی به دنبال ندارد و نیازی به برش پوست و بخیه نیست. برداشتن خال مسطح با لیزر مناسب خال های صاف است و برای برداشتن خال گوشتی مناسب نیست. با استفاده از داروی بی حسی ناحیه خال بی حس می شود و نور لیزر مستقیما به زخم تابیده می شود. از مزایای خال برداری با لیزر، عدم ایجاد عفونت است. البته در مواردی برای از بین بردن خال گوشتی با ریشه عمیق، این روش مناسب نیست و معمولا برای برداشتن خال مسطح با لیزر پیشنهاد می شود.

خالبرداری با آر اف rf))

بهترین روش خال برداری که امروزه بین افراد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است استفاده از خالبرداری با rf است. روش رادیوفرکانسی و خالبرداری با rf عوارضی به دنبال ندارد. در این روش با کمک از امواج مایکروویو خال برداری انجام می شود. در این روش ترمیم جای زخم نسبت به سایر روش ها سریعتر است. از این روش برای از بین بردن میخچه، زگیل و خال های روی پلک چشم نیز استفاده می شود.

خالبرداری با پلاسما و پلکسر

خال برداری با پلاسما جت و خال برداری با پلکسر روش های نوین و بدون عوارض برای از بین بردن زائده های پوستی هستند. در این روش بدون ایجاد برش های پوستی عملیات خالبرداری انجام می شود. در این روش قوس های الکترونیکی بر روی قسمت مورد نظر تابیده می شود. سلول های پوستی خال تبخیر می شوند و به این ترتیب قسمت مورد نظر شروع به پوست ریزی می کند و پس از چند روز به طور کامل اثر خال از بین می رود. همچنین گرمای ایجاد شده در این روش موجب کلاژن سازی و ترمیم سریعتر پوست می شود.

عوارض برداشتن خال صورت چیست؟

با توجه به انواع روش خالبرداری صورت، امکان ایجاد عارضه های ایجاد شده نیز باهم متفاوت هستند. معمولا بعد از از بین بردن خال مشکلی ایجاد نمی شود و تمام نشانه های آن پس از چند هفته به طور کل از بین خواهد رفت. تنها عارضه شایع در بین تمام روش های خال برداری، قرمزی جای خال است. معمولا خالهای کوچکتر مانند برداشتن خال قرمز اثری باقی نمی ماند. اما در مواردی مانند برداشتن خال مسطح با لیزر ممکن است کمی تیرگی جای زخم باقی بماند که طی چند هفته از بین خواهد رفت.

خدمات خالبرداری صورت و بدن در هوم سرویز

از جمله دغدغه افراد برای از بین بردن خال های گوشتی و سطحی انتخاب پزشک مطمئن و قیمت برداشتن خال صورت است. با کمک هوم سرویز شما می توانید با برترین کلینیک های زیبایی و مجرب ترین متخصصین زیبایی شهرتان آشنا شوید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین روش خالبرداری بر اساس زائده پوستی شما و همچنین اعلام قیمت خال برداری با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi