header

جابجایی و حمل نخاله های ساختمانی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت جمع آوری و حمل نخاله های ساختمانی

شرایط سرویس حمل نخاله ساختمانی

• عوامل زیادی بر قیمت تخلیه نخاله ساختمانی بستگی دارند. عواملی از قبیل نوع نخاله، نوع ماشین برای انتقال آنها به مکان مجاز، تعداد کارگر، تعداد طبقات، مقدار بار، مسافت جابه جایی ضایعات و تخلیه آنها در محلی دور از شهر تعدادی از آنها هستند.

• جمع آوری زباله توسط افراد معتبر و دارای مجوز لازم در زمینه حمل پسمانده و ضایعات ساختمانی انجام می شود.

• پس از تماس با مشاورین ما می توانید بر اساس حجم نخاله وسیله نقلیه مناسب با حجم ضایعات را انتخاب کنید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

حمل و تخلیه نخاله و ضایعات ساختمانی

حمل نخاله ساختمانی

حمل نخاله یا به عبارتی دیگر حمل ضایعات ساختمانی، شامل انتقال مصالح و موادی است که به صورت ناخواسته و اغلب تصادفی در پروسه ساخت و یا تخریب کل یا قسمتی از ساختمان ایجاد می شوند. نخاله های ساختمانی شامل شن، میخ، سیمان، آجر، بلوک، آهن آلات، کاشی و سرامیک های کنده و شکسته و غیره می باشند. همچنین در صورتی که در پروسه آماده سازی و خاکبرداری سطح نیاز به انتقال و جابجایی تنه درختان و قلوه سنگ های موجود در زمین نیز باشد، این موارد نیز جزو حمل نخاله های ساختمانی هستند. البته حمل نخاله صرفا مربوط به عملیات تخریب کلی ساختمان نیست بلکه در پروسه های بازسازی منازل نیز همواره نیاز به خدمات حمل ضایعات ساختمانی برای خارج کردن پسماندها ناشی از نوسازی و ایجاد تغییرات می باشد. اگر به دنبال پیمانکار حمل نخاله و یا صرفا حمل ضایعات ساختمانی به صورت مختصر هستید می توانید از هوم سرویز تلفن جمع آوری نخاله ساختمانی را دریافت کنید و از هزینه حمل نخاله به صورت آنلاین مطلع شوید.

انواع ماشین حمل نخاله ساختمانی

بر اساس نوع نخاله و حجم نخاله انواع ماشین های حمل ضایعات ساختمانی برای این خدمات تعبیه دیده شده است. که در ادامه به کاربرد و معرفی هر کدام از ماشین های نخاله بر خواهیم پرداخت.

  • نیسان نخاله بر
  • حمل نخاله ساختمانی با خاور
  • تخلیه نخاله ساختمانی با بادسون
  • حمل نخاله با کمپرسور
  • کامیون حمل نخاله ساختمانی
  • حمل نخاله ساختمانی با وانت

حمل نخاله با نیسان و وانت باز

با توجه به حجم محدود نیسان اغلب برای از نیسان حمل نخاله و حمل نخاله با وانت بار برای حمل نخاله های ساختمانی محدود و اغلب مربوط به پروسه تعمیرات ساختمان استفاده می شود و برای حمل نخاله های با حجم بالا مناسب نیست. هزینه حمل نخاله با نیسان نسبت به سایر ماشین آلات تخلیه ضایعات ساختمانی مناسب تر است.

حمل نخاله ساختمانی با خاور

حمل ضایعات ساختمانی و حمل خاک ضایعات اغلب با استفاده از خاور انجام می شود. در پروژه های بزرگتر تنها مراحل تخلیه و حمل ضایعات ساختمانی با استفاده از خاور انجام می شود.

حمل ضایعات ساختمانی با بادسون

تخلیه و حمل نخاله های ساختمانی در مقیاس بالا از کامیون بادسون استفاده می شود. این وسیله ابعادی بزرگتر از خاور دارد. استفاده از ماشین های حمل نخاله باید متناسب با حجم نخاله انجام شود تا از دوباره کاری ها جلوگیری شود. گاهی استفاده از ماشین آلات غیر متناسب هزینه حمل ضایعات ساختمانی را افزایش می دهد.

حمل نخاله ساختمانی با کامیون

بر اساس حجم ضایعات و مصالح نوع ماشین حمل نخاله و تعداد کارگرهای مورد نیاز برای تخلیه نخاله پیشنهاد می شود. به این ترتیب بر اساس حجم و نوع ضایعات بهترین ماشین حمل بار پیشنهاد می شود. حمل نخاله با کامیون با توجه به پهنای کوچه و حجم نخاله ها پیشنهاد می شود تا موجب سلب آسایش همسایگان نشود.

روش های جمع آوری نخاله ساختمانی

معضل جمع آوری نخاله ساختمانی و زباله های ایجاد شده ناشی از اتمام پروژه های ساختمانی کار دشواری است و حتما باید با مجوزهای رسمی انجام شود. جمع آوری و تخلیه ضایعات ساختمانی محدود به پروژه های خاصی نیست و تقریبا در تمام پروسه های ساخت و ساز و حتی تعمیرات و نوسازی های جزئی و کلی ایجاد می شود. این نوع آلاینده های محیط زیست اگر به درستی جمع آوری و تخلیه نشوند اثرات بسیار مخربی از خود به جای خواهند گذاشت. از این رو مدیریت نخاله و تخلیه پسماند ساختمانی بسیار حائز اهمیت است. حمل نخاله ساختمانی اگر با هدف بازیافت انجام شود کمترین آسیب به محیط زیست را به دنبال خواهد داشت و از نظر هزینه به نفع کارفرما است.

  • جمع آوری نخاله ساختمانی و حمل نخاله ساختمانی با استفاده از گونی
  • جمع آوری ضایعات ساختمانی با  استفاده از اجاره باکس نخاله ساختمانی 
  • حمل نخاله ساختمانی از طبقات با کارگر

هزینه حمل نخاله ساختمانی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه جمع آوری نخاله ساختمانی و هزینه تخلیه ضایعات ساختمان به موارد زیادی بستگی دارد. قیمت تخلیه نخاله در قدم اول به نوع نخاله بستگی دارد. نوع ماشین نخاله مورد بعدی است که بر قیمت حمل نخاله ساختمانی تاثیر دارد. به طور مثال هزینه حمل نخاله با نیسان با هزینه حمل نخاله با خاور قطعا یکسان نیست. تعداد کارگران مورد نیاز برای انتقال و تخلیه نخاله و همچنین تعداد طبقات برای جابجایی و جمع آوری ضایعات ساختمانی نیز مورد مهم دیگری است که بر دستمزد حمل نخاله ساختمانی تاثیر دارد.

حمل نخاله ساختمانی شبانه روزی با هوم سرویز

در بعضی از پروژهای ساختمانی به علت سرعت انجام بالای ساخت و سازها نیاز است که نخاله های ساختمانی به صورت شبانه روزی تخلیه و حمل شوند. شرکت حمل نخاله ساختمانی هوم سرویز با ایجاد قراردادهای دوره ای اقدام به حمل نخاله شبانه روزی برای پیشبرد هر چه بهتر این پروژه ها می کنند.

جهت ثبت درخواست و ارتباط با نزدیک ترین حمل نخاله ساختمانی به محل مورد نظر خود می توانید در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن برای تخلیه ضایعات در محل حضور پیدا خواهند کرد. جهت مشاوره و اطلاع دقیق از هزینه حمل نخاله می توانید از مشاوره رایگان همیاران ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi