header

محوطه سازی و طراحی باغچه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت طراحی باغچه و فضای سبز |محوطه سازی باغ و باغچه

شرایط سرویس محوطه سازی و طراحی باغچه

• همیار می بایست قبل از شروع پروژه طرح محوطه فضای سبز طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به محوطه سازی و ساخت باغچه اقدام نماید.

• چنانچه مکان مورد نظر جهت ساخت محوطه نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار محوطه سازی و باغچه های اجرا شده را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی محوطه سازی و طراحی باغچه

انواع محوطه سازی و طراحی باغچه در تهران

طراحی فضای سبز در زندگی مدرن امروزی، با توجه به افزایش روز افزون سازهای عظیم و کاهش فضاهای سبز به یکی از مهم ترین قسمت ها در طراحی و ساخت ویلا و محوطه باغ منازل تبدیل شده است.

محوطه سازی فضای سبز حیاط ویلا و خانه علاوه بر تاثیر شگرفی که در آب و هوای محیط دارد. موجب نشاط و آرامش افراد ساکن در ساختمان یا ویلا می شود. همچنین لنداسکیپ به دلیل زیبایی که به فضای مورد نظر می بخشد به یکی از نقاط قوت ساختمان ها تبدیل شده است که می تواند در جلب نظر خریداران یسیار موثر باشد. محوطه سازی و باغچه سازی صرفا به کاشت گل و گیاهان محدود نمی شود. بلکه مواردی مانند ساخت آبنما، آلاچیق، نرده کشی، ساخت نهر، حوض و یا استخر نیز در گروه محوطه ویلا و طراحی فضای سبز قرار می گیرند.

حیاط سازی منزل و طراحی فضای سبز بر اساس نوع طراحی ساختمان، ابعاد فضای سبز و همچنین افرادی که در ساختمان رفت و آمد دارند اجرا می شود. در بین مواردی که بیان کردیم تنها موردی که بیشترین تاثیر را بر طراحی باغچه حیاط و طراحی حیاط ویلایی دارد میزان فضای در دسترس است. که هر چه بزرگتر باشد مطمئننا دست طراح بازتر خواهد بود و می تواند شرایط رویایی تری را ایجاد کند.

محوطه سازی حیاط خانه

محوطه سازی طراحی حیاط به نوعی زیر مجموعه محوطه سازی ویلا است. ولی در ابعاد و اندازه های کوچکتر! محوطه سازی حیاط کوچک معمولا بر اساس اندازه حیاط و سلایق مشتری به کاشت درختان مثمر و درخت تزئینی محدود می شود.

اگر با مشکل کمبود و کوچکی فضا مواجه اید باید بدانید که طراحی باغچه کوچک نسبت به طراحی و محوطه سازی حیاط خانه ویلایی نیاز به تبحر و تجربه بیشتری دارد. زیرا که در این شرایط باید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمود. همچنین توجه به جزئیات و ظرافت در این زمینه بیشتر حائز اهمیت است.

محوطه سازی ویلا

محوطه سازی ویلا در تهران باید تایع شرایط خاصی باشد. یکی از آن شرایط نحوه ی طراحی و معماری ویلا است. به طور مثال طراحی و محوطه سازی ویلای مدرن با طراحی و محوطه سازی ویلای کلاسیک قطعا یکسان نخواهد بود. معمولا در خارج از تهران و در فضاهای وسیع تر اقدام به ساخت ویلا می کنند. به همین علت طراحی حیاط ویلا نقش بسزایی در تکمیل زیبایی آن دارد.

حیاط سازی ویلا می تواند از یک طراحی ساده شروع شود و تا جزییات زیاد ادامه پیدا کند. معمولا در موارد با فضای سبز زیاد نیاز به طراحی لنداسکیپ و باغ آرایی حرفه ای است.

محوطه سازی برج های مسکونی

طراحی فضای باز مجتمع مسکونی به علت افزایش روز افزون این نوع سازه ها به یک رشته مجزا تقسیم شده است. زیرا باغچه سازی برج های مسکونی تاثیر بسیار مثبتی در خرید و فروش واحدها و میزان رضایت اهالی ساختمان خواهد داشت. طراحی فضای سبز در مجتمع مسکونی صرفا شامل کاشت تعدادی گل و گیاه نیست. بلکه طراحی لنداسکیپ، حیاط سازی ساده و شیک و باغ آرایی شامل به کارگیری همزمان هنر و علم است.

محوطه سازی و طراحی باغچه به حدی در زیباسازی ساختمان ها موثر هستند که حتی زیباترین ساختمانها با بهترین معماری بدون طراحی فضای سبز همیشه دارای کمبودهایی هستند.

اصول محوطه سازی و اجرای فضای سبز

بررسی همه جانبه زمین و توجه به شرایط آب و هوایی، توجه به عناصر طبیعی و غیر طبیعی موجود در زمین، سلیقه مشتری و سبک معماری سازه همه وهمه از مواردی هستند که باید قبل از طراحی پلان و ایده پردازی آنها را مد نظر قرار داد. ابعاد و شکل کلی زمین باید بررسی شود. به این ترتیب یک نقشه کلی زمین و اطلاعات دقیق از پستی و ناهمواری های زمین در دسترستان قرار خواهد گرفت. مورد بعدی بررسی وضعیت آب و هوایی منطقه است. در واقع جهت تابش و شدت نور خورشید، جهت و شدت بادهایی که در منطقه مرسوم است و تغییرات دمایی در ساعات مختلف از شبانه روز رخ می دهد. همه در انتخاب پوشش گیاهی، نوع محوطه سازی و باغچه سازی بسیار موثر هستند.

در باغچه سازی حیاط خانه یا ویلا با گیاهان متنوع سروکار داریم. گیاهانی که در فضای سبز مورد استفاده قرارمی گیرند بر اساس نوع زیست گاه و خصوصیات منحصر به فردشان با هم متفاوت هستند. عواملی مانند مانند تغییرات درجه حرارت، حداقل دما، میانگین و حداکثر دما، میزان رطوبت هوا، حجم بارندگی و غیره همه بر نوع پوشش گیاهی و بر اصول باغچه آرایی تاثیر گذار هستند.

طراحی و اجرای فضای سبز در هوم سرویز

به کارگیری خلاقیت و همچنین تجربه نقش بسزایی در طراحی و اجرای فضای سبز دارد. در واقع تفاوتی ندارد به دنبال اجرای محوطه سازی حیاط خانه باشید یا محوطه سازی یک باغ ویلا بزرگ. در هر دو این موارد باید از حداقل متریال بیشترین استفاده را با توجه به فضا برد. مواردی مانند ساخت آبنما، ساخت برکه، جدول باغچه، فلاور باکس، ویواریوم، تراواریوم و غیره همه و همه از مواردی هستند که با توجه به نیاز مشتری و نوع انتظار او از فضای سبز طراحی و اجرا می شوند.

تیم هوم سرویز با همکاری گروهای کاملا حرفه ای آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و اجرای فضای سبز حیاط و باغ آرایی در مساحت های وسیع هستند.

قیمت محوطه سازی و طراحی باغچه در هوم سرویز

قیمت محوطه سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت طراحی باغچه حیاط به نوع پوشش گیاهی مد نظر و موارد غیر طبیعی مانند ساخت آلاچیق و غیره که مد نظر کار فرما هستند. همه و همه بر قیمت حیاط سازی موثر هستند. در کل در موارد این چنینی که به صورت پروژه ای انجام می شود. بهترین راهکار برای تعیین هزینه محوطه سازی و طراحی باغچه بازدید حضوری است. در صورت نیاز کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi