header

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به همراه اجرای تاسیسات

شرایط سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

• همیار می بایست ابتدا محل توالت ایرانی را بررسی نموده و امکانسنجی نماید که آیا می توان توالت فرنگی را در آن محل قرار داد و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• همیار موظف به تمیز کردن محل انجام کار قبل از تحویل به مشتری می باشد.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• قیمت های این سرویس در شرایط استاندارد و بر اساس هزینه اجرت تعیین شده است، تعیین قیمت دقیق سرویس تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بستگی به جنس کاشی و سرامیک، مصالح، میزان نیاز به زیرسازی و ... دارد.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب و با تخریب

مزایای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

امروزه افراد به دلایل گوناگون از قبیل کهولت سن، درد زانو و رعایت نظافت بیشتر اقدام به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می کنند. نصب توالت فرنگی روی ایرانی در توالت های کوچک و محدود بهترین ایده است. در مواردی که فضای بیشتری د ر دسترس است می توان به نصب توالت فرنگی کنار توالت ایرانی  پرداخت. به این ترتیب توالت سنتی و فرنگی هر دو در یک واحد نصب می شوند.

در انتخاب روش تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی پارامترهایی از قبیل هزینه تعویض توالت ایرانی به فرنگی، زمان، امکان جابجایی نخاله ها پس از تخریب به بیرون و تعمیر ظاهر نهایی مطرح است. اگر قصد تعویض توالت قدیمی و نصب توالت فرنگی را دارید با ما همراه باشید. ما روش های تعویض توالت ایرانی به فرنگی و عوامل موثر بر هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را شرح می دهیم.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب

در این روش توالت فرنگی بر روی توالت ایرانی نصب میشود. در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، لوله تخلیه فاضلاب در گودی توالت ایرانی تعبیه می شود. این لوله باید به صورت مستقیم از توالت فرنگی به خروجی توالت ایرانی متصل شوند و جوری قرار بگیرد که در طی مرور زمان مصدود نشوند سپس مابقی فضای خالی کاسه توالت باید پر شود. روی سطح توالت سنگ یا چوب قرار میگیرد و توالت فرنگی روی آن پیچ می شودروش تبدیل توالت ایرانی به  توالت فرنگی بدون تخریب بسیار سریعتر است، زیرا نیاز به کندن کاشی و لوله گذاری جدید و کاشیکاری دوباره نیست. همچنین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب بسیار کمتر خواهد شد.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب:

روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل، هزینه های بالاتری را نسبت به روش بدون تخریب شامل می شود. اما قطعا بهترین راهکار، این گزینه است. در این روش کل توالت ایرانی تا مرحله قیروگونی تخریب می شود. پس از رسیدن به لوله اصلی باید با نهایت دقت لوله اصلی خارج شود. زیرا در صورت آسیب دیدن این قسمت هزینه تعمیر لوله بسیار بیشتر می شود و مدت زمان بیشتری را باید برای تعمیرات مجدد فاضلاب صرف نمود.

بعد از رسیدن به لوله اصلی باید لوله بریده شود و اتصالات سیفون توالت فرنگی جایگزین گردد. بعد از انجام این مراحل باید قسمت توالت ایرانی کاملا پر و عایق بندی شود. سپس نوبت به قرارگیری توالت فرنگی بر روی لوله فاضلاب می رسد که به وسیله پیچ کاملا محکم می شود و در نهایت با چسب سیلیکونی تمامی درزها باید کاملا بسته شوند.

استفاده از توالت تاشو

نوع دیگری از توالت های فرنگی نوع تاشو هستند. توالت های تاشو مخصوص افرادی است که سایر اعضای خانواده شان مایلند از توالت ایرانی استفاده کنند. این نوع توالت های فرنگی به راحتی به دیوار قرار می گیرد و باز و بسته می شوند. نگه داشتن این توالت جهت نشستن افراد به وسیله دو بازو که روی زمین قرار می گیرند انجام می شود. این بازوها تحمل وزن بالغ بر 150 کیلوگرم را نیز دارند.

معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

البته بحث ما در خصوص تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب است. زیرا در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب کامل و بازسازی جدید، نه تنها معایبی وجود ندارد بلکه بر اساس نیاز کاربر می تواند بسیار مفید هم باشد.

یکی از اصلی ترین معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب، امکان ایجاد آلودگی در محیط دستشویی است. زیرا در روش بدون تخریب لوله ها کامل تعویض نمی شود. بلکه تنها با یک لوله، فاضلاب توالت فرنگی به چاه توالت ایرانی متصل می شود. چون اتصالات توالت فرنگی به طور کل با نوع ایرانی متفاوت است ممکن است در عمل تخلیه مشکلاتی ایجاد شود. معمولا در روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب تمام فضای داخلی توالت ایرانی وسیله سیمان و گچ پوشیده می شود. بدین ترتیب هیچ دسترسی فیزیکی به لوله های فاضلاب توالت فرنگی وجود نخواهد داشت، به این ترتیب در صورت بروز ایراد، زمانی متوجه خواهید شد که کار از کار گذشته است.

به طور مثال ممکن است که در قسمت  فاضلاب سوراخی ایجاد شود و سطح زیر توالت را پر کند و شما متوجه این آلودگی نشوید. همچنین مبحث دیگر فضای سرویس بهداشتی است. گاهی سرویس بهداشتی مناسب برای توالت ایرانی تعبیه شده است، لذا ساخت توالت فرنگی بر روی ایرانی موجب محدود شدن بیش از اندازه فضا می شود. بنابراین باید به طور کلی در هنگام اجرای یک طرح تاسیساتی جدید تمامی جنبه ‌های مثبت و منفی را لحاظ کنید سپس بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود که در هنگام اجرای این طرح از متخصصان هوم سرویز در این زمینه که تجربه کافی دارند کمک و مشاوره بگیرید تا از بروز مشکلات تاسیساتی و بهداشتی بعدی به طور کامل جلوگیری شود.

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

ایجاد هرگونه تغییر در تاسیسات هزینه بردار است. حتی ساده ترین روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی که استفاده از توالت های آماده و تاشو است نیز از این قضیه مثتثنی نیست. اگر قصد شما اعمال تغییرات بدون تخریب باشد، هزینه تبدیل توالت ایراتی به فرنگی بسیار کاهش پیدا می کند زیرا باید تنها اتصالات ، صفحه فلزی یا چوبی تهیه نمود. مورد دیگری که بر هزینه تبدیل تولبا ایرانی به فرنگی تاثیر دارد هزینه دستمزد لوله کش برا اجرای تاسیسات را نیز باید در نظر گرفت.

هزینه تخریب توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی متفاوت است. زیرا هزینه تخریب و کندکاری و انتقال نخاله ها را در پی دارد. ولی با تمام این تفاسیر این روش به عنوان روش اصولی تر و دائمی پیشنهاد می شود.

خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هوم سرویز

در صورت نیاز به مشاوره در مورد روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می توانید از همیاران ما به رایگان قیمت بگیرید. جهت دریافت خدمات و اعلام هزینه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن بررسی شرایط و ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi