header

سرویس بنایی ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بنایی ساختمان

شرایط سرویس بنایی ساختمان

• این سرویس شامل تعمیرات جزئی ساختمان، خرده کاری بنایی، بازسازی های جزئی، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری، دیوارکشی، آجر چینی، کف سازی و ... می شود.

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی بنایی ساختمان

بنایی ساختمان در تهران

بنایی ساختمان و نیاز به استادکار بنایی از آن دسته خدماتی هستند که همه حداقل یکبار به آن ها نیاز پیدا کرده ایم. به خصوص اگر در خانه ای قدیمی و چند سال ساخت زندگی می کنید حتما سر و کارتان به بنای ساختمان افتاده است. خدمات بنایی ساختمان معمولا از صفر تا صد ساختمان سازی را شامل می شود. از ابتدایی ترین قسمت های ساخت خانه مانند شناژ و بتن ریزی حضور دارند تا نهایی ترین قسمت های نازک کاری و خرده کاری های بنایی.  همه ی این موارد در حیطه شغل بنای ساختمان قرار میگیرد. در ادامه تمام خدمات بنایی را برایتان شرح خواهیم داد.

بنایی ساختمان چیست؟

بنایی شامل طیف وسیعی از کارها و خدمات ساختمانی است. وقتی بخشی از سازه دچار آسیب می شود با خدمات بنایی می توان سازه را تعمیر و بازسازی کرد. مهارت های دیوارچینی، گچ کاری ساختمان، کاشی کاری و نصب سرامیک از مهم ترین مواردی است که در سرویس بنایی ارائه می شود. اگر سرویس بهداشتی نم می دهد یا ترکیدگی لوله کشی باعث لکه های بد رنگ روی دیوار شده باشد. باید با یک بنای کار درست ، تماس بگیرید تا کارهایتان را انجام دهد. کل پروسه تعمیرات ساختمان و بازسازی منزل مانند تعمیرات کف ساختمان و تعویض کاشی های قدیمی با نصب کفپوش های مدرن و همه در حیطه وظایف بنایی ساختمان هستند. سرویس بنایی خیلی گسترده است و یک بنای ماهر می تواند خیلی از کارهای ساختمانی را انجام دهد.

خدمات بنایی ساختمان شامل چه کارهایی است؟

ایرادات جزئی بنایی باید به سرعت رفع شوند زیرا ادامه دار شدن این قضیه موجب خسارات بیشتر و به طبع هزینه بنایی یالاتر می شود. همچنین استحکام سازه هم کم خواهد شد. به طور کلی خدمات بنایی را می توان در ۲ گروه زیر دسته بندی کرد

·         تعمیرات کلی ساختمان

تعمیرات کلی ساختمان شامل تغییر دکوراسیون و یا بازسازی کامل بنا است. نازک کاری از خدماتی است که باید توسط بنای ماهر انجام شود تا در آینده مشکلی ایجاد نشود. باید بدانید که  بناها فقط در زمینه آجر کشی و گچ کاری فعالیت نمی کنند. بلکه حیطه کاری بنای ساختمان بسیار وسیع است. در بنایی کلی ساختمان خدمات بتن ریزی، تخریب دیوار، دیوارچینی، سیمان کاری، سفید کاری، کف سازی انجام می شود.

·         تعمیرات جزئی ساختمان

خرده کاری بنایی ساختمان بیشتر برای تعمیرات انجام می شود. برای مثال وقتی قیرگونی سرویس بهداشتی دچار مشکل شده باشد برای رفع  نم و رطوبت باید دوباره تعمیرات جزئی ساختمان و گچکاری انجام شود. به طور کلی بتونه کاری دیوار، تعویض کاشی و سرامیک، نصب توالت فرنگی ، تعویض وان با روشویی قدیمی و …. از کارهایی است  که در خرده کاری ساختمان و تعمیرات جزئی ساختمان انجام می شود.

مصالح بنایی ساختمان

بنایی با آجر: مصالح ساختمانی بنایی طیف گسترده ای از مصالح هستند که بر اساس منطقه مکانی ، نوع سازه و کاربری ساختمان متفاوت از یکدیگرند. در گذشته پر کاربرد ترین مصالح بنایی، آجر بود که در اکثر خانه های قدیمی دیده می شود.

بنایی با بلوک های سیمانی : بعد ها بلوکهای سیمانی به جای آجر روی کار آمدند.  بلوک سیمانی به دلیل ابعاد و اندازه بزرگترشان و سرعت بخشی به تیغه چینی و دیوار چینی  بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. فضای خالی بین بلوک ها با سیمان پرتلند برای استحکام بیشتر بنا پر می شود.

بنایی با گچ: گچ در بنایی یا اجرای تیغه های گچی در بنایی به دلیل مقاومت پایین و شکنندگی بالایی که دارند به تنهایی قادر به باربر شدن نیستند.

بنایی با سنگ : یکی دیگر از روشهای تیغه چینی و دیوار چینی های باربر، تیغه چینی سنگی است که در بعضی از ساختمانهای بنایی مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع بنایی دیوارها به دلیل اینکه معمولا سنگهای مورد استفاده دارای سطوح نامنظمی هستند نیاز به ملات سیمانی بیشتری میباشد. زیرا فواصل خالی مابین سنگها باید بوسیله ملات سیمان بنایی کاملا پر شود.

ویژگی بنای ساختمان

بنا می بایست با انواع مصالح ساختمانی آشنا باشد و در مورد انتخاب مصالح ساختمان راهنمایی کند. در صورتی که بخواهید بنا می تواند مصالح بنایی را خریداری کند.
بنای کار کشته همیشه محل را تمیز و پاکیزه تحویل می دهد. خارج کردن نخاله ها بر عهده بنای ساختمان می باشد. از قبل روی این موضوع توافق کنید.
اگر می خواهید پس از انجام تعمیرات و بازسازی منزل حس خوبی داشته باشید و از از کیفیت نتیجه کار راضی باشید حتما با بنای حرفه ای هوم سرویز کار کنید. همیشه به یا داشته باشید دستمزد بنای ساختمان حرفه ای همیشه از افراد مبتدی و بی تجربه بیشتر است. در واقع این هزینه بنایی ساختمان به علت کار صحیح و اصولی است که تحویل شما داده می شود تا نیاز به دوباره کاری نداشته باشید.
بنای خوب همیشه از قبل قیمت ها را اعلام می کند. هرگز پس از پایان کار روی قیمت ها توافق نکنید! برای اینکه مناسب ترین هزینه را با بالاترین کیفیت دریافت کنید از شرکت خدماتی هوم سرویز کمک بگیرد تا بهترین و حرفه ای ترین بناهای سطح شهر را به شما معرفی کند.

هزینه بنایی هوم سرویز چقدر است؟

قیمت بنایی شامل دو قسمت است یک بخش از این مبلغ صرف خرید مصالح ساختمانی می شود و بخش دیگر دستمزد بنای ساختمان است. همانطور که پیشتر اعلام کردیم بناهای ماهرتر دستمزد بالاتری هم دارند ولی واقعا ارزشش را دارد. در مورد مصالح ساختمانی اما نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد. در بازار انواع مصالح با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. که در صورتی که با بنای منصف و کاربلد همکاری کنید میتوانید مصالح با کیفیت را با هزینه مناسب تهیه کنید. به طور کلی موارد زیر بر قیمت بنایی ساختمان تاثیرگزارند:
·         متراژ ساختمان
·         تعداد طبقات ساختمان
·         میزان خرابی و آسیب ساختمان
·         کیفیت مواد و مصالح ساختمانی
·         تعداد کارگرها
·         مدت زمان اجرای بنایی

خدمات بنایی غرب تهران با هوم سرویز

سرویس بنایی هوم سرویز شامل خرده کاری بنایی و خدمات بنایی شرق تهران، خدمات بنایی شمال تهران و خدمات بنایی مرکز و جنوب تهران می باشد. در صورت نیاز مشاوره و دریافت قیمت میتوانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در کوتاه ترین زمان تیم پشتیبانی جهت هماهنگی ، راهنمایی و مشاوره رایگان با شما تماس میگیرند. پس از اعزام بنا به محل و بررسی محیط، قیمت گذاری شفاف انجام می شود. در صورت رضایت شما سایر مراحل با توافق طرفین انجام می شود.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi