header

سرویس گچکاری و گچبری

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت گچکاری و گچبری

شرایط سرویس گچکاری و گچبری

• چنانچه نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه اقلام می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• نمونه کارها توسط همیار قابل ارایه می باشد.

• همیار موظف است پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

• هزینه گچکاری برای متراژهای کمتر از ده متر به صورت توافقی بوده و توسط همیار اعلام می شود.

• درتعیین قیمت گچبری نوع ابزار مورد استفاده و متراژ و نوع طرح تعیین کننده است.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی گچکاری و گچبری

​گچکاری و گچبری هنر دیرینه ایران و ایرانی را بیشتر بشناسیم:

از هنر های قدیمی ایرانی که تقریبا در  تمام خانه ها دیده میشود ، گچکاری و گچبری است. پس از ساخت اسکلت نهایی ساختمان،  زمانی که نوبت به زیبا سازی ساختمان میرسد باید سراغ گچکار ماهر را گرفت.
یکی از دلایلی که گچکاری ساختمان بیشتر از سایر روش ها مرسوم هست ، این است که  گچکاری قیمت پایین تری نسبت به سایر روش ها دارد.
و اینکه در صورت استفاده از گچکاری ساختمان ، امکان پیاده سازی سایر روش ها از قبیل چوب و سنگ و کاشی به راحتی وجود دارد.
در معماری سنتی و کلاسیک ، گچکاری و گچبری بسیار مورد توجه بود. به طوری که ایجاد ابزار بر روی دیوار و سقف  توسط گچ کار ساختمان ، بسیار مورد توجه سازندگان و خریداران منازل بود.
بعد از مدتی ایجاد ابزار در سقف در گچکاری ساختمان ، کمی از رونق افتاد . ولی کماکان گچ کاری دیوار و سقف مهمترین قسمت نازک کاری ساختمان هست.
هنوز هم گچ کار ساختمان مهمترین مسئولیت در زیبا سازی ساختمان را بر عهده دارد. و تقریبا اجرای انواع دیوار پوش ها به بستر گچی نیاز دارند. و مهارت گچکار اولین و مهمترین شرط در گچکاری و گچبری ساختمان است.

چه زمانی به گچکاری و گچبری نیاز است؟

1.      زمان ساخت یا بازسازی ساختمان : همانطور که ذکر شد برای ساخت و بازسازی ساختمان حتما نیاز به گچکاری و گچبری هست. چون هر دیواری که شکافته شود ، هر دری که بزرگتر یا کوچکتر شود خلاصه هر تغییری در خانه باید در نهایت توسط گچ کار ساختمان ترمیم شود.
2.      زمانی که نشتی لوله اتفاق افتاده باشد: دیوار زرد شده یا ترکیده صحنه بسیار بدی هست که در هنگام نشت یابی و لوله کشی ساختمان با آن مواجه می شویم.  این اثر نا خوشایند تنها با کندن و گچکاری ساختمان  رفع میشود.
مهمترین نکته این است که باید عامل رطوبت زا کلا رفع بشود و گچکار با حوصله دوباری گچکاری و گچبری را انجام دهد.
3.      زمانی که میخواهید کاغذ دیواری بزنید: یکی از مهمترین عواملی که در زیبایی کاغذ دیواری تاثیر دارد. زیر سازی کاغذ دیواری است. این زیرسازی که که شامل گچکاری ساختمان یا بتونه کاری است ، بسیار در طول عمر کاغذ دیواری تاثیر گذار است.
رعایت اینکه گچکاری و گچبری باید کاملا صاف انجام شود و کاملا خشک شود . موجب میشود تا هیچگاه کاغذ دیواری دچار رطوبت نشود.

علت ترک خوردن دیوار پس از گچکاری و گچبری ساختمان چیست؟

1. میزان آب مخلوط شده با گچ زیاد باشد: همیشه برای گچکاری و گچبری ، گچ باید با حجم درستی از آب مخلوط شود تا خاصیت چسبندگی پیدا کند. در صورتی که مقدار آب از اندازه مورد نیاز بیشتر باشد پس از مدتی دیوار ترک میخورد.
2. لایه گچ روی دیوار ضخیم باشد : اگر لایه ای که توسط گچ کار ساختمان بر روی دیوار زده میشود، ضخیم باشد لایه زیری خشک نمیشود و پس از مدتی گچ دیوار ترک میخورد.
3. گچکاری ساختمان در زمستان و درفضای باز انجام شود : گچکاری و گچبری نباید در دمای زیر صفر انجام شود ، چون آب در گچ ، یخ میزند و خشک نمیشود و پس از مدتی دیوار ترک میخورد.

تفاوت گچکاری و گچبری در چیست؟

قبل از انتخاب گچکار و  انجام گچکاری ساختمان باید فرق بین گچکاری و گچبری را بدانیم. گچکاری درواقع ساخت بستر است و به مهارت خاص گچکار نیاز ندارد و اغلب برای نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.
اما گچبری هنر ظریف کاری هست. و بسیار به مهارت و هنر گچ کار ساختمان بستگی دارد. و برای نمای داخلی ساختمان استفاده می شود.
همیشه برای گچبری از گچکار ماهر و حرفه ای کمک بگیرید تا نتیجه بهتری بگیرید. زیرا در در صورت کمک از گچ کار ساختمان ناوارد در کمتر از 6 ماه دیوار و سقف ترک خواهد خورد و ظاهر بسیار بدی پیدا می کند.

مزایای استفاده از گچکاری و گچبری در ساختمان چیست؟

1.      قیمت گچکاری سقف و دیوار نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر است.
2.      بسیار شکل پذیر است و قابلیت اجرای تمامی طرح ها و نقش ها را بر روی دیوار و سقف و ستون ها را دارد.
3.      گچ وزن کمتری نسبت به سایر مصالح دارد.
4.      در مقابل آتش سوزی مقاومت خیلی بالایی دارد.
5.      قابلیت تغییر دادن به سایر تزیینات مانند کاغذ دیواری ، چوب ، کاشی و غیره را دارد.
6.      عایق صدا و حرارت است.
7.      و آخرین ویژگی در دسترس بودن همیشگی گچ و گچکار است.

قیمت گچکاری و گچبری در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

ارایه سرویس بر اساس قیمت گچکاری اتحادیه تهران : در واقع نرخ گچکاری ساختمان هوم سرویز ،  بر اساس قیمت گچکاری اتحادیه تهران محاسبه و اعلام میشود.
اجرای طرح و مدل خاص : حتما در نظر داشته باشید در صورتی که مایل به ایجاد گچبری خاصی هستید، که به ظرافت و هنر بیشتری نیاز دارد. طبعا زمان بیشتری را برای اجرای طرح میطلبد، در نتیجه بر قیمت گچکاری سقف و دیوار تاثیر دارد.
هیچگاه برای کمتر کردن هزینه گچکاری از افراد ناوارد کمک نگیرید. شاید دستمزد کمتری پرداخت کنید. اما این افراد به دلیل ناواردی مصالح بیسری مصرف میکنند که در نهایت باز به ضرر شما خواهد بود.

چگونه گچکار ماهر را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشیم؟

خرید گچ استاندارد و یافتن گچ کار ساختمان ماهر را بهتر است به هوم سرویز بسپارید . تا بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.
قبل از خرید مصالح و گچ حتما باید با گچکار ساختمان مشورت کنید ، تا حجم درستی از مصالح را تهیه کنید. و در نهایت مصالح اضافه و یا کم نیایند.
اگر قصد اجرای طرح خاصی را دارید ابتدا طرح های قبلی اجرا شده توسط گچکار را بررسی کنید و مطمئن شوید که مهارت لازم را برای انجام طرح شما دارد.
فقط کافیست به صورت رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. تا بهترین استادکار گچکاری و گچبری در سراسر تهران و با مناسب ترین هزینه در کنارتان قرار بگیرند.
همیار شماییم تا پایان سرویس ...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi