header

تعمیرات تابلو برق

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت هزینه تعمیر تابلو برق خانگی و صنعتی

شرایط سرویس تعمیر تابلو برق

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر تابلو برق نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر تابلو برق

تعمیرات تابلو برق سه فاز خانگی و صنعتی

همانطور که می دانید تابلو برق به کنترل جریان برق ساختمان می پردازد و تمام تجهیزات الکترونیکی موجود در ساختمان را در تحت کنترل و حفاظت قرار می دهد. به این ترتیب برای کارکرد بهتر تجهیزات برقی و جلوگیری از وارد شدن آسیب های احتمالی به تجهیزات باید همواره موارد نگهداری و تعمیر تابلو برق صنعتی و خانگی را جدی بگیرید.

عیب یابی و تعمیر تابلوبرق به علت تنوع زیاد تابلوها، آرایش مختلف تجهیزات داخلی آن و البته نوع عملکرد آنها کار چندان راحتی نیست. از این رو اگر به دنبال آموزش تعمیرات تابلو برق هستید دقیقا یک راهکار و روال مشخصی را نمی توانید به منظور عیب یابی و تعمیر تابلو برق پیدا کنید. از این رو پیشنهاد می کنیم که در صورتی که با نشانه های خرابی در تابلو برق مواجهه شدید با تعمیرکار تابلو برق هوم سرویز تماس بگیرید. زیرا که هزینه تعمیرات تابلو برق در مقایسه با هزینه هایی که ممکن است در صورت تعمیر غیر اصولی ایجاد شود، مقدار ناچیزی است.

نکات تعمیر و نگهداری تابلو برق

گاهی عدم کارکرد درست تابلو برق به علت قطعات معیوب آن نیست و تنها یک ایراد کوچک در آن موجب بروز خطا شده است. از این رو تجربه و مهارت اولین قدم برای تعمیرات تابلو برق سه فاز است. بررسی وضعیت ظاهری تابلو برق اولین قدمی است که برای تعمیر و نگهداری تابلو برق باید به طور مستمر انجام دهید. مواردی مانند شکستن قطعات داخلی تابلو برق, بوی سوختگی، داغ شدن تجهیزات یا بدنه تابلو برق یا صداهای غیر عادی در تابلو برق همه زنگ خطری هستند که به شما اعلام می کنند باید به بررسی و تعمیر تابلو برق خانگی یا صنعتی بپردازید.

تعمیر تابلو برق سه فاز

تابلو برق سه فاز صنعتی محل قرارگیری تجهیزات کنترلی و مدیریتی جریان برق ورودی به مراکز صنعتی هستند، به همین علت برای شروع عیب یابی و تعمیر تابلو برق سه فاز باید ابتدا به دنبال ایرادات هر چند جزئی در بین قطعات تابلو برق بگردید و با دید تخصصی به تمام تجهیزات نگاه کنید. به طور مثال یکی از مهمترین موارد نشان دهنده ی خرابی در تابلو برق، داغ شدن بیش از حد تجهیزات داخل تابلو است، این ایراد به تنهایی می تواند عامل اتفاقات بزرگ بعدی نیز شود. عواملی مانند اکسیده شدن ترمینال های به کار رفته در تجهیزات تابلو برق، اکسیده شدن و عدم کارایی صحیح کابل ها و وایرهای تابلو برق، شل شدن اتصالات در بین کابل ها از بارزترین دلایل گرم شدن تابلو  برق می باشند. که باید هر کدام از مواردی که ذکر شد به دقت بررسی شود و به تعمیر تابلو برق سه فاز پرداخته شود.

تعمیر تابلو برق خانگی

در داخل تابلو برق خانگی یا تابلو برق آسانسور که جزو تابلو برق های ساده هستند، چند ردیف کلید مینیاتوری، چندین مدار، کنترل کننده ها، کنتاکتور، کابل های برق و غیره موجود هستند که همه اینها در محفظه فلزی خاکستری رنگ قرار گرفته اند.

هر کدام از مدارهای برقی موجود در داخل تابلو برق، جریان الکتریکی را به قسمت خاصی از ساختمان مانند مشاعات، روشنایی، موتورخانه، آسانسور و غیره هدایت می کند. در قسمت بالای تابلو برق ساختمان اغلب یک کلید بزرگ کارگذاشته شده است که این کلید قطع کننده مدار است. اغلب مواردی که به تعمیر تابلو برق خانگی نیاز است، ایراد از این قسمت نشات می گیرد.

زیرا هر بار با ورود جریان بیشتری از حد ظرفیت کلید به مدار، این قسمت گرم می شود و مدار را قطع می کند. از این رو این اضافه بار موجب خرابی کلید می شود. البته این ایرادات اغلب بر روی تابلو برق ساختمان های قدیمی رخ می دهد که باید توسط تعمیرکار رفع عیب تابلو برق صورت بگیرد.

تعمیر تابلو برق صنعتی باید توسط متخصصین انجام شود!

برای رفع عیب و تعمیر تابلو برق صنعتی ابتدا باید تسلط کاملی بر کارکرد دستگاه های واحد صنعتی و تابلو برق صنعتی که برای هدنل کردن آن دستگاهها تعبیه شده است، داشته باشید. همچنین برای تعمیر برق صنعتی باید به کاربرد تک تک تجهیزاتی که در تابلو برق وجود دارد نیز احاطه داشته باشید. به طور مثال اگر چند کنتاکتور یا رله بکار رفته است باید اطلاعات کاملی داشته باشید که این کنتاکتورها هر کدام به چه منظور تعبیه شده اند. برای تعمیر تابلو برق صنعتی باید دیتا شیت تابلو برق به طور کامل مطالعه و بررسی شود. از این رو علم به روز و تجربه در زمینه تعمیرات تابلو برق صنعتی حرف اول و آخر را می زند پس قبل از هر اقدامی به فکر خبر کردن یک متخصص در این زمینه باشید.

هزینه تعمیر تابلو برق خانگی، کارگاهی و صنعتی

هزینه تعمیر تابلو برق به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. همانطور که پیش تر هم بیان کردیم انواع تابلو برق ها بسیار وسیع هستند. تفاوت تابلو برق ها هم به پیچیدگی و قطعات و تجهیزات داخلی آنها بر میگردد. از این رو نمی توان هزینه تعمیر تابلو برق صنعتی را با هزینه تعمیر برق خانگی مقایسه نمود. همچنین نوع قطعه معیوب و میزان آسیب دیدگی دستگاه نیز از عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت تعمیر تابلو برق و اجرت تعمیرکار تابلو برق می باشند. به همین دلیل تاکید می کنیم قبل از بیشتر شدن خسارات حتما از یک متخصصین جهت نگهداری و تعمیر تابلو برق کمک بخواهید.

تعمیرات تخصصی انواع تابلو برق در هوم سرویز

وجود کوچکترین خرابی در تابلو برق ساختمان می تواند موجب تداخل در کل تجهیزات برقی ساختمان شود. همچنین ممکن است آسیب های جبران ناپذیری مانند آتش سوزی را به دنبال داشته باشد. اگر به خدمات تخصصی و عیب یابی تابلو برق نیاز دارید، متخصصین هوم سرویز آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات تابلو برق سه فاز ، تک فاز خانگی، کارگاهی و صنعتی هستند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi