header

طراحی و ساخت دکور و ویترین مغازه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت طراحی ویترین مغازه و دکوراسیون فروشگاه

شرایط سرویس ساخت دکور و ویترین مغازه

• سرویس ساخت ویترین مغازه و دکوراسیون مغازه شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

• منظور از ساخت دکور مغازه، طراحی و ساخت کلیه جزئیات آن به همراه ویترین، قفسه بندی، طبقه بندی فروشگاه، پیشخوان، ویترین پشت شیشه، پارتیشن، اتاق پروو، استند فروشگاهی، کانتر، باجه و ... مورد نظر مشتری می باشد.

• طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

• جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

ساخت ویترین فروشگاه و قفسه بندی فروشگاه

ساخت دکور مغازه و طراحی ویترین مغازه مدرن

دکوراسیون مغازه شیک امروزه برای کسب موفقیت و ماندن در عرصه رقابت ها ضروری است، زیرا باید همیشه چیزهای فراتری نسبت به بقیه داشته باشید تا از بقیه پیشی بگیرید. ظاهر پسندیده در ویترین مغازه و ساخت دکواسیون مغازه، در کنار کیفیت خدمات و کالاها می توانند پکیج موفقیت درهر رشته کاری باشند. در کسب و کارهای کوچک مانند دکوراسیون مغازه پوشاک، دکوراسیون آرایشگاه، ویترین موبایل فروشی در موارد بزرگتر مانند دکور بانک و غیره همه در جذب مشتری و کسب موفقیت آنها تاثیر بسزایی دارد. امروزه سطح توقعات افراد بالا رفته است و در صورتی که ظاهر یا ویترین جلوی مغازه یا فروشگاه جذابیت نداشته باشد، نمی توان انتظار بازخورد خوبی هم داشت.

ساخت دکور مغازه موجب ایجاد جذابیت و کنجکاوی در افراد می شود. به این ترتیب افراد را راغب به بازدید از محل و خرید محصولات یا دریافت خدمات می کنند. با کمک از شرکت طراحی و ساخت دکور مغازه هوم سرویز می توانید تغییرات زیادی در کسب و کار خود ایجاد کنید. در ادامه به انواع دکور مغازه و عوامل موثر بر هزینه ساخت ویترین و هزینه ساخت دکور مغازه می پردازیم.

طراحی ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه

مهمترین مواردی که قبل از اجرای دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون فروشگاهی باید مدنظر قرار داد عبارت اند از: موقعیت مکانی مغازه، سن مشتریان مورد نظر و همچنین نوع قشر مورد نظر است همه و همه باید در طراحی دکور مغازه لحاظ شود. همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه می تواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. به طور کلی نوع چیدمان ویترین و قفسه بندی مغازه باید به گونه ای باشد که در عین خاص بودن، احساس سردرگمی در خریدار ایجاد نکند.

ساخت ویترین مغازه مدرن

در گذشته مغازه ها ویترین های بسیار شلوغی داشتند که بیشتر اجناس را به نمایش بگذارند. اما امروزه ساخت ویترین مغازه مدرن و مینیمال طراحی و اجرا می شود و دیگر نیازی نیست که تمام اجناس خود را از پشت ویترین به نمایش بگذارید تا مشتری ها جنس مورد نظر را انتخاب کنند. بلکه طراحی دکوراسیون مغازه به صورت مینیمالیستی تاکید دارد که با نمایش یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس در ویترین مغازه به صورت خلاقانه، مشتری را وادار به ورود به مغازه کنند.

ساخت دکور مغازه با ام دی اف

ساخت ویترین ام دی اف که به ساخت ویترین چوبی نیز شناخته می شود، امروزه بسیار ترند شده است. قیمت دکور چوبی مناسب است و همچنین به علت شیک بودن تقریبا به محبوبترین نوع دکور تبدیل شده است. برای ساخت و طراحی ویترین چوبی از ورق ام دی اف استفاده می شود. همچنین بهترین متریال برای ساخت اتاق پرو و ساخت ویترین بوتیک استفاده از ام دی اف است. تنوع رنگ زیاد در ام دی اف نیز علت دیگری بر افزایش تعداد طرفداران این نوع دکور است.

برای ساخت و طراحی ویترین مغازه چوبی با توجه به طراحی دکوراسیون مغازه و همچنین هزینه ای که کارفرما برای این مورد در نظر گرفته است می توان از نمونه های ممبران یا های گلاس استفاده نمود. در طراحی ویترین مغازه مدرن بهتر است از ورق های هایگلاس استفاده شود. در طراحی ویترین مغازه کلاسیک مانند ویترین مغازه پوشاک و طراحی دکور مزون بهتر است از ورق ممبران استفاده شود.

نقش ساخت ویترین فروشگاه در جذب مشتری

ساخت ویترین مغازه پل ارتباطی بین شما و مشتریان مد نظرتان است. در واقع شما با طراحی و ساخت ویترین مغازه نوع مشتری خود را تعیین می کنید. ویترین مغازه یک توضیح کلی از نوع کسب و کار و سبک کار شما در اختیار مشتری قرار می دهد. به این ترتیب آنها را مشتاق به بازدید از داخل مغازه می کنید. همچنین باید بدانید که طراحی و ساخت ویترین مغازه به مراتب تاثیر عمیق تری نسبت به طراحی و ساخت دکور مغازه دارد که موارد زیر در آن دخیل هستند.

تاثیر رنگ در ساخت دکور مغازه

همواره در دکوراسیون مغازه سوالاتی در ارتباط با اینکه بهترین رنگ برای دکور مغازه چیست در ذهن افراد ایجاد می شود. مهمترین مورد در هنگام انتخاب رنگ هارمونی بین شغل مورد نظر و فضای اطراف است. به طور مثال برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه باید از رنگ های ملایم که احساس آرامش در افراد ایجاد می کند، استفاده کرد. همچنین برای ویترین موبایل فروشی به کار بردن همزمان رنگ های تیره و روشن در کنار هم می تواند به عنوان بهترین رنگ دکور مغازه باشد.

 در دکور ویترین بوتیک و رنگ دکور مغازه پوشاک استفاده از رنگ آبی ملائم می تواند تاثیر مثبتی بر روی خریداران داشته باشد. در این صورت می توانند در محیط دور از استرسی، به خرید بپردازند.

نورپردازی دکور مغازه

در واقع تکمیل کننده طراحی دکوراسیون مغازه در آخرین مرحله نورپردازی دکور مغازه است. هر کدام از این موارد به تنهایی ناقص هستند. اما اگر به درستی در کنار هم استفاده شوند نتیجه کار بی نظیر خواهد بود. به طور کل 4 نوع نورپردازی داریم. نورپرداری عمومی، موضعی، تاکیدی و تزیینی از انواع مواردی هستند که بر اساس نوع طراحی ویترین و دکور مغازه، اجرا می شوند.

ساخت دکور مغازه با کمترین هزینه با هوم سرویز

مهم ترین عامل تعیین کننده نوع ویترین و دکور مغازه در کنار زیبایی، مسئله هزینه است. زیرا در اکثر مواقع افراد به دنبال کاهش هزینه ها در کنار اجرای کار مناسب هستند. البته ساخت دکور مغازه ارزان به معنای استفاده از متریال غیر مرغوب نیست. بلکه منظور قیمت منصفانه است.

تیم طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه هوم سرویز با کمک مجرب ترین طراحان و اجرا کنندگان آماده ساخت ویترین مغازه با کمترین هزینه برای تمامی صنف ها می باشد.

هزینه ساخت دکور مغازه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ساخت دکور مغازه و قیمت ساخت ویترین مغازه به عوامل مختلفی بستگی دارند. انداره مغازه اولین و مهمترین عامل در تخمین هزینه ساخت دکور مغازه است.

ساخت دکور مغازه کوچک متریال کمتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه ساخت ویترین و دکور مغازه کاهش پیدا می کنند. اما به طور کل نوع درخواست مشتری و نوع متریال موذد نظر نیز در برآورد قیمت ساخت ویترین مغازه موثر هستند. درحالت کلی نمی توان قیمت ثابتی را به اجرای پروژه های این چنینی نسبت داد. بهترین راه جهت اطلاع از هزینه ها مراجعه حضوری متخصصین هوم سرویز و تخمین هزینه است.

سفارش ساخت ویترین مغازه در هوم سرویز

در صورتی که نیاز به سفارش ساخت دکور ویترین مغازه یا ساخت اتاق پرو، ساخت کانتر یا تغییر در دکور مغازه دارید می توانید با ما در تماس باشید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین و طراحان ما با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. در موعد تعیین شده جهت بررسی های نهایی و اعلام قیمت نهایی با شما قرداد بسته خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi