header

نصب و تعمیر آنتن مرکزی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب آنتن تلویزیون و آنتن مرکزی در محل

شرایط سرویس نصب و تعمیر آنتن مرکزی

• همیار می بایست ابتدا وضعیت آنتن دهی را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به کابل کشی و یا تعمیر آنتن نماید.

• تهیه لوازم و قطعات آنتن درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر آنتن مرکزی

​نصب آنتن مرکزی ساختمان

نصب آنتن مرکزی ساختمان یکی از الزامات برای زندگی آپارتمان نشینی و هتل ها است. در واقع نصب آنتن برای هر واحد به صورت مجزا کار شدنی نیست. و یا در صورت امکان ظاهر زیبایی در پشت بام ایجاد نخواهد داشت. در آپارتمان هایی که واحدهای بیشتری دارند و به خصوص در برج های مسکونی بهتر است از نصب آنتن مرکزی ساختمان برای هر واحد استفاده شود. اگر بخواهیم برای هر گیرنده دیجیتال یک آنتن مجزا قرار دهیم، مشکلاتی مانند هزینه بالای نصب آنتن، اثر انعکاس آنتن ها بر روی یکدیگر مواجه خواهیم شد.

مزایای نصب آنتن مرکزی در مقابل آنتن معمولی

  • کیفیت بالای کانال ها در آنتن مرکزی نسبت به نصب آنتن معمولی
  • به علت سرشکن شدن هزینه نصب آنتن مرکزی بین همه واحدها  می توان تجهیزات با کیفیت تر و قوی تر را با هزینه ای نسبتا کمتر خریداری کرد.
  • در صورت نیاز به تعمیر آنتن، هزینه تعمیر بسیار کمتر از تعمیر آنتن های شخصی تمام می شود.
  • استفاده از آنتن مرکزی موجب می شود تا تمامی واحدها از کیقیت یکسان در کانالها برخوردار شوند.

نصب آنتن مرکزی تلویزیون

نصب آنتن مرکزی مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای مهم نصب انتن مرکزی تلویزیون این است که دیر هر واحد خودش مسئول تنظیم انتن نیست. بلکه با یکبار هزینه توسط تمام واحدها همه می توانند از آنتن مرکزی استفاده کنند. دیگر نیاز نیست هرکسی خودش به تنهایی در صورت بروز ایراد در کانال یابی آنتن دست به کار شود و به پشت بام برود!

نصب آنتن مرکزی تهران

با افزایش برج نشینی و ساخت ساختمانهای تراکم بالا،نصب انتن مرکزی تهران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. درواقع اینکه هر خانواده به تنهایی اقدام به نصب و تعمیر انتن و تنظیمات بپردازد کار سختی به نظر می آید. از مزایای نصب آنتن مرکزی تهران سهولت در نگهداری و تنطیمات ثابت است. در واقع کار را یکباره انجام میدهید و هم در وقت خود و دیگران و هم در هزینه نصب آنتن مرکزی صرفه جویی خواهید کرد.

تعمیرات آنتن مرکزی

تعمیرات آنتن مرکزی از دو قسمت تشکیل می شود.مورد اول مربوط به تجهیزات سخت افزاری و مربوط به نصب آنتن و سیم کشی مربوط به آن است. مورد بعدی مرتبط با تنظیمات گیرنده دیجیتال و کانال یابی دستگاه رسیور است. در واقع اینکه ایراد به کدام یکی مربوط می شود را باید تعمیرکار آنتن مرکزی تشخیص بدهد.تعمیرات آنتن مرکزی نیز مانند تمام تجهیزات الکترونیکی دیگر نیازمند تخصص می باشد. جالب است بدانید برای اینکه نیاز کمتری به تعمیر آنتن مرکزی داشته باشید باید نصب آنتن مرکزی را تخصصی انجام دهید.

تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون

معمولا در صورتی که دریافت و پخش کانال به درستی صورت نگیرد. نیازبه تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون است. گاهی در دریافت شبکه ها و کانال های ماهواره ای و تلویزیونی ایراداتی نظیر خش خش برفک، نویز و یا قطعی کامل کانال ایجاد می شود که اینها همه یعنی یک جای کار ایراد پیدا کرده است و باید در پی تعمیر آنتن مرکزی تلویزیون باشید.

تعمیرکار آنتن مرکزی

همانطور که پیش تر اعلام کردیم زمانی که نصب آنتن مرکزی درست انجام شود به این زودیها نیاز به تعمیر آن نخواهید داشت. پس اولین مورد که باید درست انتخاب شود نصاب آنتن مرکزی است. مورد بعدی این است که به دلایل مختلفی مانند ایراد در تقویت کننده، تقسیم کننده ، آنتن VHFو.UHFو یا کابل کشی نیاز به تعمیرکار آنتن مرکزی باشد.

تعمیر آمپلی فایر مرکزی

از مواردی که گفتیم نیاز به خبر کردن تعمیرکار آنتن مرکزی است .ایراد در تقویت کننده است. نام دیگر تقویت کننده آمپلی فایر میباشد.این وسیله یکی از مهمتربن قطعات در نصب و تعمیر آنتن مرکزی به شمار می آید.به علت فاصله زیاد آنتن از گیرنده دیجیتال باید سیگنال ورودی تقویت شود. این کار توسط آمپلی فایر انجام می شود.اگر بخواهیم تعداد زیادی از سیگنال های ورودی را تقویت کنیم اقدام به نصب تقویت کننده در کنار آنتن مرکزی میکنیم. گاهی با افت سیگنال در کانال و کاهش  کیفیت تصاویر مواجه می شویم که در این زمان باید اقدام به تعمیر آمپلی فایر آنتن مرکزی کنیم.

تعمیر آنتن مرکزی تهران را به متخصص حرفه ای بسپارید

هیچ کسی دوست ندارد کلی هزینه کند و زمان زیادی را اختصاص دهد. اما باز کار به نحو احسنت انجام نشود. در خیلی ازین موارد متاسفانه ایراد کار خود ما هستیم. در واقع شاید به دلایل مختلف از افرادی کمک میگیریم که به مهارت آنها اطمینان ندازیم. همیشه یادمان باشد هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. در این مواقع یا از مهارت کافی برخوردار نیستند و یا از قطعات با کیفیت پایین استفاده می کنند. پس اگر برای وقت و هزینه خود اهمیت قائلید. تعمیر آنتن مرکزی تهران را به تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید. تا کار را یکبار برای همیشه به اتمام برسانید و نیاز به دوباره کاری نباشد.

هزینه نصب آنتن مرکزی

هزینه نصب آنتن مرکزی به موارد زیادی بستگی دارد. در کل کابل کشی آنتن مرکزی ، نصب آنتن و تحویل آنتن مرکزی برای هر واحد مجزا و در صورت نیاز به راه اندازی گیرنده دیجیتال از عوامل تاثیرگزار بر هزینه نصب آنتن مرکزی به شمار می رود.

قیمت نصب آنتن مرکزی در هوم سرویز چقدر است؟

نصاب آنتن مرکزی هوم سرویز قبل از اینکه اقدام به نصب آنتن مرکزی کند، وضعیت آنتن دهی را بررسی میکند و سپس در صورت رضایت شروع به کار میکنند. ارائه خدمات حرفه ای درکنار قیمت منصفانه رمز موفقیت هوم سرویز است. قیمت نصب آنتن مرکزی بر اساس قیمت مصوبه اتحادیه اعلام می شود.

ثبت سفارش نصب و تعمیر آنتن مرکزی در هوم سرویز

در صورتی که نیار به دریافت خدمات درب منزل دارید کافیست دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید تا از بهترین خدمات درب منزل با نازلترین قیمت برخوردار شوید. مهم نیست در کدام منطقه هستید هوم سوریز در کمترین زمان ممکن در کنار شماست.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi