header

سیمانکاری دیوار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سیمانکاری دیوار حیاط، منزل و سیمانکاری نمای ساختمان

شرایط سرویس سیمان کاری دیوار

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

سیمان کاری کف و دیوار و سیمان کاری نمای ساختمان

سیمان کاری ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟

سیمانکاری یکی از زیرمجموعه های خدمات بنایی ساختمان است. سیمان به علت مقاومت بالا در برابر عوامل جوی مورد استفاده قرار می گیرد. سیمانکاری دیوار بعد از ساخت دیوار انجام می شود. سیمان کاری کف و سیمان کاری دیوار حیاط در مراحل آخر ساخت و ساز قرار می گیرند و جزو اقدامات نازک کاری ساختمان هستند. سیمانکاری فقط مختص به دیوار نیست بلکه سیمان کاری نمای ساختمان و سیمان کاری کاری کف هم بنا به نیاز کارفرما توسط سیمانکار انجام می شود. اما نحوه انجام هر کدام از این موارد با هم یکی نیستند و به روش های مختلفی انجام می شوند. در ادامه به انواع سیمانکاری ساختمان و عوامل موثر بر هزینه سیمان کاری دیوار، کف و هزینه سیمانکاری نما خواهیم پرداخت.

انواع کاربرد سیمان کاری در ساختمان کدامند؟

کاربرد سیمان در ساخت و ساز ساختمان بسیار گسترده است. انجام هر روش از سیمانکاری با نوع سیمان خاصی انجام می شود. تعدادی از خدمات که زیر مجموعه سیمان کاری هستند عبارت اند از:

  • سیمان کاری با سیمان سیاه
  • سیمان کاری با استفاده از سیمان تگری
  • سیمان کاری نمای ساختمان با سیمان سفید
  • سیمان کاری نمای شسته
  • سیمان کاری کف اتاق
  • سیمانکاری دیوار حمام و دستشویی
  • سیمان کاری روی رابیتس
  • سیمان کاری دیوار استخر
  • سیمان کاری طرح چوب و سنگ
  • سیمان کاری دیوار باغ و حیاط

سیمان کاری دیوار حیاط و باغ با سیمان سیاه

سیمانکاری دیوار براساس محل قرارگیری دیوار و میزان اهمیت عایق کاری به صورت متفاوت انجام می شود. سیمان کاری دیوار حیاط و باغ با سیمان کاری دیوار حمام و سایر دیوارهای داخلی ساختمان تفاوت دارد. برای اجرای این خدمات، سیمان کاری دیوار با دستگاه نیز امروزه توسط سیمانکاران انجام می شود.

سیمان کاری با سیمان سیاه به علت مقاومت بالا در برابر رطوبت برای سیمان کاری دیوار باغ و حیاط و همچنین سیمانکاری دیوار های داخلی مانند سیمان کشی دیوار دستشویی و حمام استفاده می شود. سیمان سیاه جزو پرکاربردترین انواع سیمان هستند. برای سیمان کاری دیوار حیاط ابتدا باید مراحل آسترکشی به درستی انجام شود.

سیمان کاری نمای ساختمان

سیمانکاری نمای ساختمان نیز یکی از رایج ترین نماهای مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد. نمای سیمان شسته جزو نماهای اندود شده محسوب می شوند که روی سفت کاری نما اجرا می شوند. سیمانکاری شسته نما در طرح های مختلفی انجام می شود. طرح هایی مانند نما رومی، تیشه ای، چکشی، سیمان کاری طرح چوب و سیمان کاری طرح سنگ نیز با سیمان قابل انجام هستند.

سیمان کاری نما شسته در رنگ بندی های مختلف مانند سیاه، قرمز، خاکستری، سبز و غیره اجرا می شوند. البته بنا به درخواست مشتری می توان از سیمان سیاه و رنگ های معدنی نیز در سیمان کاری نمای ساختمان بهره برد. اجرای سیمان شسته برای نما دارای مزایای زیادی است که اولین مورد آن هزینه سیمانکاری نما است، که نسبت به اجرای سایر موارد بسیار به صرفه تر و مناسب تر است. همچنین امکان اجرای طرح های مختلف با سیمان نیز یکی دیگر از مواردی است که سیمان کاری نما را بیشتر محبوب می کند.

سیمان کاری روی رابیتس

سیمان کاری دیوار بلوکی اغلب باید به این روش انجام شود، زیرا امکان سیمان کاری مستقیم روی دیوار وجود ندارد. در ابتدا باید اقداماتی جهت آماده سازی سطح انجام شود و سپس سیمان کاری روی رابیتس انجام می شود. در قدم اول باید خمیرکشی روی رابیتس انجام شود و سپس روی آن آسترکشی نهایی اجرا می شود.

سیمان کاری کف اتاق

سیمان کاری کف اتاق معمولا جهت زیرسازی و ایجاد سطحی صاف برای قرار گیری سایر سطوح اجرا می شود. سیمان کاری کف اتاق باید کاملا حرفه ای توسط سیمانکار ماهر انجام شود. زیرا ایجاد سطحی کاملا صاف و با شیب صحیح در سیمان کشی کف بسیار مهم است.

سیمانکاری کف حیاط و سیمان کاری دیوار حیاط

در سیمان کاری کف حیاط باید شیب بندی صحیح و استاندارد در محوطه ساختمان ها رعایت شود. سیمان کاری دیوار حیاط نیز باید قبل از نصب هر گونه دیوارپوش دیگری به درستی انجام شود. زیرا به این صورت سطح زیر کار به درستی زیرکاری و عایق می شود و بستر مناسبی برای اجرای سایر موارد ایجاد می شود.

لوازم مورد نیاز برای سیمان کاری کف  و دیوار چیست؟

از جمله وسایل مورد نیاز برای سیمانکاری کمچه، شمشه آلومینیومی، ملاقه، ریسمان کار، اسفنج، شاقول و استانبولی می باشد. البته بنابر اینکه سیمان کاری در ارتفاع انجام می شود یا خیر لوازمی مانند تخته، بشکه و یا داربست نیز نیاز است.

مراحل سیمانکاری کف و دیوار کدامند؟

سطح زیر کار باید صاف باشد

قبل از شروع به سیمان کاری دیوار یا کف باید سطح زیرکار صاف و یکدست باشد. مواردی مانند بیرون زدگی ملات بین آجرها و لکه های سیمان باید از روی کار برداشته شوند.

کروم کشی در سیمانکاری

برای سیمانکاری کف و دیوار با استفاده از شاقول و ریسمان باید ضخامت سیمان روی دیوار و کف تعیین شود به این ترتیب از شکمه زدن و یا تورفتگی با به طور کل از عدم تقارن در سیمانکاری کف و دیوار ساختمان جلوگیری می شود. پس از تعیین کروم باید فاصله بین آنها با ملات سیمان پر شود.

تهیه ملات سیمانی و آسترکشی دیوار

سیمان کاری دیوار ساختمان از این مرحله شروع می شود. پر کردن فاصله بین دو کروم به وسیله دستی یا به وسیله دستگاه انجام می شود. ملات سیمانی را درون استامبولی آماده می کنند و با استفاده از کمچه و ملاقه روی دیوار پرت می کنند و سپس با استفاده از شمشه سیمان را روی دیوار صاف می کنند.

سیمان کاری دیوار ساختمان بدون داربست

در مواردی امکان نصب داربست برای سیمانکاری دیوار و نما وجود ندارد. ارائه خدمات سیمان کاری دیوار بدون داربست با استفاده از راپل انجام می شود. این خدمات باید توسط گروهی مجرب و دارای تجهیزات استاندارد انجام شود.

قیمت سیمان کاری دیوار و کف به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سیمان کاری دیوار به موارد زیادی بستگی دارد. اولین عامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه سیمان کاری ساختمان متراژ کار است و مورد بعدی در برآورد قیمت سیمانکاری ساختمان نوع سیمان و محل سیمان کاری است. هزینه سیمان کاری نمای ساختمان با توجه  متریال و همچنین طرح مورد نظر کارفرما متفاوت است. در مواردی اگر نیاز به زیرکاری و اجرای عایق دیوار باشد این موارد بر هزینه سیمان کاری ساختمان تاثیر می گذارند.

همچنین محل قرار گیری دیوار نیز بر دستمزد سیمان کاری دیوار تاثیر می گذارد، زیرا نوع زیرسازی دیوار تغییر خواهد کرد. قیمت سیمان کاری دیوارهای داخلی چون در مقابل عوامل جوی نیستند کمتر از قیمت سیمان کاری دیوار حیاط است زیرا در دیوارهای داخلی از متریال با جنس معمولی تر استفاده می شود.

خدمات سیمانکاری ساختمان و سیمانکار مجرب در هوم سرویز

اگر برای سیمان کاری دیوار، کف و سیمانکاری نمای ساختمان به دنبال سیمانکار مجرب هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و می توانید به راحتی از چندین سیمانکار به صورت کاملا رایگان قیمت بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi