header

ساخت شیشه بالکنی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت تراس شیشه ای و حفاظ شیشه ای بالکن با بهترین متریال

شرایط سرویس ساخت شیشه بالکنی

• سرویس ساخت و پوشاندن فضای تراس، بالکن، استخر، آلاچیق، ویترین مغازه، پنجره چهار فصل و ... بوسیله شیشه از سرویس های پرکاربردی است که به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد نظیر جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و پرندگان و همینطور کاهش آلودگی صوتی، عایق بندی محیط و جلوگیری از ورود گرما و سرما از استقبال بی نظری برخوردار است که توسط همیاران متخصص هوم سرویز قابل انجام می باشد.

• جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت شیشه بالکنی

نصب شیشه بالکن

ساخت و نصب شیشه بالکن و شیشه تراس بهترین راه برای استفاده ی حداکثر از فضای تراس در فصول سرد و بارانی سال است. اجرا و نصب شیشه بالکنی ریلی موجب زیبا و مدرن شدن نمای ساختمان نیز می شود. همچنین با نصب شیشه سکوریت بالکنی می توان یک فضای خصوصی و زیبا برای چیدمان مبل نیز ایجاد کرد.

نصب شیشه بالکنی موجب می شود تا از حداکثر متراژ ساختمان استفاده بهینه نمود. به این ترتیب که عوامل محیطی طبیعی آسیبی به چیدمان بالکن نخواهند زد و عملا بالکن یا تراس نیز جزئی از بخش داخلی خانه شمرده می شوند. زیرا از محیط بیرون و آلودگی های صوتی دور خواهند شد.

ساخت بالکن شیشه ای یا نصب شیشه سکوریت ریلی در خانه های با متراژ کوچک بهترین روش برای برای افزایش فضای داخلی ساختمان می باشد.

مزایای ساخت بالکن شیشه ای متحرک و ثابت

ساخت شیشه بالکنی قطعا دارای مزایای زیادی است. اجرا و نصب شیشه برای بالکن در نمای ساختمان تغییر بدی ایجاد نمی کند. موجب جلوگیری از ورود گرد و غبار ، سرما و گرما به محیط داخلی خانه می شود. تراس بالکن شیشه ای عایق صوتی و حرارتی نیز محسوب می شوند.

نصب شیشه روی تراس موجب می شود که محیط مناسبی برای رشد و پرورش انواع گیاهان آپارتمانی نیز ایجاد شود. یکی دیگر از مزیت های برجسته نصب شیشه تاشو بالکنی قابلیت جمع شوندگی آن است. در این صورت در مواقعی که نیاز به شیشه نباشد به راحتی در یک سمت جمع می شوند و میتوان از فضای باز بیشتری استفاده نمود. همچنین به علت اهمیت ایمنی، از شیشه سکوریت،میرال در این نوع پارتیشن شیشه استفاده می شود.

انواع مدل شیشه برای بالکن کدام است؟

ساخت شیشه بالکنی بدون قاب

نصب شیشه بالکنی بدون قاب که به شیشه های فریم لس نیز معروف هستند موجب می شوند محیط بیرون کاملا شفاف و بدون مانع دیده شود. زیرا در این نوع پنل شیشه تراس هیچ گونه اتصالاتی به جز چند پروفیل به کار برده نشده است.

 ساخت و نصب شیشه بالکن مدل پنجره ای

ساخت شیشه بالکن پنجره ای همانطور که از نام گذاری آن مشخص است کاملا شبیه پنجره باز و بسته می شوند. البته این نوع شیشه بالکن صرفا شکل ظاهری یک پنجره و کاملا کارایی شیشه بالکن را دارا هستند. این نوع شیشه تراس چون به راحتی باز و بسته می شوند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

ساخت و نصب شیشه بالکن تاشو و جمع شو

شیشه تاشو بالکنی یکی از پر طرفدارترین مدل های نصب شیشه تراس است. این مدل بسیار مناسب برای فضاهای مسکونی و آپارتمان است، زیرا فضایی بسیار جذاب و شیک ایجاد می کند. در ساخت شیشه تاشو بالکنی از پنل های شیشه ای سکوریتی در ضخامت مختلف استفاده می شود.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای تاشو و باز و بسته شدن درب شیشه تاشو بالکنی به این ترتیب است که یک پنل شیشه ای در انتها ثابت قرار می گیرد و و پنل های بعدی یک به یک روی آن جمع می شوند.

شیشه بالکن تاشو یکی از جدید ترین و مدرن ترین انواع شیشه بالکن به شمار می آید. ساخت شیشه تاشو برای اجرا در آلاچیق، تراس و استخر نیز پیشنهاد می شود. زیرا موجب ورود حداکثر نور به محیط مورد نظر می شود. نصب شیشه تاشو در بالکن به راحتی در یک یا هر دو سمت فریم جمع می شوند.

ساخت و نصب شیشه بالکن ریلی

ساخت شیشه بالکنی کشویی یا ریلی معمولا با استفاده از شیشه سکوریت 8 یا 10 میلیمتری انجام می شود. در قسمت فوقانی و تحتانی این پنل های شیشه کشویی دو ریل آلومنیومی قرار داده می شود. به این ترتیب پنل های شیشه روی این ریل ها جمع شده و روی هم قرار می گیرند.

ساخت شیشه ریلی بالکن به علت سهولت در باز و بسته شدن و همچنین قابلیت اجرا در طرح ها و حجم های گوناگون مانند قوس، یو شکل و دایره ای همچنین جاگیری بسیار کمی که دارند بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

ساخت حفاظ شیشه ای بالکن یا شیشه بالکن نرده ای

شیشه بالکن نرده ای یا نرده شیشه ای تراس نوع دیگری از محافظ تراس یا بالکن هستند. معمولا در ساخت حفاظ نرده شیشه ای از شیشه سکوریت ضخیم نشکن استفاده می شود. این نوع تراس شیشه ای ها به علت زیبایی زیادی که در تلفیق با یرق آلات استیل ایجاد می کنند، جایگزین مدل های قدیمی شده اند.

نحوه ساخت بالکن شیشه ای ریلی در هوم سرویزبه چه صورت است؟

برای ساخت بالکن شیشه ای تعاریف و اسامی مختلفی مانند بستن تراس، بالکن شیشه ای تاشو، شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه به کار برده می شود. شیشه ای کردن بالکن یا ایجاد حفاظ شیشه ای بنا به دلایل مختلف انجام می شود. قبل از شروع به توضیح در ارتباط با نحوه ساخت بالکن شیشه ای شما باید توقع خودتان را از ایجاد تراس شیشه ای برای نصاب شیشه تراس هوم سرویز مطرح کنید. این موارد شامل مشخص کردن متحرک یا ثابت بودن تراس شیشه ای و نوع استفاده از تراس است.

هوم سرویز با کمک از کادر حرفه ای خود که متشکل از طراحان و نصابان انواع شیشه تراس و محافظ شیشه ای هستند می توانند با کیفیت ترین نوع شیشه را با قیمت شیشه بالکن ارزان اجرا کنند.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی، تاشو، پنجره ای و ثابت در هوم سرویز چگونه اعلام می شود؟

قیمت بالکن شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع موارد مختلفی بر  قیمت شیشه ای کردن تراس تاثیرگذار هستند. نوع شیشه بالکن، متراژ بالکن و یرق آلات همه و همه قیمت شیشه ای کردن تراس را تعیین می کنند. به طور مثال تراس شیشه ای کشویی یا لولایی و همچنین فریم دار یا بدون فریم بودن، قیمت تراس شیشه ای را تغییر می دهند.

مطمئننا کیفیت یرق آلات هرچه بیشتر باشد عمر مفید سازه بیشتر خواهد بود و طبعا هزینه ها هم افزایش پیدا خواهند کرد.

ساخت انواع شیشه بالکنی در هوم سرویز

جهت ساخت انواع محافظ شیشه ای در تراس، بالکن، مغازه جهت پارتیشن بندی و ایجاد پنجره چهار فصل و غیره کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت نمایش نمونه کار و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و با تخمین هزینه شما را در جهت اتخاذ بهترین تصمیم، راهنمایی خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi