header

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

تعمیر انواع دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز با قطعات فابریک

شرایط سرویس تعمیر قهوه ساز و اسپروساز

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر قهوه ساز و اسپروساز نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر قهوه ساز و اسپروساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر قهوه ساز و اسپروساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر قهوه ساز و اسپروساز

آموزش تعمیرات قهوه ساز در منزل

امروزه افراد تمایل بیشتری به  نوشیدن قهوه دارند، ازین رو برای تهیه کردن قهوه از دستگاه قهوه ساز یا اسپرسوساز استفاده می‌کنند. روش‌ها و وسایل قدیمی و سنتی برای درست کردن قهوه جای خود را به دستگاههای جدید داده اند.

اگر شما نیز در منزل از دستگاه اسپرسوساز خانگی استفاده می کنید. امکان دارد که با مشکل خرابی دستگاه قهوه ساز مواجه شده باشید. بعضی ایرادات جزئی با داشتن کمی اطلاعات در زمینه تعمیرات قهوه ساز یا تعمیرات دستگاه اسپرسوساز قابل رفع هستند. می توانید خودتان به عیب یابی و تعمیر اسپرسوز در منزل بپردازید. البته مواقعی که مشکل حادتر است پیشنهاد میکنیم که با تعمیرکار قهوه ساز با تجربه مشورت کنید و سپس دست به اقدامات دیگر بزنید. در ادامه راهکارهای عیب یابی دستگاه قهوه ساز در منزل و تعمیر قهوه ساز برقی میپردازیم.

علت گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز برقی چیست؟

اولین موردی که باید در جهت تعمیرات اسپرسوساز بررسی شود این مورد است که اصلا آیا دستگاه شما روشن می شود یا خیر. گاهی قطعی در پریز برق و یا اتصالی در کابل برق اسپرسوساز موجب می شود که دستگاه اصلا روشن نشود. ابتدا از سالم بودن این دو مورد اطمینان کسب کنید. مورد بعدی که در جهت تعمیرات اسپرسوساز باید بررسی شود از کار افتادن ترمینال المنت است. اگر متوجه شدید که با روشن شدن دستگاه این قطعه گرم نمی شود باید این قطعه توسط تعمیرکار قهوه ساز در محل تعویض شود.

علت خارج نشدن اسپرسو آماده ازدستگاه اسپرسوساز چیست؟

گاهی پمپ دستگاه روشن است و خود اسپرسو نیز آماده شده است. اما مایع از دستگاه خارج نمیشود. جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاه اسپرسوساز باید موارد زیادی را بررسی کنید.

گاهی میزان آب درون مخزن اسپرسو ساز کم است. با ریختن مقدار زیاد اسپرسو فیلتر درون دستگاه جرم میگیرد و پمپ اسپرسوساز کار نمی کند و موجب ایجاد مشکلات دستگاه اسپرسو می شود. جهت رفع عیب اسپرسوساز و تعمیر اسپرسو ساز در منزل باید میزان آب درون مخزن را بررسی کنید. اگر مخزن به شیر آب شهری متصل است بررسی کنید که شیر آب قطع نباشد. اگر مشکل با این راهکار حل نشد باید پمپ دستگاه اسپرسوساز جرم گیری شود.

علت صدای قهوه ساز چیست؟

اگر یکباره دستگاه قهوه ساز یا اسپرسو ساز خود را روشن کرده اید و متوجه صداهای عجیب و غریب در آن شده اید. اولین موردی که باید جهت تعمیر قهوه ساز برقی در محل انجام دهید، بررسی مخزن آب است. ممکن است آب در مخزن بخار شده باشد یا در صورت اتصال دستگاه به شیر آب، آب شهری کم فشار یا به کل قطع شده باشد که موجب میشود دستگاه به سر و صدا بیافتد.

علت کف نکردن قهوه اسپرسو چیست؟

اگر مطمئن هستید از قهوه مناسب و با کیفیتی استفاده کرده اید اما باز قهوه خروجی کف مناسبی ندارد. ممکن است ایراد در جرم گیری میله خروجی باشد. همچنین اگر آب دستگاه اسپرسو ساز خیلی داغ باشد یا اصلا گرم نباشد می تواند موجب کف نکردن قهوه اسپرسو شود.

میزان فشار خروج قهوه از دستگاه در تولید کف اسپرسو بسیار موثر است. تهیه یک شات قهوه به زمانی حدود 20 تا 30 ثانیه نیاز دارد. اگر این زمان کمتر از 10 ثانیه یا بیش از 30 ثانیه طول بکشد، ایراد از قسمت فشار خروجی دستگاه است. در این موارد باید بر اساس مدل دستگاه به تنظیم فشار دستگاه اسپرسو بپردازید.

نحوه هواگیری دستگاه اسپرسوساز

برای استفاده صحیح و کارآمد از دستگاه نباید هواگیری دستگاه اسپرسوساز خانگی  فراموش شود. تمام قطعات در کنار هم موجب آماده شدن یک قهوه ایده آل می شوند. اگر بعد از مدت ها اقدام به استفاده از دستگاه اسپرسوساز میکنید باید قبل از هر اقدامی به هواگیری اسپرسوساز بپردازید. معمولا هواگیری دستگاه اسپرسو بیزرا تفاوتی با هواگیری دستگاه اسپرسوساز نوا ندارد و روال کار با هم مشابه است.

برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مرحله زیر را طی کنید:

مخزن دستگاه را تا میزان مشحص شده در بدنه، پر از آب کنید. به خاطر داشته باشید در صورتی که مخزن آب کافی نداشته باشد عمل هواگیری به طور کامل انجام نمی شود. پمپ آب موجود در اسپرسوساز سبب می شود تا آب با فشار لازم به قسمت دم کن دستگاه برسد و هوای موجود در آن کاملا تخلیه شود.

نحوه جرم گیری دستگاه اسپرسو ساز چگونه است؟

بهترین اقدام برای حفظ کیفیت دستگاه قهوه ساز این است که از جرم گیری دستگاه جلوگیری شود. بهترین اقدام جهت رسوب زدایی اسپرسو ساز، استفاده از آب تصفیه شده است. برای شروع جرم گیری ابتدا پرتافیلر را بیرون بیاورید و بشویید. تمیز کردن نازل بخار مرحله بعدی در جرم گیری دستگاه اسپرسو ساز است. نازل بخار را روشن کنید. اجازه دهید به صورت یک دقیقه مدام کار کند. سپس قسمت بیرونی نازل را ایتدا با یک دستمال مرطوب پاک کنید و سپس با دستمال خشک رطوبت روی آن را کاملا خشک کنید.

برای رسوب زدایی اسپرسوساز مخزن دستگاه را از آب پر کنید و کمی سرکه و جوش شیرین در داخل آن بریزید. سپس قهوه ساز را روشن کنید. زمانی که آب مخزن جوش آمد آن را خاموش کنید . حدود نیم ساعت اجازه دهید آب و جوش شیرین در مخزن باقی بماند. سپس مخزن را جدا کنید آب آن را خالی نمایید. با اسفنج اقدام به تمیز کردن مخزن کنید.

تعمیر انواع قهوه ساز صنعتی و تعمیر قهوه ساز برقی خانگی در هوم سرویز

برای انتخاب خدمات تعمیر قهوه ساز خانگی و یا تعمیر اسپرسوساز باید به معیارهای متفاوتی برای انتخاب تعمیرکار توجه کرد. یکی از راه‌ حل‌ها در زمان خرابی قهوه جوش خانگی یا تعمیر قهوه ساز برقی حرفه ای، مراجعه به نمایندگی‌های مرتبط با برند دستگاه است. که معمولا به دلیل در صف قرار داده شدن دستگاه برای تعمیر یا نبود قطعه مورد نظر یا اتمام دورهه گارانتی باید زمان زیادی را بدون دستگاه تان سپری کنید.

اما مرکز تعمیرات قهوه ساز خانگی و صنعتی هوم سرویز آماده ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن هستند. در هوم سرویز تمام برندهای موجود در بازار مانند تعمیر اسپرسوساز نوا، تعمیر اسپرسوساز مباشی ، تعمیر قهوه ساز دلونگی (delonghi) ، تعمیر قهوه ساز بوش، تعمیر قهوه ساز فیلیپس، تعمیر قهوه ساز فلر، تعمیرات اسپرسوساز دلمونتی، تعمیر اسپرسوساز هانوور، تعمیر دستگاه قهوه ساز بیزرا  و سایر برندها توسط متخصصین این برندها انجام می شود.

هزینه تعمیر اسپرسوساز و قهوه ساز در هوم سرویز

هزینه اجرت تعمیرات اسپرسوساز خانگی و صنعتی به چند دلیل میتواند تغییر کند. تعویض قطعات و یا تعمیر قطعات هر کدام بر هزینه تعمیرات اسپرسوساز تاثیر گزارند. بر اساس نوع دستگاه و جدید یا قدیمی بودن دستگاه قیمت تعمیرات قهوه ساز تغییر میکند. در هوم سرویز اجرت تعمیر قهوه ساز بر اساس قیمت مصوب اتحادیه تعیین و اعلام می شود و هزینه های جانبی بالاتری را شامل نمی شود.

تعمیرات تخصصی انواع قهوه ساز صنعتی و خانگی

در صورتی که به تعمیرات تخصصی قهوه ساز در غرب تهران ، شمال تهران و شرق و مرکز تهران نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. تمام قطعات تعویضی دارای گارانتی می باشند و همراه با برگه ضمانت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi