header

ساخت آلاچیق فلزی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت آلاچیق فلزی

شرایط سرویس ساخت آلاچیق فلزی

• قیمت دقیق ساخت آلاچیق فلزی مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

• هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت آلاچیق فلزی

​مزایای ساخت آلاچیق فلزی در فضای باز و پشت بام منازل

ساخت آلاچیق فلزی یکی از بهترین اقدامات برای زیباسازی محوطه باز منازل و باغ و استفاده ازهوای آزاد در تمامی فصول سال میباشد. آلاچیق های فلزی و آلومنیومی نسبت به آلاچیق های چوبی و آلاچیق سیمانی برتری هایی مانند انعظاف پذیری بالا و وزن کمتر دارند. آلاچیق فلزی علاوه بر کاربردش که ایجاد سایه و شیمنگاه است. از استحکام بالایی نیز برخوردار است و برای سالیان سال می تواند مکان خوبی برای آرامش همه اعضای خانواده باشد. اگر قصد ساخت یا سفارش آلاچیق فلزی دارید با ما در ادامه همراه باشید.

انواع آلاچیق فلزی بر اساس طراحی و کاربرد

آلاچیق سنتی

معمولا در هنگام صحبت از آلاچیق سنتی همه به یاد آلاچیق های چوبی می افتند. اما ما در اینجا منظورمان طراحی سنتی است که میتوان با اسکلت آهنی ساخت و برای تزیینات از بتن یا چوب استفاده کرد. در ساخت آلاچیق سنتی معمولا از اشکال چند ضلعی منظم استفاده می شود. همچنین سقف آلاچیق سنتی را نیز اغلب به شکل شیروانی طراحی و اجرا می کنند.

ساخت آلاچیق مدرن

آلاچیق مدرن دقیقا در نقطه مقابل آلاچیق سنتی قرار میگیرد. معمولا در ساخت آلاچیق فلزی مدرن هیچ قانون و قاعده ای وجود ندارد و همه به خلاقیت طراح و خواسته مشتری بر میگردد. استفاده از اشکال هندسی غیر منظم و سقف های صاف از خصوصیات بارز این آلا چیق ها هستند.

آلاچیق پرگولا

آلاچیق پرگولا یک سازه مشبکی شکل است که اغلب بدون سقف یا با سقف شید ساخته می شود. در ساخت این مدل آلاچیق از چوب، شیشه و فلز میتوان استفاده کرد. دیوارهای آلاچیق پرگولا با انواع گیاهان زینتی و رونده تزیین میشود. معمولا از ساخت آلاچیق فلزی پرگولا معمولا در قسمت ورودی ساختمان استفاده می شود تا نمای ورودی رویایی تر شود.

ساخت آلاچیق قابل حمل

ساخت آلاچیق فلزی قابل حمل  یا پرتابل یک نمونه پر طرفدار دیگر از انواع آلاچیق ها میباشد. که معمولا برای کمپ استفاده می شود. این آلاچیق سبک و تاشو است. برای سقف این نوع آلاچیقها از از پارچه های نایلونی سبک استفاده میشود.

انواع مدل ساخت آلاچیق فلزی

مدل های آلاچیق فلزی می تواند شامل شکل های هندسی متفاوتی مانند چهارگوش، پنج گوش، بیشتر و یا کاملا دایره ای باشند. یکی از ویژگی های بارز این سازه ها در این است که می توانید سقف های گوناگونی را بر روی آنها اجرا نمایید. از سقف های شیشه ای و متحرک گرفته تا سقف های مشبک و طرح های پارچه های همه قابلیت اجرا بر روی این سازه ها را دارند. نحوه ساخت آلاچیق ها با توجه به سلایق افراد متفاوت از یکدیگرند برخی دارای ستون و اسکلت ضخیم هستند و برخی بسیار با ظرافت ساخته می شوند.

مراحل ساخت آلاچیق فلزی ساده

اگر از توانایی فنی متوسط برخوردار هستید و لوازمی مانند دستگاه جوش و برش فلز را در اختیار دارید میتوانید خودتان اقدام به ساخت آلاچیق فلزی ساده کنید. برای ساخت آلاچیق با کمترین هزینه در قدم اول باید بر اساس فضای مورد نظرتان اقدام به طراحی و اندازه گیری ابعاد آلاچیق بپردازید. برای ساخت آلاچیق فلری ارزان در حیاط باید سوراخ هایی برای نصب ستون های آلاچیق حفر کنید. باید در این زمان دسترسی به نقشه لوله کشی های زیر زمینی داشته باشید یا از افراد متخصص کمک بگیرید.برای نصب ستونهای آلاچیق و نصب اسکلت آلاچیق باید سوراخ های 70 تا 120 سانتی حفر کنید تا استحکام کافی داشته باشد. باید ستون های خود را به شکل ابعاد 2.5 در 2.5 حفر کنید. البته این ابعاد با توجه به فضای شما تا حدی قابل تغییر هستند. در زیر حفزه ها مقداری شن و ماسه بریزید تا تیرهای ستون طی مرور زمان جابجا نشوند.

پس از قرار دادن ستونها در داخل حفره ها باید اقدام به بتن ریزی کنید. بعد از بتن ریزی باید یک روز کامل مهلت دهید تا سیمان کاملا خشک شود و سپس اقدام به نصب سقف آلاچیق کنید.

ارتفاع آلاچیق فلزی چقدر باید باشد؟

بهترین ارتفاع برای ساخت انواع آلاچیق فلزی بین 2.5 تا 3 متر است. اما شما بسته به نیاز خود و ابعاد کلی آلاچیق می توانید این اندازه را کمتر یا بیشتر کنید. البته ارتفاع بیشتر از 3 متر معمولا توصیه نمی شود. در نتیجه مهمترین عاملی که تعیین کننده ارتفاع آلاچیق و ابعاد کلی آن است تعداد نفراتی هستند که دوست دارید از آنجا استفاده کنند. یکی از بهترین انواع آلاچیق که می توان از حداکثر فضا در آن استفاده کرد آلاچیق دایره ای با ارتفاع 2.70 سانت است.

ساخت آلاچیق فلزی روی پشت بام

ساخت آلاچیق فلزی روی پشت بام به عنوان مکانی که در تمام ساعات شبانه روز میتواند در دسترس افراد ساکن ساختمان قرار بگیرد متداول شده است. ساخت آلاچیق پشت بامی در اجرای روف گاردن یا بام سبز بسیار کاربرد دارد. در ساخت آلاچیق پشت بامی میتوان از ترکیب متریال مختلفی مانند فلز شیشه و چوب پلاست استفاده کرد. اینکه در چه منطقه مکانی و با چه آب و هوایی میخواهید به ساخت آلاچیق بپردازید متربال مورد نیاز نیز تغییر میکنند. برای ساخت انواع الاچیق و متریال مناسب میتوانید با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید تا با مناسب ترین هزینه بهترین سازه را انتخاب و نصب کنید.

هزینه ساخت آلاچیق فلزی

قیمت ساخت آلاچیق فلزی به نوع آلاچیق، متریال مورد نظر و البته ابعاد آلاچیق بستگی دارد. خیلی از افراد قیمت ساخت آلاچیق فلزی را متری اعلام می کتتد که باز این مورد ممکن است بر اساس نیاز مشتری تغییر کند. نحوه زیر سازی آلاچیق عامل مهم دیگری در تعیین هزینه ساخت آلاچیق فلزی است. گاهی فقط آلاچیق پیش ساخته را روی سطح قرار می دهند و فنداسیون ریزی نمی کنند در این صورت قیمت ها بسیار کاهش پیدا می کنند. البته عامل هزینه حمل و اجرت نصب آلاچیق نیز عواملی هستند که باید پس از بازدید از محل اعلام شود. هزینه ساخت آلاچیق های چند ضلعی نسبت به آلاچیق های چهار ضلعی و دایره شکل به دلیل قرار دادن ستون های بیشتر، گرانتر تمام می شود.

ساخت انواع آلاچیق های فلزی با استادکاران هوم سرویز

در صورتیکه مایل به ساخت آلاچیق فلزی باغی در ویلا و یا فضاهای دیگر هستید میتوانید از متخصصین و استادکاران هوم سرویز کمک بگیرید. ساخت آلاچیق فلزی ساده و ساخت آلاچیق ارزان بر اساس بودجه مد نظر شما تخصص ماست. برای دریافت خدمات و سرویس نصب آلاچیق فلزی میتوانید به صورت کاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تاجهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi