header

گچکاری و گچبری ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

انواع گچکاری و گچبری پیش ساخته و دستی مدرن

شرایط سرویس گچکاری و گچبری

• چنانچه نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه اقلام می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• نمونه کارها توسط همیار قابل ارایه می باشد.

• همیار موظف است پس از اتمام کار، محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل دهد.

• هزینه گچکاری برای متراژهای کمتر از ده متر به صورت توافقی بوده و توسط همیار اعلام می شود.

• درتعیین قیمت گچبری نوع ابزار مورد استفاده و متراژ و نوع طرح تعیین کننده است.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی گچکاری و گچبری

گچکاری و گچبری ساختمان

گچ یکی از اصلی ترین مصالح در صنعت ساختمان سازی ایران است. استفاده از گچ به شکل گچبری و گچکاری های سنتی در اغلب ساختمان های قدیمی دیده می شود. خدمات گچکاری و گچبری مدرن در ساختمان های امروزی نیز جایگاه ویژه ای دارد. امروزه گچبری سقف، گچبری دور لامپی، گچبری نور مخفی سقف در کل گچبری سقف پذیرایی از مواردی هستند که مورد استقبال قرار میگیرند. خاصیت شکل پذیر بودن گچ موجب شده است تا در معماری داخلی و خارجی ساختمان کاربرد فراوانی داشته باشد. امروزه در اجرای سقف کاذب روی رابیتس از گچکاری استفاده می شود.

خدمات گچکاری و گچبری

خدمات گچبری ساختمان شامل گچکاری و گچبری در سقف، گچکاری و گچبری اپن، ابزار نور مخفی گچ کاری ، گچ بری دور لوستر، گچکاری و گچبری بالای شومینه، گچبری گلویی، گچ بری آرک اپن آشپزخانه ،گچ بری ورساج ،گچ بری نما رومی و انواع گچ بری های سلیقه ای به سفارش مشتری میباشد.

انواع گچکاری و گچبری

گچبری باید توسط نیروی متخصص و گچکاران ماهر انجام شود. گچبر یا گچکار کسی است که می تواند با دستان هنرمند خویش، آثار هنری را با گچ خلق کند. گچبر قادر است بر روی سطوح با گچ، هر شکلی را ایجاد کند. مهارت در این حرفه بر کیفیت کار و زیبایی اثر هنری تاثیرگزار است.
در این شیوه ابتدا سطح کار گچکاری می شود به این ترتیب زمینه با گچ سفید کاری می شود و نقش سفارشی روی گچ ایجاد می شود. نقش برجسته برای نقوش گل و بته و نقوش هندسی انتخاب خوبی است و برجستگی لازم را ایجاد می کند.

از انواع گچکاری و گچبری به گچ بری برهشته، گچبری زبره، گچبری لکه یا کلوخی ، گچ بری پته، گچ بری مشبک، گچ بری لایه ای، گچبری توپر و تو خالی، گچ بری کشته بری ،گچ بری تخمه کن یا تخمه بری اشاره کرد.

گچ بری پیش ساخته چیست؟

امروزه به علت راحت کردن پروسه گچکاری و گچبری و همچنین کاهش هزینه دستمزد گچکاری از انواع مدل های گچ بری پیش ساخته استفاده می شود. در گچ بری پیش ساخته با استفاده از گچ و یکسری ابزارهای خاص قالب های گچی فشرده تهیه می شوند. هیچ نوع محدودیتی برای طرح و نقشه در گچ بری پیش ساخته وجود ندارد و تقریبا هر سلیقه ای را راضی نگه میدارند. معمولا در تولید گچ بری پیش ساخته از گچ، پلی پورتان، پلی استراین و یکسری مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود. این نقوش زیبا به وسیله چسب های مخصوص در محل های مورد نظر چسبانده می شوند. معمولا در گچبری نور مخفی سقف از این نوع استفاده می شود.

مراحل گچ کاری ساختمان

گچ کاری ساختمان مرحله نازک کاری و سفیدکاری ساختمان محسوب می شود. این کار طیف عظیمی از فعالیت های گچکار را شامل می شود. از مراحل ابتدایی مانند کشیدن کچ و خاک یا کشیدن گچ ساده روی دیوار شروع می شود و تا خلق آثار هنری ادامه پیدا می کند. قبل از توضیح درباره مراحل گچ کاری دیوار و سقف ساختمان باید بیان کنیم که این کار باید با دقت و حوصله زیاد انجام شود. یکی از دلایل نچسبیدن گچ و یا ریختن گچ ، مقدار آب مخلوط شده با گچ میباشد. پیشنهاد میکنیم که ملات گچ را با آب شرب سرد تهیه کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا گچ گلوله نشود. بعد از تهیه یک محلول یکدست بررسی کنید که خمیر شما آماده است یا خیر! به یاد داشته باشید که باید گچ را به آب اضافه کنید نه آب را به گچ این مهم ترین ترفند برای تهیه ملات گچ می باشد.

برای تست خمیر یک تکه چوب را در گچ فرو ببرید، اگر به طور قائم در ملات ایستاد پس گچ آماده است. در ادامه باید به وسیله ابزار گچکاری کمچه و ماله اقدام به گچ کاری دیوار نمایید. فرآیند ماله کشیدن را از پایین به سمت بالا ادامه دهید و طی هر بار ماله کشیدن باید 5 تا 10 سانتی متر از دیوار را پوشش دهید. باید در حین گچ کاری دیوار سعی کنید در همه قسمت ها فشار ثابت وارد کنید. تا سطح صافی را تشکیل دهید.

ابزار گچ کاری سقف ساده

گچبری سقف ساده و شیک و گچبری سقف پذیرایی، گچکاری و گچبری اپن در تمام این موارد و موارد دیگر از ابزارهای خاصی مانند قاشقی، دمبر، بومخوار، وردنگی، کاردک، ماله، استانبولی، نقالی، پرگار، الک ، گونیا ، گلویی و کشو زنی استفاده میشود. تمامی این ابزار بر اساس نوع نقشه مد نظر از ابزار گچ کاری سقف ساده تا ابزار نور مخفی گچکاری همه باهم مشترک هستند.

گچکار در نهران را به کمک هوم سرویز پیدا کنید

گچکاری ساختمان و گچ بری ساختمان از آن دسته از اقدامات می باشند که بیشترین سهم در کیفیت کار به هنر دست گچ کار در تهران بر می گردد. در واقع هیچ عامل دیگری بر نتیجه نهایی به اندازه گچ کار حرفه ای تاثیرگزار نیست. اگر نیاز به خدمات گچکاری و گچبری دارید، شما برای دسترسی به گچکار در تهران فقط چند کلیک فاصله دارید. میتوانید بهترین استادکاران را با دستمزد گچبری منصفانه در کنار خود داشته باشید.

هزینه گچبری و گچکاری ساختمان  در هوم سرویزچقدر است؟

برای اطلاع از هزینه گچ کاری دیوار و گچبری ساختمان می توانید اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید . با اپلیکیشن هوم سرویز می توانید بروزترین قیمت گچبری سقف پذیرایی، قیمت گچبری دستی، قیمت گچبری دور لوستر و به طور کل از دستمزد گچبری را برای قسمت های مختلف مطلع شوید. کافیست قیمت و هزینه گچ کاری سقف و گچبری هوم سرویز را مقایسه کند.. بعد از جستجو به سادگی درمی یابید که نه تنها قیمت گچکاری و گچبری  بلکه قیمت کلیه خدمات هوم سرویز از همه جا ارزان تر است.
همیار شماییم تا پایان سرویس...​


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi