header

ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

شرایط سرویس ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

• قیمت دقیق حفاظ استیل پنجره و بالکن پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

• هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن

​ساخت حفاظ استیل پنجره چه مزایایی دارد؟

با گسترده شدن صنعت ساختمان سازی استفاده از متریال با کیفیت هم در نظر سازنده و هم از نظر خریدار ارزش زیادی پیدا کرده است. انتخاب و ساخت حفاظ استیل پنجره و بالکن نیز زیر مجموعه این موارد است. زیرا استیل هم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و هم ظاهر بسیار شکیل و زیبایی دارد. از این رو نصب حفاظ استیل برای بالکن و پنجره در هر شرایط آب و هوایی و هر موقعیت مکانی مناسب است.

البته در کنار زیبایی و طول عمر بالای این حفاظ ها، مورد دیگری که به طرفداران ساخت حفاظ استیل اضافه کرد مبحث امنیت و ضد سرقت بودن آنها است. زیرا در ساخت نرده استیل بالکن و پنجره ضد سرقت معمولا از چندین ردیف میله آهنی استفاده می شود و روی آنها از روکشی از استیل پوشانیده می شود. ساخت حفاظ استیل پنجره در اشکال مختلف طراحی و ساخته می شوند و محدودیتی برای انتخاب طرح آنها نیست.

ساخت حفاظ استیل در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

ساخت حفاظ استیل هم در فضاهای خارجی و در فضاهای داخلی ساختمان کاربرد دارد. در ادامه به بیشترین قسمت هایی که ساخت حفاظ استیل تاکید می شود خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ استیل بانکی

این نوع حفاظ تنها منحصر به ساخت در بانکها نیستند. در واقع ساخت و نصب حفاظ استیل بانکی در مکانهایی که نیاز به امنیت و مراقبت بیشتری دارند تاکید می شود. ساخت حفاظ استیل بانکی در مکانهایی مانند مغازه های طلافروشی ها، صرافی ها، پاساژها، مراکز اعتباری و موسسات مالی اجرا می شود. اجزای سازنده این نوع حفاظ بسیار با کیفیت هستند و برای تحمل فشار بالا طراحی و اجرا می شوند. ضخامت متریال به کار رفته در این نوع حفاظ ها بیشتر است و از نوع استنلس استیل ضد زنگ می باشند. ساخت نرده استیل به دو صورت ثابت و متحرک بنا به درخواست افراد طراحی و اجرا می شوند. از نمونه ثابت اغلب به عنوان حفاظ استیل پشت پنجره و از نمونه متحرک آنها به عنوان نصب نرده استیل برای درهای ورودی ساختمان استفاده می شود.

حفاظ استیل پنجره دوجداره

یکی از مهمترین لوازم و تجهیزاتی که اغلب به همراه پنجره دو جداره باید نصب شود، حفاظ استیل پنجره دوجداره است. البته حفاظ استیل پنجره دو جداره مطمئنا  تنها انتخاب پیش روی افراد نیست، اما قطعا بهترین انتخاب است!!!

ساخت حفاظ استیل پنجره دوجداره مزیت های زیادی دارد که مهترین موارد آنها زیبایی و امنیت بالای آنها است. البته هزینه ساخت حفاظ استیل پنجره دوجداره نیز نسبت به سایر متریال ها بالاتر است که کاملا این موضوع طبیعی است. نصب حفاظ استیل پنجره دوجداره در تمام شرایط آب و هوایی پیشنهاد می شود و مقاوت بالایی نسبت به خوردگی، رنگ پریدگی و یا خراش دارند و همچنین نظافت آنها نیز بسیار راحت است.

ساخت حفاظ استیل تراس (بالکن)

حفاظ استیل بالکن در طبقات پایینی ساختمان بیشتر جنبه امنیتی دارد. بالکن ساختمان به عنوان فضایی از واحد که بخش بیرون راه دارد، از امنیت کمتری برخوردار است. برای افزایش امنیت در فضای بالکن باید به نصب حفاظ استیل بالکن پرداخته شود به این ترتیب از سقوط ناگهانی اشیا و افراد جلوگیری می شود.

منطقی است که قیمت ساخت حفاظ استیل تراس نسبت به موارد آهنی و چوبی قیمت بالاتری داشته باشند، اما باید به خاطر داشته باشید که سارقین، فکر عبور از حفاظ استیل بالکن و پنجره را نخواهند کرد زیرا کار راحتی نیست.

ساخت حفاظ استیل استخر

نصب حفاظ استیل دور استخر از آن دسته از مواردی است که هم به علت ایجاد امنیت و هم به علت ایجاد ظاهر لوکس و زیبا کاربرد دارد. ساخت حفاظ استیل استخر به علت مقاومت بالا در مقابل آب و زنگ زدگی استفاه می شود. اغلب برای نصب حفاط استیل استخر از نوع استیل 304 استفاده می شود. زیرا این نوع استیل در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. البته قیمت استیل 304 کمی نسبت به سایر همنوعان خود بیشتر تخمین زده می شود که آن هم به علت کیفیت بالای آن است.

مدل های نصب نرده استیل پنجره و بالکن

انواع مختلف نصب حفاظ استیل پنجره و بالکن در طرح ها و انواع مختلف وجود دارند که هر کدام از آنها زیبایی منحصر به فردی دارند و مناسب مکان های مختلف بر اساس نیاز کاربر هستند. که در ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترین مدل های نصب نرده استیل خواهیم پرداخت.

ساخت حفاظ استیل پنجره دیوارکوب

از این نوع حفاظ برای برج های بلند ، آپارتمانهای معمولی و یا حتی در خانه های ویلایی استفاده می شود. در ساخت نرده استیل دیوارکوب از دو نوع آلیاژ استیل 304 و 201 استفاده می شود. که مقاومت نوع 304 بسیار بالاتر است. در حفاظ استیل پنجره دیوارکوب از چند ردیف لوله استیل که به صورت افقی در کنار هم به کار رفته اند تشکیل می شود. این لوله ها با استفاده از یرق آلات مخصوص به دیوارهای اطراف پنجره متصل می شوند. در نحوه نصب حفاظ پنجره استیل به روش دیوارکوب هیچ گونه جوشکاری به کار برده نمی شود.

ساخت حفاظ استیل پنجره هلالی

یکی از زیباترین روش های اجرا و نصب حفاظ استیل روش هلالی است. در این نوع حفاظ، میله های استیل عمودی کمی حالت خمیدگی به سمت بیرون دارند و به صورت عمودی و موازی در کنار هم قرار میگیرند. جهت ساخت حفاظ استیل بالکن و ساخت نرده استیل پنجره به صورت هلالی باید از آلیاژ 304 استفاده نمود.

ساخت حفاظ استیل پنجره افقی

 این نوع حفاظ در کنار سادگی زیبایی زیادی به همراه دارند. همچنین نصب حفاظ استیل پنجره افقی دارای مقاومت و امنیت بالایی است . این لوله ها به صورت موازی و افقی در فاصله 12 تا 15 سانتی متری از هم قرار میگیرند. قیمت ساخت حفاظ استیل پنجره بر اساس ابعاد پنجره و تعداد لوله های استیل تعیین می شود.

قیمت حفاظ استیل تراس و بالکن در هوم سرویز

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قیمت حفاظ استیل نسبت به سایر متریال ها بیشتر است. اما باید بیان کنیم که آلیاژهای مختلف از استیل قیمت های متفاوتی دارند و شما باید مطمئن باشید که با پرداخت هزینه منصفانه بهترین متریال را دریافت خواهید نمود. شرکت هوم سرویز با کمک بهترین نصاب ها آماده ارائه مشاوره و ساخت انواع حفاظ استیل بر اساس بودجه مد نظر شما هستند.

یا ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi