header

کوتاهی مو بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کوتاهی مو بانوان

شرایط سرویس کوتاهی مو بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کوتاهی مو بانوان

کوتاهی مو بانوان در محل

کوتاه کردن موی زنانه یکی از روتین ترین و البته مهم ترین خدمات آرایشگری است که بسیار مورد توجه خانم ها قرار دارد. اهمیت زیاد موها در زیبایی سبب شده است که کوتاهی موی دخترانه به یک وسواس تبدیل شود. معمولا برای افرادی که همراه دنباله رو مدل مو و فشن هستند هر چند ماه یکبار را به اصلاح موی زنانه یا نوک گیری آن اختصاص می دهند. البته کوتاهی مستمر مو نقش بسیار موثری در حفظ سلامتی موها نیز دارد. اما همیشه پیدا کردن یک متخصص زیبایی و آرایشگر حرفه ای که دقیقا مدل موی مورد نظر ما را بتواند پیاده کند کاره چندان راحتی نیست!

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو

به راحتی می توانید مدل موی مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنید. مرحله بعدی جستجوی بهترین آرایشگاه کوتاهی مو است. قطعا آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو را می توان در بین بلاگرها در اینستاگرام ها پیدا کرد که در ازای مبالغ بالا تبلیغات آنها را بر عهده گرفته اند. اما آیا واقعا آنها بهترین هستند؟

قطعا هزینه کوتاهی موی دخترانه و زنانه و یا در کل خدمات زیبایی و آرایشی محله به محله سالن به سالن با هم متفاوت هستند. در واقع هر چه زرق و برق یک سالن بیشتر باشد فارق از کیفیت خدماتی که ارائه می دهند هزینه ها هم بالاتر می روند. اگر بخواهیم با واقعیت ها روبه رو شویم جدا از پرستیژ مکانی که به آن مراجعه می کنیم تنها عاملی که ما را به سمت یک آرایشگاه خوب برای کوتاهی می کشاند کیفیت خدمات قابل ارائه آنها یا مهارت آرایشگران آنجا است. پس می توان نتیجه گرفت آرایشگاه حرفه ای برای کوتاهی مو می تواند تنها یک آرایشگر خوب برای کوتاهی مو باشد نه یک آرایشگاه با تمام تجهیزات !!

خدمات کوتاهی مو در خانه

با شرایط کنونی و همه گیری کرونا قطعا مراجعه به آرایشگاه انتخاب درستی نیست. برای خیلی از افراد که مراجعه به آرایشگاهها جزو روتین زندگیشان بوده است، تحمل شرایط کمی سخت خواهد بود. زیرا هر چقدر آرایشگاهها تمام تلاش خود را در رعایت المان های بهداشتی به کار بگیرند، بازهم چون جز شما، افراد دیگری در آن محل حضور دارند، پس باز هم خطر در کمین خواهد بود.

مورد دیگر اینکه ممکن است افرادی در خانه با شما باشند مانند افراد سالخورده یا کودکان، که مراجعه به آرایشگاه برای آنها سخت است و یا حوصله مراجعه به آرایشگاهها و معطل شدن در آن فضاها را نداشته باشند. به این ترتیب می توانید از تمام خدمات آرایشگاه سیار و  کوتاهی مو زنانه حرفه ای در منزل بهره مند شوید. اما چگونه؟

بهترین آرایشگر کوتاهی مو بانوان در منزل

به این فکر کنید که در شرف آمادگی برای مراسم خاصی هستید و زمانی برای معطلی در آرایشگاهها و رزرو نوبت ندارید. تازه مطمئن هستید که مدت زمانی را باید به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه اختصاص دهید. با خودتان تصور کنید چه می شود اگر یک آرایشگر خوب برای کوتاهی مو یا کوپ کار حرفه ای به خانه بیاید و شما به تمام خواسته هایتان برسید؟

بعد از اینکه مدل موی مد نظر خود را انتخاب کردید و به این نتیجه رسیده اید که می توانید تمامی خدمات کوتاهی حرفه ای مو را در خانه و با زمان ​بندی خودتان انجام دهید، نوبت به پیدا کردن بهترین آرایشگر کوتاهی مو است که بتواند خواسته شما را برآورده کند. در شهرهای کوچک شهرت و آوازه یک آرایشگر حرفه ای کوتاهی مو به راحتی پخش می شود و اما خوب در شهرهای بزرگ چگونه می توانید آرایشگر کوتاهی موی حرفه ای را پیدا کنید؟

یک آرایشگر سیار باید بتواند بهترین مدل موی کوتاهی که بیشترین هارمونی با حالت صورت شما را دارد به شما پیشنهاد کند. همچنین مدل موی انتخابی شما را نیز بتواند کاملا برایتان انجام دهد. همانطور که میدانید امروزه آرایشگری به ویژه کوتاهی مو بیشتر به یک هنر تبدیل شده است که هیچ حد و مرزی ندارد. آرایشگر مو زنانه باید در کنار مهارت خلاقیت نیز داشته باشد تا بتواند هر مدلی که مد نظر فرد هست را پیاده سازی کند. چه چیزی بهتر از آنکه بدون اینکه بخواهید زمانی را به مراجعه به فضاهای شلوغ آرایشگاه اختصاص دهید بهترین آرایشگر کوتاهی مو زنانه و آرایشگاه سیار را به منزل خود بیاورید. به این ترتیب هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و هم اطمینان دارید که در یک محیط سالم می توانید به زیبایی خود برسید.

انواع مدل کوتاهی مو بر اساس فرم صورت

کوپ کار حرفه ای و با تجربه باید در کنار پیشنهاد و نظر شما بتواند بر اساس تجربه خود راهنمایی های لازم را نیز ارائه کند. به طور مثال مدل کوتاهی برای موهای فر و مجعد، یا کوتاهی مو برای صورت های گرد، کوتاهی مو برای صورت بیضی شکل، کوتاهی مو برای صورت کشیده وغیره همه در گرو زیبایی شناختی آرایشگر مو قرار دارد. یک کوپ کار باید در کنار تحلیل چهره فرد بهترین مدل مو که بیشترین هارمونی با حالت صورت شخص را دارد به فرد پیشنهاد کند. شاید یک مدل موی کوتاهی روی یک سلبریتی یا مدل واقعا زیبا باشد، اما همان مدل نتواند زیبایی چندانی به صورت ما هدیه کند اینجاست که مشاوره، تجربه و مهارت آرایشگر باید پا پیش بگذارد.

قیمت کوتاهی مو زنانه حرفه ای در هوم سرویز

هزینه کوتاهی مو به موارد زیادی بستگی دارد. مدل کوتاهی مو، کوتاهی مو با تیغ، کوتاهی مو با ماشین ، کوتاهی ژورنالی همه و همه در تعیین قیمت کوتاهی مو در منزل تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از هزینه های دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برای ارائه خدمات به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi