header

شارژ کپسول آتش نشانی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی CO2 و پودری در محل

شرایط سرویس شارژ کپسول آتش نشانی

• این سرویس شامل مشاوره، بازرسی، فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی و خاموش کننده برای منازل، ساختمان ها و شرکت ها و ... توسط همیاران متخصص می باشد.

• کپسول های آتش نشانی تحویلی به مشتری شامل کارت شارژ و پلمپ با نام شرکت رسمی شارژ کننده بر روی کپسول‌ها و بیمه نامه معتبر می باشد.

• همیاران این حوزه از میان متخصصین معتبر و دارای مجوز اتحادیه انتخاب شده اند و از پودرهای مصرفی مورد تایید استفاده می شود.

• بدلیل قرار گرفتن کپسول ها در تست بدنه و نشتی، مدت زمان تحویل کپسولها بین 2 تا 5 روز کاری می باشد.

• هزینه حمل و نقل در سفارشات زیر 5 عدد به فاکتور اضافه می‌گردد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی شارژ کپسول آتش نشانی

معرفی انواع کپسول آتش نشانی و کابردهای آنها

یکی از مهمترین اقدامات برای افزایش ایمنی محیط کاری و منزل به همراه داشتن کپسول های آتش نشانی است. تا در مواقع ضروری بتواند از بروز وقایع آتش سوزی جلوگیری کند و یا حجم فاجعه را به میزان چشم گیری کاهش دهند. در ادامه به معرفی انواع کپسولهای آتش نشانی و کاربردهای هرکدام و زمان شارژ کپسول آتش نشانی میپردازیم .

کپسول آتش نشانی آبی

این نوع خاموش کننده ها برای مهار کردن موادی مانند کاغذ، پلاستیک، چوب و لاستیک بسیار مناسب هستند. زیرا در این اشیا آتش پنهان میماند و امکان دارد با افزایش درجه حرارت دوباره شعله ور شوند و ایجاد آتش سوزی مهیب تری کنند. از آنجایی که آب تنها خاموش کننده ای است که میتواند درجه حرارت تمام اشیا و و سطوح اطراف آن را کاهش دهد بهترین انتخاب است.

این نوع کپسول آتش نشانی در کنار مزایای خود معایبی نیز دارد. یکی از مشکلات شارژ کپسول آتش نشانی آبی دارند این مورد است که در دماهای کمتر از 4 درجه سانتی گراد امکان دارد دچار یخ زدگی شوند. ازین رو در هنگام شارژ کپسول اتش نشانی آبی به جای آب از محلول ضدیخ مخصوص استفاده می شود. قدرت پرتاب این نوع خاموش کننده در حدود 7 متر است در واقع هرچه قدرت پرتاب بالاتر باشد این بدان معنی است که میتوانید در فاصله ایمن تری آتش را مهار کنید.

برای اطمبنان از عمکرد کپسول آتش نشانی آبی باید هر ماه بازدید انجام شود. در این بازدید، فشار سنج سر سیلندر کپسول، شیر، پلمپ و شیلنگ کنترل می شود.. همچنین باید سالی یکبار در طی حریق آموزشی محتویات آن تخلیه شود و شارژ مجدد کپسول آتش نشانی انجام شود.

کپسول آتش نشانی فوم یا کف

در واقع کف موچود در این کپسول ها روی مواد در حال اشتعال را می پوشاند و از رسیدن اکسیژن به این مواد جلوگیری میکند و به اصطلاح آتش را خفه میکند. این نوع کپسول جهت اطفاء حریق مایعات استفاده می شود. از آنجایی که مایعات قابل اشتعال چگالی کمتری نسبت به آب دارند. اگر در هنگام خاموش کردن مایعات از آب استفاده کنیم آنها به علت سبک بودن روی آب قرار میگیرند و بستری فراهم می شود تا شعله ورتر شوند.

کپسول آتش نشانی CO2

شارژ کپسول آتش نشانی CO2 همانطور که از نامش پیداشت از گاز دی اکسید کربن پر می شود. این نوع از خاموش کنندها برای اطفای حریق تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود. کپسول های دی اکسید کربن مانع انتقال جریان الکتریسیته هستند. از مهمترین ویژگی گاز CO2 میتوان به وزن آن که حدود یک ونیم برابر هوا است، اشاره نمود. به همین علت زمان آتش‌سوزی به صورت یک لایه ای روی آتش را می پوشاند و باعث خفه شدن و مهار آتش میشود.

این گازها کاملا غیر قابل اشتعال ، بدون بو، غیر سمی و خنثی هستند. این نوع کپسولها را نباید در هنگام سوختگی روی انسان به کار برد. زیرا که موجب خفگی و آسیب شدید می شوند. حتی ممکن است عامل مرگ فرد در اثر کمبود اکسیژن نیز شود.

کپسول آتش نشانی پودری

کپسول آتش نشانی پودری، نوعی خاموش کننده مناسب و چند منظوره می باشد. زیرا می‌توانند در همگی آتش سوزی ها مورد استفاده قرار بگیرند. کپسول آتش نشانی پودری در آتش سوزی ناشی از تجهیزات و تاسیسات الکتریکی نیز بسیار مفید هستند. از آنجایی که خاموش کننده های پودری می توانند قدرت بینایی را از بین ببرند و موجب بروز مشکلات تنفسی شوند در استفاده از محیط بسته پیشنهاد نمی شود.

یه یاد داشته باشید که جهت استفاده از خاموش كننده های پودری و گازی چون روش خاموش كردن به روش خفه كردن سطحی است، ازین رو مساحت سطح حریق مهم است. باید با توجه به سطح ، اندازه و وزنکپسول را تعیین نمود. اطفا كننده های قابل حمل به صورت كپسولهای 6 یا 12 كیلوگرمی موجود هستند. برای خاموش کردن هر متر مربع به حدود 2 کیلوگرم پودر نیاز است.

شارژ کپسول اتش نشانی پودری باید هر 3 ماه یکبار انجام شود و هر ساله بدنه کپسول توسط کارخانه سازنده تست شود.

زمان شارژ کپسول آتش نشانی

متوسط زمان شارژ کپسول آتش نشانی هر سالی یکبار می باشد. برای اطلاع از تاریخ پایان شارژ کپسول میتوانید به کارت متصل به کپسول مراجعه کنید. به یاد داشته باشید اگر حتی یکبار حتی به مقدار بسیار کم از کپسول استفاده کرده اید باید در جهت شارژ مجدد کپسول آتشنشانی اقدام کنید.

نظارت و بررسی کپسول های آتشنشانی به صورت ماهانه است. البته به جز کپسول های کربن دی اکسید که هر 6 ماه باید بررسی شوند. در محل هایی که آب و هوای خاص دارند مانند آب و هوای بسیار سرد یا بسیار گرم . یا در شرایط شرجی بسیار زیاد کپسول باید در زمانهای کوتاه تری بازرسی شود و در صورت نیاز اقدام به شارژ کپسول آتشنشانی شود.

شارژ کپسول آتش نشانی در محل هوم سرویز

در صورتی که موعد شارژ مجدد کپسول اتش نشانی خود است، میتوانید از هوم سرویز کمک بگیرید.  زیرا همانطور که می دانید شارژ این کپسول ها بر خلاف تصور برخی از افراد به دانش و تجربه کافی در این زمینه نیاز دارد و نمیتوان شارژ آنرا به هر فرد یا شرکت غیر معتبری سپرد. عدم آگاهی  میتواند صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. هوم سرویز از مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی در سراسر تهران می باشد. شارژ کپسول آتش نشانی در محل هوم سرویز موجب می شود که شما در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

همانطور که پیش تر اعلام کردیم کپسول های آتشنشانی در انواع مختلفی موجود هستند. همچنین موادی که درون آنها شارژ میشوند بر اساس نوع کاربری محیط و شرایط فضای موجود متفاوت هستند. ازین رو قیمت شارژ کپسول آتش نشانی نیز بر اساس همین مواد تغییر میکند. از عوامل  دیگر تاثیر گزار بر هزینه شارژ کپسول آتشنشانی ظرفیت کپسول است. هر چه کپسول بزرگتر باشد در نتیجه هزینه شارژ مجدد کپسول آتش نشانی نیز بالاتر خواهد رفت. کیفیت موادی که در شارژ کپسول آتش نشانی استفاده می شوند نیز در قیمت شارژ کپسول آتش نشانی تاثیر زیادی دارد. در هوم سرویز هزینه شارژ کپسول آتش نشانی بر اساس اتحادیه شارژ کپسول اتش نشانی تعیین می شود.

مرکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی هوم سرویز

جهت دریافت خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا نمایندگان ما در جهت شارژ کپسول اتش نشانی غرب تهران ، شارژ کپسول آتش نشانی شرق تهران، شارژ کپسول آتش نشانی شمال و جنوب تهران جهت ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi