header

گچ کاری و گچبری ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت انواع گچکاری و گچبری پیش ساخته و دستی مدرن

شرایط سرویس گچکاری و گچبری

• چنانچه نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه اقلام می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• نمونه کارها توسط همیار قابل ارایه می باشد.

• همیار موظف است پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

• هزینه گچکاری برای متراژهای کمتر از ده متر به صورت توافقی بوده و توسط همیار اعلام می شود.

• درتعیین قیمت گچبری نوع ابزار مورد استفاده و متراژ و نوع طرح تعیین کننده است.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

گچ کاری ساختمان و گچبری دیوار و سقف مدرن و سنتی

گچ کاری و گچبری ساختمان

گچ بری و گچ کاری ساختمان آخرین مرحله از نازک کاری ساختمان است. استفاده از گچ به شکل گچبری و گچ کاری های سنتی از دیرباز با ما همراه بوده است. امروزه نیز بر اساس سبک خانه انواع گچبری مدرن و سنتی در ساختمانها دیده می شود. گچبری و گچ کاری مدرن در ساختمان های امروزی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. امروزه گچبری سقف، گچبری دیوار و ستون، گچبری دور لامپی، گچبری نور مخفی سقف در کل گچبری سقف پذیرایی از مواردی هستند که به صورت وسیع درخواست می شوند.

در ادامه به انواع روش های گچ کاری سقف و دیوار و گچبری ساختمان و عوامل موثر بر هزینه گچکاری و گچبری ساختمان می پردازیم.

انواع گچ بری و گچ کاری ساختمان کدامند؟

خدمات گچ بری ساختمان شامل گچ کاری و گچ بری سقف،  گچکاری و گچبری اپن، ابزار نور مخفی گچ کاری ، گچ بری دور لوستر، گچکاری و گچبری بالای شومینه، گچ بری پشت تلویزیون، گچبری گلویی جدید، گچ کاری اپن، گچ بری آرک آشپزخانه، گچ بری ورساج، گچ بری نما رومی و انواع گچ بری های سلیقه ای به سفارش مشتری می باشد.

از انواع گچکاری و گچبری به گچ بری برهشته، گچبری زبره، گچبری لکه یا کلوخی ، گچ بری پته، گچ بری مشبک، گچ بری لایه ای، گچبری توپر و تو خالی، گچ بری کشته بری ،گچ بری تخمه کن یا تخمه بری اشاره کرد.

گچبر ساختمان و گچکار ساختمان

قبل از هر توضیحی باید بگوییم که مهارت گچبر ساختمان با فرد گچکار ساختمان یکی نیست. در واقعیت یک گچبر را می توان یک گچکار نیز محسوب کرد اما هر گچکاری مهارت لازم در زمینه گچبری ساختمان را ندارد. اگر بخواهیم نگاه اجمالی به گچکاری و گچبری سقف اتاق خواب داشته باشیم هر دو این موارد برای زیباسازی دیوار و سقف به کار برده می شوند. اما گچکار و در کل خدمات گچکاری ساختمان کشیدن چند لایه گچ روی دیوار و سفید کردن دیوار است که موجب صاف و یک دست شدن سقف و دیوار منزل و ساختمان می شود.

اما گچبری سقف پذیرایی و یا گچ بری مدرن نقوش برجسته ای هستند که یا به صورت آماده و یا به صورت دستی توسط ابزار گچ کاری اجرا می شوند. به بیان دیگر گچکاری دیوار و گچ کاری سقف ساختمان یک امر ضروری برای نازک کاری ساختمان است که توسط گچکار ساختمان اجرا می شود. اما گچبری یک نوع هنر است که در طراحی و و دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود و تنها به کمک گچبر متخصص و هنرمند انجام می شود. ابتدا سطح کار گچکاری می شود به این ترتیب زمینه با گچ، سفید کاری می شود و نقش سفارشی روی گچ ایجاد می شود. نقش برجسته برای نقوش گل، بته و نقوش هندسی انتخاب خوبی است و برجستگی لازم را ایجاد می کند.

گچبری پیش ساخته چیست؟

امروزه به علت راحت کردن پروسه گچبری سقف و گچبری دیوار پذیرایی همچنین کاهش هزینه دستمزد گچکاری از انواع مدل های گچ بری پیش ساخته استفاده می شود. در گچبری پیش ساخته با استفاده از گچ و یکسری ابزارهای خاص قالب های گچی فشرده تهیه می شوند. هیچ نوع محدودیتی برای طرح و نقشه در گچ بری پیش ساخته وجود ندارد و تقریبا هر سلیقه ای را راضی نگه می دارند. معمولا در تولید گچ بری پیش ساخته از گچ، پلی پورتان، پلی استراین و یکسری مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود. این نقوش زیبا به وسیله چسب های مخصوص در محل های مورد نظر چسبانده می شوند. معمولا در گچبری نور مخفی سقف و گچ بری پشت تلویزیون از این نوع استفاده می شود.

مراحل گچ کاری ساختمان

گچ کاری ساختمان مرحله نازک کاری و سفیدکاری ساختمان محسوب می شود. این کار طیف عظیمی از فعالیت های گچکار را شامل می شود. از مراحل ابتدایی مانند کشیدن گچ و خاک یا کشیدن گچ ساده روی دیوار شروع می شود و تا خلق آثار هنری ادامه پیدا می کند. قبل از توضیح درباره مراحل گچ کاری دیوار و سقف ساختمان باید بیان کنیم که این کار باید با دقت و حوصله زیاد انجام شود. یکی از دلایل نچسبیدن گچ و یا ریختن گچ ، مقدار آب مخلوط شده با گچ می باشد. پیشنهاد می کنیم که ملات گچ را با آب شرب سرد تهیه کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا گچ گلوله نشود. بعد از تهیه یک محلول یکدست بررسی کنید که خمیر شما آماده است یا خیر! به یاد داشته باشید که باید گچ را به آب اضافه کنید نه آب را به گچ این مهم ترین ترفند برای تهیه ملات گچ می باشد.

برای تست خمیر یک تکه چوب را در گچ فرو ببرید، اگر به طور قائم در ملات ایستاد پس گچ آماده است. در ادامه باید به وسیله ابزار گچکاری کمچه و ماله اقدام به گچ کاری دیوار نمایید. فرآیند ماله کشیدن را از پایین به سمت بالا ادامه دهید و طی هر بار ماله کشیدن باید 5 تا 10 سانتی متر از دیوار را پوشش دهید. باید در حین گچ کاری دیوار و گچ کاری سقف سعی کنید در همه قسمت ها فشار ثابت وارد کنید تا سطح صافی را ایجاد کنید.

ابزار گچ کاری و گچبری سقف ساده

گچبری سقف ساده و شیک و گچبری سقف پذیرایی، گچکاری و گچبری اپن در تمام این موارد و موارد دیگر از ابزارهای خاصی مانند قاشقی، دمبر، بومخوار، وردنگی، کاردک، ماله، استانبولی، نقالی، پرگار، الک ، گونیا ، گلویی و کشو زنی استفاده می شود. تمامی این ابزار بر اساس نوع نقشه مد نظر از ابزار گچ کاری سقف ساده تا ابزار نور مخفی گچ کاری همه باهم مشترک هستند.

خدمات گچ کاری گچبری ساختمان در هوم سرویز

گچکاری ساختمان و گچ بری ساختمان از آن دسته از اقدامات می باشند که بیشترین سهم در کیفیت کار به هنر دست گچ کار در تهران بر می گردد. در واقع هیچ عامل دیگری بر نتیجه نهایی به اندازه گچ کار حرفه ای تاثیرگزار نیست. اگر نیاز به خدمات گچکاری و گچبری دارید، شما برای دسترسی به گچکار چند کلیک فاصله دارید. میتوانید بهترین استادکاران را با دستمزد گچبری منصفانه در کنار خود داشته باشید.

هزینه گچبری و گچکاری ساختمان در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه گچکاری ساختمان به متراژ دیوار یا سقف و نوع زیرسازی دیوار و سقف بستگی دارد. هرچه دیوار مسطح تر باشد تنها قیمت ثابت به عنوان قیمت گچ کاری ساختمان به صورت متری اعلام می شود. البته هزینه تهیه مصالح از هزینه دستمزد گچکاری دیوار و سقف متفاوت است. هزینه گچبری نیز با توجه به نوع درخواست مشتری به صورت حضوری اعلام می شود.

برای اطلاع از هزینه گچ کاری دیوار و گچبری ساختمان می توانید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید . با اپلیکیشن و سایت هوم هوم سرویز می توانید بروزترین قیمت گچبری سقف پذیرایی، قیمت گچبری دستی، قیمت گچبری دور لوستر و به طور کل از دستمزد گچبری و گچکاری را برای قسمت های مختلف مطلع شوید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت و در محل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi