header

سرویس ساخت حفاظ آهنی پنجره

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت حفاظ آهنی پنجره

شرایط سرویس ساخت حفاظ آهنی پنجره

• قیمت دقیق حفاظ پنجره ها پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

• هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت حفاظ آهنی پنجره

​ساخت حفاظ پنجره آهنی

نصب حفاظ برای پنجره علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیت ساختمان کمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان ها هم می‌شود. البته زیباتر شدن نما به انتخاب نوع حفاظ بستگی دارد. همچنین در بعضی مناطق که امکان برخورد ضربه و آسیب به شیشه وجود دارد اقدام به ساخت حفاظ آهنی پنجره می کنند. قبل از تصمیم به ساخت نرده حفاظ پنجره با انواع حفاظ آشنا شوید.

انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره متحرک

انواع حفاظ  پنجره ساده و شیک  برای ایجاد امنیت  طراحی شده اند که که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. ساخت حفاظ پنجره تاشو یا حفاظ پنجره متحرک از ساده ترین و مستحکم ترین حفاظ ها محسوب می شوند. با ساخت نرده پنجره تاشو می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه در گروه درب های ضد سرقت دسته بندی می شوند. حفاظ آکاردئونی قابل نصب در هر فضایی از جمله حفاظ پنجره بالکن، حفاظ راه پله است. ساخت حفاظ بازشو پنجره به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. از این رو  به آنها حفاظ آکاردئونی نیز می گویند.

حفاظ پنجره آهنی ساده

از نظر خیلی از افراد زیبایی در سادگی است. از این رو ترجیح به ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک میدهند.  نرده پنجره ساده متشکل از آهن های عمودی یا افقی است. ساخت نرده آهنی پنجره ساده از ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع حفاظ پنجره است. در ساخت این نرده‌ها از قوطی‌های آهنی ساده استفاده می‌شود . درساخت حفاظ پنجره ساده کافیست که رنگ نرده را با سایر قسمت های ساختمان ست کنیم تا زیبایی بینظیری ایجاد کنیم.

حفاظ پنجره دو جداره

ساخت حفاظ پنجره آهنی برای پنجره های دوجداره نیز کار مرسومی است. معمولا در ساختمانهای مدرن و امروزی که همه پنجره upvc دارند. در طبقات اول و دوم برای ایجاد امنیت بیشتر اقدام به ساخت حفاظ پنجره مدرن می کنند. زیرا که سبک پنجره دو جداره باید با سبک حفاظ فلزی تناسب داشته باشد.

حفاظ پنجره فرفورژه

فرفورژه بر گرفته از اصطلاح فرانسوی به معنای آهن کوبیده می باشد، که به زبان فارسی راه پیدا کرده است. برای ساخت حفاظ پنجره فرفورژه، آهن‌ها را برای شکل پذیری در کوره می اندازند و سپس اقدام به ایجاد طرح ها و نقش های متفاوت می کنند. محافظ پنجره فرفورژه‌ چون تنوع زیادی در طرح و نقش دارند و می‌توانند جلوه جذابی در نمای ساختمان ایجاد کنند بسیار پر طرفدارند.

حفاظ نرده ای برای درب و پنجره

ساخت حفاظ‌ نرده پنجره، در واقع به صورت نرده در مقابل پنجره و درب قرار می‌گیرند و اغلب امکان باز و بسته کردن آن‌ها وجود ندارد. البته اگر از حفاظ نرده‌ای برای نصب در مقابل درب‌های منزل شود، می‌توانید آن‌ها را در جهت در و به صورت لولایی باز و بسته کنید.

نصب حفاظ ابرویی برای پنجره‌هایی با ارتفاع زیاد

ساخت حفاظ‌ ابرویی پنجره معمولا نسبت به سایر حفاظ‌ها، کم تراکم‌تر است و همه پنجره را نمی پوشاند. حفاظ ابرویی معمولا روی پنجره‌هایی که پهنای زیادی دارند نصب می‌شود.

حفاظ پنجره استیل

ساخت حفاظ پنجره استیل، یکی از زیباترین حفاظ پنجره مدرن محسوب می شود. در ساختمان های جدید و برج ها به علت همخوانی با نماهای جدید اقدام به ساخت حفاظ پنجره استیل می کنند. جنس استیل این نوع نرده ها موجب مقاومت بالای آنها در هر آب و هوا و شرایط اقلیمی می شود. همجنین مقاومت بالایی در مقابل ضربه و خوردگی دارند.

بهترین نوع نرده حفاظ پنجره کدام است؟

انتخاب و ساخت بهترین حفاظ پنجره آهنی به نوع پنجره نمای ساختمان و مساحت پنجره مورد نظر بر میگردد. البته میزان بودجه شما نیز تعیین کننده است. از بین تمام مواردی که بیان کردیم معمولا نوع آکاردئونی و استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند، بیشتر پیشنهاد می شود. البته بیان این موضوع به معنای رد سایر گزینه ها نیست.جالب است بدانید یکی از مهمترین عواملی که ساخت حفاظ پنجره آهنی را مطمئن تر میکند، طرز ساخت و نحوه نصب بر روی قوطی پنجره می باشد. که باید توسط افراد ماهر انجام شود. ازین رو ما ما استادکاران هوم سرویز را به شما معرفی میکنیم.

قیمت ساخت حفاظ پنجره  در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

اندازه حفاظ پنجره ساختمان

ساخت حفاظ پنجره دو جداره با ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض یا اندازه پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متر مربع قیمت گذاری می شود. بنابراین لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره و قاب حفاظ با دقت محاسبه شود.

جنس حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره در طراحی های متفاوت و متریال متنوعی ساخته می شوند.  قیمت ساخت حفاظ آهنی پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ آهنی، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی ساده هر کدام با متریال مختلفی ساخته می شوند. ازین رو قیمت هر متر از پروفیل ، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود.

تزئینات حفاظ پنجره

شکل و شمایل حفاظ پنجره مدرن خیلی با حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. همیت تفاوت ها و تزئینات اضافی روی حفاظ بر قیمت ساخت حفاظ پنجره آهنی تاثیر گذارند. انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت ساخته می شود که قابلیت داشتن گل نرده یا گل میخ را دارند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا ارائه می دهد با قیمت نرده آهنی پنجره بالکن تفاوت دارد. هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ساخت نیز طبعا بالاتر می رود. یراق آلات خاص و منحصر به فرد، رنگ آمیزی های سفارشی یا هر کار اضافی دیگری که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، تا سازه زیباتر شود بر هزینه ساخت حفاظ پنجره تاثیر میگذارند.

خدمات ساخت انواع حفاظ پنجره هوم سرویز در تمام مناظق تهران

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قسمت بالایی از کیفیت پنجره به نوع ساخت و مهارت نصاب حفاظ پنجره یا آهنگر بر میگردد. همچنین پیشنهاد می شود که در پروسه ساخت نرده آهنی از آهن بازیافتی استفاده نشود. زیرا مقاومت کمتری دارند. ازین رو هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ساخت و تعمیر انواع حفاظ درب و پنجره با بهترین متریال موجود در سراسر تهران میباشد. جهت مشهده نمونه کارها و بررسی قیمتدقیق میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترینزمان ممکن با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi