header

ترمیم و کاشت ناخن بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ترمیم و کاشت ناخن بانوان

شرایط سرویس ترمیم و کاشت ناخن بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ترمیم و کاشت ناخن بانوان

​کاشت ناخن در خانه

کاشت ناخن دست و پا امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گاهی خانم ها از حالت ناخن های خود رضایت ندارند و یا با مشکل شکستن ناخن هایشان همیشه درگیر هستند. از این رو با استفاده از خدمات کاشت ناخن، همیشه ظاهر دست ها و پاهایشان همیشه آراسته و مرتب خواهد بود. در پی استفاده از خدمات کاشت ناخن، ترمیم کاشت ناخن نیز قرار دارد. در واقع با شروع کاشت باید موعد زمانهای معینی اغلب 21 تا 25 روز را به ترمیم ناخن در منزل اختصاص دهید. البته موعد ترمیم کاشت ناخن پا اغلب به علت رویش کمتر ناخن پا، هر 45 روز انجام می شود.

به همین دلایل خدمات کاشت ناخن به لاین های شلوغ آرایشگاهها تبدیل شده است که طرفداران زیادی هم دارد. در ادامه به معرفی انواع کاشت ناخن و مباحث مرتبط با آن مانند هزینه کاشت ناخن در منزل خواهیم پرداخت.

انواع مدل کاشت ناخن

در طی مرور زمان واستقبال زیاد، انواع مختلفی از کاشت ناخن روی کار آمدند. که هر کدام از این روش ها بر اساس کیفیت و میزان ماندگاری با هم تفاوت دارند. در ادامه به توضیح مختصر و البته مفید در ارتباط با هر کدام از روش کاشت ناخن در منزل خواهیم پرداخت.

کاشت ناخن قالبی

از نمونه های اولیه کاشت ناخن و در عین حال بی کیفیت ترین و کم دوام ترین آنها نوع کاشت غالبی ناخن است. مدت زمان مورد نیاز کاشت و ترمیم ناخن در منزل این مدل بسیار کمتر از سایر روش ها است. اما برای افرادی که تماس بیشتری با آب دارند اصلا گزینه مناسبی نیست. زیرا ممکن است طی مرور زمان دچار هواگرفتگی شوند. همچنین این نوع کاشت ناخن دست برای ناخن هایی مناسب است که دارای صدف معمولی و یکدست هستند. زیرا در صورتی که بستر ناخن کمی نا متعارف باشد قالب مورد نظر روی آن قرار نمیگیرد و کاشت قالبی، ظاهر خوبی پیدا نخواهد کرد.

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از بهترین روش کاشت ناخن میباشد که از مقاومت بالایی برخوردار است. کاشت ناخن با پودر پایه انواع کاشت ناخن هستند و روش های دیگر از روی این کاشت به وجود آمده اند. کاشت ناخن با پودر مناسب برای انواع ناخن است و می تواند تمام عیوب ناخن را به راحتی بپوشاند. با توجه به مزایای زیاد آن هزینه کاشت ناخن با پودر نسبت به بقیه روش ها کمتر است.

کاشت اکریلیک نسبت به کاشت ژله ای کمی ضخیم تر است و به این ترتیب از مقاومت بالاتری برخوردار است و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند.

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن با ژل یک روش زیبا و البته سریع کاشت ناخن است. از کاشت ژله ای برای کاشت ناخن طبیعی استفاده می شود. به علت درخشش و جذابیت زیاد آن برای کاشت ناخن کوتاه بسیار مناسب است، زیرا ظاهری بسیار طبیعی و نارک برای ناخن ایجاد می کند. اما ماندگاری کاشت با ژل نسبت به کاشت پودری ناخن کمتر است و معمولا برای مناطق مرطوب مناسب نیست زیرا سریعا دچار هواگرفتگی می شود.

کاشت ناخن با فرمر

کاشت ناخن با فرمز به جای کاشت ناخن با تیپ به کار میرود. در واقع برای افزایش بلندی ناخن در حین کاشت ناخن پا و دست معمولا از تیپ استفاده می شود. در حین قرار دادن تیپ باید سوهان کشی بیشتر انجام شود تا تیپ روی ناخن قرار بگیرد و صدف ناخن یکدست شود. اما با کاشت ناخن با فرمر سوهان کشی کمتری انجام می شود و افزایش قد ناخن طبیعی تر انجام می شود. معمولا از فرمر برای کاشت ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی و ترمیم ناخن شکسته به کار می رود.

کاشت ناخن بببی بومر

اگر از جمله افرادی هستید که دنبال کاشت ناخن ساده و زیبا هستید این روش بهترین انتخاب برای شماست. در این روش از دو رنگ پودر استفاده می شودکه پودر ها در هم محو می شوند و حالت هایلایتی زیبایی به وجود می آورند. این روش بیبی بومرکاشت نچرال محسوب می شود. زیرا معمولا از پودرهای روشن، صورتی و صدفی استفاده می شود.

کاشت گریم ناخن

کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین روش های کاشت ناخن است. این نوع کاشت برای کاشت ناخن کوتاه و دارای صدف پهن استفاده می شود. در کاشت گریم ناخن صدف سازی و ترمیم ناخن کوتاه انجام می شود. معمولا ناخن هایی که دارای ظاهر بد هستند به وسیله کاشت گریم میتوانند ظاهر بسیار نو و زیبایی پیدا کنند. کاشت گریم از ماندگاری بالایی برخودار است و به همین دلایل هزینه کاشت گریم ناخن نسبت به بقیه روش ها بیشتر است. کاشت ناخن فرنچ یکی از مدل های پر طرفدار کاشت گریم است.

عوارض کاشت ناخن چیست؟

مراحل کاشت ناخن باید با نهایت دقت انجام شود. هر گونه عدم مهارت ناخنکار و سهل انگاری در انجام مراحل کاشت ناخن می تواند عوارض بسیار دردناکی را در پی داشته باشد. تنها چیز واضح در آموزش کاشت ناخن این است که همه مراحل کاشت مانند ضد قارچ، پرایمر و مواد گذاری باید با دقت و مهارت انجام شود تا عوارضی در پی نداشته باشد. از عوارض شایع کاشت ناخن پا و دست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • امکان ایجاد عفونت باکتریایی و قارچی در زیر کاشت در صورت مواد گذاری اشتباه
  • سوهان کشی اشتباه ممکن است به صدف و اطراف ناخن آسیب برساند و موجب اگزما شود.
  • امکان عفونت ناخن در صورت استفاده از مواد غیر استاندارد و عدم استفاده از ضد قارچ

خدمات کاشت و ترمیم ناخن دست و پا در منزل توسط ناخنکاران حرفه ای در هوم سرویز

خدمات ترمیم ناخن کوتاه باید به صورت مداوم هر ماه انجام شود، رفت و آمد و معطلی در آرایشگاهها از مواردی هستند که شاید برای همه خوشایند نباشد. خدمات ترمیم ناخن پا در منزل از جمله مواردی است که نیاز به محیط ریلکس دارد. به جای انجام این خدمات در آرایشگاه می توانید از خدمات کاشت و ترمیم کاشت ناخن در منزل توسط ناخنکار سیار بهره مند شوید.

به جای سپری کردن هزینه رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه در آرامش، به آراستگی و زیبایی ناخن های دست و پای در خانه برسید.

قیمت کاشت ناخن و قیمت ترمیم ناخن در خانه چقدر است؟

قیمت کاشت ناخن تنها وابسته به نوع کاشت است. معمولا هزینه ترمیم ناخن ساده نسبت به کاشت ناخن بسیار کمتر است. بیشترین هزینه کاشت ناخن مربوط به کاشت گریم و کاشت ژله ای است. همچنین نوع دیزاین و طراحی مانند فرنچ، کروم و غیره نیز مضاعف بر هزینه کاشت محاسبه می شود. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز شما میتوانید از مشاوره رایگان متخصصین ما در این زمینه برخوردار شوید و در صورت رضایت تمامی خدمات کاشت و ترمیم ناخن در  منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi