header

دیوارچینی دیوار باغ و منزل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت دیوار چینی دور باغ و زمین های کشاورزی یا بلوک سیمانی و آجر

شرایط سرویس دیوارکشی

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

دیوارچینی و حصارکشی با بلوک سیمانی و آجری

دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی ساختمان بر اساس نوع کاربری دیوار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. دیوارکشی باغ، دیوار کشی حیاط و دیوار کشی دور ویلا اغلب با هدف مرزبندی و جدا کردن حریم شخصی از سایر زمین های مجاور استفاده می شود. دیوارچینی در ساختمان نقش بسیار مهمی در تامین امنیت و ایمنی ساختمان دارد. مشاهدات و تحقیقات اخیر نشان می دهد که بیشتر خرابی ها در اثر حوادث طبیعی مانند زلزله بر اثر دیوارچینی اشتباه و غیراصولی در ساختمان ایجاد می شود. مواردی مانند دیوارکشی زمین، دیوارکشی دور باغ، دیوار کشی ساختمان، دیوارچینی با بلوک و دیوار چینی با آجر و غیره همه زیرمجموعه این خدمات هستند. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع دیوار کشی ساختمان و عوامل موثر بر هزینه دیوارکشی ساختمان می پردازیم.

انواع دیوار کشی ساختمان

دیوارکشی امروزه به دو روش دیوارکشی مدرن و دیوارکشی سنتی تقسیم بندی می شوند. همچنین در این میان دیوارها نیز به طور کل به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند. دیوارهای باربر و دیوار های غیر باربر.

دیوارهای باربر علاوه بر تحمل وزن خود وزن اضافی سقف ها را نیز تحمل می کنند. این نوع دیوار کشی ساختمان جزو مهمترین قسمت ها در ساختمان سازی می باشد و علاوه بر علم مهندسی، نیاز به تبهر بالای فرد اجرا کننده نیز دارد.

دیوارهای غیرباربر صرفا جدا کننده هستند. این نوع دیوارچینی با اهداف مختلف انجام می شود. دیوارکشی حیاط و دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی، دیوار کشی دور زمین کشاوزی و  ویلا نیز در این دسته قرار می گیرند.

دیوارکشی سنتی و مدرن چیست؟

دیوارچینی سنتی همان نوع دیوارکشی است که همه ی ما با آن آشنایی داریم. این نوع دیوارکشی با انواع مصالح مانند آجر، گل، سیمان و سنگ اجرا می شود. این روش ها در مقابل سایر روش ها ارزان ترین دیوارکشی باغ محسوب می شود.

دیوارچینی مدرن نقطه مقابل مدل سنتی خود قرار گرفته است. روش های سنتی هم مصالح و هم زمان بیشتری را برای اجرا می طلبند. دیوار کشی مدرن با مصالحی مانند بلوک سیمانی و کناف اجرا می شوند. دیوار چینی سریع تنها در استفاده از روش ها و مصالح مدرن امکان پذیر است.

دیوارچینی آجری

یکی از مرسوم ترین و قدیمی ترین روش دیوار چینی استفاده از آجر است. در این نوع دیوار چینی اغلب از آجرهای فشاری، سفالی و یا آجرهای سوراخ دار برای دیوارکشی خارجی ساختمان و دیوار کشی محوطه استفاده می شود. در این نوع دیوارکشی با استفاده از ملات سیمان چیدمان دیوار و مصالح انجام می شود. دیوار آجری وزن بسیار بالایی دارد و نمی توان در مواردی به به دیوارچینی سریع نیاز است از این نوع مصالح استفاده نمود.

دیوارچینی با سنگ

دیوار کشی با سنگ برای افرادی که به نمای سنگ علاقه دارند پیشنهاد می شوند. اغلب برای دیوارکشی دور ویلا و یا حصار کشی های تزئینی از این نوع دیوارچینی استفاده می شود. این نوع دیوار چینی در مناطق کوهستانی و یا در مجاورت رودخانه ها بیشتر کاربرد دارد، زیرا دسترسی به مصالح در این مکان ها راحت تر و کم هزینه تر است.

دیوارکشی سریع با دیوار چینی با بلوک سیمانی

دیوارچینی با بلوک سیمانی در تیغه چینی دیوارهای داخلی و حصارکشی کاربرد دارد. دیوار کشی باغ با بلوک سیمانی نسبت به سایر مصالح مانند آجر و سفال بسیار باکیفیت تر است و از نظر عایق بودن و مقاومت خوب در مقابل فشار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. 

دیوارکشی بتنی

یکی از روش های دیوارکشی مدرن دیوارچینی بتنی است. در این روش ابتدا قالب هایی با استفاده از میلگرد تهیه می شود سپس بتن در داخل آنها ریخته شده و بعد از خشک شدن قالب ها را جدا می کنند. این روش ها دارای قیمت دیوارکشی بالایی نسبت به سایر روش ها دارند و اینکه سرعت انجام آنها نیز بسیار کند است. همچنین نمونه های از دیوار بتنی پیش ساخته نیز موجود هستند که با استفاده از چرثقیل و نیروهای کار به محل مورد نظر انتقال پیدا کرده و نصب می شوند. این نوع دیوارچینی بسیار سریع است اما هزینه بالایی را شامل می شود.

اصول دیوار کشی ساختمان چیست؟

حصارکشی دیوار ویلا و یا در کل دیوار کشی داخلی و خارجی ساختمان به عنوان عوامل مهم از نظر زیبایی و امنیت محسوب می شوند. لذا قبل از هرکاری در این خصوص باید با افراد متخصص در این زمینه مشورت های لازم انجام شود. نوع زیر سازی و پی دیوار باید بر اساس خاک منطقه تعیین شود تا بعدها به مشکلی برنخورید. استفاده از درزبند در هر 5 متر از دیوار کشی جهت انسجام دیوارچینی باید انجام شود.

قیمت دیوار کشی چقدر است؟

هزینه دیوار کشی ساختمان معمولا به دو صورت روزمزد یا متری محاسبه می شود. در هر حالت  کلی می توان عوامل تعیین‌کننده قیمت دیوارکشی را متراژ فضای باغ و یا محوطه مورد نظر، نوع مصالح مورد نیاز و نوع دیوار مد نظر کارفرما اعلام کرد. به طور مثال هزینه ساخت یک متر مربع دیوار آجری با هزینه یک متر مربع دیوار بلوکی متفاوت است. برای تعیین هزینه آجرچینی نیز نوع فشاری بودن یا سفالی بودن آجر تفاوت دارد. قیمت دیوار چینی با آجرهای فشاری از سایر نمونه ها بیشتر است و آن هم به خاطر قیمت مصالح است. مورد دیگر در تعیین هزینه آجرچینی ضخامت تیغه است، که هر چه بیشتر باشد طبعا قیمت تیغه چینی نیز افزایش پیدا می کند.

خدمات دیوارکشی، حصار کشی و تیغه کشی توسط ماهرترین استادان بنایی در هوم سرویز

اگر به دنبال استادکارانی برای تیغه چینی در داخل ساختمان و یا حصارکشی و مرزبندی برای دور باغ یا ویلای خود هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید و با توجه به درخواستتان از هزینه دیوارکشی و قیمت مصالح و همچنین مشاوره رایگان متحصصین ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi