header

نصب پوستر سه بعدی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی

شرایط سرویس نصب پوستر سه بعدی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تامین چسب مورد نیاز برای نصب پوستر بر عهده همیار می باشد و هزینه ای برای مشتری در بر نخواهد داشت.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید به صورت مجزا از هزینه نصب پوستر اعلام می شود.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

نصب پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی

نصب پوستر سه بعدی برای پذیرایی و اتاق خواب

پوستر سه بعدی نوعی پوستر مدرن است که به تازگی در بین طراحان دکوراسیون داخلی باب شده است. نصب پوستر سه بعدی موجب تغییرات شگرف در دکوراسیون داخلی می شود. در پوستر سه بعدی طرح ها و نقوش تکراری وجود ندارد و تنها روی یک دیوار از فضای مورد نظر کار می شود. به طور مثال اغلب به نصب پوستر سه بعدی پشت تلویزیون، دیوار پشت کاناپه تاکید می شود. نصب پوستر سقفی و دیواری سه بعدی نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد از این رو این خدمات صرفا باید توسط نصاب پوستر دیواری انجام شود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با طریقه نصب انواع پوستر دیواری و عوامل موثر بر هزینه نصب پوستر سه بعدی می پردازیم.

زیرسازی قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی

معمولا بزرگترین دیوار را به نصب پوستر دیواری سه بعدی اختصاص می دهند. البته پوستر سه بعدی برای پذیرایی صرفا نیست. نصب پوستر سه بعدی اتاق خواب نیز یکی ایده بی نظیر برای عمق بخشیدن به فضا است. دیوار مورد نظر برای چسباندن پوستر سه بعدی باید کاملا صاف باشد و هیچ گونه عیب و ایراد و پستی و بلندی نداشته باشد. به هیچ عنوان نباید دیوار یا سقف مورد نظر برای نصب پوستر سه بعدی خیس باشد، زیرا موجب می شود که پوستر بعد از مدتی باد کند و از سطح دیوار یا سقف جدا شود.

چه سطوحی برای نصب پوستر سه بعدی پذیرایی مناسب نیستند؟

اگر دیوار اتاق یا پذیرایی به تازگی گچ کشیده شده است گزینه خوبی برای نصب پوستر سه بعدی اتاق خواب نیست. زیرا در سطح دیوار گچ کشیده شده رطوبت زیادی قرار دارد که باید طی چند روز به خوبی خشک شود. در غیر این صورت به علت رطوبت محبوس در زیر پوستر سه بعدی برای پذیرایی، شکل پوستر دفرمه می شود.

نصب پوستر دیواری سه بعدی روی دیوار تازه بتونه شده نیز پیشنهاد نمی شود. زیرا باید سطح بتونه شده به خوبی خشک شده و سپس سمباده کاری شود. بعد از آن تمام گرد و غبار اضافی روی دیوار گرفته شود تا بستر خوبی برای نصب پوستر دیواری باشد.

سطح سیمانی، سطوح گچ و خاک شده و رنگ های الیاف دار مانند بلکا و مولتی کالر نیز محل مناسبی برای نصب پوستر کاغذ دیواری نیست. باید تمام نا همواریهای دیوار به وسیله بتونه به خوبی گرفته شود و سپس آستر کشی شود.

نصب پوستر سه بعدی روی کاشی قابل انجام است اما به شرطی که زیرسازی پوستر به درستی انجام شود. به گونه ای که تمام درزهای کاشی باید به خوبی گرفته شود و سطح کاشی کاملا صاف و یکدست شود.

آموزش نصب پوستر سه بعدی دیواری

اگر به دنبال دریافت آموزش نصب پوستر سه بعدی هستید باید از ابتدا درست قدم بردارید. قدم اول اندازه گیری صحیح است. قبل از هرچیزی باید بدانید که نصب پوستر دیواری فقط مختص به دیواری است که اندازه گیری می کنید و نمی توانید به دیوار دیگری پوستر را انتقال دهید. برای شروع طول و عرض دیوار را اندازه گیری کنید. اگر دیوار داری قناسی است بزرگترین عرض و طول را انتخاب کنید. سپس به ابعاد اندازه گیری شده 3 تا 5 سانتی متر اضافه کنید و سپس پوستر مدنظرتان را سفارش دهید.

از اینجاست که آموزش نصب پوستر دیواری سه بعدی شروع می شود. پوستر دیواری سفارش داده شده روی چند رول با عرض حدود 105 سانت چاپ می شود. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است از این رو نصب اولین رول پوستر سخت ترین کار است. چسب مخصوص را پشت رول اول بزنید. این چسب به صورت پودرهای پولکی هستند که با آب مخلوط می شوند. درصد ترکیب آنها بر روی بسته کارخانه سازنده آن درج شده است. برای استحکام بهتر، هنگام مخلوط کردن می توانید مقداری چسب چوب هم به این ترکیب اضافه کنید و به شکل مایع ژلاتینی می شود.

 رول اول را باید کاملا تراز از بالا به سمت پایین بچسبانید. سپس با کاردک مخصوص از بالا تمام سطح پوستر را صاف کنید و بررسی کنید زیر کار اصلا حباب نداشته باشد. قبل از برش نهایی کاملا بررسی کنید که رول صاف چسبانده شده باشد. رول بعدی را به فاصله یک سانت روی رول قبلی قرار دهید به همین ترتیب ادامه دهید.

قیمت نصب پوستر سه بعدی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب پوستر دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد. مورد اول جنس پوستر و طرح پوستر است. طبعا هزینه نصب پوستر سه بعدی با هزینه نصب پوستر دیواری معمولی تفاوت هایی دارد. زیرا ظرافت در نمونه های سه بعدی باید بیشتر رعایت شود به همین ترتیب دستمزد نصاب پوستر سه بعدی را افزایش می دهد. همچنین اگر پوستر شما از طرح های آماده باشد نصب آن آسان تر است و هزینه نصب پوستر سه بعدی نیز کمتر می شود. اما اگر طرح شما درخواستی است دستمزد نصب پوستر سه بعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

مورد بعدی که در برآورد هزینه نصب پوستر تاثیر دارد، شکل دیوار است. نصب پوستر روی دیوارهای منحنی و زاویه دار سخت تر است به همین علت دستمزد بالاتری برای نصب گرفته می شود. ابعاد و اندازه  دیوار نیز بر قیمت نصب پوستر دیواری تاثیر دارد. زیرا به تعداد نصاب پوستر دیواری بیشتری نیاز است و تعداد روزهای بیشتری باید به این کار اختصاص داده شود.

اندازه گیری دیوار از عوامل موثر بر هزینه نصب پوستر سه بعدی است. دیوار مورد نظرتان اگر صاف و بدون منحنی است، خود کارفرما می‌تواند کار اندازه گیری را همانطور که پیش تر توضیح دادیم انجام دهد و در هزینه ها صرفه جویی کند. همچنین در صورت نیاز به انجام زیرسازی پوستر، هزینه آماده سازی سطح به صورت مجزا محاسبه می شود و از هزینه نصب پوستر جدا است. اگر ایرادات دیوار بسیار زیاد است باید توسط نیروهای متخصص ایرادات گرفته و آماده شود.

خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب هر نوع پوستر دیواری تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه های دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

بهتر است قبل از ثبت سفارش نصب پوستر سه بعدی در ارتباط با تمام موارد مربوط به نصب پوستر مانند هزینه نصب پوستر و مدت زمان اجرای کار با نصاب پوستر دیواری به توافق برسید تا نتیجه کار دقیقا با نظر شما تطابق داشته باشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi