header

دوجداره کردن پنجره و درب

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت درب وپنجره دو جداره UPVC بدون تخریب

شرایط سرویس نصب درب و پنجره دوجداره

• چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• قیمت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس جنس انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• هزینه های ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب درب و پنجره دوجداره

ساخت درب و پنجره یو پی وی سی

با روی کار آمدن پنجره های دوجداره upvc نمای ساختمانها از بیرون و درون ساختمان جذاب تر شده است. چنانجه قبلا با تابلوهای زیبا سعی در زیباتر نشان دادن منزل میکردند. امروزه استفاده از این نوع پنجره به خودی خود زیبایی زیادی به فضای خانه میبخشد..
علاوه بر مورد فوق امروزه با موضوع مهم مصرف انرژی روبه رو هستیم. در زمستانها با سرد شدن هوا و استفاده از شوفاژ ها و سایر وسایل گرمایشی با مصرف گاز و برق روبه رو هستیم. با ساخت درب و پنجره یو پی وی سی میتوان تا مقدار بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد و به همان ترتیب مبلغ کمتری در قبال مصارف انرژی هزینه نمود.
در تابستانها نیز با حفظ هرچه بیشتر هوای سرد تولید شده توسط وسایل گرمایشی توسط کولر آبی و گازی یا فن کوئل ها، از مصرف بالای آب و برق جلوگیری نمود.
نصب و ساخت پنجره دوجداره عایق صدا نیز محسوب میشوند. هوای موجود در در بین شیشه ها از انتقال صدا جلوگیری میکند و راه ورود هر گونه گرد و خاک به خانه را مصدود میکند.

انواع پنجره دوجداره چگونه طبقه بندی میشود؟

انواع پنجره دوجداره بر اساس شکل ظاهری و رنگ و نوع باز شدن طبقه بندی می شوند. تنوع قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی به علت مدل های متفاوت و قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی میباشد.

پنجره upvc ثابت

همونطور که از نامش برداشت میشود در این نوع از پنجره امکان بازو بسته شدن وجود ندارد.

نصب پنجره دوجداره کشویی با یک لنگه ثابت

در این نوع پنجره یو پی وی سی کشویی دو لنگه تعبیه شده است.  در نصب پنجره یو پی وی سی کشویی یک طرف ثابت و طرف محرک میباشد. که بر اساس محل مورد نصب تعیین میگردد.

نصب پنجره دوجداره با دو لنگه متحرک

جدیدترین نوع و پرطرفدار ترین نوع از پنجره های upvc   این نوع  میباشند. که دید بالایی را در اختیار کاربران قرار میدهند.

پنجره دوجداره دو حالته

بازو بسته شدن در این نوع پنجره به صورت عمودی وافقی میباشد. جاگیری بسیار کمترین نسبت به سایر مدل های ذکر شده دارد. همچنین هزینه پنجره upvc دو حالته نسبت به سایر مدل ها کمی بیشتر است.

پنجره دوجداره آکاردئونی

جهت نصب پنجره برای فضاهای زیاد معمولا نصب و ساخت پنجره دو جداره آکاردئونی کاربرد دارد.در پنجره دوجداره آکارئونی قطعات پنجره روی هم جمع میشوند. ساخت پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ظاهر بی نظیری به محیط میبخشد.

تبدیل پنجره های معمولی به پنجره های دوجداره چگونه صورت میگیرد؟

در صورتی که در ابتدای ساخت ساختمان هستید فقط و فقط از درب و پنجره upvc استفاده کنید. ولی در صورتی که منزل سکونت دارید و علاقه ای به بازسازی و ریخت پاش های بعدی را ندارید، میتوانید به راحتی روی چارچوب آهنی یا پنجره آلومنیومی شیشه دوجداره نصب نمایید. تعویض شیشه دوجداره در مقایسه با کارایی نهایی هزینه بسیار ناچیزی خواهد بود.

روش نصب پنجره دو جداره

طریقه نصب پنجره یو پی وی سی کلا به دو صورت انجام می شود. اگر در ابتدای ساخت یا بازسازی خانه هستید به طور کامل فریم پنجره یو پی وی سی نصب شود. در مدل دوم اقدام به نصب پنجره دو جداره روی پنجره های قدیمی و معمولی میکنند. که در این نحوه نصب پنجره دو جداره فقط اقدام به نصب شیشه پنجره دو جداره upvc میکنند.

نصب فریم پنجره یو پی وی سی

برای نصب اصولی و صحیح درب و پنجره  یو پی وی سی باید از فریم های آهنی با ضحامت مناسب 4 تا 8 سانتی متری استفاده کرد. که مقاومت بالایی دارند. بدین ترتیب نصاب پنجره یو پی وی سی می تواند نصب درب و پنجره upvc را به بهترین شکل انجام دهد. بدین ترتیب طی مرور زمان درب یا پنجره حالت افتاگی پیدا نمیکند و از رگلاژ خارج نمی شود. مهمترین عامل در افزایش طول عمر ساخت درب یو پی وی سی و ساخت پنجره یو پی وی سی عملیات نصب فریم پنجره یو پی وی سی است.

ساخت پروفیل یو پی وی سی

ساخت پروفیل UPVC بر اساس نوع استفاده و محل کاربرد آنها با هم متفاوتند. پروفیل فریم از جمله پروفیل‌هایی هستند که در ساخت درب‌ و پنجره‌ دو جداره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل که معمولا به عنوان قاب یا فریم دور استفاده می‌شود مدل جدید و جایگزیم فریم آهنی هستند. امروزه این نوع  پروفیل در ابعاد شش و هفت سانتی متر تولید و به بازار عرضه شده اند.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

برای تعویض پنجره و نصب درب و پنجره upvc دوجداره لنگه ها و شیشه ها به وسیله دستگاه فرز بریده میشود. شیشه های جدید با پیج های مخصوص روی قاب قدیمی  که در دیوار فرو رفته، سوار میشوند. به دلیل استفاده از پروفیل upvc بر روی قاب  قدیمی چیز زیادی از مدل قدیمی به چشم نمی آید.
تمامی درزو شیارها در هنگام نصب پنجره دو جداره بدون تخریب مجدد با چسب و مواد مخصوص به طور کامل پوشش داده میشود. پوشش کامل قاب و درزگیری باید به صورت صحیح انجام گیرد.  در صورت نصب اصولی توسط نصاب پنجره دو جداره ماهر، نوع تعویضی تفاوت چندانی با نوع اصلی خود نخواهد داشت و قیمت پنجره دو جداره نیز بسیار مناسب تر تمام خواهد شد.

ساخت درب ورودی ساختمان یو پی وی سی

ساخت درب ورودی upvc دوجداره بخشی از دکوراسیون ساختمان است که نمای بیرونی بنا را مدرن و زیبا می کند. درب دو جداره یو پی وی سی در مقابل تابش مستقیم نور خورشید پایدار است و تغییر رنگ نمی دهد. شیشه درب و پنجره upvc دو جداره عایق صوتی و حرارتی هستند. تا ۴۰ درصد از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند . به همین علت هنگام ساخت بنا یا موقع بازسازی ساختمان می توان از نصب درب و پنجره دوجداره استفاده کرد.

از مزایای بی شمار ساخت درب یو پی وی سی، کم وزن بودن آنها، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، حرارت، خراشیدگی، پوسیدگی و ضد اشتعال بودن آنها نام برد.

نصاب پنجره یو پی وی سی

فارق از نوع مدل درب و پنجره یو پی وی سی ویستا بست، وین تک یا هافمن کیفیت همه آنها به نوبه خود بسته به شرایط محیط میتواند بهترین انتخاب باشد. اما یکی از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت ساخت و نصب درب و پنجره یو پی وی سی مهارت نصاب پنجره یو پی وی سی است. نصاب پنجره دو جداره باید مهارت لازم در زمینه قرار دادن پنجره در فریم و نحوه نصب پنجره دو جداره را را دارا باشد. نصاب پنجره هوم سرویز خدمات لازم را در زمینه ساخت درب یو پی وی سی ، ساخت پنجره یو پی وی سی و نصب فریم یو پی وسی ، نصب شیشه دو جداره را در سراسر تهران ارائه می کنند.

قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی  در هوم سرویز چگونه میباشد؟


در صورت تصمیم به ساخت درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره پیشنهاد میشود ابتدا با متخصصان هوم سرویز مشورت کنید. نصاب درب و پنجره دوجداره  با بازدید از محل و معرفی انواع مختلف به شما در جهت تصمیم گیری درست ومقرون به صرفه راهنمایی خواهند کرد. شما میتوانید بر اساس نیاز خود و قیمت ساخت درب و پنجره یو پی وی سی جنس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
قیمت ساخت پنجره upvc به صورت متراژی میباشد و برآورد قیمت نهایی بر اساس جنس مورد نظر مشتری متفاوت خواهد بود. هزینه ساخت پنجره دوجداره وقیمت نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی اعلامی توسط نصاب درب و پنجره upvc با احتساب کامل یراق آلات مصرفی میباشد.

تعمیرات پنجره دوجداره شامل چه مواردی میباشد؟

در تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی مواردی مانند تعمیر ریل، تعمیر لولا، تعویض شیشه،تعمیر قفل درب upvc، تعمیر دستگیره و رگلاژ درب و پنجره , و تعمیرات و تعویض یراق آلات پنجره صورت میگیرد. هزینه تمامی موارد ذکر شده به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز قابل مشاهده میباشد.

چگونه نزدیکترین سازنده  و نصاب پنجره upvc را کمترین زمان ممکن پیدا کنیم؟

جستجو نصاب پنجره upvc جهت ساخت و یا تعمیر پنجره یو پی وی سی را به هوم سرویز بسپارید. تیم هوم سرویز با بررسی همه جانبه بهترین افراد را برگزیده و در کمترین زمان ممکن به تمامی نقاط تهران اعزام خواهد کرد. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. تا بهترین نصاب و تعمیرکار پنجره دوجداره در کمترین زمان در کنار خود داشته باشید.

نحوه ی ثبت سفارش ساخت درب و پنجره  دوجداره در هوم سرویز چگونه میباشد؟

در صورت تصمیم به ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی سی از طریق سایت یا اپلیکیشن درخواست خود را ثبت کنید. درخواست شما توسط بهترین نصاب دردو جداره های منطقه مکانی شما پذیرفته میشود. تیم هوم سرویز با پشتیبانی دقیق از ابتدای ثبت سفارش تا آخرین مرحله با شماست.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi